Spelare
994 spelare med resultat per bana. Snitt per varv blandar anläggningar och underlag – öppna en spelare för att jämföra mot fältet på varje anläggning.
| Spelare | Klubb | Tävlingar | Anläggningar | Varv | Snitt/varv | Bästa | Spik | Senast |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Abbe Dahlberg | Örnsköldsviks MGK | 1 | 1 | 4 | 71,00 | 64 | 11,1 % | 2026-08-15 |
| Adam Jigler | Enköpings BGK | 4 | 3 | 16 | 35,00 | 28 | 31,6 % | 2026-07-18 |
| Agaton Witte | BGK VK78 | 5 | 5 | 20 | 36,60 | 28 | 26,1 % | 2026-08-16 |
| Agneta Harrysson | Asarums BGK | 13 | 7 | 61 | 30,66 | 21 | 54,2 % | 2026-10-11 |
| Ahmad Sarehkhani | Uppsala BGK | 5 | 3 | 20 | 38,05 | 24 | 32,8 % | 2026-08-16 |
| Aki Sillman | Uppsala BGK | 4 | 2 | 22 | 23,09 | 19 | 75,0 % | 2026-05-09 |
| Albin Gustavsson Ekebom | Eskilstuna BGK | 31 | 16 | 124 | 33,02 | 18 | 42,6 % | 2026-10-11 |
| Albin Leanders | Hofors BGK | 14 | 8 | 73 | 28,04 | 18 | 54,5 % | 2026-10-11 |
| Alexander Berg | BGK VK78 | 18 | 12 | 67 | 51,37 | 28 | 17,2 % | 2026-10-11 |
| Alexander Njord | Uppsala BGK | 5 | 3 | 33 | 23,67 | 19 | 71,9 % | 2026-07-18 |
| Alexander Princis | Skoghalls BGK | 17 | 8 | 79 | 27,03 | 18 | 64,1 % | 2026-10-11 |
| Alf Hjalmarsson | Skönsbergs SK | 1 | 1 | 7 | 31,57 | 25 | 34,9 % | 2026-08-22 |
| Alison Spets | Uppsala BGK | 11 | 6 | 55 | 28,73 | 20 | 53,8 % | 2026-09-05 |
| Alva Öhman | Skoghalls BGK | 1 | 1 | 3 | 36,00 | 34 | 24,6 % | 2026-05-09 |
| Alvin Dahlqvist | Ålbrons BGK | 5 | 3 | 14 | 52,57 | 32 | 10,7 % | 2026-08-16 |
| Amanda Eriksson | Skoghalls BGK | 27 | 14 | 110 | 29,05 | 20 | 56,7 % | 2026-10-11 |
| Amanda Ryner | Uppsala BGK | 2 | 2 | 7 | 37,86 | 33 | 31,0 % | 2026-05-23 |
| Amir El Quachani | Uppsala BGK | 4 | 4 | 25 | 25,76 | 20 | 64,0 % | 2026-06-13 |
| Amir Persson Bagheri | Gullbergsbro BGK | 6 | 5 | 18 | 43,11 | 33 | 27,5 % | 2026-08-09 |
| Anders Andersson | Olofströms BGK | 22 | 12 | 84 | 32,48 | 20 | 48,5 % | 2026-09-13 |
| Anders Annestrand | Tyresö BGK | 15 | 7 | 53 | 39,02 | 22 | 34,9 % | 2026-10-11 |
| Anders Bergqvist | Hofors BGK | 10 | 7 | 47 | 30,64 | 21 | 46,1 % | 2026-07-18 |
| Anders Bodin | Ålbrons BGK | 1 | 1 | 2 | 40,50 | 40 | 11,1 % | 2026-05-09 |
| Anders Eriksson | Umeå BGK | 2 | 2 | 11 | 46,55 | 38 | 25,9 % | 2026-08-15 |
| Anders Gidlöf | Örnsköldsviks MGK | 9 | 6 | 40 | 31,43 | 22 | 46,2 % | 2026-08-30 |
| Anders Görlin | Hofors BGK | 1 | 1 | 3 | 23,00 | 22 | 72,2 % | 2026-01-05 |
| Anders Hedlund | Södertälje BGK | 19 | 7 | 68 | 28,79 | 19 | 56,8 % | 2026-10-11 |
| Anders Jakobsson | BGK VK78 | 8 | 7 | 33 | 36,55 | 20 | 32,4 % | 2026-07-18 |
| Anders Klaesson | Askims BGK | 3 | 2 | 12 | 29,50 | 20 | 62,0 % | 2026-03-08 |
| Anders Landström | Ludvika BGK | 17 | 9 | 67 | 34,06 | 23 | 39,6 % | 2026-10-11 |
| Anders Lind | Örnsköldsviks MGK | 1 | 1 | 5 | 33,00 | 28 | 32,2 % | 2026-05-30 |
| Anders Lindström | Umeå BGK | 10 | 8 | 41 | 35,34 | 21 | 39,9 % | 2026-08-15 |
| Anders Lindström | BGK Jönköping | 3 | 3 | 20 | 35,00 | 29 | 30,2 % | 2026-07-18 |
| Anders Lysén | Nässjö BGK | 4 | 3 | 18 | 35,94 | 28 | 31,5 % | 2026-07-18 |
| Anders Lönnkvist | Askims BGK | 27 | 21 | 134 | 30,66 | 21 | 47,0 % | 2026-10-11 |
| Anders Nilsson | Malmö BGK | 3 | 2 | 10 | 38,80 | 29 | 37,4 % | 2026-02-01 |
| Anders Näslund | Sundsvalls BGK | 8 | 7 | 38 | 34,47 | 23 | 36,0 % | 2026-09-05 |
| Anders Olsson | Ludvika BGK | 10 | 6 | 35 | 35,86 | 26 | 31,0 % | 2026-09-05 |
| Anders Pettersson | Borås MGK | 11 | 6 | 36 | 35,75 | 23 | 40,3 % | 2026-05-30 |
| Anders Pettersson | Linköpings BGK | 15 | 11 | 52 | 32,67 | 22 | 46,6 % | 2026-08-02 |
| Anders Pettersson | Örebro BGK | 7 | 6 | 36 | 45,14 | 32 | 15,6 % | 2026-08-29 |
| Anders Sandberg Karlsson | MGK 49 Nyköping | 6 | 4 | 30 | 36,10 | 22 | 41,3 % | 2026-06-21 |
| Anders Schack | Tuve Tigers BGK | 8 | 6 | 26 | 34,19 | 21 | 43,2 % | 2026-08-16 |
| Anders Schedin | Sundbybergs BGK | 7 | 6 | 36 | 29,97 | 19 | 46,9 % | 2026-09-05 |
| Anders Strindlund | Skönsbergs SK | 1 | 1 | 3 | 41,33 | 40 | 32,1 % | 2026-08-15 |
| Anders Wiklund | Uppsala BGK | 8 | 1 | 43 | 20,77 | 18 | 86,3 % | 2026-10-11 |
| Andrea Schmalzried | Djulö BGK | 11 | 9 | 61 | 27,70 | 22 | 51,3 % | 2026-09-05 |
| Andreas Ekehult | BGK Elit | 4 | 2 | 9 | 47,44 | 43 | 21,0 % | 2026-08-16 |
| Andreas Eliasson | Sundbybergs BGK | 6 | 5 | 25 | 33,00 | 22 | 38,0 % | 2026-08-29 |
| Andreas Feuk | BGK Linjen | 1 | 1 | 3 | 40,67 | 40 | 20,4 % | 2016-08-21 |
| Andreas Folke | Kalmar MGK | 2 | 2 | 14 | 33,00 | 23 | 38,9 % | 2026-07-18 |
| Andreas Hermansson | Hjelmsjö BGK | 8 | 6 | 22 | 42,73 | 19 | 31,7 % | 2026-08-09 |
| Andreas Johansson | Kalmar MGK | 13 | 8 | 72 | 29,49 | 21 | 52,8 % | 2026-10-11 |
| Andreas Rosenberg | Haga BGK | 10 | 8 | 41 | 37,83 | 25 | 31,2 % | 2026-10-11 |
| Andreas Wester | Linköpings BGK | 1 | 1 | 7 | 23,14 | 21 | 72,2 % | 2026-07-04 |
| André Söderlund | Sundsvalls BGK | 8 | 7 | 51 | 26,67 | 21 | 54,6 % | 2026-09-12 |
| Anette Holgersson | Norrtälje BGK | 2 | 2 | 10 | 46,40 | 36 | 10,0 % | 2026-06-13 |
| Anette Larsson | BGK Linjen | 1 | 1 | 3 | 66,67 | 61 | 5,6 % | 2016-08-21 |
| Angelica Edfeldt | Sundsvalls BGK | 8 | 6 | 43 | 29,47 | 24 | 43,0 % | 2026-09-12 |
| Angelina Thelin | Örnsköldsviks MGK | 1 | 1 | 4 | 69,00 | 66 | 8,3 % | 2026-08-15 |
| Ann-Catrin Borgert | Örebro BGK | 12 | 8 | 48 | 36,17 | 23 | 42,5 % | 2026-10-11 |
| Ann-Marie Klockheden | Tantogårdens BGK | 4 | 4 | 15 | 46,07 | 33 | 20,7 % | 2026-08-29 |
| Ann-Marie Lindvall | Örebro BGK | 1 | 1 | 5 | 46,00 | 41 | 15,5 % | 2017-06-10 |
| Ann-Marie Majlöv | Askims BGK | 2 | 1 | 7 | 55,43 | 48 | 13,8 % | 2026-02-08 |
| Anna Dahlqvist | Ålbrons BGK | 1 | 1 | 1 | 40,00 | 40 | 16,7 % | 2026-05-09 |
| Anna Henrysdotter | Skoghalls BGK | 17 | 8 | 68 | 35,94 | 23 | 39,7 % | 2026-10-11 |
| Anna-Karin Nordberg | Tantogårdens BGK | 3 | 2 | 9 | 34,11 | 31 | 25,4 % | 2026-05-30 |
| Anna-Lena Holmstrand | Hofors BGK | 5 | 5 | 34 | 35,68 | 26 | 28,2 % | 2026-09-05 |
| Annalena Kilsberger | Mosås BGK | 11 | 7 | 30 | 59,53 | 45 | 12,9 % | 2026-08-16 |
| Anne-Marie Elfström | Borås MGK | 11 | 6 | 44 | 38,16 | 22 | 37,7 % | 2026-05-30 |
| Anneli Niord | Gullbergsbro BGK | 17 | 12 | 69 | 33,29 | 21 | 47,2 % | 2026-08-16 |
| Annelie Lundell | Malmö BGK | 17 | 12 | 82 | 29,51 | 19 | 55,3 % | 2026-10-11 |
| Annelie Unshelm | Tantogårdens BGK | 1 | 1 | 5 | 48,80 | 37 | 14,4 % | 2026-05-23 |
| Annica Carlstrand | Borås MGK | 1 | 1 | 3 | 54,67 | 48 | 14,8 % | 2026-01-11 |
| Annie Fransson | Västerviks BGK | 3 | 3 | 16 | 39,38 | 32 | 21,1 % | 2026-07-18 |
| Annika Hedelius Larsson | Umeå BGK | 5 | 3 | 19 | 47,32 | 23 | 32,2 % | 2026-08-15 |
| Anton Aronsson | BGK Jönköping | 11 | 10 | 46 | 35,57 | 23 | 39,7 % | 2026-10-11 |
| Anton Eriksson | Skoghalls BGK | 24 | 10 | 104 | 25,64 | 18 | 68,5 % | 2026-10-11 |
| Anton Renhag | Nässjö BGK | 4 | 4 | 21 | 33,57 | 24 | 32,6 % | 2026-07-18 |
| Arne Andersson | Tantogårdens BGK | 12 | 9 | 36 | 53,39 | 32 | 16,8 % | 2026-08-16 |
| Arne Backman | Tantogårdens BGK | 10 | 6 | 47 | 33,91 | 24 | 45,9 % | 2026-10-11 |
| Arne Hellberg | Tantogårdens BGK | 2 | 2 | 8 | 45,25 | 33 | 26,4 % | 2026-06-07 |
| Arne Tholander | Västerviks BGK | 1 | 1 | 3 | 46,33 | 44 | 14,8 % | 2016-08-21 |
| Axel Sandelin | Solna BGK | 1 | 1 | 4 | 35,25 | 32 | 37,5 % | 2026-07-26 |
| Azal Ahmed Ali | Eskilstuna BGK | 1 | 1 | 2 | 57,00 | 54 | 16,7 % | 2025-11-09 |
| Barbro Dahl | Asarums BGK | 1 | 1 | 7 | 36,71 | 30 | 38,9 % | 2026-03-14 |
| Barbro Dehman | BGK Ringen | 2 | 2 | 6 | 63,00 | 56 | 2,8 % | 2026-08-16 |
| Barbro Olsson | Kalmar MGK | 2 | 2 | 5 | 57,00 | 39 | 11,1 % | 2026-08-02 |
| Bengt Ahlström | Åstorps MGK | 3 | 3 | 14 | 38,86 | 25 | 34,0 % | 2026-07-18 |
| Bengt Arne Östberg | Haninge BGK | 3 | 2 | 7 | 59,29 | 54 | 14,3 % | 2026-06-07 |
| Bengt Braesch-Andersen | Solna BGK | 8 | 5 | 23 | 57,17 | 36 | 17,6 % | 2026-08-29 |
| Bengt Forsström | Köpings BGK | 1 | 1 | 11 | 40,45 | 32 | 22,3 % | 2017-06-10 |
| Bengt Holgersson | Norrtälje BGK | 2 | 2 | 10 | 41,90 | 31 | 22,2 % | 2026-06-13 |
| Bengt Karlsson | Nässjö BGK | 5 | 5 | 23 | 37,13 | 26 | 29,2 % | 2026-07-18 |
| Bengt Nejman | Sundsvalls BGK | 9 | 8 | 51 | 28,86 | 23 | 46,8 % | 2026-09-12 |
| Bengt Ohlsson | Södertälje BGK | 28 | 12 | 107 | 31,94 | 18 | 50,7 % | 2026-10-11 |
| Bengt Persson | Akalla Kanaan 98 BGK | 5 | 4 | 19 | 47,42 | 34 | 19,9 % | 2026-08-09 |
| Bengt Samuelsson | Tantogårdens BGK | 1 | 1 | 5 | 33,80 | 31 | 31,1 % | 2026-05-23 |
| Bengt Sanzén | Uddevalla BGK | 1 | 1 | 4 | 38,75 | 35 | 29,2 % | 2026-08-30 |
| Bengt-Åke Malmberg | MGK Warberg | 4 | 3 | 6 | 46,50 | 26 | 28,8 % | 2026-08-02 |
| Bengt-Åke Pettersson | MGK 49 Nyköping | 8 | 6 | 23 | 39,61 | 24 | 31,9 % | 2026-08-16 |
| Benno Pedersen | Akalla Kanaan 98 BGK | 16 | 12 | 57 | 36,68 | 22 | 32,8 % | 2026-08-29 |
| Benny Allansson | Örebro BGK | 4 | 4 | 12 | 49,75 | 33 | 16,7 % | 2026-08-16 |
| Benny Claesson | Haga BGK | 2 | 2 | 10 | 42,60 | 25 | 26,1 % | 2026-08-09 |
| Benny Eriksson | BGK VK78 | 26 | 15 | 96 | 35,24 | 22 | 39,3 % | 2026-10-11 |
| Benny Karlsson | Eskilstuna BGK | 12 | 5 | 45 | 38,56 | 22 | 35,6 % | 2026-09-27 |
| Benny Kolnby | Malmö BGK | 4 | 2 | 11 | 32,45 | 24 | 53,1 % | 2026-07-18 |
| Beppe Larsson | Uddevalla BGK | 8 | 7 | 26 | 45,62 | 28 | 27,8 % | 2026-08-16 |
| Berith Nielsen | BGK Linjen | 6 | 6 | 25 | 44,04 | 31 | 27,0 % | 2026-07-26 |
| Bernt Gabrielsson | Åstorps MGK | 2 | 2 | 10 | 29,80 | 24 | 45,6 % | 2026-07-18 |
| Bernt Gustafsson | Södertälje BGK | 20 | 9 | 82 | 35,02 | 19 | 42,8 % | 2026-10-11 |
| Bert Christiansson | Askims BGK | 2 | 1 | 10 | 34,30 | 28 | 22,8 % | 2026-05-16 |
| Bert Jonsson | Skellefteå BGK | 9 | 6 | 40 | 37,78 | 23 | 39,6 % | 2026-08-30 |
| Bert Åndberg | MGK 49 Nyköping | 2 | 1 | 5 | 49,20 | 44 | 25,6 % | 2026-08-16 |
| Berth Sandberg | Haninge BGK | 2 | 2 | 5 | 63,80 | 53 | 15,6 % | 2026-06-07 |
| Bertil Andersson | Hammarby BGK | 3 | 3 | 10 | 46,60 | 42 | 13,0 % | 2026-04-26 |
| Bertil Andersson | Borås MGK | 7 | 5 | 37 | 36,16 | 27 | 38,3 % | 2026-06-20 |
| Bertil Henriksson | Hårdton IK | 3 | 2 | 6 | 35,67 | 30 | 38,5 % | 2026-05-30 |
| Bertil Ohlsson | Eskilstuna BGK | 18 | 9 | 76 | 31,05 | 19 | 50,3 % | 2026-09-05 |
| Bill Dickman | Akalla Kanaan 98 BGK | 1 | 1 | 5 | 34,00 | 30 | 22,2 % | 2026-05-09 |
| Binh Dao Kron | Eskilstuna BGK | 16 | 6 | 65 | 36,95 | 21 | 42,5 % | 2026-10-11 |
