| 1 |
▸Tetror |
165 |
1,297 |
80,6 % |
10,9 % |
7,3 % |
0,6 % |
0,6 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Lars-Göran Guldbrandsson |
Umeå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Jonathan Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Jan-Olov Lindvall |
Skellefteå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Annika Hedelius Larsson |
Umeå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Stefan Larsson |
Umeå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Pär Vallström |
Skellefteå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Lars Österlund |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 10 |
Jacob Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 11 |
Mariell Karlström |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 12 |
Johan Karlström |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 13 |
Gösta Enqvist |
Skellefteå BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 14 |
Anders Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 15 |
Carina Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
|
| 2 |
▸Rakbana |
165 |
1,588 |
47,9 % |
47,3 % |
3,0 % |
1,8 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Mikael Warg |
Skellefteå BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 3 |
Anders Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 4 |
Mariell Karlström |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Jacob Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Pär Vallström |
Skellefteå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Jan-Olov Lindvall |
Skellefteå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Lars-Göran Guldbrandsson |
Umeå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Carina Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 12 |
Knut Olsen |
Skellefteå BGK |
6 |
1,500 |
67 % |
| 13 |
Anders Gidlöf |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 14 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
6 |
1,500 |
67 % |
| 15 |
Lars Österlund |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,667 |
50 % |
|
| 3 |
▸Salto |
165 |
1,697 |
44,8 % |
47,9 % |
4,2 % |
0,6 % |
1,2 % |
0,6 % |
0,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Emil Stenlund |
Skellefteå BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 3 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 4 |
Mikael Warg |
Skellefteå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Jacob Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Mariell Karlström |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,333 |
83 % |
| 7 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Anders Gidlöf |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,500 |
67 % |
| 9 |
Håkan Karlsson |
Umeå BGK |
6 |
1,500 |
67 % |
| 10 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 11 |
Jonathan Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 12 |
Annika Hedelius Larsson |
Umeå BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 13 |
Stefan Larsson |
Umeå BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
Lars Österlund |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 15 |
Johan Karlström |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,667 |
33 % |
|
| 4 |
▸Mittkulle |
165 |
1,921 |
63,6 % |
14,5 % |
4,8 % |
6,7 % |
6,1 % |
1,8 % |
2,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars-Göran Guldbrandsson |
Umeå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Knut Olsen |
Skellefteå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Tommy Nyström |
Umeå BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Anders Gidlöf |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 6 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 7 |
Annika Hedelius Larsson |
Umeå BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 8 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 9 |
Anders Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 10 |
Stefan Larsson |
Umeå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Jacob Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,333 |
83 % |
| 12 |
Pär Vallström |
Skellefteå BGK |
6 |
1,500 |
67 % |
| 13 |
Emil Stenlund |
Skellefteå BGK |
6 |
1,500 |
83 % |
| 14 |
Mikael Lindmark |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,667 |
50 % |
| 15 |
Johan Karlström |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,667 |
67 % |
|
| 5 |
▸Blixt |
165 |
2,048 |
28,5 % |
50,3 % |
12,7 % |
6,1 % |
1,2 % |
1,2 % |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Jan-Olov Lindvall |
Skellefteå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Jacob Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 4 |
Gösta Enqvist |
Skellefteå BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 5 |
Carina Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 6 |
Emil Stenlund |
Skellefteå BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 8 |
Jonathan Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 9 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,667 |
50 % |
| 10 |
Lars-Göran Guldbrandsson |
Umeå BGK |
6 |
1,833 |
33 % |
| 11 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,833 |
33 % |
| 12 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
6 |
1,833 |
17 % |
| 13 |
Johan Karlström |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
2,000 |
33 % |
| 14 |
Anders Lindström |
Umeå BGK |
6 |
2,000 |
17 % |
| 15 |
Tommy Nyström |
Umeå BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
|
| 6 |
▸V |
165 |
1,170 |
88,5 % |
7,9 % |
1,8 % |
1,8 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Anders Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Jan-Olov Lindvall |
Skellefteå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Lars Österlund |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Knut Olsen |
Skellefteå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Jacob Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Anders Gidlöf |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Stefan Larsson |
Umeå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Pär Vallström |
Skellefteå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Lars-Göran Guldbrandsson |
Umeå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Jonathan Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
6 |
1,000 |
100 % |
