| 1 |
▸Enport |
230 |
2,291 |
12,6 % | 48,3 % | 36,5 % | 2,6 % | – |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Ebbe Ohlsson |
MGK Warberg |
4 |
1,750 |
50 % |
| 2 |
Kristina Pettersson |
MGK Warberg |
4 |
1,750 |
25 % |
| 3 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 4 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 5 |
Thomas Aronsson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 6 |
Bengt Karlsson |
Nässjö BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 7 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
5 |
2,000 |
20 % |
| 8 |
Stefan Pettersson |
Västerviks BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 9 |
Björn Pehrson |
Göteborg BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 10 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Anne-Marie Elfström |
Borås MGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Beppe Larsson |
Uddevalla BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 13 |
Kent Sedig |
Uddevalla BGK |
9 |
2,111 |
11 % |
| 14 |
Stefan Gustafsson |
Nässjö BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 15 |
Peter Lundmark |
Borås MGK |
5 |
2,200 |
20 % |
|
| 2 |
▸Fiskben |
230 |
3,174 |
5,7 % | 37,0 % | 27,0 % | 14,3 % | 5,7 % | 1,7 % | 8,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Thomas Aronsson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 2 |
Kent Sedig |
Uddevalla BGK |
9 |
2,111 |
22 % |
| 3 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
5 |
2,200 |
20 % |
| 4 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
5 |
2,200 |
0 % |
| 5 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
8 |
2,250 |
13 % |
| 6 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 7 |
Christopher Ihrmark |
Gullbergsbro BGK |
5 |
2,400 |
20 % |
| 8 |
Lars-Olof Johansson |
Göteborg BGK |
5 |
2,400 |
0 % |
| 9 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
5 |
2,400 |
0 % |
| 10 |
Bengt Karlsson |
Nässjö BGK |
5 |
2,400 |
0 % |
| 11 |
Tobbe Hellström |
Göteborg BGK |
5 |
2,400 |
40 % |
| 12 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
5 |
2,400 |
0 % |
| 13 |
Kristina Pettersson |
MGK Warberg |
4 |
2,500 |
0 % |
| 14 |
Björn Pehrson |
Göteborg BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 15 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
4 |
2,500 |
25 % |
|
| 3 |
▸Gentleman utan green |
230 |
2,739 |
31,7 % | 25,7 % | 16,5 % | 8,3 % | 6,1 % | 4,3 % | 7,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Björn Pehrson |
Göteborg BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Lena Hellström |
Göteborg BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 4 |
John Carlsson |
Västerviks BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 5 |
Per Olsson |
Nässjö BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 6 |
Bertil Andersson |
Borås MGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
Krister Ekdahl |
Askims BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 8 |
Kent Sedig |
Uddevalla BGK |
9 |
1,556 |
56 % |
| 9 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 10 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 11 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 12 |
Joakim Nordlöw |
Nässjö BGK |
8 |
1,875 |
50 % |
| 13 |
Annie Fransson |
Västerviks BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 14 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
5 |
2,000 |
40 % |
| 15 |
Ebbe Ohlsson |
MGK Warberg |
4 |
2,000 |
25 % |
|
| 4 |
▸Spång |
230 |
2,835 |
8,3 % | 50,4 % | 20,0 % | 6,5 % | 5,7 % | 3,9 % | 5,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 2 |
Michael Töllborg |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 3 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 4 |
Stefan Pettersson |
Västerviks BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 5 |
Anne-Marie Elfström |
Borås MGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 6 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Michael Johansson |
MGK Warberg |
3 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Thomas Aronsson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 9 |
Bengt Karlsson |
Nässjö BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 10 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 11 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 12 |
Thomas Nuhn |
Askims BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 13 |
Kent Sedig |
Uddevalla BGK |
9 |
2,333 |
11 % |
| 14 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 15 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
8 |
2,375 |
13 % |
|
| 5 |
▸Sparbössa utan green |
232 |
2,914 |
31,5 % | 25,0 % | 11,6 % | 10,3 % | 6,0 % | 5,2 % | 10,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
Bengt Karlsson |
Nässjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
John Carlsson |
Västerviks BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 4 |
Tobbe Hellström |
Göteborg BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 5 |
Björn Pehrson |
Göteborg BGK |
5 |
1,600 |
80 % |
| 6 |
Anne-Marie Elfström |
Borås MGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 7 |
Krister Ekdahl |
Askims BGK |
4 |
1,750 |
75 % |
| 8 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
5 |
1,800 |
40 % |
| 9 |
Stefan Pettersson |