| Birger Lindell | Tyresö BGK | 1 | 1 | 3 | 49,33 | 47 | 17,9 % | 2017-06-10 |
| Birger Viding | Djulö BGK | 8 | 7 | 26 | 41,19 | 27 | 24,4 % | 2026-08-16 |
| Birgitta Lundgren | Stora Tuna BGK | 9 | 6 | 32 | 45,78 | 33 | 20,1 % | 2026-08-16 |
| Birgitta Malmgren | Örnsköldsviks MGK | 9 | 4 | 34 | 37,50 | 29 | 36,9 % | 2026-08-30 |
| Birgitta Wallin | MGK 49 Nyköping | 1 | 1 | 6 | 31,50 | 29 | 30,6 % | 2026-09-05 |
| Björn Berntsson | Växjö BGK | 1 | 1 | 3 | 38,33 | 36 | 31,5 % | 2026-08-02 |
| Björn Carlsson | Myresjö BGK | 7 | 4 | 26 | 35,58 | 26 | 41,5 % | 2026-10-11 |
| Björn Carrö | Södertälje BGK | 33 | 15 | 142 | 29,56 | 18 | 53,8 % | 2026-10-11 |
| Björn Dinau | Kungälvs BGK | 3 | 3 | 13 | 30,77 | 27 | 42,9 % | 2026-07-18 |
| Björn Nilsson | Askims BGK | 14 | 11 | 75 | 27,36 | 20 | 51,3 % | 2026-09-12 |
| Björn Nyqvist | Uddevalla BGK | 11 | 6 | 42 | 31,98 | 23 | 46,0 % | 2026-08-30 |
| Björn Pettersson | Linköpings BGK | 5 | 5 | 25 | 30,88 | 23 | 38,7 % | 2026-09-19 |
| Bo Jonsson | Linköpings BGK | 1 | 1 | 7 | 25,00 | 23 | 61,1 % | 2026-07-04 |
| Bo Karlsson | Sundbybergs BGK | 3 | 3 | 17 | 36,18 | 29 | 30,1 % | 2026-06-13 |
| Bo Nilsson | BGK Ringen | 2 | 2 | 6 | 53,33 | 46 | 15,7 % | 2026-08-16 |
| Bo Nydén | Eskilstuna BGK | 4 | 3 | 18 | 35,78 | 26 | 25,6 % | 2026-09-05 |
| Bo Westberg | Eskilstuna BGK | 2 | 2 | 6 | 57,50 | 50 | 7,4 % | 2026-08-02 |
| Bo-Göran Svensson | Hjelmsjö BGK | 11 | 8 | 58 | 30,78 | 19 | 48,3 % | 2026-08-09 |
| Bodil Cahling Wallin | Hårdton IK | 6 | 5 | 19 | 43,42 | 27 | 28,6 % | 2026-05-30 |
| Britt Mari Moen | Borås MGK | 11 | 6 | 56 | 38,95 | 25 | 35,1 % | 2026-06-20 |
| Bror Wallén | Eskilstuna BGK | 26 | 13 | 90 | 32,79 | 19 | 47,6 % | 2026-10-11 |
| Calle Lindberg | Örnsköldsviks MGK | 11 | 9 | 44 | 31,95 | 21 | 42,9 % | 2026-08-30 |
| Camilla Lindoff | Uppsala BGK | 1 | 1 | 3 | 62,33 | 57 | 9,3 % | 2016-08-21 |
| Carina Lindström | Umeå BGK | 7 | 4 | 27 | 47,89 | 27 | 30,0 % | 2026-08-15 |
| Carina Möllergren | Skellefteå BGK | 8 | 4 | 27 | 57,37 | 32 | 14,8 % | 2026-08-30 |
| Carina Temmel | Sundbybergs BGK | 1 | 1 | 6 | 31,67 | 30 | 34,3 % | 2026-09-05 |
| Carina Tietjens | Haninge BGK | 2 | 1 | 4 | 60,00 | 50 | 15,3 % | 2026-01-25 |
| Carl Elfström | Gullbergsbro BGK | 27 | 18 | 149 | 26,91 | 19 | 60,8 % | 2026-10-11 |
| Carl-Johan Ryner | Uppsala BGK | 5 | 3 | 28 | 28,29 | 23 | 51,2 % | 2026-07-18 |
| Carolin Svensson | Tyresö BGK | 22 | 13 | 86 | 29,43 | 20 | 54,3 % | 2026-10-11 |
| Catherin Håkansson Karlsson | Asarums BGK | 1 | 1 | 7 | 36,43 | 32 | 33,3 % | 2026-03-14 |
| Cazper Kungsman | Uppsala BGK | 1 | 1 | 2 | 62,50 | 56 | 8,3 % | 2025-11-09 |
| Cecilia Lindström Forsberg | Örnsköldsviks MGK | 10 | 7 | 35 | 49,91 | 28 | 22,4 % | 2026-08-30 |
| Cesar Weidmar | BGK Linjen | 1 | 1 | 3 | 49,33 | 45 | 24,1 % | 2026-04-19 |
| Chanette Starkenberg | Tyresö BGK | 10 | 7 | 44 | 34,84 | 24 | 39,0 % | 2026-07-18 |
| Christer Andersson | Askims BGK | 2 | 2 | 12 | 38,00 | 27 | 26,4 % | 2026-05-30 |
| Christer Helgesson | Norrtälje BGK | 18 | 11 | 76 | 33,55 | 21 | 43,3 % | 2026-10-11 |
| Christer Holmberg | Linköpings BGK | 5 | 3 | 12 | 43,83 | 32 | 21,9 % | 2026-08-02 |
| Christer Karlsson | Strömstads BGK | 1 | 1 | 4 | 33,75 | 29 | 34,7 % | 2025-11-09 |
| Christer Mosswald | Mosås BGK | 1 | 1 | 2 | 41,50 | 38 | 36,1 % | 2017-06-10 |
| Christer Rudqvist | Haga BGK | 1 | 1 | 4 | 31,25 | 28 | 36,1 % | 2026-08-09 |
| Christer Sjögren | Sundbybergs BGK | 6 | 5 | 40 | 27,65 | 22 | 53,3 % | 2026-09-12 |
| Christer Söderlund | Tyresö BGK | 12 | 10 | 71 | 27,45 | 21 | 54,8 % | 2026-09-12 |
| Christer Timvik | Haga BGK | 21 | 14 | 89 | 35,07 | 20 | 39,8 % | 2026-09-20 |
| Christian Bengtsson | Staffanstorps BGK | 3 | 3 | 6 | 43,50 | 34 | 31,6 % | 2026-07-19 |
| Christian Eriksson | Eskilstuna BGK | 13 | 7 | 47 | 35,96 | 23 | 36,6 % | 2026-08-02 |
| Christian Modén | Hofors BGK | 12 | 7 | 68 | 28,26 | 18 | 55,3 % | 2026-10-11 |
| Christian Olsson | Tantogårdens BGK | 23 | 14 | 107 | 27,22 | 18 | 58,8 % | 2026-08-29 |
| Christian Söderqvist | Sundbybergs BGK | 4 | 4 | 27 | 29,93 | 25 | 40,9 % | 2026-09-05 |
| Christian Åkerqvist | Gullbergsbro BGK | 7 | 5 | 24 | 34,13 | 26 | 39,6 % | 2026-05-30 |
| Christina Lyckros | MGK Warberg | 5 | 3 | 28 | 48,21 | 30 | 25,4 % | 2026-08-02 |
| Christina Lyster Duedahl | Asarums BGK | 6 | 2 | 39 | 29,85 | 23 | 54,7 % | 2026-08-16 |
| Christoffer Säterbro | Örebro BGK | 5 | 4 | 21 | 32,95 | 24 | 39,9 % | 2026-07-26 |
| Christopher Ihrmark | Gullbergsbro BGK | 12 | 8 | 51 | 33,00 | 23 | 42,3 % | 2026-09-05 |
| Claes Hagman | Uppsala BGK | 3 | 2 | 13 | 30,69 | 23 | 50,4 % | 2026-08-16 |
| Claes Lindblom | BGK Värend | 5 | 3 | 24 | 30,04 | 20 | 55,9 % | 2026-05-09 |
| Claes Mörck | Kalmar MGK | 3 | 3 | 14 | 31,64 | 24 | 48,4 % | 2026-10-11 |
| Conny Larsson | Hofors BGK | 2 | 1 | 4 | 66,00 | 57 | 13,9 % | 2026-01-25 |
| Curt Karlsson | Linköpings BGK | 1 | 1 | 4 | 29,00 | 25 | 48,6 % | 2026-05-09 |
| Dan Lind | Malmö BGK | 7 | 5 | 23 | 46,13 | 30 | 17,6 % | 2026-07-18 |
| Daniel Danielsson | Ludvika BGK | 2 | 2 | 5 | 51,40 | 35 | 16,7 % | 2026-05-09 |
| Daniel From | Tantogårdens BGK | 1 | 1 | 5 | 31,00 | 27 | 41,1 % | 2026-05-23 |
| Daniel Gedda | BGK Kärnan | 8 | 4 | 25 | 49,20 | 28 | 26,6 % | 2026-08-30 |
| Daniel Holmgren | Akalla Kanaan 98 BGK | 5 | 4 | 22 | 35,00 | 29 | 29,3 % | 2026-08-09 |
| Daniel Hörnqvist | Örnsköldsviks MGK | 1 | 1 | 3 | 43,00 | 37 | 23,3 % | 2026-08-15 |
| Daniel Källström | Asarums BGK | 3 | 2 | 15 | 29,40 | 26 | 49,8 % | 2026-05-09 |
| Daniel Rundqvist | Kungälvs BGK | 2 | 1 | 6 | 28,33 | 26 | 52,0 % | 2025-11-22 |
| Daniel Zetterfors | Uddevalla BGK | 2 | 2 | 10 | 31,50 | 24 | 44,1 % | 2026-05-30 |
| Daniel Ågren | Södertälje BGK | 19 | 9 | 90 | 29,32 | 18 | 55,5 % | 2026-10-11 |
| Danny Sajatovic | Borås MGK | 5 | 3 | 14 | 44,93 | 33 | 29,0 % | 2026-05-09 |
| Dennis Johansson Vaara | Skellefteå BGK | 3 | 2 | 16 | 27,63 | 24 | 50,3 % | 2026-05-24 |
| Denny Karlsson | Örnsköldsviks MGK | 7 | 6 | 32 | 41,63 | 28 | 24,1 % | 2026-08-30 |
| Devin Fandén | Sundbybergs BGK | 5 | 5 | 26 | 36,42 | 25 | 29,5 % | 2026-09-05 |
| Dick Nilsson | Asarums BGK | 14 | 8 | 73 | 27,00 | 19 | 59,9 % | 2026-10-11 |
| Dick Wessberg | Norrtälje BGK | 2 | 2 | 7 | 38,57 | 29 | 23,0 % | 2026-08-09 |
| Ebba Lundström | Skellefteå BGK | 1 | 1 | 4 | 32,50 | 30 | 29,2 % | 2026-05-23 |
| Ebbe Ohlsson | MGK Warberg | 9 | 6 | 52 | 33,98 | 24 | 43,4 % | 2026-07-18 |
| Eddie Söderlund | Sundsvalls BGK | 9 | 8 | 54 | 27,46 | 20 | 51,7 % | 2026-09-12 |
| Eijler Forsberg | Örnsköldsviks MGK | 4 | 3 | 12 | 50,92 | 41 | 14,8 % | 2026-08-30 |
| Einar Mattsson | Örnsköldsviks MGK | 3 | 1 | 6 | 44,50 | 36 | 27,8 % | 2026-02-22 |
| Eira Hillerström | Tuve Tigers BGK | 1 | 1 | 5 | 51,80 | 48 | 24,4 % | 2026-03-14 |
| Eirik Seljelid | Kungälvs BGK | 6 | 6 | 46 | 25,78 | 18 | 62,1 % | 2026-07-18 |
| Elias Chamoun | MGK Warberg | 8 | 5 | 46 | 38,50 | 25 | 36,6 % | 2026-06-20 |
| Elias Elfving | Örnsköldsviks MGK | 10 | 7 | 44 | 29,52 | 20 | 52,0 % | 2026-10-11 |
| Elias Kandevik | Skoghalls BGK | 17 | 8 | 68 | 28,96 | 18 | 59,3 % | 2026-10-11 |
| Elias Lindberg | BGK Linjen | 19 | 11 | 69 | 34,55 | 19 | 43,7 % | 2026-09-13 |
| Elias Lindeberg Wejsfelt | Olofströms BGK | 20 | 13 | 88 | 30,64 | 20 | 52,1 % | 2026-09-13 |
| Elin Spets | Uppsala BGK | 8 | 6 | 42 | 28,24 | 19 | 47,9 % | 2026-09-05 |
| Elina Nilsson | Ålbrons BGK | 4 | 3 | 15 | 45,87 | 34 | 15,6 % | 2026-08-16 |
| Elisabet Gustafsson | Linköpings BGK | 3 | 3 | 15 | 35,67 | 24 | 25,2 % | 2026-08-09 |
| Elisabeth Hulinder | Sundsvalls BGK | 1 | 1 | 7 | 34,29 | 31 | 26,2 % | 2026-08-22 |
| Elisabeth Wallin | Sundsvalls BGK | 1 | 1 | 7 | 32,86 | 30 | 30,2 % | 2026-08-22 |
| Ella Hjelte | BGK Jönköping | 10 | 9 | 35 | 43,89 | 30 | 25,7 % | 2026-08-30 |
| Ella Nilsson | Ålbrons BGK | 4 | 3 | 12 | 54,58 | 39 | 15,7 % | 2026-08-16 |
| Ellen Dahlberg | BGK VK78 | 1 | 1 | 3 | 47,67 | 39 | 20,4 % | 2026-08-16 |
| Elliot Klein | MGK 49 Nyköping | 1 | 1 | 3 | 37,33 | 37 | 20,4 % | 2026-04-26 |
| Elvin Luthman | Umeå BGK | 1 | 1 | 4 | 52,75 | 44 | 16,7 % | 2026-08-15 |
| Emanuel Lippert | Eskilstuna BGK | 21 | 9 | 100 | 30,41 | 20 | 50,3 % | 2026-10-11 |
| Emil Stenlund | Skellefteå BGK | 8 | 6 | 37 | 30,59 | 23 | 43,0 % | 2026-08-22 |
| Emil Stille | BGK Jönköping | 4 | 4 | 10 | 31,30 | 25 | 41,0 % | 2026-07-18 |
| Emma Lindberg | BGK Linjen | 10 | 5 | 38 | 40,18 | 23 | 38,3 % | 2026-08-16 |
| Emma Nyqvist | Uddevalla BGK | 2 | 2 | 7 | 41,14 | 37 | 23,0 % | 2026-08-09 |
| Eric Bohlin | Uppsala BGK | 8 | 5 | 37 | 30,84 | 21 | 47,8 % | 2026-07-18 |
| Eric Fandén | Sundbybergs BGK | 6 | 6 | 30 | 32,23 | 25 | 37,6 % | 2026-09-05 |
| Erik Börjesson | Tuve Tigers BGK | 11 | 9 | 32 | 35,66 | 23 | 38,3 % | 2026-08-16 |
| Erik Einan | Köpings BGK | 1 | 1 | 6 | 38,33 | 36 | 25,0 % | 2017-06-10 |
| Erik Frilén | Skönsbergs SK | 2 | 2 | 14 | 35,86 | 28 | 31,3 % | 2026-07-18 |
| Erik Gustafsson | BGK Jönköping | 1 | 1 | 7 | 36,14 | 33 | 11,9 % | 2026-05-30 |
| Erik Hjalmarsson | Skönsbergs SK | 12 | 10 | 99 | 26,09 | 19 | 62,2 % | 2026-09-12 |
| Erik Johansson | Linköpings BGK | 3 | 3 | 8 | 51,00 | 38 | 15,3 % | 2026-08-16 |
| Erik Nilsson | Skoghalls BGK | 31 | 16 | 161 | 24,98 | 18 | 69,1 % | 2026-09-13 |
| Erika Luthman | Umeå BGK | 1 | 1 | 4 | 64,75 | 58 | 6,9 % | 2026-08-15 |
| Eva Dürholt | BGK Linjen | 13 | 5 | 46 | 31,07 | 19 | 55,2 % | 2026-07-26 |
| Eva Elfstrand | BGK VK78 | 12 | 9 | 57 | 39,25 | 25 | 32,0 % | 2026-10-11 |
| Eva Johansson | Göteborg BGK | 9 | 6 | 25 | 39,24 | 25 | 32,0 % | 2026-08-16 |
| Eva Jonsson | Tuve Tigers BGK | 1 | 1 | 4 | 38,00 | 32 | 30,8 % | 2026-03-14 |
| Eva Karlsson | Södertälje BGK | 8 | 4 | 32 | 49,31 | 31 | 23,6 % | 2026-08-16 |
| Eva Prennfors | Örebro BGK | 24 | 11 | 96 | 35,28 | 21 | 43,0 % | 2026-10-11 |
| Eva Reitan | Asarums BGK | 1 | 1 | 6 | 32,83 | 28 | 43,9 % | 2026-03-14 |
| Evy Brindstedt | Kalmar MGK | 5 | 3 | 21 | 44,19 | 31 | 25,4 % | 2026-10-11 |
| Ewa Klein | MGK 49 Nyköping | 1 | 1 | 4 | 37,25 | 34 | 15,3 % | 2026-04-26 |
| Ewa Olsson | Akalla Kanaan 98 BGK | 1 | 1 | 3 | 39,33 | 35 | 24,1 % | 2026-08-09 |
| Felicia Vikström | Uppsala BGK | 2 | 2 | 10 | 29,30 | 26 | 45,0 % | 2026-07-18 |
| Felix Hall | Linköpings BGK | 10 | 8 | 43 | 29,16 | 20 | 53,2 % | 2026-08-09 |