|
| 7 |
▸Koner |
165 |
1,321 |
68,5 % |
30,9 % |
0,6 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Emil Stenlund |
Skellefteå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Mikael Warg |
Skellefteå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Lars Österlund |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Pär Vallström |
Skellefteå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Carina Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Jan-Olov Lindvall |
Skellefteå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 10 |
Knut Olsen |
Skellefteå BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 11 |
Gösta Enqvist |
Skellefteå BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 12 |
Anders Gidlöf |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 13 |
Jacob Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 14 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 15 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
|
| 8 |
▸Vinkel |
165 |
1,552 |
53,3 % |
40,6 % |
4,2 % |
1,2 % |
0,6 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Anders Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 3 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 4 |
Jan-Olov Lindvall |
Skellefteå BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 5 |
Gösta Enqvist |
Skellefteå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Mikael Warg |
Skellefteå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Carina Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Knut Olsen |
Skellefteå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Emil Stenlund |
Skellefteå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Johan Karlström |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 11 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 12 |
Pär Vallström |
Skellefteå BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 13 |
Håkan Karlsson |
Umeå BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 14 |
Annika Hedelius Larsson |
Umeå BGK |
6 |
1,500 |
67 % |
| 15 |
Lars Österlund |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,500 |
67 % |
|
| 9 |
▸Vulkan |
165 |
1,194 |
85,5 % |
11,5 % |
1,8 % |
0,6 % |
0,6 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars-Göran Guldbrandsson |
Umeå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Håkan Karlsson |
Umeå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Johan Karlström |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Knut Olsen |
Skellefteå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Anders Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Annika Hedelius Larsson |
Umeå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Jacob Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Emil Stenlund |
Skellefteå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Jonathan Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Gösta Enqvist |
Skellefteå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Mikael Warg |
Skellefteå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Jan-Olov Lindvall |
Skellefteå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
|
| 10 |
▸Mushål |
165 |
1,806 |
38,2 % |
50,3 % |
6,1 % |
3,6 % |
1,8 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 2 |
Pär Vallström |
Skellefteå BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 3 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Emil Stenlund |
Skellefteå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Carina Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Johan Karlström |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Jonathan Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 9 |
Anders Gidlöf |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,500 |
67 % |
| 10 |
Knut Olsen |
Skellefteå BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 11 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 12 |
Lars Österlund |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 13 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
Jacob Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 15 |
Anders Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,833 |
17 % |
|
| 11 |
▸Kanon |
165 |
2,327 |
44,2 % |
20,6 % |
15,8 % |
8,5 % |
3,6 % |
3,0 % |
4,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Lars-Göran Guldbrandsson |
Umeå BGK |
6 |
1,333 |
83 % |
| 3 |
Emil Stenlund |
Skellefteå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Jonathan Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,333 |
83 % |
| 5 |
Jan-Olov Lindvall |
Skellefteå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Pär Vallström |
Skellefteå BGK |
6 |
1,500 |
67 % |
| 7 |
Mikael Warg |
Skellefteå BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 8 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,667 |
50 % |
| 9 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
6 |
1,667 |
67 % |
| 10 |
Mariell Karlström |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
2,000 |
33 % |
| 11 |
Gösta Enqvist |
Skellefteå BGK |
6 |
2,000 |
50 % |
| 12 |
Tommy Nyström |
Umeå BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 13 |
Anders Gidlöf |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
2,167 |
17 % |
| 14 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
2,167 |
17 % |
| 15 |
Jacob Lindström |
Umeå BGK |
6 |
2,167 |
33 % |
|
| 12 |
▸Snäcka |
165 |
1,661 |
57,6 % |
29,1 % |
9,1 % |
1,8 % |
0,6 % |
– |
1,8 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jan-Olov Lindvall |
Skellefteå BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 2 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 3 |
Jonathan Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 4 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Mariell Karlström |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Anders Gidlöf |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Anders Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Jacob Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Annika Hedelius Larsson |
Umeå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
6 |
1,500 |
67 % |
| 12 |
Gösta Enqvist |
Skellefteå BGK |
6 |
1,500 |
67 % |
| 13 |
Emil Stenlund |
Skellefteå BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 14 |
Mikael Lindmark |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 15 |