Västerviks BGK |
5 |
2,000 |
60 % |
| 10 |
Lena Hellström |
Göteborg BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 11 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 12 |
Stefan Gustafsson |
Nässjö BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 13 |
Thomas Aronsson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
2,200 |
40 % |
| 14 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
5 |
2,200 |
40 % |
| 15 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
4 |
2,250 |
50 % |
|
| 6 |
▸Möllbergsvagga |
230 |
3,426 |
26,1 % | 20,4 % | 13,9 % | 8,7 % | 6,1 % | 4,8 % | 20,0 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 2 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 3 |
Stefan Pettersson |
Västerviks BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 4 |
Leif Johansson |
Borås MGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 5 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
5 |
1,800 |
60 % |
| 6 |
Niclas Karlsson |
Västerviks BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 7 |
Thomas Aronsson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
2,000 |
60 % |
| 8 |
Tobbe Hellström |
Göteborg BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 9 |
Ebbe Ohlsson |
MGK Warberg |
4 |
2,000 |
50 % |
| 10 |
Björn Pehrson |
Göteborg BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 11 |
Annie Fransson |
Västerviks BGK |
5 |
2,400 |
0 % |
| 12 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
4 |
2,500 |
25 % |
| 13 |
Kent Sedig |
Uddevalla BGK |
9 |
2,778 |
44 % |
| 14 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
5 |
3,000 |
0 % |
| 15 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
5 |
3,000 |
20 % |
|
| 7 |
▸Vinkel |
231 |
2,143 |
17,7 % | 52,8 % | 26,8 % | 2,6 % | – |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Peter Lundmark |
Borås MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 2 |
Bengt Karlsson |
Nässjö BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 3 |
Stefan Pettersson |
Västerviks BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 4 |
Michael Johansson |
MGK Warberg |
3 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
8 |
1,750 |
25 % |
| 6 |
Bertil Andersson |
Borås MGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 7 |
Krister Ekdahl |
Askims BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 8 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,778 |
44 % |
| 9 |
Thomas Aronsson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 10 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
5 |
1,800 |
20 % |
| 11 |
Niclas Karlsson |
Västerviks BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 12 |
Stefan Gustafsson |
Nässjö BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 13 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
5 |
1,800 |
20 % |
| 14 |
Joakim Nordlöw |
Nässjö BGK |
8 |
2,000 |
25 % |
| 15 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
5 |
2,000 |
0 % |
|
| 8 |
▸Lådbana |
230 |
2,791 |
4,8 % | 31,7 % | 45,2 % | 16,1 % | 2,2 % | – |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Michael Töllborg |
Tuve Tigers BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 2 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 3 |
Niclas Karlsson |
Västerviks BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 4 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Stefan Pettersson |
Västerviks BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 6 |
Eva Johansson |
Göteborg BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 7 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 8 |
Kenneth Gustavsson |
Uddevalla BGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 9 |
Thomas Aronsson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
2,400 |
20 % |
| 10 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
5 |
2,400 |
0 % |
| 11 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
5 |
2,400 |
20 % |
| 12 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
5 |
2,400 |
0 % |
| 13 |
Bengt Karlsson |
Nässjö BGK |
5 |
2,600 |
0 % |
| 14 |
Christopher Ihrmark |
Gullbergsbro BGK |
5 |
2,600 |
0 % |
| 15 |
Lars-Olof Johansson |
Göteborg BGK |
5 |
2,600 |
0 % |
|
| 9 |
▸Mittkulle |
230 |
2,196 |
43,5 % | 25,2 % | 14,3 % | 8,7 % | 3,9 % | 2,2 % | 2,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Anne-Marie Elfström |
Borås MGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Eva Johansson |
Göteborg BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 3 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 4 |
Bertil Andersson |
Borås MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 5 |
Michael Töllborg |
Tuve Tigers BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Joakim Nordlöw |
Nässjö BGK |
8 |
1,375 |
75 % |
| 8 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 9 |
John Carlsson |
Västerviks BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Tobbe Hellström |
Göteborg BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 11 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
5 |
1,400 |
80 % |
| 12 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 13 |
Niclas Karlsson |
Västerviks BGK |
5 |
1,600 |
80 % |
| 14 |
Lars-Olof Johansson |