| Filberth Karlsson | BGK Ringen | 3 | 2 | 13 | 33,46 | 28 | 41,9 % | 2026-10-11 |
| Filip Björklund | Tantogårdens BGK | 11 | 6 | 39 | 30,23 | 19 | 52,4 % | 2026-10-11 |
| Filip Johansson | Uppsala BGK | 1 | 1 | 7 | 28,57 | 26 | 51,6 % | 2026-05-30 |
| Filip Lindberg | Hofors BGK | 7 | 6 | 37 | 34,27 | 25 | 33,3 % | 2026-07-18 |
| Filip Nilsson | Sundbybergs BGK | 2 | 2 | 11 | 31,82 | 29 | 33,8 % | 2026-06-13 |
| Finn Nielsen | Askims BGK | 2 | 1 | 11 | 34,64 | 29 | 24,2 % | 2026-05-16 |
| Fredrik Eriksson | Ludvika BGK | 10 | 5 | 42 | 33,33 | 26 | 40,1 % | 2026-07-18 |
| Fredrik Jönsson | Malmö BGK | 17 | 10 | 86 | 27,62 | 19 | 60,1 % | 2026-08-30 |
| Fredrik Larsson | Örebro BGK | 2 | 2 | 7 | 41,71 | 33 | 24,6 % | 2025-11-09 |
| Fredrik Ljungberg | Södertälje BGK | 4 | 4 | 19 | 55,05 | 27 | 21,6 % | 2026-09-05 |
| Fredrik Mets | Eskilstuna BGK | 15 | 7 | 67 | 29,46 | 20 | 53,9 % | 2026-10-11 |
| Fredrik Nilsson | Sundbybergs BGK | 3 | 3 | 21 | 27,76 | 23 | 51,1 % | 2026-09-12 |
| Fredrik Persson | Uppsala BGK | 1 | 1 | 5 | 26,40 | 25 | 53,3 % | 2026-07-18 |
| Fredrik Present Hasselgren | MGK 49 Nyköping | 15 | 8 | 66 | 26,52 | 20 | 58,7 % | 2026-09-05 |
| Fredrik Svensson | Uddevalla BGK | 5 | 5 | 18 | 40,78 | 29 | 32,1 % | 2026-07-19 |
| Fredrik Tagesson | Örebro BGK | 27 | 16 | 127 | 28,83 | 19 | 56,4 % | 2026-10-11 |
| Fredrik Wallin | Asarums BGK | 10 | 6 | 55 | 25,27 | 18 | 68,0 % | 2026-08-16 |
| Gert Svensson | Olofströms BGK | 2 | 1 | 6 | 45,17 | 36 | 25,9 % | 2026-08-16 |
| Gill Bengtsson | MGK Warberg | 5 | 4 | 27 | 40,11 | 26 | 33,9 % | 2026-08-02 |
| Ginalyn Estrella Robertsson | Örebro BGK | 24 | 11 | 81 | 38,90 | 23 | 35,4 % | 2026-09-27 |
| Gullevi Grönholm | Haninge BGK | 8 | 6 | 24 | 52,13 | 39 | 15,7 % | 2026-08-29 |
| Gun Petersson | Haninge BGK | 7 | 6 | 21 | 60,00 | 40 | 12,7 % | 2026-06-07 |
| Gun-Britt Englén | Akalla Kanaan 98 BGK | 6 | 5 | 22 | 48,09 | 31 | 19,7 % | 2026-08-09 |
| Gunilla Arkäng | MGK 49 Nyköping | 15 | 8 | 52 | 36,13 | 22 | 39,5 % | 2026-10-11 |
| Gunilla Castenäs | Sundsvalls BGK | 2 | 2 | 14 | 31,86 | 29 | 33,7 % | 2026-08-22 |
| Gunilla Hedberg | BGK Kärnan | 11 | 7 | 39 | 46,33 | 26 | 27,9 % | 2026-08-30 |
| Gunnar Bengtsson | Askims BGK | 13 | 11 | 71 | 30,61 | 24 | 46,4 % | 2026-09-12 |
| Gunnar Gedda | BGK Kärnan | 6 | 5 | 18 | 59,56 | 33 | 14,3 % | 2026-08-30 |
| Gunnar Lindqvist | Uddevalla BGK | 17 | 10 | 65 | 31,62 | 20 | 46,0 % | 2026-08-30 |
| Gunnar Ruus | Hårdton IK | 3 | 2 | 8 | 40,50 | 27 | 36,8 % | 2026-05-09 |
| Gustav Ribbholm | Köpings BGK | 1 | 1 | 6 | 37,83 | 35 | 20,4 % | 2017-06-10 |
| Gustav Westman | Eskilstuna BGK | 15 | 11 | 65 | 29,62 | 19 | 48,8 % | 2026-09-05 |
| Guy Johansson | MGK 49 Nyköping | 9 | 5 | 27 | 42,41 | 25 | 24,5 % | 2026-09-05 |
| Göran Andersson | Asarums BGK | 9 | 4 | 33 | 32,39 | 21 | 50,9 % | 2026-10-11 |
| Göran Dehmer | Askims BGK | 2 | 1 | 10 | 35,50 | 33 | 23,9 % | 2026-05-16 |
| Göran Gustafsson | Hårdton IK | 1 | 1 | 0 | – | – | 18,2 % | 2026-01-24 |
| Göran Holmberg | Sundsvalls BGK | 1 | 1 | 7 | 31,71 | 29 | 32,5 % | 2026-08-22 |
| Göran Strömqvist | Västerviks BGK | 1 | 1 | 3 | 53,33 | 44 | 9,3 % | 2016-08-21 |
| Göran Widlert | BGK Jönköping | 22 | 16 | 102 | 29,01 | 18 | 56,2 % | 2026-08-30 |
| Gösta Enqvist | Skellefteå BGK | 7 | 5 | 30 | 32,70 | 26 | 37,8 % | 2026-08-22 |
| Hampus Ek Rosell | BGK Jönköping | 4 | 4 | 13 | 40,15 | 24 | 37,6 % | 2026-10-11 |
| Hans Bergström | Uddevalla BGK | 1 | 1 | 1 | 51,00 | 51 | 22,2 % | 2026-05-30 |
| Hans Brolin | Hårdton IK | 3 | 2 | 10 | 34,80 | 26 | 39,0 % | 2026-05-09 |
| Hans F Nilsson | Sundbybergs BGK | 2 | 2 | 14 | 34,93 | 31 | 23,4 % | 2026-06-13 |
| Hans Fryklund | Enköpings BGK | 7 | 4 | 31 | 35,90 | 29 | 30,3 % | 2026-07-18 |
| Hans Hessel | Enköpings BGK | 1 | 1 | 3 | 68,00 | 63 | 5,6 % | 2026-04-26 |
| Hans Karlsson | Skellefteå BGK | 5 | 3 | 14 | 37,71 | 27 | 29,9 % | 2026-08-30 |
| Hans Olofsson | Kungälvs BGK | 1 | 1 | 7 | 24,71 | 22 | 65,1 % | 2026-05-09 |
| Hans Ove Simonsen | BGK Kärnan | 2 | 2 | 8 | 41,00 | 29 | 35,4 % | 2026-01-18 |
| Hans Svensson | Tuve Tigers BGK | 5 | 5 | 14 | 45,93 | 27 | 25,8 % | 2026-05-30 |
| Hans Tallinger | Åstorps MGK | 2 | 2 | 2 | 55,50 | 54 | 17,0 % | 2026-05-30 |
| Hans Velander | Skönsbergs SK | 3 | 3 | 21 | 29,29 | 21 | 46,3 % | 2026-07-18 |
| Hasse Pilquist | BGK Jönköping | 12 | 11 | 52 | 34,83 | 23 | 38,7 % | 2026-08-16 |
| Heimo Tarvainen | Akalla Kanaan 98 BGK | 2 | 2 | 6 | 38,33 | 32 | 17,6 % | 2026-08-09 |
| Heinz Boldt | Örebro BGK | 9 | 7 | 24 | 59,54 | 32 | 12,0 % | 2026-08-02 |
| Helene Björlin | BGK Linjen | 9 | 4 | 34 | 35,15 | 21 | 43,4 % | 2026-06-07 |
| Henrik Arvidsson | Gullbergsbro BGK | 16 | 12 | 70 | 29,63 | 22 | 54,2 % | 2026-09-05 |
| Henrik Edfeldt | Sundsvalls BGK | 6 | 5 | 37 | 27,46 | 23 | 50,5 % | 2026-09-12 |
| Herbert Lippert | Eskilstuna BGK | 13 | 7 | 42 | 40,95 | 24 | 36,4 % | 2026-10-11 |
| Hilda Gustavsson Ekebom | Örebro BGK | 35 | 18 | 158 | 31,23 | 19 | 47,5 % | 2026-10-11 |
| Håkan Berg | BGK VK78 | 20 | 12 | 68 | 35,59 | 23 | 36,5 % | 2026-10-11 |
| Håkan Carlsson | Akalla Kanaan 98 BGK | 3 | 3 | 10 | 36,20 | 25 | 36,3 % | 2026-08-09 |
| Håkan Erlandsson | Askims BGK | 10 | 8 | 38 | 34,66 | 25 | 36,0 % | 2026-08-02 |
| Håkan Fransson | Strömstads BGK | 1 | 1 | 4 | 32,25 | 31 | 37,5 % | 2025-11-09 |
| Håkan Johansson | Uppsala BGK | 2 | 1 | 8 | 28,63 | 24 | 47,2 % | 2026-03-01 |
| Håkan Karlsson | Umeå BGK | 7 | 5 | 31 | 44,03 | 29 | 29,5 % | 2026-08-15 |
| Håkan Robertsson | Örebro BGK | 23 | 12 | 83 | 36,10 | 21 | 34,3 % | 2026-09-27 |
| Illi Hammar Karlsson | MGK 49 Nyköping | 1 | 1 | 2 | 50,50 | 49 | 11,1 % | 2025-11-09 |
| Ing-Mari Mattisson | Asarums BGK | 6 | 6 | 19 | 47,68 | 32 | 24,3 % | 2026-10-11 |
| Inga-Lisa Dahlqvist | Ålbrons BGK | 10 | 7 | 49 | 37,94 | 29 | 30,8 % | 2026-08-16 |
| Inge Josefsson | BGK Ringen | 3 | 1 | 10 | 43,40 | 39 | 22,2 % | 2026-08-16 |
| Ingela Eriksson | Djulö BGK | 10 | 7 | 48 | 31,00 | 22 | 46,8 % | 2026-10-11 |
| Ingela Norlin | BGK Linjen | 13 | 8 | 42 | 34,52 | 20 | 43,6 % | 2026-09-13 |
| Ingela Wigö | Eskilstuna BGK | 1 | 1 | 3 | 54,33 | 52 | 13,0 % | 2026-08-16 |
| Inger Eriksson | Olofströms BGK | 1 | 1 | 3 | 41,67 | 37 | 24,1 % | 2016-08-21 |
| Ingmar Åkesson | Asarums BGK | 6 | 4 | 24 | 31,88 | 22 | 46,3 % | 2026-10-11 |
| Ingvar Bylund | Örnsköldsviks MGK | 8 | 7 | 36 | 37,06 | 26 | 31,3 % | 2026-09-12 |
| Ingvar Johansson | MGK Warberg | 7 | 5 | 36 | 41,86 | 29 | 31,7 % | 2026-08-02 |
| Inke Nilsson | Västerviks BGK | 1 | 1 | 3 | 58,67 | 50 | 7,4 % | 2016-08-21 |
| Irene Bergström | Växjö BGK | 8 | 5 | 33 | 31,67 | 21 | 51,7 % | 2026-10-11 |
| Isabell Möller | Gullbergsbro BGK | 17 | 12 | 68 | 31,26 | 19 | 49,5 % | 2026-08-16 |
| Isak Manberg | BGK VK78 | 4 | 4 | 24 | 28,92 | 21 | 46,1 % | 2026-07-18 |
| Ivica Glas | Tantogårdens BGK | 6 | 5 | 27 | 36,37 | 28 | 27,4 % | 2026-08-09 |
| Jacob Liljenstolpe | Eskilstuna BGK | 3 | 2 | 10 | 55,80 | 34 | 18,9 % | 2026-01-11 |
| Jacob Lindström | Umeå BGK | 9 | 7 | 36 | 30,81 | 23 | 44,4 % | 2026-08-15 |
| Jacob Wiklund | Skellefteå BGK | 2 | 1 | 7 | 31,00 | 29 | 35,7 % | 2026-05-24 |
| Jakob Meitilberg | Umeå BGK | 5 | 5 | 30 | 33,20 | 21 | 43,4 % | 2026-07-18 |
| James Lindström | Umeå BGK | 3 | 3 | 21 | 29,81 | 25 | 45,0 % | 2026-07-18 |
| Jan Hansen | Hjelmsjö BGK | 5 | 5 | 19 | 36,47 | 29 | 26,6 % | 2026-05-30 |
| Jan Hedlund | Uddevalla BGK | 3 | 3 | 14 | 40,14 | 26 | 34,1 % | 2026-01-24 |
| Jan Hedström | Hårdton IK | 4 | 3 | 15 | 36,27 | 25 | 40,7 % | 2026-05-30 |
| Jan Hörnqvist | Örnsköldsviks MGK | 1 | 1 | 7 | 30,14 | 26 | 41,3 % | 2026-08-01 |
| Jan Lennart Wahlström | BGK Elit | 2 | 2 | 5 | 57,20 | 53 | 13,3 % | 2026-08-16 |
| Jan Lönnroth | Ersta MGK | 15 | 11 | 54 | 41,74 | 27 | 25,8 % | 2026-10-11 |
| Jan Magnusson | Malmö BGK | 3 | 2 | 5 | 31,00 | 25 | 46,7 % | 2026-05-09 |
| Jan Strandberg | Tantogårdens BGK | 2 | 1 | 4 | 22,00 | 20 | 79,2 % | 2026-01-06 |
| Jan Söderqvist | Sundbybergs BGK | 15 | 14 | 73 | 35,58 | 22 | 36,1 % | 2026-09-12 |
| Jan Wikström | Skönsbergs SK | 1 | 1 | 3 | 58,67 | 50 | 9,1 % | 2026-08-15 |
| Jan Åke Andersson | MGK 49 Nyköping | 25 | 12 | 93 | 34,34 | 22 | 38,7 % | 2026-10-11 |
| Jan-Olov Karlsson | MGK 49 Nyköping | 6 | 5 | 20 | 35,10 | 25 | 37,5 % | 2026-09-05 |
| Jan-Olov Lindvall | Skellefteå BGK | 10 | 6 | 45 | 31,89 | 24 | 45,6 % | 2026-08-30 |
| Jan-Ove Skoog | Akalla Kanaan 98 BGK | 3 | 2 | 10 | 37,50 | 28 | 37,8 % | 2026-07-26 |
| Jan-Åke Göransson | Gullbergsbro BGK | 4 | 3 | 14 | 36,93 | 27 | 41,7 % | 2026-03-08 |
| Jan-Åke Liljeqvist | Haga BGK | 11 | 8 | 31 | 42,90 | 25 | 25,9 % | 2026-09-05 |
| Janchai Saengkham | Södertälje BGK | 11 | 7 | 35 | 58,77 | 45 | 16,5 % | 2026-08-29 |
| Jannick Hornbek Skov | Olofströms BGK | 6 | 5 | 45 | 25,51 | 18 | 64,2 % | 2026-07-18 |
| Janos Czifrik | Malmö BGK | 17 | 9 | 70 | 32,19 | 20 | 50,1 % | 2026-10-11 |
| Jari Luhanko | Malmö BGK | 8 | 5 | 35 | 30,51 | 20 | 51,5 % | 2026-05-30 |
| Jari Saksi | Nässjö BGK | 2 | 2 | 4 | 35,00 | 27 | 22,5 % | 2026-07-19 |
| Jennifer Göransson | BGK Jönköping | 7 | 6 | 36 | 32,25 | 24 | 45,2 % | 2026-07-18 |
| Jenny Erlandsson | Askims BGK | 12 | 9 | 73 | 30,66 | 20 | 48,0 % | 2026-08-02 |
| Jenny Gustavsson | Eskilstuna BGK | 11 | 8 | 35 | 39,17 | 26 | 31,6 % | 2026-10-11 |
| Jenny Söderqvist | Linköpings BGK | 18 | 11 | 72 | 42,92 | 22 | 31,7 % | 2026-08-29 |
| Jens Arvidsson | Kulladals BGK | 1 | 1 | 3 | 49,67 | 43 | 14,8 % | 2026-06-07 |
| Jens Bergström | Askims BGK | 2 | 2 | 7 | 31,43 | 27 | 45,2 % | 2026-01-11 |
| Jens Mattsson | BGK Elit | 4 | 2 | 9 | 56,33 | 44 | 16,0 % | 2026-08-16 |
| Jens Näslund | BGK VK78 | 7 | 5 | 36 | 27,28 | 20 | 54,9 % | 2026-07-18 |
| Jesper Andersson | Gullbergsbro BGK | 1 | 1 | 4 | 31,75 | 29 | 31,9 % | 2026-04-19 |
| Jesper Brodén | Tuve Tigers BGK | 4 | 4 | 20 | 32,60 | 25 | 38,3 % | 2026-05-30 |
| Jesper Carlsson | MGK 49 Nyköping | 7 | 3 | 26 | 35,19 | 25 | 42,2 % | 2026-09-05 |
| Jesper Lindberg | Kungälvs BGK | 8 | 7 | 42 | 30,21 | 21 | 47,8 % | 2026-09-12 |
| Jessica Jänsby | Gullbergsbro BGK | 7 | 5 | 36 | 28,94 | 23 | 49,8 % | 2026-08-02 |
| Jessica Rosén | Örebro BGK | 27 | 14 | 103 | 31,13 | 19 | 48,5 % | 2026-10-11 |
| Jill Spets | Uppsala BGK | 14 | 7 | 64 | 27,72 | 19 | 61,7 % | 2026-10-11 |
