| 1 |
▸1 |
199 |
1,668 |
37,7 % |
57,8 % |
4,5 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Hans Bergström |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Anders Klaesson |
Askims BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Christer Andersson |
Askims BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 4 |
Stefan Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 5 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 7 |
Håkan Erlandsson |
Askims BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 8 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 9 |
Jens Bergström |
Askims BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 10 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Pär Hinds |
Askims BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Anne-Marie Elfström |
Borås MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 13 |
Beppe Larsson |
Uddevalla BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 14 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 15 |
Thomas Aronsson |
Tuve Tigers BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
|
| 2 |
▸2 |
199 |
1,709 |
35,2 % |
58,8 % |
6,0 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Pär Hinds |
Askims BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Beppe Larsson |
Uddevalla BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 3 |
Bo Olsson |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 4 |
Anders Pettersson |
Borås MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 5 |
Robin Andersson |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Anne-Marie Elfström |
Borås MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 7 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
9 |
1,444 |
56 % |
| 8 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
9 |
1,444 |
56 % |
| 9 |
Neville Larsson Palmberg |
Uddevalla BGK |
8 |
1,500 |
63 % |
| 10 |
Bengt Sanzén |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 11 |
Anders Klaesson |
Askims BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 12 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 13 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,556 |
44 % |
| 14 |
Marie Kjellberg |
Uddevalla BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 15 |
Joakim Nordlöw |
Nässjö BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
|
| 3 |
▸4 |
199 |
2,271 |
15,1 % |
56,3 % |
20,1 % |
6,5 % |
– |
1,0 % |
1,0 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Stefan Gustafsson |
Nässjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
Helene Björlin |
BGK Linjen |
4 |
1,500 |
50 % |
| 3 |
Jens Bergström |
Askims BGK |
7 |
1,714 |
29 % |
| 4 |
Neville Larsson Palmberg |
Uddevalla BGK |
8 |
1,750 |
38 % |
| 5 |
Terese Palmberg |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 6 |
Thomas Aronsson |
Tuve Tigers BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 7 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 8 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
9 |
2,000 |
22 % |
| 9 |
Joakim Nordlöw |
Nässjö BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 10 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 11 |
Christer Andersson |
Askims BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Robin Andersson |
Gullbergsbro BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 15 |
Sture Starenhäll |
Uddevalla BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
|
| 4 |
▸1 |
199 |
1,749 |
35,2 % |
55,8 % |
8,0 % |
1,0 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Erik Börjesson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Stefan Gustafsson |
Nässjö BGK |
5 |
1,400 |
80 % |
| 4 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
9 |
1,444 |
56 % |
| 5 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
9 |
1,444 |
56 % |
| 6 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
4 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 8 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 9 |
Christer Andersson |
Askims BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 10 |
Bengt Sanzén |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 11 |
Bo Olsson |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 12 |
Anders Klaesson |
Askims BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 13 |
Hans Bergström |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 14 |
Robin Andersson |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 15 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
|
| 5 |
▸1 |
199 |
1,231 |
77,9 % |
21,1 % |
1,0 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Gill Bengtsson |
MGK Warberg |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Joakim Nordlöw |
Nässjö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Hans Bergström |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Robin Andersson |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Anders Klaesson |
Askims BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Marina Karlsson |
Hårdton IK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Helene Björlin |
BGK Linjen |
4 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Stefan Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Elias Chamoun |
MGK Warberg |
3 |
1,000 |
100 % |
|
| 6 |
▸2 |
200 |
1,655 |
41,5 % |
52,5 % |
5,0 % |
1,0 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Thomas Aronsson |
Tuve Tigers BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 3 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 5 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 7 |
Anders Klaesson |
Askims BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 8 |
Bengt Sanzén |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 9 |
Jens Bergström |
Askims BGK |
8 |
1,375 |
63 % |
| 10 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 11 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 12 |
Håkan Erlandsson |
Askims BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 13 |
Bo Olsson |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 14 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
9 |
1,556 |
44 % |
| 15 |
Stefan Gustafsson |
Nässjö BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
|
| 7 |
▸1 |
200 |
1,770 |
38,0 % |
49,5 % |
10,0 % |
2,5 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Christer Andersson |