Göteborg BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 15 |
Stefan Gustafsson |
Nässjö BGK |
5 |
1,600 |
80 % |
|
| 10 |
▸Örkelljunga utan green |
231 |
3,121 |
26,4 % | 22,9 % | 16,5 % | 9,1 % | 7,8 % | 6,1 % | 11,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Terese Palmberg |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Bertil Andersson |
Borås MGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 5 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 6 |
Krister Ekdahl |
Askims BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 7 |
Niclas Karlsson |
Västerviks BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 8 |
Annie Fransson |
Västerviks BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 9 |
Lars-Olof Johansson |
Göteborg BGK |
5 |
2,200 |
60 % |
| 10 |
Thomas Aronsson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 11 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
4 |
2,250 |
50 % |
| 12 |
Leif Johansson |
Borås MGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 13 |
Kenneth Gustavsson |
Uddevalla BGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 14 |
Christopher Ihrmark |
Gullbergsbro BGK |
5 |
2,400 |
60 % |
| 15 |
Thomas Nuhn |
Askims BGK |
4 |
2,500 |
25 % |
|
| 11 |
▸Alternativ |
230 |
2,413 |
1,3 % | 70,0 % | 19,1 % | 6,5 % | 2,2 % | 0,4 % | 0,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 2 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
5 |
2,000 |
0 % |
| 3 |
Lars-Olof Johansson |
Göteborg BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 4 |
John Carlsson |
Västerviks BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
5 |
2,000 |
60 % |
| 6 |
Björn Pehrson |
Göteborg BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Ebbe Ohlsson |
MGK Warberg |
4 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Michael Töllborg |
Tuve Tigers BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
9 |
2,111 |
0 % |
| 12 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
7 |
2,143 |
0 % |
| 13 |
Annie Fransson |
Västerviks BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 14 |
Thomas Aronsson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 15 |
Tobbe Hellström |
Göteborg BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
|
| 12 |
▸Spång |
231 |
1,983 |
19,9 % | 67,5 % | 9,1 % | 2,2 % | 0,4 % | 0,9 % | – |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Terese Palmberg |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Stefan Pettersson |
Västerviks BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 3 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 4 |
Ebbe Ohlsson |
MGK Warberg |
4 |
1,500 |
50 % |
| 5 |
Björn Carlsson |
Myresjö BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 6 |
Bertil Andersson |
Borås MGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
Thomas Nuhn |
Askims BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 8 |
Kent Sedig |
Uddevalla BGK |
9 |
1,556 |
44 % |
| 9 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 10 |
Lars-Olof Johansson |
Göteborg BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 11 |
Niclas Karlsson |
Västerviks BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 12 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 13 |
Per Olsson |
Nässjö BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 14 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 15 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
|
| 13 |
▸Sidspel |
230 |
1,935 |
21,3 % | 65,7 % | 11,7 % | 0,9 % | 0,4 % | – |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Leif Johansson |
Borås MGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
John Carlsson |
Västerviks BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 3 |
Lena Hellström |
Göteborg BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 4 |
Niclas Karlsson |
Västerviks BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 5 |
Björn Pehrson |
Göteborg BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 6 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 7 |
Ebbe Ohlsson |
MGK Warberg |
4 |
1,500 |
50 % |
| 8 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
5 |
1,600 |
40 % |
| 9 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
5 |
1,600 |
40 % |
| 10 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 11 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 12 |
Krister Ekdahl |
Askims BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 13 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 14 |
Bertil Andersson |
Borås MGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 15 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
|
| 14 |
▸Dosering |
230 |
3,061 |
9,6 % | 39,1 % | 23,0 % | 8,3 % | 10,4 % | 3,0 % | 6,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Eva Johansson |
Göteborg BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 2 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
5 |
1,600 |
60 % |
| 3 |
Kent Sedig |
Uddevalla BGK |
9 |
1,778 |
22 % |
| 4 |
Annie Fransson |
Västerviks BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 5 |
Tobbe Hellström |
Göteborg BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 6 |
Ebbe Ohlsson |
MGK Warberg |
4 |
2,000 |
25 % |
| 7 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
9 |
2,111 |