| Jim Hjelte | BGK Jönköping | 10 | 8 | 36 | 35,75 | 21 | 32,2 % | 2026-08-02 |
| Jimmy Ekberg | Enköpings BGK | 3 | 3 | 15 | 32,87 | 28 | 34,4 % | 2026-07-18 |
| Jimmy Lindholm | Södertälje BGK | 7 | 5 | 26 | 50,81 | 37 | 16,9 % | 2026-08-29 |
| Jimmy Svärd | Kungälvs BGK | 10 | 8 | 46 | 28,15 | 20 | 57,0 % | 2026-08-16 |
| Jo-Ann Lundin | Örnsköldsviks MGK | 1 | 1 | 4 | 71,75 | 61 | 6,9 % | 2026-08-15 |
| Joakim Holm | Eskilstuna BGK | 20 | 11 | 67 | 41,10 | 20 | 29,5 % | 2026-10-11 |
| Joakim Kindström | BGK VK78 | 1 | 1 | 2 | 47,50 | 46 | 22,2 % | 2025-11-09 |
| Joakim Lindström | Strängnäs BGK | 19 | 11 | 68 | 41,32 | 22 | 31,0 % | 2026-10-11 |
| Joakim Nordlöw | Nässjö BGK | 2 | 2 | 4 | 33,75 | 29 | 48,6 % | 2026-07-19 |
| Joakim Ring | Sundsvalls BGK | 7 | 6 | 31 | 30,32 | 21 | 50,1 % | 2026-08-30 |
| Joakim Samuelsson | Nässjö BGK | 2 | 2 | 10 | 35,30 | 32 | 21,2 % | 2026-07-18 |
| Joakim Söderman | Göteborg BGK | 4 | 3 | 8 | 35,50 | 26 | 36,6 % | 2026-05-30 |
| Joakim Åkesson | Olofströms BGK | 4 | 4 | 12 | 57,33 | 47 | 11,6 % | 2026-08-30 |
| Joar Rundqvist | Gullbergsbro BGK | 1 | 1 | 4 | 27,50 | 27 | 54,2 % | 2025-11-09 |
| Joel Björkebro | Tuve Tigers BGK | 13 | 11 | 48 | 31,21 | 22 | 46,8 % | 2026-08-16 |
| Joel Karlsson | Sundbybergs BGK | 7 | 4 | 36 | 27,36 | 21 | 59,0 % | 2026-05-30 |
| Johan Andersson | Örebro BGK | 15 | 5 | 50 | 29,62 | 20 | 59,1 % | 2026-10-11 |
| Johan Eklund | Umeå BGK | 7 | 6 | 28 | 36,64 | 25 | 38,9 % | 2026-08-15 |
| Johan Flyborg | Linköpings BGK | 11 | 6 | 49 | 32,96 | 19 | 46,3 % | 2026-10-11 |
| Johan Hermansson | Kalmar MGK | 3 | 3 | 12 | 40,33 | 26 | 28,1 % | 2026-08-23 |
| Johan Karlsson | Linköpings BGK | 20 | 13 | 92 | 28,70 | 19 | 54,0 % | 2026-09-12 |
| Johan Karlström | Örnsköldsviks MGK | 3 | 2 | 9 | 34,44 | 25 | 45,7 % | 2026-08-15 |
| Johan Kessels | BGK Linjen | 21 | 10 | 92 | 32,62 | 19 | 49,2 % | 2026-10-11 |
| Johan Krantz | Askims BGK | 11 | 9 | 43 | 46,37 | 31 | 24,2 % | 2026-10-11 |
| Johan Krusell | Hofors BGK | 1 | 1 | 0 | – | – | 0,0 % | 2026-07-18 |
| Johan Lönnroth | Ersta MGK | 10 | 8 | 40 | 41,95 | 28 | 23,1 % | 2026-08-29 |
| Johan Ohlsson | Södertälje BGK | 28 | 14 | 115 | 31,16 | 18 | 50,4 % | 2026-10-11 |
| Johan Rydberg | Uppsala BGK | 11 | 8 | 56 | 24,23 | 18 | 68,6 % | 2026-10-11 |
| Johanna Lindoff | Uppsala BGK | 25 | 16 | 102 | 31,38 | 19 | 50,9 % | 2026-08-30 |
| John Johansson | Kristineberg BGK | 4 | 4 | 20 | 46,20 | 30 | 21,7 % | 2026-07-18 |
| John Johansson | Akalla Kanaan 98 BGK | 8 | 6 | 30 | 41,47 | 29 | 27,8 % | 2026-10-11 |
| John Larsen | Ersta MGK | 2 | 2 | 8 | 35,88 | 32 | 24,3 % | 2026-05-09 |
| Johnny Pettersson | Asarums BGK | 4 | 2 | 19 | 30,32 | 24 | 43,9 % | 2026-07-18 |
| Jon Björklund | Tantogårdens BGK | 24 | 10 | 116 | 25,95 | 18 | 65,4 % | 2026-07-18 |
| Jonas Holmberg | Haga BGK | 4 | 4 | 17 | 40,18 | 32 | 18,2 % | 2026-07-18 |
| Jonas Mattsson | Ersta MGK | 3 | 3 | 13 | 40,31 | 30 | 21,8 % | 2026-07-18 |
| Jonas Sälgfors | BGK Värend | 6 | 4 | 25 | 40,92 | 27 | 29,9 % | 2026-08-23 |
| Jonatan Nyqvist | Uddevalla BGK | 5 | 5 | 19 | 37,74 | 27 | 32,7 % | 2026-05-31 |
| Jonathan Elfving | Örnsköldsviks MGK | 6 | 4 | 23 | 34,52 | 24 | 44,4 % | 2026-08-30 |
| Jonathan Lindoff | Uppsala BGK | 24 | 13 | 102 | 27,40 | 18 | 63,4 % | 2026-09-13 |
| Jonathan Näslund | Sundsvalls BGK | 12 | 10 | 60 | 30,68 | 22 | 47,4 % | 2026-09-05 |
| Jonathan Rydberg | Olofströms BGK | 15 | 10 | 74 | 25,77 | 18 | 63,4 % | 2026-10-11 |
| Jonny Hansson | BGK Kärnan | 5 | 4 | 17 | 32,76 | 22 | 41,6 % | 2026-09-13 |
| Jonny Jänsby | Gullbergsbro BGK | 17 | 13 | 71 | 28,39 | 19 | 56,9 % | 2026-08-30 |
| Josef Bane | Sundsvalls BGK | 12 | 10 | 69 | 30,07 | 23 | 44,6 % | 2026-09-12 |
| Josefine Kilu | MGK Warberg | 1 | 1 | 4 | 31,50 | 27 | 48,6 % | 2025-11-09 |
| Julia Göransson | BGK Jönköping | 6 | 5 | 32 | 34,41 | 21 | 42,1 % | 2026-07-18 |
| Julia Sjöberg | Skoghalls BGK | 7 | 5 | 22 | 33,82 | 21 | 44,2 % | 2026-06-27 |
| Julius Roth | BGK Värend | 2 | 2 | 1 | 35,00 | 35 | 23,5 % | 2026-07-18 |
| Jörgen Johansson | Kalmar MGK | 8 | 7 | 35 | 36,20 | 23 | 36,8 % | 2026-08-23 |
| Jörgen Pettersson | Linköpings BGK | 1 | 1 | 7 | 26,57 | 24 | 55,6 % | 2026-07-04 |
| Jörgen Samuelsson | Nässjö BGK | 3 | 3 | 19 | 35,74 | 24 | 28,2 % | 2026-07-18 |
| Jörgen Tronelius | Hofors BGK | 6 | 5 | 35 | 36,46 | 27 | 27,6 % | 2026-09-05 |
| Kaj Falinder | Staffanstorps BGK | 5 | 5 | 20 | 40,05 | 27 | 28,3 % | 2026-08-09 |
| Kari Hakala | Gullbergsbro BGK | 13 | 9 | 48 | 32,54 | 22 | 48,0 % | 2026-08-09 |
| Kari Kuneinen | MGK Warberg | 16 | 9 | 64 | 36,20 | 24 | 36,3 % | 2026-08-30 |
| Kari Laakso | Eskilstuna BGK | 8 | 4 | 29 | 46,45 | 34 | 26,1 % | 2026-08-16 |
| Karin Hansson | Hårdton IK | 7 | 4 | 28 | 38,29 | 26 | 31,6 % | 2026-05-30 |
| Karin Karlsson | Kalmar MGK | 5 | 5 | 17 | 42,53 | 28 | 26,5 % | 2026-08-23 |
| Karin Olsson | Uppsala BGK | 12 | 7 | 59 | 27,75 | 18 | 60,7 % | 2026-08-29 |
| Kasper Kammonen | Tantogårdens BGK | 5 | 3 | 20 | 25,95 | 21 | 61,4 % | 2026-05-30 |
| Kasper Näslund | Sundsvalls BGK | 3 | 3 | 18 | 31,61 | 23 | 37,3 % | 2026-08-22 |
| Katarina Holm | Skoghalls BGK | 15 | 8 | 57 | 44,77 | 30 | 23,6 % | 2026-10-11 |
| Katarina Johansson | Nässjö BGK | 2 | 2 | 10 | 33,50 | 28 | 41,1 % | 2026-05-17 |
| Ken Bengtsson | Asarums BGK | 5 | 2 | 27 | 30,52 | 23 | 47,5 % | 2026-10-11 |
| Ken Spets | Uppsala BGK | 7 | 7 | 33 | 33,21 | 25 | 37,2 % | 2026-06-20 |
| Kennet Mathiasson | Askims BGK | 2 | 1 | 10 | 36,40 | 33 | 22,2 % | 2026-05-16 |
| Kenneth Granholm | Olofströms BGK | 6 | 3 | 23 | 31,13 | 22 | 50,6 % | 2026-10-11 |
| Kenneth Gustavsson | Linköpings BGK | 5 | 5 | 20 | 29,80 | 23 | 50,1 % | 2026-08-02 |
| Kenneth Helin | Sundsvalls BGK | 1 | 1 | 7 | 31,71 | 29 | 35,7 % | 2026-08-22 |
| Kenneth Holmberg | Linköpings BGK | 1 | 1 | 3 | 37,00 | 30 | 31,5 % | 2026-08-02 |
| Kent Figoni | Askims BGK | 1 | 1 | 3 | 39,67 | 39 | 14,8 % | 2026-04-19 |
| Kent Hallberg | Hjelmsjö BGK | 10 | 7 | 36 | 35,64 | 20 | 37,4 % | 2026-08-30 |
| Kent Johansson | Nässjö BGK | 3 | 3 | 6 | 44,00 | 38 | 24,1 % | 2026-07-19 |
| Kent Karlsson | Linköpings BGK | 3 | 3 | 13 | 29,62 | 23 | 44,9 % | 2026-08-15 |
| Kent Kirkegaard | BGK Linjen | 20 | 10 | 73 | 33,89 | 20 | 44,5 % | 2026-09-13 |
| Kent Sandberg | Södertälje BGK | 1 | 1 | 3 | 56,33 | 50 | 11,1 % | 2026-05-17 |
| Kent Sedig | Uddevalla BGK | 7 | 5 | 23 | 42,04 | 27 | 32,1 % | 2026-07-19 |
| Kent Thorén | Örnsköldsviks MGK | 1 | 1 | 3 | 68,33 | 67 | 5,9 % | 2026-08-15 |
| Kent Wiman | Norrtälje BGK | 3 | 3 | 11 | 31,64 | 27 | 33,3 % | 2026-07-18 |
| Kenth Walle Wallin | Sundsvalls BGK | 1 | 1 | 7 | 32,71 | 30 | 31,0 % | 2026-08-22 |
| Kerstin Andersson | Uppsala BGK | 6 | 5 | 26 | 39,69 | 30 | 22,2 % | 2026-08-16 |
| Kerstin Carlson | BGK Linjen | 7 | 4 | 28 | 40,18 | 28 | 34,9 % | 2026-08-16 |
| Kerstin Nilsson | Kalmar MGK | 6 | 4 | 24 | 50,67 | 35 | 20,4 % | 2026-10-11 |
| Kerstin Turesson | MGK 49 Nyköping | 4 | 3 | 18 | 32,94 | 27 | 28,7 % | 2026-09-05 |
| Kevin Sundström | Sundbybergs BGK | 5 | 5 | 38 | 26,21 | 19 | 62,3 % | 2026-09-12 |
| Kevin Valsjö | Sundbybergs BGK | 7 | 7 | 44 | 29,57 | 21 | 48,2 % | 2026-09-12 |
| Kjell Bengtsson | Västerviks BGK | 1 | 1 | 3 | 54,00 | 51 | 9,3 % | 2016-08-21 |
| Kjell Höglund | Haninge BGK | 2 | 1 | 4 | 64,25 | 53 | 13,9 % | 2026-01-25 |
| Kjell Karlsson | Kulladals BGK | 6 | 6 | 22 | 39,68 | 25 | 32,6 % | 2026-08-09 |
| Kjell Linder | MGK 49 Nyköping | 1 | 1 | 3 | 50,67 | 50 | 20,4 % | 2026-06-21 |
| Kjell Lindh | MGK 49 Nyköping | 4 | 3 | 17 | 31,06 | 23 | 36,9 % | 2026-09-05 |
| Kjell Nilsson | Linköpings BGK | 2 | 1 | 9 | 26,00 | 21 | 57,4 % | 2026-07-04 |
| Kjell-Ove Malm | Sundbybergs BGK | 12 | 11 | 47 | 37,43 | 23 | 32,6 % | 2026-10-11 |
| Kjell-Åke Bengtsson | Ersta MGK | 1 | 1 | 5 | 34,80 | 29 | 21,1 % | 2026-05-09 |
| Knut Olsen | Skellefteå BGK | 8 | 5 | 29 | 33,72 | 23 | 42,5 % | 2026-08-30 |
| Kosti Salonen | Tantogårdens BGK | 5 | 4 | 28 | 26,50 | 20 | 58,5 % | 2026-07-18 |
| Krister Ekdahl | Askims BGK | 6 | 4 | 30 | 39,20 | 27 | 23,4 % | 2026-09-05 |
| Krister Magnusson | Tyresö BGK | 24 | 15 | 88 | 31,11 | 19 | 47,9 % | 2026-10-11 |
| Kristian Magnusson | Malmö BGK | 2 | 2 | 8 | 39,13 | 28 | 34,0 % | 2026-06-07 |
| Kristian Norling | Uddevalla BGK | 15 | 8 | 55 | 35,38 | 25 | 40,3 % | 2026-08-30 |
| Kristina Svensson | Uppsala BGK | 6 | 4 | 32 | 29,44 | 22 | 44,8 % | 2026-07-04 |
| Kristina Wikström | Uppsala BGK | 3 | 1 | 14 | 26,36 | 22 | 56,0 % | 2026-03-01 |
| Lars Abrahamsson | Enköpings BGK | 11 | 7 | 43 | 38,26 | 27 | 28,9 % | 2026-09-05 |
| Lars Andersson | Linköpings BGK | 15 | 11 | 68 | 37,41 | 25 | 30,1 % | 2026-09-05 |
| Lars Andersson | Myresjö BGK | 11 | 8 | 44 | 35,36 | 22 | 41,3 % | 2026-10-11 |
| Lars Asp | Linköpings BGK | 17 | 14 | 82 | 35,37 | 22 | 35,2 % | 2026-09-19 |
| Lars Björk | Umeå BGK | 3 | 2 | 7 | 53,14 | 42 | 17,8 % | 2026-08-30 |
| Lars Björk | BGK Elit | 3 | 2 | 7 | 60,43 | 50 | 12,7 % | 2026-08-16 |
| Lars Brown | Uppsala BGK | 1 | 1 | 6 | 28,50 | 26 | 46,3 % | 2026-07-18 |
| Lars Eriksson | MGK 49 Nyköping | 4 | 2 | 26 | 25,96 | 21 | 62,2 % | 2026-09-27 |
| Lars Isberg | Malmö BGK | 15 | 9 | 68 | 28,91 | 19 | 53,9 % | 2026-09-13 |
| Lars Josefsson | Gullbergsbro BGK | 2 | 2 | 9 | 34,22 | 27 | 38,9 % | 2026-08-16 |
| Lars Kvael | Skoghalls BGK | 3 | 3 | 10 | 29,20 | 24 | 43,3 % | 2026-07-18 |
| Lars Lilja | BGK Värend | 9 | 6 | 30 | 39,30 | 25 | 33,2 % | 2026-08-23 |
| Lars Lindeberg | Olofströms BGK | 19 | 12 | 77 | 30,53 | 20 | 52,8 % | 2026-09-13 |
| Lars Peter Nilsson | Olofströms BGK | 20 | 11 | 86 | 28,13 | 19 | 57,1 % | 2026-10-11 |
| Lars Rehn | BGK VK78 | 26 | 13 | 98 | 33,28 | 19 | 44,4 % | 2026-10-11 |
| Lars Rydberg | Olofströms BGK | 8 | 5 | 27 | 31,81 | 21 | 51,6 % | 2026-10-11 |
| Lars Thörn | Åstorps MGK | 3 | 3 | 11 | 38,09 | 28 | 31,0 % | 2026-07-18 |
| Lars Wahlström | Nässjö BGK | 2 | 1 | 10 | 34,30 | 28 | 37,2 % | 2026-05-31 |
| Lars Åke Holgersson | Norrtälje BGK | 14 | 8 | 58 | 36,45 | 26 | 31,4 % | 2026-08-22 |
| Lars Öberg | Ersta MGK | 2 | 2 | 7 | 40,71 | 32 | 11,9 % | 2026-07-18 |
| Lars Österlund | Örnsköldsviks MGK | 11 | 8 | 45 | 36,73 | 25 | 35,1 % | 2026-08-30 |
| Lars-Göran Berg | MGK 49 Nyköping | 10 | 6 | 47 | 31,40 | 22 | 44,4 % | 2026-09-05 |
| Lars-Göran Guldbrandsson | Umeå BGK | 17 | 9 | 58 | 36,14 | 22 | 44,2 % | 2026-10-11 |
