| 1 |
▸Bana 1 |
396 |
1,894 |
24,5 % |
63,9 % |
9,3 % |
2,3 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mikael Richtnér |
Sundbybergs BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 3 |
Johan Karlsson |
Linköpings BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 4 |
Ricard Lockner |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,545 |
45 % |
| 5 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 6 |
Henrik Edfeldt |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 7 |
Roger Svensson |
Tyresö BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 8 |
Martin Holmlund |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 9 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 10 |
Rasmus Vallin |
Uppsala BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 11 |
Angelica Edfeldt |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 12 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
11 |
1,636 |
36 % |
| 13 |
Mattias Hägglöf |
Sundbybergs BGK |
9 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
André Söderlund |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,714 |
29 % |
| 15 |
Sebastian Koponen |
Sundbybergs BGK |
9 |
1,778 |
33 % |
|
| 2 |
▸Bana 2 |
396 |
1,379 |
62,6 % |
37,1 % |
– |
0,3 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lukas Syrén |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Bengt Nejman |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
11 |
1,091 |
91 % |
| 4 |
Kevin Valsjö |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 5 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 6 |
Mikael Lindblom |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 7 |
Millie Peterzon Nordlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 8 |
Roger Blomqvist |
Sundbybergs BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 9 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 10 |
Michael Karlsson |
Olofströms BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 11 |
Matilda Olsson |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 12 |
Mikael Richtnér |
Sundbybergs BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 13 |
Sebastian Koponen |
Sundbybergs BGK |
9 |
1,222 |
78 % |
| 14 |
Staffan Thulin |
Askims BGK |
9 |
1,222 |
78 % |
| 15 |
Oscar Holmlund |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,222 |
78 % |
|
| 3 |
▸Bana 3 |
396 |
1,086 |
91,4 % |
8,6 % |
– |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Kevin Sundström |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Staffan Thulin |
Askims BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Oscar Holmlund |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Sebastian Koponen |
Sundbybergs BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Mattias Hägglöf |
Sundbybergs BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
André Söderlund |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Fredrik Nilsson |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Christer Söderlund |
Tyresö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Lukas Syrén |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Robin Eriksson |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Henrik Edfeldt |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Roger Svensson |
Tyresö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Stefan Wahlberg Borg |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Roger Blomqvist |
Sundbybergs BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
|
| 4 |
▸Bana 4 |
396 |
1,404 |
64,6 % |
30,6 % |
4,5 % |
0,3 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Kevin Valsjö |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Rikard Eklund |
Sundbybergs BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Mattias Hägglöf |
Sundbybergs BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 4 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 5 |
Robin Eriksson |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 6 |
Roger Svensson |
Tyresö BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 7 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 8 |
Christer Sjögren |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,182 |
82 % |
| 9 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 10 |
Gunnar Bengtsson |
Askims BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 11 |
Oscar Holmlund |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,222 |
78 % |
| 12 |
Ricard Lockner |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,273 |
73 % |
| 13 |
Kevin Sundström |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,273 |
73 % |
| 14 |
Johan Karlsson |
Linköpings BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 15 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
7 |
1,286 |
86 % |
|
| 5 |
▸Bana 5 |
396 |
1,280 |
76,3 % |
20,5 % |
2,5 % |
0,5 % |
0,3 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Ricard Lockner |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Kevin Sundström |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Staffan Thulin |
Askims BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Fredrik Nilsson |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Jan Söderqvist |
Sundbybergs BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Michael Karlsson |
Olofströms BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Roger Blomqvist |
Sundbybergs BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Gunnar Bengtsson |
Askims BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
11 |
1,091 |
91 % |
| 10 |
Oscar Holmlund |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 11 |
Mattias Hägglöf |
Sundbybergs BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 12 |
Lukas Syrén |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 13 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 14 |
Johan Karlsson |
Linköpings BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 15 |
Mikael Lindblom |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
|
| 6 |
▸Bana 6 |
396 |
1,457 |
65,7 % |
24,5 % |
8,8 % |
0,8 % |
– |
0,3 % |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Kevin Sundström |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Robin Eriksson |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Millie Peterzon Nordlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Marcus Söderlund |
Sundsvalls BGK |
11 |
1,091 |
91 % |
| 5 |
Sebastian Koponen |
Sundbybergs BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 6 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 7 |
André Söderlund |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 8 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 9 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
11 |
1,182 |
82 % |
| 10 |
Christer Sjögren |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,182 |
82 % |
| 11 |
Lars Asp |
Linköpings BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 12 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 13 |
Gunnar Bengtsson |
Askims BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 14 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 15 |
Mattias Hägglöf |
Sundbybergs BGK |
9 |
1,222 |
78 % |
|
| 7 |
▸Bana 7 |
396 |
1,359 |
66,7 % |
30,8 % |