Carina Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,500 |
67 % |
|
| 13 |
▸Håv |
165 |
1,527 |
73,3 % |
17,6 % |
3,6 % |
1,2 % |
– |
1,2 % |
3,0 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jacob Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Lars-Göran Guldbrandsson |
Umeå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Anders Gidlöf |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Anders Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Lars Österlund |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 10 |
Gösta Enqvist |
Skellefteå BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 11 |
Carina Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 12 |
Jonathan Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 13 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 14 |
Knut Olsen |
Skellefteå BGK |
6 |
1,333 |
83 % |
| 15 |
Mikael Lindmark |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,333 |
67 % |
|
| 14 |
▸Klack |
165 |
1,685 |
62,4 % |
21,8 % |
7,9 % |
3,6 % |
1,8 % |
1,8 % |
0,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Anders Gidlöf |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 4 |
Jonathan Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 5 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 6 |
Johan Karlström |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Knut Olsen |
Skellefteå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Mikael Warg |
Skellefteå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Jacob Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,333 |
83 % |
| 11 |
Tommy Nyström |
Umeå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Jan-Olov Lindvall |
Skellefteå BGK |
6 |
1,500 |
83 % |
| 13 |
Lars-Göran Guldbrandsson |
Umeå BGK |
6 |
1,500 |
83 % |
| 14 |
Anders Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,500 |
67 % |
| 15 |
Carina Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,500 |
67 % |
|
| 15 |
▸Dubbelkulle |
165 |
1,655 |
35,8 % |
63,0 % |
1,2 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mikael Warg |
Skellefteå BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 2 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Anders Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Knut Olsen |
Skellefteå BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 6 |
Annika Hedelius Larsson |
Umeå BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 8 |
Anders Gidlöf |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 9 |
Carina Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 10 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 11 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 12 |
Jan-Olov Lindvall |
Skellefteå BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 13 |
Mikael Lindmark |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
Gösta Enqvist |
Skellefteå BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 15 |
Mariell Karlström |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,667 |
33 % |
|
| 16 |
▸Mosbricka |
165 |
2,582 |
34,5 % |
30,3 % |
11,5 % |
9,1 % |
3,6 % |
2,4 % |
8,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars Österlund |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 2 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 3 |
Jonathan Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 4 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
6 |
1,500 |
67 % |
| 5 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 6 |
Anders Gidlöf |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,667 |
67 % |
| 7 |
Jan-Olov Lindvall |
Skellefteå BGK |
6 |
1,667 |
67 % |
| 8 |
Anders Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,833 |
33 % |
| 9 |
Mikael Warg |
Skellefteå BGK |
6 |
1,833 |
33 % |
| 10 |
Håkan Karlsson |
Umeå BGK |
6 |
2,167 |
50 % |
| 11 |
Gösta Enqvist |
Skellefteå BGK |
6 |
2,167 |
17 % |
| 12 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
6 |
2,167 |
33 % |
| 13 |
Emil Stenlund |
Skellefteå BGK |
6 |
2,167 |
33 % |
| 14 |
Jacob Lindström |
Umeå BGK |
6 |
2,167 |
50 % |
| 15 |
Pär Vallström |
Skellefteå BGK |
6 |
2,333 |
50 % |
|
| 17 |
▸Pinnbana |
165 |
1,933 |
32,7 % |
45,5 % |
17,6 % |
4,2 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,333 |
83 % |
| 2 |
Johan Karlström |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 3 |
Jan-Olov Lindvall |
Skellefteå BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 4 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 5 |
Emil Stenlund |
Skellefteå BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 6 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 7 |
Mikael Warg |
Skellefteå BGK |
6 |
1,667 |
50 % |
| 8 |
Anders Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 9 |
Knut Olsen |
Skellefteå BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 10 |
Annika Hedelius Larsson |
Umeå BGK |
6 |
1,667 |
67 % |
| 11 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,833 |
17 % |
| 12 |
Lars Österlund |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,833 |
50 % |
| 13 |
Anders Gidlöf |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,833 |
17 % |
| 14 |
Gösta Enqvist |
Skellefteå BGK |
6 |
1,833 |
33 % |
| 15 |
Jacob Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,833 |
33 % |
|
| 18 |
▸Labyrint |
165 |
1,364 |
75,8 % |
16,4 % |
4,8 % |
1,8 % |
1,2 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Anders Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Annika Hedelius Larsson |
Umeå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Johan Karlström |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Mariell Karlström |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Jacob Lindström |
Umeå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Mikael Warg |
Skellefteå BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Emil Stenlund |
Skellefteå BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 11 |
Jonathan Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 12 |
Jan-Olov Lindvall |
Skellefteå BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 13 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 14 |
Stefan Larsson |
Umeå BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 15 |
Lars-Göran Guldbrandsson |
Umeå BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
|