Askims BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 4 |
Bengt Sanzén |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 5 |
Pär Hinds |
Askims BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 7 |
Joakim Nordlöw |
Nässjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 8 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
9 |
1,444 |
56 % |
| 9 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
9 |
1,444 |
56 % |
| 10 |
Jens Bergström |
Askims BGK |
8 |
1,500 |
63 % |
| 11 |
Terese Palmberg |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 12 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 13 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 14 |
Ebbe Ohlsson |
MGK Warberg |
4 |
1,500 |
50 % |
| 15 |
Erik Börjesson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
|
| 8 |
▸2 |
200 |
1,800 |
29,0 % |
62,5 % |
8,0 % |
0,5 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Hans Bergström |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 2 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 3 |
Beppe Larsson |
Uddevalla BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 4 |
Stefan Gustafsson |
Nässjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 5 |
Terese Palmberg |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 6 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
Stefan Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 8 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 9 |
Anne-Marie Elfström |
Borås MGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 10 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
9 |
1,667 |
44 % |
| 11 |
Håkan Erlandsson |
Askims BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 12 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 13 |
Pär Hinds |
Askims BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
Neville Larsson Palmberg |
Uddevalla BGK |
8 |
1,750 |
25 % |
| 15 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
4 |
1,750 |
25 % |
|
| 9 |
▸2 |
200 |
1,750 |
35,5 % |
54,0 % |
10,5 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Helene Björlin |
BGK Linjen |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Anders Klaesson |
Askims BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Jens Bergström |
Askims BGK |
9 |
1,222 |
78 % |
| 4 |
Bo Olsson |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 5 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Håkan Erlandsson |
Askims BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,444 |
67 % |
| 8 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 9 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 10 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 11 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
9 |
1,667 |
33 % |
| 12 |
Neville Larsson Palmberg |
Uddevalla BGK |
8 |
1,750 |
25 % |
| 13 |
Terese Palmberg |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 14 |
Bengt Sanzén |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 15 |
Stefan Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
|
| 10 |
▸1 |
200 |
1,865 |
31,0 % |
54,5 % |
12,0 % |
2,0 % |
0,5 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marina Karlsson |
Hårdton IK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 3 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 4 |
Stefan Gustafsson |
Nässjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 5 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,444 |
56 % |
| 6 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
Sture Starenhäll |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 8 |
Anders Klaesson |
Askims BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 9 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 10 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 11 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 12 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
9 |
1,556 |
44 % |
| 13 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 14 |
Erik Börjesson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 15 |
Håkan Erlandsson |
Askims BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
|
| 11 |
▸1 |
200 |
1,585 |
44,0 % |
54,0 % |
1,5 % |
0,5 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Anders Klaesson |
Askims BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Jens Bergström |
Askims BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 3 |
Sture Starenhäll |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 4 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 5 |
Hans Bergström |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Robin Andersson |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 7 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 8 |
Terese Palmberg |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 9 |
Marina Karlsson |
Hårdton IK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 10 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
9 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Håkan Erlandsson |
Askims BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 13 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,444 |
56 % |
| 14 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
9 |
1,444 |
56 % |
| 15 |
Stefan Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
|
| 12 |
▸2 |
200 |
1,990 |
20,0 % |
63,0 % |
15,0 % |
2,0 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Hans Bergström |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 3 |
Christer Andersson |
Askims BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 4 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 5 |
Anders Klaesson |
Askims BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 6 |
Jens Bergström |
Askims BGK |
9 |
1,556 |
44 % |
| 7 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 8 |
Elias Chamoun |
MGK Warberg |
3 |
1,667 |
67 % |
| 9 |
Hans Svensson |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 10 |
Håkan Erlandsson |
Askims BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 11 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 12 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 13 |
Bo Olsson |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 14 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,778 |
22 % |
| 15 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
