| 1 |
▸Enport |
189 |
2,238 |
16,9 % |
43,4 % |
38,6 % |
1,1 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 2 |
Eva Johansson |
Göteborg BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Lars Josefsson |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 4 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Anders Schack |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 6 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 7 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,833 |
33 % |
| 8 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,833 |
33 % |
| 9 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
6 |
2,000 |
33 % |
| 10 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
6 |
2,000 |
33 % |
| 11 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
6 |
2,000 |
17 % |
| 12 |
Maria Möller |
Gullbergsbro BGK |
6 |
2,000 |
17 % |
| 13 |
Thomas Arvidsson |
Uddevalla BGK |
6 |
2,000 |
17 % |
| 14 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 15 |
Lena Hellström |
Göteborg BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
|
| 2 |
▸Sidspel i backe |
189 |
2,127 |
22,2 % |
57,7 % |
12,7 % |
3,7 % |
1,6 % |
0,5 % |
1,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jimmy Svärd |
Kungälvs BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Lars-Olof Johansson |
Göteborg BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Anders Schack |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Mikael Jansson |
Hårdton IK |
6 |
1,500 |
67 % |
| 6 |
Thomas Arvidsson |
Uddevalla BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 7 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 8 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
6 |
1,667 |
50 % |
| 9 |
Kent Sedig |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 10 |
Robert Svenrot |
Göteborg BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 11 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 12 |
Lennart Timskär |
MGK Warberg |
3 |
1,667 |
33 % |
| 13 |
Peter Svensson |
Kungälvs BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,833 |
50 % |
| 15 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,833 |
33 % |
|
| 3 |
▸Hål i backe |
189 |
1,619 |
60,3 % |
25,9 % |
6,9 % |
5,8 % |
0,5 % |
0,5 % |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jimmy Svärd |
Kungälvs BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Lars-Olof Johansson |
Göteborg BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Eva Johansson |
Göteborg BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
3 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Linda Lundberg |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Anders Schack |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Kari Kuneinen |
MGK Warberg |
6 |
1,167 |
83 % |
| 12 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 13 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 14 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
6 |
1,333 |
83 % |
| 15 |
Kristian Norling |
Uddevalla BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
|
| 4 |
▸Vertikalhål |
189 |
2,159 |
46,6 % |
23,3 % |
16,4 % |
6,3 % |
1,1 % |
1,6 % |
4,8 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 3 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 4 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Lars-Olof Johansson |
Göteborg BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Linda Lundberg |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Kristian Norling |
Uddevalla BGK |
6 |
1,500 |
83 % |
| 10 |
Ronny Granholm |
Askims BGK |
6 |
1,500 |
67 % |
| 11 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 12 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,500 |
67 % |
| 13 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 14 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 15 |
Lars Josefsson |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
|
| 5 |
▸Fiskben |
189 |
3,307 |
5,8 % |
39,7 % |
19,0 % |
14,3 % |
5,8 % |
5,3 % |
10,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 2 |
Kent Sedig |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Håkan Erlandsson |
Askims BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 4 |
Thomas Arvidsson |
Uddevalla BGK |
6 |
2,167 |
17 % |
| 5 |
Maria Möller |
Gullbergsbro BGK |
6 |
2,333 |
0 % |
| 6 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
6 |
2,333 |
17 % |
| 7 |
Lars Josefsson |
Gullbergsbro BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 8 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 9 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
3 |
2,333 |
0 % |
| 10 |
Beppe Larsson |
Uddevalla BGK |
6 |
2,667 |
17 % |
| 11 |
Mikael Karlsson |
Kungälvs BGK |
6 |
2,667 |
0 % |
| 12 |
Mikael Jansson |
Hårdton IK |
6 |
2,667 |
0 % |
| 13 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
6 |
2,667 |
17 % |
| 14 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 15 |
Lennart Timskär |
MGK Warberg |
3 |
2,667 |
0 % |
|
| 6 |
▸Dosering |
189 |
2,794 |
10,1 % |
46,0 % |
20,6 % |
11,6 % |
4,8 % |
3,2 % |
3,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 3 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,833 |
33 % |
| 4 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,833 |
17 % |
| 5 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
6 |
2,000 |
17 % |
| 6 |
Ronny Granholm |
Askims BGK |
6 |
2,000 |
17 % |
| 7 |
Håkan Erlandsson |
Askims BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 8 |
Staffan Lundblad |
Askims BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 9 |
Yaowaret Thananoi |
Askims BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Tobbe Hellström |
Göteborg BGK |
3 |
2,000 |
67 % |
| 11 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