22 % |
| 8 |
Bengt Karlsson |
Nässjö BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 9 |
Christopher Ihrmark |
Gullbergsbro BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 10 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 11 |
Thomas Nuhn |
Askims BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 12 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 13 |
Lars-Olof Johansson |
Göteborg BGK |
5 |
2,400 |
20 % |
| 14 |
Bertil Andersson |
Borås MGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 15 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
|
| 15 |
▸Hål i backe utan green |
230 |
3,013 |
27,0 % | 27,4 % | 13,0 % | 10,0 % | 7,0 % | 3,9 % | 11,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Leif Johansson |
Borås MGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Bertil Andersson |
Borås MGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 3 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
5 |
1,600 |
40 % |
| 4 |
Michael Töllborg |
Tuve Tigers BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 5 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
4 |
1,750 |
75 % |
| 6 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
9 |
1,778 |
44 % |
| 7 |
Bengt Karlsson |
Nässjö BGK |
5 |
1,800 |
60 % |
| 8 |
John Carlsson |
Västerviks BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 9 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 10 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
2,000 |
67 % |
| 11 |
Lena Hellström |
Göteborg BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 12 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
5 |
2,200 |
60 % |
| 13 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
5 |
2,200 |
40 % |
| 14 |
Per Olsson |
Nässjö BGK |
4 |
2,250 |
25 % |
| 15 |
Anne-Marie Elfström |
Borås MGK |
3 |
2,333 |
0 % |
|
| 16 |
▸Tvillingport |
230 |
2,217 |
8,3 % | 67,8 % | 21,7 % | 0,9 % | – |
– |
1,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 2 |
Joakim Nordlöw |
Nässjö BGK |
8 |
1,750 |
25 % |
| 3 |
Krister Ekdahl |
Askims BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 4 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 5 |
Stefan Pettersson |
Västerviks BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 6 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
5 |
1,800 |
40 % |
| 7 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
5 |
1,800 |
20 % |
| 8 |
Bengt Karlsson |
Nässjö BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 9 |
John Carlsson |
Västerviks BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Thomas Aronsson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 11 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 12 |
Stefan Gustafsson |
Nässjö BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Peter Lundmark |
Borås MGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Eva Johansson |
Göteborg BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 15 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
|
| 17 |
▸Tysk klack i backe |
231 |
2,277 |
32,9 % | 39,0 % | 11,3 % | 7,8 % | 4,8 % | 2,2 % | 2,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Björn Pehrson |
Göteborg BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
John Carlsson |
Västerviks BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 3 |
Bengt Karlsson |
Nässjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 4 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 5 |
Krister Ekdahl |
Askims BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 6 |
Lars-Olof Johansson |
Göteborg BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 7 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 8 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
5 |
1,600 |
40 % |
| 9 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 10 |
Kent Sedig |
Uddevalla BGK |
9 |
1,667 |
33 % |
| 11 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 12 |
Per Olsson |
Nässjö BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 13 |
Christopher Ihrmark |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 14 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
5 |
1,800 |
20 % |
| 15 |
Niclas Karlsson |
Västerviks BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
|
| 18 |
▸Vagga utan green |
230 |
2,883 |
36,1 % | 21,3 % | 11,3 % | 9,1 % | 4,8 % | 6,5 % | 10,9 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
John Carlsson |
Västerviks BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Kent Sedig |
Uddevalla BGK |
9 |
1,444 |
67 % |
| 5 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 6 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,556 |
56 % |
| 7 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
5 |
1,800 |
40 % |
| 8 |
Stefan Pettersson |
Västerviks BGK |
5 |
2,000 |
60 % |
| 9 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 10 |
Annie Fransson |
Västerviks BGK |
5 |
2,000 |
60 % |
| 11 |
Christopher Ihrmark |
Gullbergsbro BGK |
5 |
2,000 |
80 % |
| 12 |
Per Olsson |
Nässjö BGK |
4 |
2,000 |
50 % |
| 13 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Kenneth Gustavsson |
Uddevalla BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 15 |
Niclas Karlsson |
Västerviks BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
|