| Lars-Olof Andersson | Strängnäs BGK | 13 | 7 | 45 | 41,91 | 23 | 30,7 % | 2026-10-11 |
| Lars-Olof Johansson | Göteborg BGK | 11 | 6 | 43 | 35,26 | 24 | 38,6 % | 2026-08-16 |
| Lars-Olof Larsson | Sundsvalls BGK | 1 | 1 | 7 | 31,14 | 28 | 36,5 % | 2026-08-22 |
| Lars-Olof Rydén | Myresjö BGK | 7 | 5 | 26 | 33,15 | 24 | 42,9 % | 2026-10-11 |
| Lars-Olov Lind | Örebro BGK | 7 | 7 | 34 | 35,97 | 25 | 30,9 % | 2026-08-01 |
| Lars-Åke Rodell | Haga BGK | 1 | 1 | 6 | 44,83 | 37 | 23,1 % | 2017-06-10 |
| Lasse Rasmussen | Olofströms BGK | 2 | 2 | 11 | 28,55 | 24 | 46,2 % | 2026-07-18 |
| Laura Henriksen | Umeå BGK | 1 | 1 | 2 | 29,50 | 27 | 38,9 % | 2026-05-09 |
| Leif Andersson | Linköpings BGK | 7 | 4 | 19 | 47,74 | 24 | 27,3 % | 2026-08-16 |
| Leif Johansson | Borås MGK | 2 | 1 | 6 | 39,83 | 33 | 33,3 % | 2026-01-11 |
| Leif Nilsson | Asarums BGK | 23 | 12 | 88 | 30,60 | 20 | 51,7 % | 2026-10-11 |
| Leif Pettersson | Umeå BGK | 2 | 1 | 7 | 38,00 | 32 | 15,9 % | 2026-05-24 |
| Leif Savefors | Hårdton IK | 7 | 4 | 26 | 39,00 | 27 | 32,3 % | 2026-05-30 |
| Lena Brown | Eskilstuna BGK | 14 | 9 | 46 | 43,13 | 24 | 28,1 % | 2026-09-05 |
| Lena Brändström | Umeå BGK | 2 | 1 | 7 | 40,86 | 34 | 15,9 % | 2026-05-24 |
| Lena Hederberg | Kristineberg BGK | 4 | 4 | 10 | 50,30 | 33 | 15,0 % | 2026-07-18 |
| Lena Hellström | Göteborg BGK | 14 | 8 | 49 | 39,94 | 27 | 33,2 % | 2026-08-16 |
| Lena Johansson | Linköpings BGK | 1 | 1 | 3 | 48,67 | 45 | 14,8 % | 2026-08-02 |
| Lena Nilsson | BGK Kärnan | 20 | 11 | 80 | 31,78 | 19 | 50,9 % | 2026-10-11 |
| Lena Nordblom | Ersta MGK | 2 | 2 | 8 | 64,13 | 52 | 13,6 % | 2026-07-18 |
| Lena Persson | BGK Linjen | 7 | 4 | 17 | 51,53 | 39 | 16,6 % | 2026-08-09 |
| Lena Säll | BGK Elit | 3 | 2 | 7 | 61,86 | 54 | 11,1 % | 2026-08-16 |
| Lena Thörn | Åstorps MGK | 2 | 2 | 2 | 39,50 | 39 | 11,4 % | 2026-07-18 |
| Lennart Andersson | Haga BGK | 1 | 1 | 3 | 45,00 | 39 | 18,5 % | 2026-08-02 |
| Lennart Engström | BGK VK78 | 16 | 10 | 65 | 39,69 | 24 | 30,4 % | 2026-10-11 |
| Lennart Jansson | Örebro BGK | 11 | 5 | 44 | 32,07 | 20 | 48,2 % | 2026-08-16 |
| Lennart Johnsson | Askims BGK | 22 | 18 | 101 | 32,70 | 21 | 42,5 % | 2026-09-12 |
| Lennart Kalderén | Södertälje BGK | 4 | 3 | 12 | 51,75 | 37 | 18,5 % | 2026-08-16 |
| Lennart Rundström | Djulö BGK | 6 | 5 | 20 | 48,15 | 34 | 15,6 % | 2026-08-16 |
| Lennart Timskär | MGK Warberg | 4 | 4 | 17 | 35,76 | 28 | 29,2 % | 2026-08-16 |
| Leo Vallström | Skellefteå BGK | 2 | 2 | 12 | 40,50 | 37 | 16,7 % | 2026-08-22 |
| Lewisia Johansson Bengtsson | BGK Linjen | 1 | 1 | 3 | 77,00 | 70 | 9,3 % | 2026-03-01 |
| Lillemor Setting | Kalmar MGK | 2 | 2 | 5 | 69,00 | 62 | 7,8 % | 2026-08-02 |
| Lina Lennestål | Skoghalls BGK | 1 | 1 | 7 | 30,14 | 28 | 40,5 % | 2026-05-09 |
| Linda Carlsson | Göteborg BGK | 5 | 5 | 26 | 39,69 | 28 | 36,6 % | 2026-08-09 |
| Linda Iversen | Asarums BGK | 12 | 5 | 59 | 28,27 | 21 | 57,4 % | 2026-10-11 |
| Linda Lundberg | Gullbergsbro BGK | 6 | 6 | 34 | 28,79 | 21 | 49,7 % | 2026-08-16 |
| Linda Svensk | Örebro BGK | 7 | 7 | 21 | 51,43 | 32 | 16,7 % | 2026-10-11 |
| Linnéa Johansson | Linköpings BGK | 2 | 2 | 10 | 33,90 | 23 | 47,2 % | 2026-08-16 |
| Linus Armandsson | Uppsala BGK | 27 | 17 | 138 | 26,60 | 18 | 63,7 % | 2026-10-11 |
| Linus Nau | Västerviks BGK | 3 | 3 | 17 | 38,65 | 28 | 25,6 % | 2026-07-18 |
| Liselott Kjellberg | Askims BGK | 1 | 1 | 3 | 37,00 | 37 | 25,9 % | 2026-04-19 |
| Loke Persson | Örnsköldsviks MGK | 4 | 3 | 13 | 58,77 | 38 | 9,4 % | 2026-08-30 |
| Loke Von Ahn | Umeå BGK | 1 | 1 | 4 | 54,00 | 48 | 12,5 % | 2026-08-15 |
| Lorentz Neverland | MGK Warberg | 11 | 7 | 44 | 31,73 | 22 | 50,5 % | 2026-07-18 |
| Lotta Dickman | Akalla Kanaan 98 BGK | 3 | 1 | 8 | 62,50 | 55 | 12,5 % | 2026-03-22 |
| Louie Selin | Örnsköldsviks MGK | 1 | 1 | 6 | 34,00 | 31 | 33,3 % | 2026-08-01 |
| Ludwik Wallin | Askims BGK | 2 | 1 | 11 | 32,73 | 31 | 31,8 % | 2026-05-16 |
| Lukas Andersson | Staffanstorps BGK | 2 | 2 | 6 | 44,17 | 36 | 17,6 % | 2026-07-19 |
| Lukas O'Shea | Skellefteå BGK | 2 | 1 | 5 | 41,20 | 38 | 13,3 % | 2026-05-24 |
| Lukas Oja | BGK VK78 | 8 | 6 | 51 | 26,69 | 18 | 57,8 % | 2026-07-18 |
| Lukas Sandelin | Solna BGK | 1 | 1 | 4 | 35,25 | 29 | 31,9 % | 2026-07-26 |
| Lukas Syrén | Sundbybergs BGK | 4 | 4 | 23 | 29,22 | 22 | 50,7 % | 2026-09-12 |
| Madelaine Söderlind | Uddevalla BGK | 16 | 8 | 63 | 32,49 | 22 | 46,4 % | 2026-08-30 |
| Maggan Gustafsson | Asarums BGK | 1 | 1 | 6 | 27,50 | 24 | 57,7 % | 2026-03-14 |
| Magnus Fagerström | BGK Kärnan | 20 | 12 | 92 | 28,01 | 20 | 59,3 % | 2026-10-11 |
| Magnus Håkansson | BGK Värend | 5 | 5 | 19 | 37,32 | 21 | 37,8 % | 2026-07-18 |
| Magnus Johnsson | Hjelmsjö BGK | 1 | 1 | 3 | 34,00 | 31 | 40,7 % | 2026-07-18 |
| Magnus Larsson | Kristineberg BGK | 3 | 3 | 8 | 43,25 | 31 | 22,1 % | 2026-07-18 |
| Magnus Lundin | Hofors BGK | 3 | 3 | 8 | 45,13 | 35 | 20,3 % | 2026-07-18 |
| Magnus Mårtensson | Örebro BGK | 14 | 8 | 62 | 29,42 | 19 | 55,0 % | 2026-08-16 |
| Magnus Nordin | Sundsvalls BGK | 1 | 1 | 7 | 31,29 | 28 | 35,7 % | 2026-08-22 |
| Magnus Nordkvist | BGK Värend | 2 | 2 | 5 | 28,40 | 24 | 53,3 % | 2026-02-01 |
| Magnus Porsback | Strängnäs BGK | 1 | 1 | 5 | 47,80 | 44 | 12,2 % | 2017-06-10 |
| Magnus Sjöö | MGK 49 Nyköping | 13 | 8 | 52 | 38,54 | 21 | 36,5 % | 2026-09-27 |
| Magnus Sörström | MGK Warberg | 13 | 7 | 75 | 29,13 | 20 | 53,2 % | 2026-08-02 |
| Magnus Westerberg | Tyresö BGK | 9 | 6 | 38 | 26,71 | 18 | 59,5 % | 2026-07-18 |
| Magnus Åkerlind | Norrtälje BGK | 16 | 10 | 62 | 32,77 | 21 | 47,8 % | 2026-08-29 |
| Maja Burén | Skellefteå BGK | 1 | 1 | 4 | 33,00 | 29 | 30,6 % | 2026-05-23 |
| Malin Kessels | BGK Linjen | 18 | 11 | 78 | 36,71 | 23 | 37,3 % | 2026-09-13 |
| Malin Lindqvist | Uddevalla BGK | 1 | 1 | 4 | 26,75 | 23 | 61,1 % | 2026-08-30 |
| Malin Vikström | Umeå BGK | 5 | 3 | 19 | 50,63 | 28 | 27,2 % | 2026-08-15 |
| Malte Andersson Thunström | Hofors BGK | 2 | 2 | 11 | 36,64 | 32 | 21,7 % | 2026-08-16 |
| Manell Bane | Sundsvalls BGK | 5 | 5 | 29 | 34,90 | 30 | 25,9 % | 2026-08-22 |
| Marcelle Wester Schwerger | Linköpings BGK | 2 | 2 | 9 | 29,67 | 25 | 46,9 % | 2026-08-09 |
| Marco Bohlin Arancibia | Sundbybergs BGK | 9 | 6 | 40 | 28,48 | 22 | 51,7 % | 2026-07-04 |
| Marcus Brodd | Askims BGK | 2 | 1 | 9 | 25,56 | 21 | 64,3 % | 2026-02-21 |
| Marcus Carlsson | Olofströms BGK | 4 | 2 | 12 | 38,58 | 33 | 28,7 % | 2026-08-16 |
| Marcus Eriksson | Skoghalls BGK | 18 | 7 | 66 | 31,08 | 19 | 54,5 % | 2026-10-11 |
| Marcus I Andersson | Kungälvs BGK | 17 | 12 | 91 | 26,52 | 18 | 61,5 % | 2026-08-02 |
| Marcus Karlsson | BGK Jönköping | 22 | 17 | 84 | 31,99 | 20 | 45,1 % | 2026-09-13 |
| Marcus Ljungblad | Skoghalls BGK | 24 | 11 | 129 | 25,65 | 18 | 65,6 % | 2026-10-11 |
| Marcus Magnusson | Granhyddans BGK | 3 | 3 | 10 | 38,40 | 28 | 31,6 % | 2026-07-19 |
| Marcus Söderlund | Sundsvalls BGK | 11 | 9 | 68 | 25,90 | 20 | 58,6 % | 2026-09-12 |
| Margaretha Andersson Lopez | Akalla Kanaan 98 BGK | 1 | 1 | 3 | 43,67 | 40 | 14,8 % | 2026-08-09 |
| Margaretha Karlsson | Haga BGK | 2 | 1 | 5 | 63,40 | 47 | 12,2 % | 2026-08-15 |
| Mari Aldrev | Haga BGK | 2 | 1 | 5 | 38,00 | 36 | 18,9 % | 2026-07-26 |
| Mari Hinds | Askims BGK | 5 | 4 | 29 | 28,83 | 22 | 48,1 % | 2026-09-05 |
| Maria Gyllander | MGK 49 Nyköping | 23 | 13 | 98 | 31,03 | 22 | 48,1 % | 2026-10-11 |
| Maria Kvarnström Bagheri | Gullbergsbro BGK | 4 | 3 | 15 | 42,40 | 29 | 30,0 % | 2026-01-24 |
| Maria Möller | Gullbergsbro BGK | 18 | 12 | 74 | 35,20 | 21 | 41,4 % | 2026-08-16 |
| Maria-Therese Olofsson | Kalmar MGK | 7 | 6 | 28 | 33,64 | 24 | 36,1 % | 2026-07-18 |
| Mariana Andersson Tronelius | BGK VK78 | 15 | 10 | 56 | 39,66 | 26 | 27,2 % | 2026-10-11 |
| Marie Ihrén | Hofors BGK | 8 | 7 | 39 | 38,92 | 29 | 24,9 % | 2026-10-11 |
| Marie Johansen | MGK Warberg | 2 | 2 | 10 | 35,30 | 26 | 40,5 % | 2026-06-20 |
| Marie Kjellberg | Uddevalla BGK | 6 | 4 | 22 | 40,68 | 29 | 30,8 % | 2026-08-16 |
| Marie Louise Nord | Haga BGK | 1 | 1 | 3 | 74,33 | 66 | 9,3 % | 2026-06-07 |
| Marie Thunström | Hofors BGK | 9 | 6 | 37 | 43,03 | 26 | 32,6 % | 2026-10-11 |
| Marie-Louise Gustafsson | Asarums BGK | 1 | 1 | 7 | 37,57 | 28 | 35,7 % | 2026-03-14 |
| Marie-Louise Tunmats | Örebro BGK | 12 | 9 | 53 | 32,09 | 22 | 41,1 % | 2026-08-01 |
| Mariell Karlström | Örnsköldsviks MGK | 4 | 3 | 16 | 36,50 | 28 | 38,5 % | 2026-08-15 |
| Mariella Rundqvist | Gullbergsbro BGK | 1 | 1 | 4 | 34,50 | 33 | 36,1 % | 2025-11-09 |
| Marielle Svensson | BGK Jönköping | 1 | 1 | 5 | 29,20 | 26 | 52,2 % | 2026-01-24 |
| Marina Karlsson | Hårdton IK | 4 | 3 | 8 | 42,75 | 28 | 25,3 % | 2026-05-09 |
| Marja Häggman | Haninge BGK | 5 | 4 | 13 | 78,15 | 60 | 7,7 % | 2026-05-17 |
| Mart Käsper | BGK Kärnan | 16 | 11 | 57 | 36,00 | 22 | 39,7 % | 2026-08-30 |
| Martin Holmlund | Sundbybergs BGK | 9 | 9 | 53 | 28,28 | 23 | 51,7 % | 2026-09-12 |
| Martin Jonsson Andersson | Umeå BGK | 1 | 1 | 3 | 57,67 | 50 | 12,3 % | 2026-08-15 |
| Martin Luhanko | Hjelmsjö BGK | 12 | 6 | 51 | 29,82 | 19 | 55,8 % | 2026-09-13 |
| Martin Lundell | Linköpings BGK | 27 | 16 | 152 | 26,31 | 19 | 62,6 % | 2026-09-27 |
| Martin Lönnroth | Norrtälje BGK | 8 | 4 | 26 | 40,12 | 27 | 36,1 % | 2026-10-11 |
| Martin Nilsson | Ålbrons BGK | 5 | 3 | 21 | 44,38 | 30 | 21,2 % | 2026-08-16 |
| Mathias Hallqvist | BGK Jönköping | 9 | 6 | 44 | 31,64 | 21 | 47,2 % | 2026-06-27 |
| Matilda Olsson | Sundsvalls BGK | 17 | 11 | 78 | 37,05 | 23 | 33,4 % | 2026-10-11 |
| Mats Andersson | Gullbergsbro BGK | 2 | 1 | 13 | 27,85 | 22 | 59,8 % | 2026-08-02 |
| Mats Eisenschmidt | Gullbergsbro BGK | 19 | 13 | 90 | 30,89 | 22 | 48,1 % | 2026-10-11 |
| Mats Engblom | Akalla Kanaan 98 BGK | 3 | 3 | 8 | 50,13 | 35 | 18,8 % | 2026-08-09 |
| Mats Glimbrant | Örnsköldsviks MGK | 1 | 1 | 3 | 34,00 | 31 | 25,9 % | 2026-05-09 |
| Mats Gustafsson | Sundbybergs BGK | 2 | 2 | 4 | 59,00 | 48 | 12,5 % | 2026-04-26 |
| Mats Johansson | Skellefteå BGK | 3 | 2 | 15 | 43,07 | 30 | 26,3 % | 2026-07-08 |
| Mats Jänsby | Gullbergsbro BGK | 21 | 15 | 95 | 29,36 | 22 | 53,6 % | 2026-08-16 |
| Mats Olsson | BGK Kärnan | 20 | 11 | 78 | 31,03 | 21 | 50,8 % | 2026-10-11 |
| Mats Ostrell | Staffanstorps BGK | 2 | 2 | 5 | 30,40 | 24 | 50,0 % | 2026-05-31 |
| Mats Persson | Örnsköldsviks MGK | 1 | 1 | 7 | 28,57 | 26 | 46,8 % | 2026-08-01 |