3 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Jimmy Svärd |
Kungälvs BGK |
6 |
2,333 |
17 % |
| 15 |
Lennart Timskär |
MGK Warberg |
3 |
2,333 |
0 % |
|
| 7 |
▸Möllbergsvagga |
189 |
2,418 |
36,0 % |
28,6 % |
15,9 % |
7,4 % |
5,3 % |
3,2 % |
3,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Linda Lundberg |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Peter Svensson |
Kungälvs BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Lars Josefsson |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,500 |
67 % |
| 7 |
Mikael Karlsson |
Kungälvs BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 8 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 9 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 10 |
Lars-Olof Johansson |
Göteborg BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 11 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
3 |
1,667 |
67 % |
| 12 |
Jimmy Svärd |
Kungälvs BGK |
6 |
1,833 |
67 % |
| 13 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
6 |
1,833 |
67 % |
| 14 |
Ronny Granholm |
Askims BGK |
6 |
2,000 |
33 % |
| 15 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
6 |
2,000 |
50 % |
|
| 8 |
▸Tysk klack i backe |
189 |
1,947 |
36,5 % |
45,0 % |
12,7 % |
3,2 % |
0,5 % |
– |
2,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 2 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 3 |
Linda Lundberg |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Staffan Lundblad |
Askims BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Lars Josefsson |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 9 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
6 |
1,667 |
67 % |
| 10 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,667 |
50 % |
| 11 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 12 |
Fredrik Svensson |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 13 |
Håkan Erlandsson |
Askims BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
Lars-Olof Johansson |
Göteborg BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 15 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
|
| 9 |
▸Lådbana |
189 |
2,640 |
2,6 % |
47,6 % |
34,9 % |
13,8 % |
– |
1,1 % |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
2,000 |
0 % |
| 3 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
6 |
2,000 |
17 % |
| 4 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
2,167 |
0 % |
| 6 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
6 |
2,167 |
17 % |
| 7 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
6 |
2,167 |
0 % |
| 8 |
Kristian Norling |
Uddevalla BGK |
6 |
2,333 |
0 % |
| 9 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 10 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 11 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
3 |
2,333 |
0 % |
| 12 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
3 |
2,333 |
0 % |
| 13 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 14 |
Robert Svenrot |
Göteborg BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 15 |
Ronny Granholm |
Askims BGK |
6 |
2,500 |
0 % |
|
| 10 |
▸Örkelljunga |
189 |
2,312 |
40,7 % |
23,3 % |
16,9 % |
9,0 % |
5,8 % |
1,6 % |
2,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 2 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,333 |
83 % |
| 3 |
Maria Möller |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 4 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,667 |
50 % |
| 5 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
67 % |
| 6 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 7 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 8 |
Håkan Erlandsson |
Askims BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 9 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,833 |
50 % |
| 10 |
Jimmy Svärd |
Kungälvs BGK |
6 |
1,833 |
50 % |
| 11 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
2,000 |
50 % |
| 12 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
6 |
2,000 |
50 % |
| 13 |
Ronny Granholm |
Askims BGK |
6 |
2,000 |
50 % |
| 14 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
3 |
2,000 |
33 % |
| 15 |
Robert Svenrot |
Göteborg BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
|
| 11 |
▸Synvilla |
189 |
2,508 |
5,8 % |
49,7 % |
32,3 % |
12,2 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lena Hellström |
Göteborg BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Fredrik Svensson |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,833 |
17 % |
| 6 |
Mikael Jansson |
Hårdton IK |
6 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
6 |
2,000 |
17 % |
| 8 |
Lars Josefsson |
Gullbergsbro BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
3 |
2,000 |
33 % |
| 10 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
6 |
2,333 |
17 % |
| 13 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
6 |
2,333 |
0 % |
| 14 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
6 |
2,333 |
0 % |
| 15 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
2,333 |
0 % |
|
| 12 |
▸Brevlåda/Dropp |
189 |
2,291 |
1,6 % |
76,7 % |
15,3 % |
4,8 % |
1,1 % |
– |
0,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Thomas Arvidsson |
Uddevalla BGK |
6 |
2,000 |
0 % |
| 3 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
2,000 |
0 % |
| 4 |
Terese Palmberg |
Uddevalla BGK |
6 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Jimmy Svärd |
Kungälvs BGK |
6 |
2,000 |
33 % |
| 6 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
6 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
6 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Linda Lundberg |
Gullbergsbro BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
3 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Staffan Lundblad |
