| 1 |
▸Tetror |
80 |
1,413 |
66,3 % |
26,3 % |
7,5 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Mikael Jansson |
Hårdton IK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Mattias Ståhl |
Kungälvs BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Mikael Karlsson |
Kungälvs BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 7 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
4 |
1,250 |
75 % |
| 8 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 9 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 10 |
Malin Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 11 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 12 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 13 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 14 |
Ulf Hagström |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 15 |
Yaowaret Thananoi |
Askims BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
|
| 2 |
▸Ramp |
80 |
1,738 |
26,3 % |
73,8 % |
– |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 3 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 4 |
Malin Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 5 |
Thomas Arvidsson |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 6 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
Bengt Sanzén |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 8 |
Mikael Jansson |
Hårdton IK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 9 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 10 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 11 |
Kristian Norling |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 12 |
Mikael Karlsson |
Kungälvs BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 13 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
1,750 |
25 % |
| 14 |
Yaowaret Thananoi |
Askims BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 15 |
Ella Hjelte |
BGK Jönköping |
4 |
2,000 |
0 % |
|
| 3 |
▸Klack |
80 |
1,500 |
66,3 % |
23,8 % |
7,5 % |
– |
1,3 % |
1,3 % |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Mikael Jansson |
Hårdton IK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Kari Kuneinen |
MGK Warberg |
4 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Malin Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 8 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 9 |
Ulf Hagström |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 10 |
Thomas Arvidsson |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 11 |
Mikael Karlsson |
Kungälvs BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 12 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 13 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 14 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
4 |
1,500 |
50 % |
| 15 |
Ella Hjelte |
BGK Jönköping |
4 |
1,750 |
50 % |
|
| 4 |
▸Liggande koner |
80 |
1,588 |
41,3 % |
58,8 % |
– |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 3 |
Malin Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 4 |
Ella Hjelte |
BGK Jönköping |
4 |
1,250 |
75 % |
| 5 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
4 |
1,500 |
50 % |
| 6 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 8 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 9 |
Thomas Arvidsson |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 10 |
Mikael Jansson |
Hårdton IK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 11 |
Mikael Karlsson |
Kungälvs BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 12 |
Kristian Norling |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 13 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 14 |
Ulf Hagström |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 15 |
Mattias Ståhl |
Kungälvs BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
|
| 5 |
▸Vinkel |
80 |
1,350 |
66,3 % |
32,5 % |
1,3 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Kristian Norling |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Bengt Sanzén |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Thomas Arvidsson |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 8 |
Mikael Karlsson |
Kungälvs BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 9 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 10 |
Kari Kuneinen |
MGK Warberg |
4 |
1,250 |
75 % |
| 11 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 12 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 13 |
Ulf Hagström |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 14 |
Mattias Ståhl |
Kungälvs BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 15 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
1,500 |
50 % |
|
| 6 |
▸Håv |
80 |
1,438 |
71,3 % |
18,8 % |
6,3 % |
2,5 % |
1,3 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Yaowaret Thananoi |
Askims BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Mikael Karlsson |
Kungälvs BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Malin Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Thomas Arvidsson |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 10 |
Mikael Jansson |
Hårdton IK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 11 |
Kari Kuneinen |
MGK Warberg |
4 |
1,250 |
75 % |
| 12 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
4 |
1,250 |
75 % |
| 13 |
Bengt Sanzén |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 14 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 15 |
Ella Hjelte |
BGK Jönköping |
4 |
1,500 |
75 % |
|
| 7 |
▸Rakbana |
80 |
1,550 |
47,5 % |
50,0 % |
2,5 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Thomas Arvidsson |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 3 |
Malin Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 4 |
Kristian Norling |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 5 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
4 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Kari Kuneinen |
MGK Warberg |
4 |
1,250 |
75 % |
| 7 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 8 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 9 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 10 |
Ulf Hagström |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 11 |
Mattias Ståhl |
Kungälvs BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 12 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
1,500 |
50 % |
| 13 |
Yaowaret Thananoi |
Askims BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 14 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 15 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
|
| 8 |
▸Snäcka |
80 |
1,863 |
53,8 % |
30,0 % |
5,0 % |
6,3 % |
1,3 % |
– |
3,8 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Ulf Hagström |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Mikael Karlsson |
Kungälvs BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 4 |
Mikael Jansson |
Hårdton IK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 5 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 7 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
4 |
1,250 |
75 % |
| 8 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 9 |
Kari Kuneinen |
MGK Warberg |
4 |
1,250 |
75 % |
| 10 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 11 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 12 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 13 |
Kristian Norling |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 14 |
Mattias Ståhl |
Kungälvs BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 15 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
|
| 9 |
▸Brygga |
80 |
1,538 |
46,3 % |
53,8 % |
– |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mikael Karlsson |
Kungälvs BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 3 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
4 |
1,250 |
75 % |
| 4 |
Thomas Arvidsson |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 5 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
1,250 |
75 % |
| 7 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 8 |
Kari Kuneinen |
MGK Warberg |
4 |
1,500 |
50 % |
| 9 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 10 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 11 |
Kristian Norling |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 12 |