| Mats Rosenberg | Eskilstuna BGK | 14 | 7 | 54 | 39,67 | 21 | 32,6 % | 2026-10-11 |
| Matteus Lundin | Örnsköldsviks MGK | 15 | 12 | 64 | 37,50 | 22 | 37,4 % | 2026-09-12 |
| Mattia Aclasto | BGK Jönköping | 3 | 3 | 24 | 24,38 | 18 | 68,3 % | 2026-05-09 |
| Mattias Alm | BGK Ringen | 1 | 1 | 3 | 48,33 | 46 | 14,8 % | 2026-08-16 |
| Mattias Andersson | Örebro BGK | 6 | 6 | 21 | 35,76 | 25 | 34,6 % | 2026-07-26 |
| Mattias Brännström | Skönsbergs SK | 12 | 10 | 84 | 25,93 | 18 | 61,6 % | 2026-09-12 |
| Mattias Fredlund | Enköpings BGK | 1 | 1 | 3 | 66,33 | 62 | 5,6 % | 2026-04-26 |
| Mattias Hägglöf | Sundbybergs BGK | 29 | 18 | 150 | 27,41 | 19 | 57,3 % | 2026-10-11 |
| Mattias Karlsson | Haga BGK | 3 | 3 | 17 | 30,18 | 24 | 38,6 % | 2026-09-05 |
| Mattias Larsson | Sundbybergs BGK | 19 | 11 | 79 | 34,48 | 22 | 42,6 % | 2026-10-11 |
| Mattias Lindén | Nässjö BGK | 2 | 2 | 6 | 35,67 | 29 | 38,9 % | 2026-07-19 |
| Mattias Persson | Malmö BGK | 9 | 6 | 30 | 33,63 | 21 | 42,2 % | 2026-09-13 |
| Mattias Rengbrandt | Granhyddans BGK | 2 | 2 | 7 | 32,71 | 24 | 48,4 % | 2026-07-19 |
| Mattias Schriever-Abeln | Ersta MGK | 1 | 1 | 5 | 65,00 | 59 | 7,8 % | 2026-05-30 |
| Mattias Ståhl | Kungälvs BGK | 2 | 2 | 5 | 30,80 | 27 | 37,0 % | 2026-08-30 |
| Mattias Wik | Malmö BGK | 13 | 9 | 48 | 33,56 | 19 | 43,4 % | 2026-10-11 |
| May Boldt | Örebro BGK | 9 | 6 | 30 | 48,00 | 30 | 18,5 % | 2026-08-29 |
| Melker Rundqvist | Kungälvs BGK | 2 | 1 | 8 | 24,63 | 22 | 65,8 % | 2025-11-22 |
| Melvin Nordin | Sundsvalls BGK | 1 | 1 | 6 | 37,00 | 33 | 22,2 % | 2026-08-22 |
| Merja Tapper | Göteborg BGK | 1 | 1 | 2 | 56,50 | 56 | 19,0 % | 2025-11-22 |
| Mia Vuorihovi | Uppsala BGK | 4 | 3 | 19 | 35,42 | 23 | 45,8 % | 2026-06-27 |
| Michael Hertzberg | Ludvika BGK | 10 | 5 | 33 | 40,55 | 33 | 29,1 % | 2026-08-16 |
| Michael Johansson | MGK Warberg | 1 | 1 | 4 | 33,25 | 30 | 37,5 % | 2025-11-09 |
| Michael Karlsson | Olofströms BGK | 10 | 8 | 53 | 28,55 | 21 | 52,0 % | 2026-10-11 |
| Michael Nyström | Skoghalls BGK | 8 | 6 | 29 | 41,21 | 24 | 32,4 % | 2026-10-11 |
| Michael Petersen | MGK 49 Nyköping | 1 | 1 | 2 | 46,00 | 42 | 25,0 % | 2026-08-15 |
| Michael Rönnlund | Umeå BGK | 1 | 1 | 3 | 50,67 | 47 | 23,0 % | 2026-08-15 |
| Micke Jonsson | BGK VK78 | 10 | 7 | 38 | 36,16 | 24 | 34,5 % | 2026-07-18 |
| Micke Westberg | Tyresö BGK | 1 | 1 | 4 | 28,00 | 27 | 57,5 % | 2026-05-30 |
| Micke Wingårdh | Tantogårdens BGK | 1 | 1 | 5 | 34,80 | 31 | 23,3 % | 2026-05-23 |
| Mikael Dahl | MGK Warberg | 9 | 6 | 52 | 35,60 | 19 | 42,7 % | 2026-08-16 |
| Mikael Ericsson | Mosås BGK | 4 | 3 | 16 | 45,56 | 37 | 10,1 % | 2026-07-18 |
| Mikael Fredriksson | Gullbergsbro BGK | 1 | 1 | 4 | 37,75 | 35 | 33,3 % | 2025-11-09 |
| Mikael Hagström | Tyresö BGK | 14 | 6 | 54 | 30,81 | 19 | 51,1 % | 2026-10-11 |
| Mikael Hedberg | Askims BGK | 6 | 5 | 21 | 35,38 | 24 | 35,8 % | 2026-05-30 |
| Mikael Holgersson | Norrtälje BGK | 7 | 4 | 28 | 36,71 | 24 | 36,5 % | 2026-07-18 |
| Mikael Holst | Granhyddans BGK | 3 | 3 | 10 | 39,40 | 29 | 34,4 % | 2026-07-19 |
| Mikael Illmesjö | Hofors BGK | 4 | 4 | 19 | 29,21 | 24 | 48,2 % | 2026-10-11 |
| Mikael Jansson | Hårdton IK | 9 | 6 | 34 | 35,59 | 21 | 37,9 % | 2026-08-30 |
| Mikael Johansson | Haga BGK | 13 | 10 | 57 | 33,04 | 22 | 42,9 % | 2026-09-05 |
| Mikael Karlsson | Kungälvs BGK | 10 | 8 | 29 | 35,03 | 24 | 38,1 % | 2026-08-30 |
| Mikael Karlsson | MGK 49 Nyköping | 6 | 3 | 26 | 26,42 | 19 | 56,7 % | 2026-09-05 |
| Mikael Kvist | BGK Värend | 4 | 4 | 17 | 41,06 | 26 | 31,6 % | 2026-05-30 |
| Mikael Laweby | Linköpings BGK | 8 | 7 | 33 | 36,79 | 26 | 30,8 % | 2026-09-19 |
| Mikael Lind | Ludvika BGK | 8 | 4 | 30 | 52,83 | 40 | 17,4 % | 2026-07-18 |
| Mikael Lindblom | Sundsvalls BGK | 5 | 5 | 31 | 28,55 | 23 | 48,2 % | 2026-09-12 |
| Mikael Lindmark | Örnsköldsviks MGK | 6 | 4 | 25 | 34,40 | 29 | 33,3 % | 2026-08-01 |
| Mikael Lindström | Tuve Tigers BGK | 11 | 7 | 38 | 35,42 | 24 | 41,5 % | 2026-08-16 |
| Mikael Lyckros | MGK Warberg | 5 | 3 | 34 | 42,56 | 29 | 30,7 % | 2026-08-02 |
| Mikael Petersson | MGK Warberg | 3 | 2 | 17 | 44,06 | 28 | 26,2 % | 2026-08-02 |
| Mikael Poduschkin | Linköpings BGK | 4 | 4 | 16 | 27,31 | 21 | 53,0 % | 2026-07-18 |
| Mikael Reszke | MGK Warberg | 11 | 8 | 61 | 30,64 | 21 | 47,2 % | 2026-08-02 |
| Mikael Richtnér | Sundbybergs BGK | 8 | 7 | 41 | 30,34 | 20 | 45,9 % | 2026-09-12 |
| Mikael Sjöblom | Skönsbergs SK | 3 | 2 | 21 | 37,24 | 24 | 37,0 % | 2026-09-05 |
| Mikael Warg | Skellefteå BGK | 7 | 4 | 22 | 36,91 | 22 | 37,9 % | 2026-08-30 |
| Mikael Wikström | Västerviks BGK | 1 | 1 | 7 | 29,86 | 27 | 45,2 % | 2026-07-18 |
| Milan Bilén | MGK Warberg | 15 | 9 | 85 | 28,82 | 21 | 51,0 % | 2026-09-05 |
| Mille Dybro | BGK VK78 | 5 | 4 | 30 | 27,60 | 22 | 50,2 % | 2026-07-18 |
| Millie Peterzon Nordlund | Sundsvalls BGK | 10 | 8 | 55 | 32,60 | 21 | 42,6 % | 2026-09-12 |
| Milo Lindberg | BGK Linjen | 9 | 8 | 26 | 44,88 | 27 | 28,4 % | 2026-08-16 |
| Mo Arvidsson Norlin | Uddevalla BGK | 2 | 1 | 9 | 38,67 | 35 | 21,6 % | 2026-05-16 |
| Moa Björklund | Tantogårdens BGK | 22 | 9 | 98 | 30,70 | 20 | 50,1 % | 2026-10-11 |
| Mohammad Mousavi | Kristineberg BGK | 17 | 11 | 76 | 37,17 | 20 | 34,4 % | 2026-08-29 |
| Molly Sjölander | Skoghalls BGK | 30 | 18 | 148 | 32,73 | 20 | 42,5 % | 2026-10-11 |
| Mona Ekstrand | Akalla Kanaan 98 BGK | 1 | 1 | 3 | 44,00 | 41 | 11,1 % | 2026-08-09 |
| Monica Ljungblad | Skoghalls BGK | 14 | 7 | 50 | 41,96 | 24 | 31,4 % | 2026-10-11 |
| Monika Daniel | Tyresö BGK | 8 | 7 | 30 | 42,17 | 31 | 25,2 % | 2026-08-29 |
| Morgan Munter | Sundsvalls BGK | 7 | 7 | 51 | 26,51 | 19 | 55,3 % | 2026-09-12 |
| Morgan Tunmats | Örebro BGK | 10 | 7 | 33 | 31,06 | 20 | 44,6 % | 2026-08-16 |
| Morris Dahlberg | Örnsköldsviks MGK | 4 | 3 | 13 | 52,54 | 34 | 15,4 % | 2026-08-30 |
| Moshe Arad | Tantogårdens BGK | 14 | 7 | 46 | 33,46 | 20 | 41,5 % | 2026-10-11 |
| Nappe Benchemsi | Tantogårdens BGK | 5 | 4 | 21 | 32,81 | 25 | 38,9 % | 2026-06-07 |
| Nicklas Ekebom | Örebro BGK | 19 | 13 | 71 | 37,85 | 21 | 35,1 % | 2026-10-11 |
| Nicklas Jardegart | Tantogårdens BGK | 2 | 2 | 8 | 30,38 | 23 | 47,9 % | 2026-05-23 |
| Nicklas Karlsson | Linköpings BGK | 4 | 3 | 6 | 27,83 | 22 | 51,8 % | 2026-07-18 |
| Niclas Karlsson | Västerviks BGK | 3 | 3 | 19 | 35,47 | 27 | 28,5 % | 2026-07-18 |
| Niclas Nobrant | Linköpings BGK | 1 | 1 | 3 | 30,33 | 26 | 59,3 % | 2026-01-05 |
| Niclas Witte | BGK VK78 | 8 | 6 | 27 | 29,04 | 20 | 52,3 % | 2026-07-18 |
| Niklas Castenäs | Sundsvalls BGK | 3 | 3 | 20 | 28,30 | 24 | 46,4 % | 2026-09-05 |
| Niklas Herneryd | MGK Warberg | 2 | 2 | 8 | 30,63 | 27 | 49,3 % | 2026-08-02 |
| Niklas Roth | BGK Värend | 6 | 5 | 28 | 35,11 | 25 | 41,9 % | 2026-08-23 |
| Niklas Strömberg | Sjövikens IF | 1 | 1 | 3 | 41,00 | 38 | 14,8 % | 2016-08-21 |
| Nils Bertil Lindhqvist | BGK Kärnan | 4 | 4 | 19 | 30,42 | 20 | 52,4 % | 2026-10-11 |
| Nils Häggman | Haninge BGK | 2 | 1 | 4 | 65,50 | 62 | 13,9 % | 2026-02-22 |
| Nils Matton | Skoghalls BGK | 23 | 10 | 96 | 29,24 | 19 | 59,2 % | 2026-10-11 |
| Nils-Åke Nilsson | BGK Ringen | 4 | 3 | 15 | 40,13 | 30 | 33,0 % | 2026-08-16 |
| Noah Précenth | Skoghalls BGK | 1 | 1 | 2 | 58,00 | 58 | 16,7 % | 2026-01-25 |
| Noel Stenman | Skellefteå BGK | 2 | 1 | 9 | 28,89 | 26 | 45,1 % | 2026-05-24 |
| Nova Kungsman | Uppsala BGK | 1 | 1 | 5 | 65,80 | 58 | 8,9 % | 2026-05-30 |
| Ola Larsson | Ludvika BGK | 4 | 2 | 9 | 55,00 | 49 | 15,4 % | 2026-08-16 |
| Olga Morell | Askims BGK | 1 | 1 | 3 | 35,33 | 34 | 18,5 % | 2026-04-19 |
| Olle Christianson | Ersta MGK | 2 | 2 | 8 | 46,00 | 34 | 17,4 % | 2026-05-30 |
| Olle Ingvarsson | Asarums BGK | 4 | 1 | 22 | 31,14 | 26 | 50,5 % | 2026-10-11 |
| Olle Ivert | Skellefteå BGK | 3 | 2 | 15 | 42,53 | 27 | 27,4 % | 2026-07-08 |
| Olle Johansson | BGK Kärnan | 12 | 7 | 51 | 32,14 | 19 | 52,6 % | 2026-08-16 |
| Oscar Holmlund | Sundsvalls BGK | 16 | 11 | 95 | 26,83 | 21 | 60,6 % | 2026-10-11 |
| Oscar Lindkvist | Skellefteå BGK | 2 | 1 | 9 | 29,44 | 26 | 41,4 % | 2026-05-24 |
| Oskar Kalitzki | Skoghalls BGK | 13 | 6 | 44 | 32,93 | 20 | 48,3 % | 2026-10-11 |
| Oskari Vihervaara | Tantogårdens BGK | 4 | 3 | 6 | 30,33 | 20 | 50,4 % | 2026-07-18 |
| Otto Hallösta | Asarums BGK | 1 | 1 | 3 | 46,33 | 45 | 14,8 % | 2026-04-26 |
| Ove Halén | Linköpings BGK | 7 | 5 | 40 | 27,58 | 21 | 50,1 % | 2026-09-05 |
| Ove Vedin | Sundsvalls BGK | 1 | 1 | 7 | 32,57 | 28 | 31,0 % | 2026-08-22 |
| Patric Fransson | Asarums BGK | 20 | 12 | 83 | 37,18 | 22 | 41,3 % | 2026-10-11 |
| Patric Jonsson | Sundsvalls BGK | 5 | 5 | 32 | 28,47 | 21 | 49,1 % | 2026-09-12 |
| Patric Vestin | Eskilstuna BGK | 1 | 1 | 2 | 44,50 | 44 | 27,8 % | 2025-11-09 |
| Patrik Bende | Örebro BGK | 1 | 1 | 11 | 31,55 | 25 | 50,0 % | 2026-01-17 |
| Patrik Carlqvist | Djulö BGK | 15 | 8 | 66 | 32,45 | 21 | 42,4 % | 2026-10-11 |
| Patrik Eliasson | Tyresö BGK | 24 | 13 | 117 | 26,21 | 18 | 64,8 % | 2026-10-11 |
| Patrik Jönsson | BGK Jönköping | 1 | 1 | 5 | 28,80 | 25 | 51,1 % | 2026-01-24 |
| Patrik Vikström | Eskilstuna BGK | 19 | 7 | 76 | 30,57 | 19 | 56,4 % | 2026-09-27 |
| Patrik Wass | Linköpings BGK | 23 | 15 | 113 | 28,85 | 20 | 51,9 % | 2026-10-11 |
| Patrik Wessling | Ålbrons BGK | 4 | 2 | 15 | 39,33 | 27 | 27,0 % | 2026-08-16 |
| Pauli Kuikka | Askims BGK | 11 | 10 | 54 | 29,46 | 22 | 44,6 % | 2026-09-12 |
| Peder Fransson | Västerviks BGK | 3 | 3 | 6 | 36,00 | 34 | 20,7 % | 2026-07-18 |
| Peer Rudbaek Hansen | Malmö BGK | 16 | 9 | 65 | 35,68 | 22 | 41,6 % | 2026-08-30 |
| Pekka Aho | Ludvika BGK | 9 | 4 | 41 | 32,68 | 20 | 49,7 % | 2026-08-15 |
| Per Cederlöf | Västerviks BGK | 1 | 1 | 3 | 46,67 | 42 | 18,5 % | 2016-08-21 |
| Per Celander | Myresjö BGK | 6 | 6 | 19 | 38,05 | 25 | 43,3 % | 2026-10-11 |
| Per Einan | Örebro BGK | 9 | 4 | 26 | 31,08 | 20 | 56,8 % | 2026-10-11 |
| Per Friskopp | Asarums BGK | 11 | 9 | 36 | 37,25 | 23 | 41,0 % | 2026-08-30 |
| Per Hagman | Uppsala BGK | 4 | 2 | 17 | 28,35 | 24 | 54,6 % | 2026-08-16 |
| Per Humbla | Eskilstuna BGK | 20 | 9 | 81 | 35,35 | 21 | 39,7 % | 2026-10-11 |
| Per Karlsson | Tantogårdens BGK | 1 | 1 | 3 | 33,00 | 30 | 40,7 % | 2026-05-30 |
| Per Nilsson | Hårdton IK | 2 | 1 | 0 | – | – | 25,0 % | 2026-05-09 |
| Per Olof Isaksson | Olofströms BGK | 27 | 14 | 126 | 27,02 | 19 | 63,6 % | 2026-09-13 |