Askims BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Lars-Olof Johansson |
Göteborg BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
3 |
2,000 |
0 % |
| 15 |
Peter Svensson |
Kungälvs BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
|
| 13 |
▸Vinkel |
189 |
1,857 |
31,2 % |
55,0 % |
11,1 % |
2,1 % |
0,5 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 2 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Lars Josefsson |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Lars-Olof Johansson |
Göteborg BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Fredrik Svensson |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 8 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 9 |
Ronny Granholm |
Askims BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 10 |
Jimmy Svärd |
Kungälvs BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 11 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 12 |
Lena Hellström |
Göteborg BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 13 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 15 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
|
| 14 |
▸Blixt |
189 |
2,386 |
11,6 % |
45,5 % |
36,5 % |
5,3 % |
1,1 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,833 |
33 % |
| 4 |
Terese Palmberg |
Uddevalla BGK |
6 |
2,000 |
17 % |
| 5 |
Beppe Larsson |
Uddevalla BGK |
6 |
2,000 |
17 % |
| 6 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
3 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Linda Lundberg |
Gullbergsbro BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 9 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Fredrik Svensson |
Uddevalla BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 11 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
2,167 |
50 % |
| 13 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
6 |
2,167 |
17 % |
| 14 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
2,167 |
17 % |
| 15 |
Mikael Karlsson |
Kungälvs BGK |
6 |
2,333 |
0 % |
|
| 15 |
▸Vallgrav |
189 |
1,894 |
27,5 % |
59,3 % |
10,6 % |
1,6 % |
1,1 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mikael Karlsson |
Kungälvs BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Lennart Timskär |
MGK Warberg |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 6 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
Ronny Granholm |
Askims BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 8 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 9 |
Mikael Jansson |
Hårdton IK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 10 |
Terese Palmberg |
Uddevalla BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 11 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 12 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 13 |
Robert Svenrot |
Göteborg BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
Lars-Olof Johansson |
Göteborg BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 15 |
Marie Kjellberg |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
|
| 16 |
▸Tvillingport |
189 |
1,937 |
28,6 % |
50,3 % |
20,1 % |
1,1 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Erik Börjesson |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Kari Kuneinen |
MGK Warberg |
6 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
Ronny Granholm |
Askims BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 8 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 9 |
Maria Möller |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,667 |
50 % |
| 10 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 11 |
Peter Svensson |
Kungälvs BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 12 |
Lars-Olof Johansson |
Göteborg BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 13 |
Marie Kjellberg |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
Yaowaret Thananoi |
Askims BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 15 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
33 % |
|
| 17 |
▸Gentleman |
189 |
2,280 |
40,2 % |
22,8 % |
19,0 % |
10,6 % |
3,7 % |
1,6 % |
2,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars-Olof Johansson |
Göteborg BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Anders Schack |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Tobbe Hellström |
Göteborg BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 5 |
Staffan Lundblad |
Askims BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
3 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Yaowaret Thananoi |
Askims BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,667 |
50 % |
| 12 |
Eva Johansson |
Göteborg BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 13 |
Linda Lundberg |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 14 |
Maria Möller |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,833 |
50 % |
| 15 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,833 |
50 % |
|
| 18 |
▸Inslag |
189 |
1,857 |
52,9 % |
28,6 % |
8,5 % |
4,8 % |
2,6 % |
0,5 % |
2,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Anders Schack |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Lars Josefsson |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
3 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 8 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 9 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Peter Svensson |
Kungälvs BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Marie Kjellberg |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 13 |
Robert Svenrot |
Göteborg BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 14 |
Lennart Timskär |
MGK Warberg |
3 |
1,333 |
67 % |
| 15 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
|