Malin Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 13 |
Yaowaret Thananoi |
Askims BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 14 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 15 |
Ella Hjelte |
BGK Jönköping |
4 |
1,750 |
25 % |
|
| 10 |
▸Fönster |
80 |
2,038 |
26,3 % |
55,0 % |
13,8 % |
2,5 % |
– |
1,3 % |
1,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 2 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 3 |
Kristian Norling |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 4 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 5 |
Mattias Ståhl |
Kungälvs BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 6 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
4 |
1,750 |
50 % |
| 7 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 8 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 9 |
Thomas Arvidsson |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 10 |
Mikael Jansson |
Hårdton IK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 11 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
2,000 |
25 % |
| 12 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Malin Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Ulf Hagström |
Uddevalla BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 15 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
|
| 11 |
▸Vulkan |
80 |
1,138 |
91,3 % |
5,0 % |
2,5 % |
1,3 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Kristian Norling |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Mikael Jansson |
Hårdton IK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Thomas Arvidsson |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
4 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Kari Kuneinen |
MGK Warberg |
4 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Malin Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Mikael Karlsson |
Kungälvs BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Ulf Hagström |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
|
| 12 |
▸Kanon |
80 |
1,625 |
60,0 % |
27,5 % |
7,5 % |
2,5 % |
1,3 % |
– |
1,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 7 |
Mikael Jansson |
Hårdton IK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 8 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
4 |
1,500 |
50 % |
| 9 |
Kristian Norling |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 10 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 11 |
Mattias Ståhl |
Kungälvs BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 12 |
Thomas Arvidsson |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 13 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 14 |
Ella Hjelte |
BGK Jönköping |
4 |
1,750 |
50 % |
| 15 |
Malin Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
|
| 13 |
▸Dubbelkulle |
80 |
1,600 |
40,0 % |
60,0 % |
– |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 3 |
Malin Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 4 |
Thomas Arvidsson |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 5 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 6 |
Mikael Karlsson |
Kungälvs BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
Mattias Ståhl |
Kungälvs BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 8 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 9 |
Ella Hjelte |
BGK Jönköping |
4 |
1,500 |
50 % |
| 10 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 11 |
Kari Kuneinen |
MGK Warberg |
4 |
1,500 |
50 % |
| 12 |
Kristian Norling |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 13 |
Ulf Hagström |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 14 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
4 |
1,750 |
25 % |
| 15 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
|
| 14 |
▸Salto |
80 |
1,800 |
27,5 % |
66,3 % |
5,0 % |
1,3 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Mikael Karlsson |
Kungälvs BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 3 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
1,500 |
50 % |
| 4 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 5 |
Mikael Jansson |
Hårdton IK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 6 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 8 |
Kristian Norling |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 9 |
Thomas Arvidsson |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 10 |
Bengt Sanzén |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 11 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
4 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Malin Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Ella Hjelte |
BGK Jönköping |
4 |
2,000 |
0 % |
| 15 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
|
| 15 |
▸Mittkulle |
80 |
1,263 |
82,5 % |
11,3 % |
3,8 % |
2,5 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Kari Kuneinen |
MGK Warberg |
4 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Malin Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Mattias Ståhl |
Kungälvs BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
1,250 |
75 % |
| 11 |
Bengt Sanzén |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 12 |
Ella Hjelte |
BGK Jönköping |
4 |
1,250 |
75 % |
| 13 |
Thomas Arvidsson |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 14 |
Mikael Jansson |
Hårdton IK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 15 |
Mikael Karlsson |
Kungälvs BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
|
| 16 |
▸Pinnbana |
80 |
1,613 |
41,3 % |
56,3 % |
2,5 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Malin Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 2 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 3 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 4 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 5 |
Kari Kuneinen |
MGK Warberg |
4 |
1,500 |
75 % |
| 6 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 8 |
Thomas Arvidsson |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 9 |
Mikael Karlsson |
Kungälvs BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 10 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 11 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
4 |
1,750 |
25 % |
| 12 |
Mattias Ståhl |
Kungälvs BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 13 |
Ulf Hagström |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 14 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 15 |
Ella Hjelte |
BGK Jönköping |
4 |
1,750 |
25 % |
|
| 17 |
▸Blixt |
80 |
2,000 |
21,3 % |
61,3 % |
13,8 % |
3,8 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
4 |
1,500 |
50 % |
| 3 |
Mikael Karlsson |
Kungälvs BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 4 |
Thomas Arvidsson |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 5 |
Kristian Norling |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 6 |
Kari Kuneinen |
MGK Warberg |
4 |
1,750 |
25 % |
| 7 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 8 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
1,750 |
25 % |
| 9 |
Mikael Jansson |
Hårdton IK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Malin Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Bengt Sanzén |
Uddevalla BGK |
4 |
2,000 |
50 % |
| 13 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
2,250 |
25 % |
| 15 |
Ulf Hagström |
Uddevalla BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
|
| 18 |
▸Labyrint |
80 |
1,500 |
75,0 % |
13,8 % |
6,3 % |
1,3 % |
1,3 % |
– |
2,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Mattias Ståhl |
Kungälvs BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
4 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Mikael Jansson |
Hårdton IK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Mikael Karlsson |
Kungälvs BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Kari Kuneinen |
MGK Warberg |
4 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Kristian Norling |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 11 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 12 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
1,250 |
75 % |
| 13 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 14 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 15 |
Bengt Sanzén |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
|