| Per Olsson | Nässjö BGK | 3 | 3 | 12 | 33,58 | 24 | 27,9 % | 2026-07-18 |
| Per Tagesson | Olofströms BGK | 2 | 1 | 9 | 42,33 | 34 | 27,2 % | 2026-08-16 |
| Per Viklund | Sundsvalls BGK | 12 | 8 | 54 | 40,37 | 25 | 28,6 % | 2026-08-30 |
| Per Åke Strindlund | Skönsbergs SK | 1 | 1 | 3 | 48,00 | 45 | 23,1 % | 2026-08-15 |
| Per Östman | Haga BGK | 1 | 1 | 4 | 31,75 | 29 | 29,2 % | 2026-08-09 |
| Per-Inge Johansson | Västerviks BGK | 1 | 1 | 3 | 38,33 | 35 | 27,8 % | 2016-08-21 |
| Per-Ola Näsman | Örebro BGK | 6 | 4 | 21 | 44,14 | 33 | 23,0 % | 2026-05-24 |
| Per-Olof Hägglöf | Skellefteå BGK | 5 | 4 | 24 | 36,04 | 29 | 28,2 % | 2026-08-22 |
| Per-Olof Olsson | Olofströms BGK | 8 | 4 | 30 | 31,67 | 21 | 53,6 % | 2026-10-11 |
| Per-Åke Berg | Solna BGK | 6 | 3 | 21 | 48,71 | 39 | 22,2 % | 2026-08-09 |
| Peter Andersson | Granhyddans BGK | 3 | 3 | 12 | 40,25 | 27 | 31,9 % | 2026-07-19 |
| Peter Eisenschmidt | Tantogårdens BGK | 1 | 1 | 7 | 27,29 | 24 | 50,8 % | 2026-07-18 |
| Peter Elfvén | Norrtälje BGK | 17 | 9 | 61 | 36,67 | 22 | 38,1 % | 2026-10-11 |
| Peter Eriksson | Skoghalls BGK | 21 | 9 | 121 | 23,56 | 18 | 75,8 % | 2026-10-11 |
| Peter Erngren | Uppsala BGK | 1 | 1 | 4 | 32,25 | 31 | 31,9 % | 2025-11-16 |
| Peter Fransson | BGK Jönköping | 18 | 11 | 104 | 26,66 | 18 | 61,8 % | 2026-10-11 |
| Peter Hedman | BGK VK78 | 5 | 4 | 17 | 39,35 | 24 | 31,0 % | 2026-08-16 |
| Peter Lindberg | BGK Linjen | 20 | 10 | 64 | 36,63 | 21 | 38,4 % | 2026-10-11 |
| Peter Lindqvist | Djulö BGK | 12 | 9 | 49 | 31,92 | 21 | 43,3 % | 2026-10-11 |
| Peter Lundberg | BGK VK78 | 5 | 3 | 21 | 46,33 | 32 | 20,4 % | 2026-08-16 |
| Peter Lundmark | Borås MGK | 2 | 2 | 5 | 41,80 | 31 | 24,4 % | 2026-05-30 |
| Peter Nordin | Sundsvalls BGK | 5 | 5 | 34 | 25,94 | 20 | 57,0 % | 2026-09-05 |
| Peter Olsson | Akalla Kanaan 98 BGK | 2 | 1 | 6 | 35,17 | 31 | 25,0 % | 2026-08-09 |
| Peter Persson | Södertälje BGK | 14 | 7 | 65 | 29,28 | 19 | 56,7 % | 2026-09-27 |
| Peter Svensson | Kungälvs BGK | 3 | 3 | 8 | 34,88 | 28 | 39,5 % | 2026-05-30 |
| Peter Söderlund | Sundsvalls BGK | 10 | 9 | 58 | 27,16 | 19 | 55,0 % | 2026-09-12 |
| Peter Vicary | MGK 49 Nyköping | 13 | 7 | 66 | 33,50 | 22 | 46,9 % | 2026-10-11 |
| Peter Wahlberg | Sundbybergs BGK | 3 | 3 | 17 | 32,76 | 27 | 34,6 % | 2026-06-13 |
| Peter Williamsson | Göteborg BGK | 4 | 3 | 20 | 32,45 | 24 | 44,7 % | 2026-05-30 |
| Peter Öhman | Sundbybergs BGK | 1 | 1 | 3 | 49,33 | 43 | 16,7 % | 2026-05-14 |
| Petter Eriksson | Norrtälje BGK | 6 | 6 | 38 | 31,37 | 24 | 46,3 % | 2026-08-01 |
| Philip Marcus | Ludvika BGK | 3 | 1 | 6 | 54,50 | 47 | 15,7 % | 2026-02-22 |
| Pia Karlsson | Växjö BGK | 1 | 1 | 3 | 37,33 | 34 | 22,2 % | 2016-08-21 |
| Pirkko Maaninka | Eskilstuna BGK | 15 | 6 | 63 | 35,68 | 21 | 42,1 % | 2026-10-11 |
| Pär Eriksson | Ludvika BGK | 1 | 1 | 5 | 33,80 | 31 | 24,4 % | 2026-05-30 |
| Pär Gerber | Örebro BGK | 1 | 1 | 4 | 32,25 | 30 | 27,8 % | 2026-07-26 |
| Pär Hinds | Askims BGK | 4 | 4 | 22 | 27,50 | 20 | 52,3 % | 2026-09-05 |
| Pär Johannesson | Askims BGK | 11 | 8 | 44 | 35,55 | 26 | 36,8 % | 2026-08-30 |
| Pär Vallström | Skellefteå BGK | 8 | 6 | 47 | 32,43 | 24 | 43,5 % | 2026-08-22 |
| Pär Velander | Skönsbergs SK | 1 | 1 | 7 | 26,57 | 24 | 60,3 % | 2026-05-30 |
| Raimo Hagelberg | Olofströms BGK | 7 | 3 | 31 | 27,06 | 21 | 63,1 % | 2026-10-11 |
| Ralf Englund | Göteborg BGK | 1 | 1 | 3 | 57,67 | 54 | 13,0 % | 2026-08-09 |
| Ralf Hedström | Tantogårdens BGK | 4 | 4 | 15 | 38,73 | 29 | 26,3 % | 2026-08-09 |
| Ralph Vinberg | Linköpings BGK | 7 | 5 | 31 | 37,48 | 21 | 34,2 % | 2026-07-18 |
| Rasmus Bergqvist | Gullbergsbro BGK | 17 | 13 | 91 | 25,64 | 18 | 63,0 % | 2026-10-11 |
| Rasmus Humbla | Eskilstuna BGK | 19 | 8 | 75 | 34,53 | 21 | 44,1 % | 2026-10-11 |
| Rasmus Spinnel Häggrud | Skellefteå BGK | 2 | 1 | 5 | 34,60 | 31 | 26,7 % | 2026-05-24 |
| Rasmus Vallin | Uppsala BGK | 28 | 17 | 117 | 31,50 | 18 | 47,2 % | 2026-09-12 |
| Raynor Börjesson | Linköpings BGK | 20 | 14 | 84 | 36,00 | 21 | 33,6 % | 2026-09-19 |
| Rebecka Johansson | Skoghalls BGK | 8 | 5 | 40 | 37,25 | 24 | 38,7 % | 2026-08-09 |
| Rebecka Svensson | BGK Jönköping | 16 | 10 | 94 | 37,19 | 24 | 39,1 % | 2026-08-16 |
| Reine Hansson | Haninge BGK | 15 | 11 | 45 | 47,67 | 26 | 25,3 % | 2026-10-11 |
| Reine Njord | Gullbergsbro BGK | 3 | 2 | 14 | 30,86 | 28 | 36,9 % | 2026-05-16 |
| Reinhe Rubér | BGK Kärnan | 7 | 5 | 20 | 46,35 | 24 | 26,6 % | 2026-08-16 |
| Reinhold Nietsch | Eskilstuna BGK | 8 | 5 | 26 | 41,65 | 29 | 25,9 % | 2026-07-18 |
| Ricard Lockner | Sundbybergs BGK | 6 | 4 | 37 | 24,19 | 19 | 66,4 % | 2026-09-12 |
| Richard Widner | Tyresö BGK | 10 | 5 | 36 | 34,11 | 21 | 42,9 % | 2026-07-18 |
| Rickard Andersson | Örnsköldsviks MGK | 1 | 1 | 7 | 28,43 | 26 | 44,4 % | 2026-05-09 |
| Rikard Eklund | Sundbybergs BGK | 3 | 3 | 19 | 29,16 | 24 | 45,0 % | 2026-09-12 |
| Rikard Lindqvist | Skoghalls BGK | 19 | 9 | 58 | 28,33 | 19 | 52,7 % | 2026-08-02 |
| Rikard Sjölund | Hammarby BGK | 8 | 4 | 36 | 36,28 | 27 | 32,9 % | 2026-08-16 |
| Rikard Tano | Hammarby BGK | 4 | 3 | 21 | 40,67 | 27 | 23,5 % | 2026-08-16 |
| Robbin Ådahl | Örnsköldsviks MGK | 2 | 2 | 7 | 33,71 | 31 | 27,0 % | 2026-07-18 |
| Robert Andersen | Västerviks BGK | 8 | 7 | 35 | 37,40 | 27 | 29,2 % | 2026-08-16 |
| Robert Gustavsson | Örebro BGK | 25 | 13 | 100 | 27,44 | 19 | 56,8 % | 2026-10-11 |
| Robert Lundström | Skellefteå BGK | 4 | 3 | 21 | 33,14 | 29 | 31,5 % | 2026-08-22 |
| Robert Majlöv | Askims BGK | 10 | 8 | 48 | 35,69 | 24 | 35,7 % | 2026-09-05 |
| Robert Persson | Enköpings BGK | 2 | 2 | 5 | 62,80 | 54 | 10,0 % | 2026-04-26 |
| Robert Svenrot | Göteborg BGK | 12 | 9 | 44 | 36,50 | 25 | 34,1 % | 2026-08-09 |
| Roberth Hummelgren | MGK 49 Nyköping | 23 | 11 | 91 | 31,33 | 19 | 48,5 % | 2026-10-11 |
| Robin Andersson | Gullbergsbro BGK | 3 | 2 | 16 | 29,56 | 23 | 39,2 % | 2026-05-30 |
| Robin Andersson | Örebro BGK | 28 | 12 | 131 | 25,89 | 18 | 64,0 % | 2026-10-11 |
| Robin Eriksson | Sundsvalls BGK | 19 | 11 | 103 | 30,12 | 19 | 50,1 % | 2026-10-11 |
| Robin Meyer | Örebro BGK | 11 | 6 | 43 | 32,42 | 20 | 49,2 % | 2026-09-27 |
| Roger Adermalm | Skellefteå BGK | 6 | 4 | 22 | 40,00 | 28 | 27,9 % | 2026-08-30 |
| Roger Blomqvist | Sundbybergs BGK | 4 | 4 | 25 | 30,48 | 22 | 39,8 % | 2026-09-12 |
| Roger Eliasson | Akalla Kanaan 98 BGK | 17 | 11 | 65 | 43,40 | 25 | 29,2 % | 2026-10-11 |
| Roger Henriksson | Skellefteå BGK | 10 | 7 | 56 | 28,39 | 19 | 55,3 % | 2026-08-22 |
| Roger Kruth | BGK Jönköping | 1 | 1 | 7 | 37,71 | 34 | 12,7 % | 2026-05-30 |
| Roger Njord | Gullbergsbro BGK | 3 | 3 | 18 | 29,11 | 24 | 44,4 % | 2026-09-05 |
| Roger Sjöberg | BGK Ringen | 9 | 7 | 36 | 42,50 | 30 | 29,9 % | 2026-10-11 |
| Roger Svensson | Tyresö BGK | 13 | 11 | 74 | 28,70 | 19 | 50,8 % | 2026-09-12 |
| Roland Hörnfeldt | Askims BGK | 1 | 1 | 7 | 31,00 | 25 | 36,5 % | 2026-05-16 |
| Roland Stenberg | Borås MGK | 3 | 3 | 9 | 35,78 | 31 | 29,6 % | 2026-08-09 |
| Rolf Hiller | Asarums BGK | 19 | 9 | 66 | 32,26 | 21 | 50,9 % | 2026-10-11 |
| Rolf Hörnqvist | Örnsköldsviks MGK | 2 | 2 | 10 | 40,80 | 26 | 32,0 % | 2026-08-15 |
| Rolf Strandberg | Eskilstuna BGK | 12 | 4 | 36 | 30,97 | 22 | 53,0 % | 2026-09-27 |
| Ronnie Lundgren | Sundbybergs BGK | 2 | 2 | 6 | 38,33 | 30 | 20,5 % | 2026-05-30 |
| Ronnie Yström | Tantogårdens BGK | 3 | 2 | 13 | 31,08 | 25 | 41,5 % | 2026-05-30 |
| Ronny Granholm | Askims BGK | 19 | 13 | 81 | 32,96 | 21 | 44,1 % | 2026-08-16 |
| Ronny Paulsson | BGK Värend | 4 | 4 | 14 | 34,93 | 29 | 37,5 % | 2026-07-18 |
| Ronny Starkenberg | Tyresö BGK | 12 | 8 | 54 | 30,19 | 20 | 50,9 % | 2026-07-18 |
| Ronny Söderström | Haninge BGK | 2 | 1 | 4 | 64,25 | 57 | 9,7 % | 2026-01-25 |
| Ruben Nilsson | BGK Linjen | 10 | 7 | 33 | 40,55 | 24 | 30,7 % | 2026-09-13 |
| Rune Pousette | Enköpings BGK | 11 | 7 | 43 | 36,81 | 23 | 33,5 % | 2026-09-05 |
| Ryno Vestergren | Haga BGK | 2 | 2 | 8 | 47,25 | 39 | 20,8 % | 2025-12-07 |
| S-I Mellqvist | Sundsvalls BGK | 2 | 2 | 14 | 28,29 | 25 | 46,8 % | 2026-08-22 |
| Sabine Rundström | Djulö BGK | 11 | 8 | 45 | 45,36 | 27 | 25,8 % | 2026-08-29 |
| Sahar Ali | Eskilstuna BGK | 1 | 1 | 2 | 41,50 | 39 | 22,2 % | 2025-11-09 |
| Said Morell | Askims BGK | 2 | 1 | 11 | 32,91 | 31 | 27,3 % | 2026-05-16 |
| Samuel Byström | Asarums BGK | 14 | 9 | 73 | 27,88 | 19 | 59,7 % | 2026-09-05 |
| Sandra Kungsman | Uppsala BGK | 3 | 3 | 10 | 41,90 | 35 | 38,6 % | 2026-05-30 |
| Sandra Warg | Skellefteå BGK | 3 | 2 | 7 | 59,57 | 54 | 12,7 % | 2026-08-30 |
| Sara Dahl | Tantogårdens BGK | 1 | 1 | 3 | 41,67 | 37 | 42,6 % | 2026-01-05 |
| Sara Dahlström | Åstorps MGK | 2 | 2 | 3 | 67,67 | 58 | 10,4 % | 2026-07-18 |
| Sebastian Andersson | Kalmar MGK | 11 | 8 | 52 | 31,15 | 19 | 45,3 % | 2026-08-23 |
| Sebastian Koponen | Sundbybergs BGK | 13 | 11 | 72 | 28,97 | 20 | 51,2 % | 2026-09-12 |
| Sigge Maurer | MGK 49 Nyköping | 6 | 4 | 28 | 29,75 | 25 | 39,7 % | 2026-09-20 |
| Simon Junker | Tantogårdens BGK | 8 | 6 | 43 | 27,37 | 18 | 58,9 % | 2026-07-18 |
| Simon Kirkegaard | Hjelmsjö BGK | 15 | 9 | 74 | 32,00 | 19 | 45,7 % | 2026-09-13 |
| Sinikka Lindberg | BGK Kärnan | 11 | 7 | 41 | 46,24 | 28 | 26,7 % | 2026-08-30 |
| Sirpa Sinikka Aaltonen | Tantogårdens BGK | 8 | 6 | 23 | 58,30 | 37 | 10,4 % | 2026-08-09 |
| Siv Johansson | Sundsvalls BGK | 1 | 1 | 7 | 32,71 | 26 | 31,0 % | 2026-08-22 |
| Solveig Tisell | Norrtälje BGK | 1 | 1 | 7 | 35,29 | 31 | 23,8 % | 2026-06-13 |
| Sonny Ekefjord | Norrtälje BGK | 12 | 6 | 45 | 30,98 | 20 | 44,9 % | 2026-10-11 |
| Sonny Forsberg | Sundsvalls BGK | 1 | 1 | 7 | 33,86 | 29 | 30,2 % | 2026-08-22 |
| Staffan Lundblad | Askims BGK | 7 | 6 | 32 | 33,69 | 25 | 35,7 % | 2026-09-05 |
| Staffan Söderlund | Kristineberg BGK | 7 | 6 | 28 | 36,54 | 25 | 36,1 % | 2026-08-09 |
| Staffan Thulin | Askims BGK | 13 | 10 | 70 | 31,44 | 19 | 45,4 % | 2026-09-12 |
| Stefan Bertmyr | BGK Linjen | 14 | 9 | 43 | 40,53 | 22 | 34,5 % | 2026-09-13 |
| Stefan Björk | Skoghalls BGK | 8 | 4 | 35 | 24,46 | 20 | 69,5 % | 2026-10-11 |
| Stefan Borg | Örnsköldsviks MGK | 2 | 1 | 10 | 31,00 | 27 | 40,6 % | 2026-08-01 |
| Stefan Bornell | Åstorps MGK | 3 | 3 | 15 | 34,33 | 24 | 41,9 % | 2026-07-18 |
| Stefan Elfström | Gullbergsbro BGK | 2 | 2 | 9 | 39,89 | 32 | 31,2 % | 2026-05-09 |
| Stefan Gillberg | BGK Jönköping | 9 | 7 | 40 | 30,70 | 21 | 46,1 % | 2026-08-30 |