9 |
1,778 |
22 % |
|
| 13 |
▸2 |
200 |
1,775 |
25,5 % |
72,0 % |
2,0 % |
0,5 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marina Karlsson |
Hårdton IK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 2 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 3 |
Anders Klaesson |
Askims BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 4 |
Robin Andersson |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 5 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 6 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,556 |
44 % |
| 7 |
Marie Kjellberg |
Uddevalla BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 8 |
Erik Börjesson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 9 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 10 |
Neville Larsson Palmberg |
Uddevalla BGK |
8 |
1,625 |
38 % |
| 11 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
9 |
1,667 |
33 % |
| 12 |
Jens Bergström |
Askims BGK |
9 |
1,667 |
33 % |
| 13 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
Hans Svensson |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 15 |
Elias Chamoun |
MGK Warberg |
3 |
1,667 |
33 % |
|
| 14 |
▸2 |
200 |
1,535 |
60,5 % |
28,0 % |
9,5 % |
1,5 % |
0,5 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Erik Börjesson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Gill Bengtsson |
MGK Warberg |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Sture Starenhäll |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Jens Bergström |
Askims BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 10 |
Anne-Marie Elfström |
Borås MGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 11 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,222 |
78 % |
| 12 |
Thomas Aronsson |
Tuve Tigers BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 13 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 14 |
Hans Svensson |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 15 |
Stefan Gustafsson |
Nässjö BGK |
5 |
1,400 |
80 % |
|
| 15 |
▸2 |
200 |
2,130 |
22,0 % |
53,0 % |
18,5 % |
4,0 % |
1,5 % |
1,0 % |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Bo Olsson |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 3 |
Håkan Erlandsson |
Askims BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Anders Pettersson |
Borås MGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 6 |
Marina Karlsson |
Hårdton IK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 7 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 8 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 9 |
Christer Andersson |
Askims BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 10 |
Anders Klaesson |
Askims BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 11 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 12 |
Jens Bergström |
Askims BGK |
9 |
1,778 |
22 % |
| 13 |
Stefan Gustafsson |
Nässjö BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 14 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 15 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
|
| 16 |
▸2 |
200 |
2,220 |
7,5 % |
65,0 % |
25,5 % |
2,0 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Håkan Erlandsson |
Askims BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Terese Palmberg |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 3 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 4 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 5 |
Joakim Nordlöw |
Nässjö BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 6 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,889 |
11 % |
| 7 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
9 |
1,889 |
22 % |
| 8 |
Jens Bergström |
Askims BGK |
9 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Beppe Larsson |
Uddevalla BGK |
7 |
2,000 |
14 % |
| 10 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 11 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 12 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Robin Andersson |
Gullbergsbro BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Marina Karlsson |
Hårdton IK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 15 |
Hans Svensson |
Tuve Tigers BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
|
| 17 |
▸2 |
200 |
1,915 |
16,0 % |
76,5 % |
7,5 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Christer Andersson |
Askims BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 2 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 3 |
Terese Palmberg |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 4 |
Marina Karlsson |
Hårdton IK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 5 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 6 |
Pär Hinds |
Askims BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 7 |
Anders Pettersson |
Borås MGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 8 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 9 |
Sture Starenhäll |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 10 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 11 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
9 |
1,778 |
22 % |
| 12 |
Anne-Marie Elfström |
Borås MGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 13 |
Erik Börjesson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 14 |
Jens Bergström |
Askims BGK |
9 |
1,889 |
11 % |
| 15 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,889 |
33 % |
|
| 18 |
▸1 |
200 |
1,685 |
40,0 % |
52,0 % |
7,5 % |
0,5 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Erik Börjesson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
9 |
1,222 |
78 % |
| 3 |
Sture Starenhäll |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 4 |
Hans Bergström |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 5 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 7 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 8 |
Robin Andersson |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 9 |
Jens Bergström |
Askims BGK |
9 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Håkan Erlandsson |
Askims BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Hans Svensson |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 13 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 14 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 15 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,556 |
44 % |
|