Spelare / Christoffer Säterbro
NT, MunktellArenan, Top-10 Kval 2
2021-12-12 · Rimforsa Filt · Christoffer Säterbro, Örebro BGK · Klass D · Originalsidan ↗
| Nr | Bana | V1 | V2 | Snitt | Tävlingens snitt |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tvåportare | 1 | 3 | 2,00 | 1,97 |
| 2 | Hål i backe | 1 | 2 | 1,50 | 2,55 |
| 3 | Dosering | 2 | 4 | 3,00 | 2,87 |
| 4 | Vallgrav | 2 | 3 | 2,50 | 2,11 |
| 5 | Lådbana | 3 | 2 | 2,50 | 2,31 |
| 6 | Vagga | 2 | 5 | 3,50 | 2,11 |
| 7 | Uppfångare | 7 | 7 | 7,00 | 2,57 |
| 8 | Synvilla | 1 | 3 | 2,00 | 2,55 |
| 9 | Målvakt | 1 | 3 | 2,00 | 2,31 |
| 10 | Möllbergsvagga | 6 | 7 | 6,50 | 2,60 |
| 11 | Ränna | 5 | 2 | 3,50 | 3,33 |
| 12 | Fiskben | 4 | 6 | 5,00 | 3,22 |
| 13 | Tysk klack | 7 | 2 | 4,50 | 2,25 |
| 14 | Stor dropp | 6 | 3 | 4,50 | 2,37 |
| 15 | Springa | 7 | 7 | 7,00 | 1,88 |
| 16 | Örkelljunga | 3 | 7 | 5,00 | 3,25 |
| 17 | Spång | 2 | 2 | 2,00 | 2,52 |
| 18 | Inslag | 3 | 3 | 3,00 | 1,77 |
| Summa | 63 | 71 | 67,00 | 44,53 |
Totalresultat: 134 på 2 varv · snitt 67,00 per varv