| Stefan Gustafsson | Nässjö BGK | 1 | 1 | 2 | 28,50 | 26 | 50,0 % | 2026-07-19 |
| Stefan Henriksson | Akalla Kanaan 98 BGK | 5 | 4 | 22 | 37,55 | 29 | 27,3 % | 2026-08-09 |
| Stefan Johansson | Örebro BGK | 14 | 9 | 59 | 38,42 | 23 | 36,8 % | 2026-10-11 |
| Stefan Johnsson | Asarums BGK | 22 | 10 | 87 | 37,85 | 22 | 39,1 % | 2026-10-11 |
| Stefan Jönsson | Asarums BGK | 7 | 3 | 40 | 26,95 | 21 | 58,7 % | 2026-05-30 |
| Stefan Karlsson Nantikaew | Linköpings BGK | 12 | 8 | 50 | 33,48 | 20 | 42,6 % | 2026-09-20 |
| Stefan Larsson | Umeå BGK | 4 | 3 | 17 | 46,76 | 29 | 28,5 % | 2026-08-15 |
| Stefan Lindoff | Malmö BGK | 9 | 6 | 36 | 36,86 | 24 | 35,6 % | 2026-08-30 |
| Stefan Nilsson | Hjelmsjö BGK | 7 | 6 | 38 | 33,16 | 19 | 40,8 % | 2026-08-30 |
| Stefan Paulsson | Malmö BGK | 4 | 4 | 20 | 49,90 | 32 | 15,8 % | 2026-08-09 |
| Stefan Pettersson | Västerviks BGK | 2 | 2 | 12 | 39,25 | 35 | 20,4 % | 2026-05-30 |
| Stefan Spets | Uppsala BGK | 7 | 5 | 32 | 35,81 | 22 | 38,4 % | 2026-07-18 |
| Stefan Viberg | Örebro BGK | 10 | 8 | 35 | 31,49 | 21 | 43,5 % | 2026-08-16 |
| Stefan Wahlberg Borg | Sundbybergs BGK | 12 | 10 | 72 | 30,32 | 20 | 49,5 % | 2026-09-12 |
| Stefan Wigö | Eskilstuna BGK | 7 | 5 | 25 | 41,52 | 25 | 25,8 % | 2026-08-02 |
| Stephan Schrevelius | Hårdton IK | 5 | 4 | 13 | 42,77 | 26 | 32,0 % | 2026-05-30 |
| Stig Andersson | Staffanstorps BGK | 1 | 1 | 1 | 57,00 | 57 | 5,7 % | 2026-05-31 |
| Stig Pettersson | Stora Tuna BGK | 9 | 6 | 32 | 40,97 | 28 | 24,8 % | 2026-08-16 |
| Stig Sundbom | Sundsvalls BGK | 5 | 5 | 34 | 29,06 | 23 | 44,8 % | 2026-09-05 |
| Stig Westerberg | BGK VK78 | 4 | 2 | 5 | 52,00 | 43 | 17,0 % | 2026-08-16 |
| Stig-Arne Oskarsson | Strömstads BGK | 1 | 1 | 4 | 34,25 | 30 | 33,3 % | 2025-11-09 |
| Stina Lindqvist | Uddevalla BGK | 18 | 11 | 77 | 30,92 | 21 | 45,2 % | 2026-08-30 |
| Sture Caesar | Akalla Kanaan 98 BGK | 9 | 6 | 33 | 45,42 | 27 | 22,7 % | 2026-08-29 |
| Sture Nordblom | Ersta MGK | 10 | 8 | 43 | 40,09 | 29 | 24,7 % | 2026-08-29 |
| Susann Johansen | MGK Warberg | 13 | 7 | 53 | 30,87 | 23 | 46,5 % | 2026-08-02 |
| Susanne Vilhelmsson | Haninge BGK | 3 | 1 | 6 | 56,17 | 45 | 10,2 % | 2026-02-22 |
| Sven Johansson | Askims BGK | 2 | 1 | 10 | 37,00 | 33 | 17,8 % | 2026-05-16 |
| Sven Matsson | BGK Linjen | 14 | 8 | 46 | 38,04 | 21 | 35,0 % | 2026-09-13 |
| Sven Nilsson | Kulladals BGK | 6 | 6 | 20 | 46,00 | 27 | 23,3 % | 2026-08-09 |
| Sven Öhberg | Akalla Kanaan 98 BGK | 13 | 7 | 48 | 44,79 | 30 | 20,6 % | 2026-08-29 |
| Sven-Eric Bengtsson | BGK Ringen | 3 | 3 | 9 | 48,44 | 29 | 28,4 % | 2026-07-19 |
| Synnöve Björk | BGK Elit | 2 | 2 | 5 | 63,00 | 58 | 10,0 % | 2026-08-16 |
| Sören Enström | Eskilstuna BGK | 6 | 2 | 23 | 48,00 | 40 | 22,0 % | 2026-06-07 |
| Sören Oskarsson | Uppsala BGK | 4 | 4 | 19 | 40,37 | 28 | 25,4 % | 2026-08-16 |
| Tea Paajanen | Gullbergsbro BGK | 1 | 1 | 5 | 52,40 | 40 | 22,2 % | 2026-02-14 |
| Teija Sarkkinen | Örebro BGK | 19 | 13 | 57 | 41,68 | 25 | 27,0 % | 2026-10-11 |
| Teijo Lindholm | Södertälje BGK | 8 | 5 | 28 | 52,29 | 33 | 18,1 % | 2026-08-29 |
| Terese Palmberg | Uddevalla BGK | 8 | 6 | 30 | 40,23 | 24 | 32,2 % | 2026-08-16 |
| Theo Åkerberg | Hofors BGK | 1 | 1 | 8 | 35,50 | 32 | 21,5 % | 2026-06-20 |
| Theodor Vikström | Umeå BGK | 11 | 8 | 57 | 28,42 | 18 | 52,6 % | 2026-08-15 |
| Therese Thunström | Hofors BGK | 7 | 6 | 44 | 35,57 | 28 | 36,5 % | 2026-10-11 |
| Thomas Aronsson | Tuve Tigers BGK | 2 | 2 | 9 | 31,33 | 21 | 43,7 % | 2026-05-30 |
| Thomas Arvidsson | Uddevalla BGK | 18 | 10 | 77 | 34,14 | 22 | 40,2 % | 2026-08-30 |
| Thomas Bladh | Olofströms BGK | 9 | 5 | 37 | 34,73 | 22 | 45,2 % | 2026-10-11 |
| Thomas Damberg | Uppsala BGK | 14 | 9 | 63 | 29,52 | 21 | 52,0 % | 2026-08-29 |
| Thomas Helgesson | Norrtälje BGK | 13 | 7 | 65 | 29,34 | 18 | 52,9 % | 2026-10-11 |
| Thomas Holmlund | Sundsvalls BGK | 6 | 6 | 39 | 27,69 | 21 | 53,1 % | 2026-09-12 |
| Thomas Karlsson | Mosås BGK | 5 | 4 | 22 | 35,05 | 25 | 28,4 % | 2026-09-19 |
| Thomas Karlsson | Asarums BGK | 4 | 4 | 15 | 40,93 | 30 | 29,6 % | 2026-08-16 |
| Thomas Kilsberger | Mosås BGK | 15 | 10 | 56 | 52,43 | 36 | 15,4 % | 2026-08-29 |
| Thomas Kron | Eskilstuna BGK | 17 | 6 | 72 | 41,90 | 23 | 36,5 % | 2026-10-11 |
| Thomas Nuhn | Askims BGK | 4 | 3 | 16 | 33,00 | 28 | 38,1 % | 2026-05-09 |
| Thomas Simonsen | Malmö BGK | 22 | 9 | 117 | 25,83 | 19 | 67,0 % | 2026-10-11 |
| Thomas Suominen | Borås MGK | 7 | 4 | 38 | 34,11 | 23 | 39,9 % | 2026-05-30 |
| Thomas Unshelm | Tantogårdens BGK | 1 | 1 | 5 | 38,40 | 36 | 17,8 % | 2026-05-23 |
| Thomas Öberg | Gullbergsbro BGK | 3 | 2 | 14 | 27,00 | 20 | 63,9 % | 2026-07-18 |
| Thor Östman | Örnsköldsviks MGK | 4 | 3 | 9 | 73,89 | 49 | 6,2 % | 2026-08-30 |
| Thérèse Tietjens | Haninge BGK | 2 | 1 | 4 | 80,25 | 74 | 8,3 % | 2026-01-25 |
| Tiina Baranyi | Uddevalla BGK | 2 | 2 | 7 | 37,14 | 32 | 29,4 % | 2026-07-19 |
| Tim Gustafsson | Örebro BGK | 18 | 9 | 71 | 28,89 | 18 | 54,1 % | 2026-10-11 |
| Tobbe Hellström | Göteborg BGK | 8 | 5 | 34 | 35,76 | 25 | 40,8 % | 2026-08-16 |
| Tobias Filling | Malmö BGK | 4 | 4 | 20 | 31,05 | 21 | 45,8 % | 2026-07-18 |
| Tobias Hellström | Asarums BGK | 5 | 4 | 25 | 33,20 | 27 | 37,8 % | 2026-07-18 |
| Tom Karlsson Forsberg | Olofströms BGK | 5 | 4 | 21 | 27,33 | 22 | 54,4 % | 2026-07-18 |
| Tom Nielsen | BGK Linjen | 6 | 6 | 24 | 38,67 | 27 | 32,2 % | 2026-07-26 |
| Tomas Burén | Kalmar MGK | 1 | 1 | 2 | 44,00 | 39 | 25,0 % | 2026-06-14 |
| Tomas Danielsson | Granhyddans BGK | 3 | 3 | 8 | 41,50 | 23 | 31,4 % | 2026-07-19 |
| Tomas Göransson | BGK Elit | 3 | 1 | 6 | 54,17 | 43 | 18,5 % | 2026-02-22 |
| Tomas Halvarsson | MGK 49 Nyköping | 13 | 9 | 55 | 30,98 | 19 | 47,7 % | 2026-09-05 |
| Tomas Persson | Norrtälje BGK | 1 | 1 | 5 | 33,60 | 32 | 30,0 % | 2026-06-13 |
| Tomas Tillman | Norrtälje BGK | 4 | 2 | 19 | 29,00 | 19 | 49,1 % | 2026-06-13 |
| Tommy Bergström | Växjö BGK | 2 | 2 | 8 | 38,25 | 25 | 43,1 % | 2026-10-11 |
| Tommy Bertelson | BGK VK78 | 9 | 6 | 40 | 31,85 | 21 | 46,8 % | 2026-08-16 |
| Tommy Blixt | Eskilstuna BGK | 29 | 13 | 121 | 31,07 | 20 | 49,1 % | 2026-10-11 |
| Tommy Fröjd | Skoghalls BGK | 7 | 5 | 36 | 26,81 | 20 | 58,5 % | 2026-07-18 |
| Tommy Gustafsson | Haga BGK | 9 | 9 | 41 | 35,98 | 23 | 32,2 % | 2026-09-05 |
| Tommy Mattisson | BGK Ringen | 11 | 8 | 32 | 39,31 | 23 | 35,1 % | 2026-10-11 |
| Tommy Nilsson | BGK Linjen | 6 | 3 | 25 | 39,60 | 27 | 37,5 % | 2026-08-30 |
| Tommy Nyberg | Kalmar MGK | 1 | 1 | 3 | 51,00 | 44 | 14,8 % | 2026-08-23 |
| Tommy Nyström | Umeå BGK | 2 | 2 | 10 | 32,30 | 28 | 38,9 % | 2026-08-01 |
| Tommy Persson | Hjelmsjö BGK | 7 | 5 | 40 | 32,00 | 23 | 43,9 % | 2026-07-18 |
| Tommy Sjölander | Skoghalls BGK | 5 | 3 | 12 | 44,75 | 39 | 22,7 % | 2026-07-18 |
| Tommy Thelin | Örnsköldsviks MGK | 1 | 1 | 3 | 71,33 | 62 | 4,3 % | 2026-08-15 |
| Toni Nilsson | Olofströms BGK | 15 | 10 | 62 | 28,55 | 20 | 59,2 % | 2026-08-16 |
| Tony Lindell | Åstorps MGK | 3 | 3 | 15 | 36,73 | 24 | 36,3 % | 2026-07-18 |
| Tony Pettersson | Linköpings BGK | 4 | 3 | 18 | 30,89 | 22 | 40,4 % | 2026-08-09 |
| Tony Strömberg | BGK VK78 | 13 | 9 | 68 | 34,56 | 22 | 36,5 % | 2026-10-11 |
| Tony Widner | Tyresö BGK | 9 | 7 | 46 | 33,00 | 23 | 44,1 % | 2026-09-05 |
| Torbjörn Johansson | Linköpings BGK | 4 | 4 | 15 | 36,13 | 22 | 40,4 % | 2026-08-16 |
| Torbjörn Larsson | Uppsala BGK | 2 | 2 | 5 | 36,80 | 35 | 26,5 % | 2026-07-18 |
| Torbjörn Schilling | Örebro BGK | 6 | 3 | 25 | 32,20 | 20 | 48,7 % | 2026-04-26 |
| Tore Larsson | BGK Linjen | 1 | 1 | 3 | 55,33 | 52 | 5,6 % | 2016-08-21 |
| Torgny Kjellström | Kungälvs BGK | 9 | 6 | 39 | 30,69 | 21 | 48,7 % | 2026-07-18 |
| Tristan Norén | Asarums BGK | 1 | 1 | 3 | 45,33 | 44 | 13,0 % | 2026-04-26 |
| Ture Rodling | Örnsköldsviks MGK | 13 | 11 | 58 | 29,64 | 22 | 49,1 % | 2026-10-11 |
| Tuula Mörck | Kalmar MGK | 6 | 4 | 42 | 34,50 | 23 | 46,6 % | 2026-10-11 |
| Tyko Gustafsson | Sundbybergs BGK | 6 | 5 | 21 | 50,62 | 32 | 22,8 % | 2026-07-08 |
| Ulf Davidsson | BGK Kärnan | 3 | 2 | 9 | 39,00 | 32 | 24,4 % | 2026-04-26 |
| Ulf Hagström | Uddevalla BGK | 4 | 4 | 16 | 37,63 | 24 | 35,8 % | 2026-08-30 |
| Ulf Kristiansson | Skoghalls BGK | 16 | 7 | 76 | 25,49 | 19 | 67,7 % | 2026-07-18 |
| Ulf Lindblom | Eskilstuna BGK | 18 | 10 | 55 | 33,16 | 21 | 43,1 % | 2026-09-27 |
| Ulf Swedberg | MGK 49 Nyköping | 22 | 12 | 101 | 27,27 | 19 | 58,1 % | 2026-10-11 |
| Ulf Westholm | Malmö BGK | 8 | 4 | 33 | 32,09 | 22 | 52,1 % | 2026-08-09 |
| Ulf Åsmyr | Linköpings BGK | 1 | 1 | 3 | 38,33 | 32 | 27,8 % | 2026-08-02 |
| Ulla-Britt Hessel | Enköpings BGK | 1 | 1 | 3 | 60,00 | 58 | 14,8 % | 2026-04-26 |
| Ulrika Brandel | Asarums BGK | 3 | 3 | 11 | 48,45 | 34 | 24,7 % | 2026-08-23 |
| Ulrika Wiklund | Uppsala BGK | 3 | 1 | 9 | 28,22 | 24 | 62,3 % | 2026-10-11 |
| Urpo Lindholm | Södertälje BGK | 10 | 6 | 32 | 47,47 | 35 | 18,4 % | 2026-08-29 |
| Veijo Lehikoinen | Borås MGK | 6 | 4 | 30 | 29,77 | 19 | 52,2 % | 2026-05-30 |
| Veronica Morin | Skellefteå BGK | 5 | 4 | 24 | 39,08 | 31 | 25,6 % | 2026-08-22 |
| Viggo Östman | Örnsköldsviks MGK | 2 | 2 | 10 | 51,30 | 45 | 13,3 % | 2026-08-15 |
| Vilmer Ulfskans | Malmö BGK | 3 | 3 | 8 | 68,00 | 47 | 14,6 % | 2026-08-09 |
| Vincent Huus | Örebro BGK | 10 | 7 | 62 | 25,05 | 18 | 67,5 % | 2026-05-30 |
| William Forslund | Skönsbergs SK | 10 | 8 | 55 | 28,93 | 21 | 49,2 % | 2026-09-12 |
| Wilma Harrysson | Asarums BGK | 5 | 3 | 23 | 31,87 | 23 | 44,4 % | 2026-05-30 |
| Yaowaret Thananoi | Askims BGK | 26 | 21 | 136 | 39,00 | 26 | 28,6 % | 2026-10-11 |
| Yvonne Söderqvist | Sundbybergs BGK | 4 | 4 | 27 | 31,70 | 26 | 36,4 % | 2026-09-05 |
| Zeke Karlsson | Kalmar MGK | 13 | 9 | 68 | 30,12 | 20 | 50,6 % | 2026-08-23 |
| Åke Ingvar Helgesson | MGK Warberg | 1 | 1 | 3 | 31,00 | 29 | 44,4 % | 2026-07-19 |
| Åke Klockheden | Tantogårdens BGK | 5 | 4 | 19 | 37,89 | 28 | 28,7 % | 2026-08-29 |
| Åke Lundberg | BGK VK78 | 7 | 5 | 30 | 43,43 | 33 | 21,5 % | 2026-08-16 |
| Åke Nilsson | Akalla Kanaan 98 BGK | 6 | 5 | 20 | 52,35 | 36 | 17,8 % | 2026-08-09 |
| Åke Rossander | Sundsvalls BGK | 7 | 7 | 44 | 28,16 | 18 | 49,9 % | 2026-08-22 |
| Åsa Jakobsson | Mosås BGK | 17 | 10 | 63 | 37,16 | 26 | 32,3 % | 2026-10-11 |
| Örjan Johansson | Gullbergsbro BGK | 6 | 5 | 26 | 31,88 | 23 | 42,4 % | 2026-08-09 |