2,5 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Lukas Syrén |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Robin Eriksson |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Staffan Thulin |
Askims BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 6 |
Johan Karlsson |
Linköpings BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 7 |
Martin Holmlund |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 8 |
Kevin Valsjö |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 9 |
Thomas Holmlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 10 |
Millie Peterzon Nordlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 11 |
Josef Bane |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 12 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 13 |
Rikard Eklund |
Sundbybergs BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 14 |
Sebastian Koponen |
Sundbybergs BGK |
9 |
1,222 |
78 % |
| 15 |
Ricard Lockner |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,273 |
73 % |
|
| 8 |
▸Bana 8 |
396 |
1,414 |
61,4 % |
35,9 % |
2,8 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Kevin Sundström |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,091 |
91 % |
| 2 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 3 |
Roger Svensson |
Tyresö BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 4 |
Marcus Söderlund |
Sundsvalls BGK |
11 |
1,182 |
82 % |
| 5 |
Rasmus Vallin |
Uppsala BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 6 |
Thomas Holmlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 7 |
Jan Söderqvist |
Sundbybergs BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 8 |
Sebastian Koponen |
Sundbybergs BGK |
9 |
1,222 |
78 % |
| 9 |
Christer Sjögren |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,273 |
73 % |
| 10 |
Ricard Lockner |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,273 |
73 % |
| 11 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 12 |
Stefan Wahlberg Borg |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 13 |
Lukas Syrén |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 14 |
Mattias Hägglöf |
Sundbybergs BGK |
9 |
1,333 |
67 % |
| 15 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
5 |
1,400 |
60 % |
|
| 9 |
▸Bana 9 |
396 |
1,636 |
39,4 % |
58,3 % |
1,5 % |
0,8 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mattias Hägglöf |
Sundbybergs BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 2 |
Robin Eriksson |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 3 |
Rikard Eklund |
Sundbybergs BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,222 |
78 % |
| 5 |
Kevin Sundström |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,273 |
73 % |
| 6 |
Fredrik Nilsson |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 7 |
Patrik Wass |
Linköpings BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 8 |
Pauli Kuikka |
Askims BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 9 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 10 |
Ricard Lockner |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,455 |
55 % |
| 11 |
Marcus Söderlund |
Sundsvalls BGK |
11 |
1,545 |
45 % |
| 12 |
Christer Sjögren |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,545 |
45 % |
| 13 |
Johan Karlsson |
Linköpings BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 14 |
Roger Svensson |
Tyresö BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 15 |
Lukas Syrén |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,571 |
57 % |
|
| 10 |
▸Bana 10 |
396 |
1,472 |
54,5 % |
43,7 % |
1,8 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Martin Holmlund |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Patrik Wass |
Linköpings BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 4 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 5 |
Ricard Lockner |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,182 |
82 % |
| 6 |
Rikard Eklund |
Sundbybergs BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 7 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,222 |
78 % |
| 8 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
11 |
1,273 |
73 % |
| 9 |
Marcus Söderlund |
Sundsvalls BGK |
11 |
1,273 |
73 % |
| 10 |
Fredrik Nilsson |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 11 |
Johan Karlsson |
Linköpings BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 12 |
Stefan Wahlberg Borg |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 13 |
Björn Nilsson |
Askims BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 14 |
Henrik Edfeldt |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 15 |
Rasmus Vallin |
Uppsala BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
|
| 11 |
▸Bana 11 |
396 |
1,288 |
73,2 % |
25,3 % |
1,0 % |
0,5 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Roger Svensson |
Tyresö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Christer Söderlund |
Tyresö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Roger Blomqvist |
Sundbybergs BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Gunnar Bengtsson |
Askims BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Ingvar Bylund |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Ricard Lockner |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,091 |
91 % |
| 9 |
Marcus Söderlund |
Sundsvalls BGK |
11 |
1,091 |
91 % |
| 10 |
Sebastian Koponen |
Sundbybergs BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 11 |
Mattias Hägglöf |
Sundbybergs BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 12 |
Björn Nilsson |
Askims BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 13 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 14 |
Martin Holmlund |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 15 |
Robin Eriksson |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
|
| 12 |
▸Bana 12 |
396 |
1,548 |
57,1 % |
32,3 % |
9,6 % |
0,8 % |
0,3 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Kevin Sundström |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,091 |
91 % |
| 2 |
Patrik Wass |
Linköpings BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 3 |
Lukas Syrén |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 4 |
Christer Söderlund |
Tyresö BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 5 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 6 |
Stefan Wahlberg Borg |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 7 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
11 |
1,182 |
82 % |
| 8 |
Marcus Söderlund |
Sundsvalls BGK |
11 |
1,182 |
82 % |
| 9 |
Roger Blomqvist |
Sundbybergs BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 10 |
Michael Karlsson |
Olofströms BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 11 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 12 |
Sebastian Koponen |
Sundbybergs BGK |
9 |
1,222 |
78 % |
| 13 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,222 |
78 % |
| 14 |
Henrik Edfeldt |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 15 |
André Söderlund |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
|
| 13 |
▸Bana 13 |
396 |
1,434 |
57,8 % |
40,9 % |
1,3 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marcus Söderlund |
Sundsvalls BGK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Kevin Sundström |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,091 |
91 % |
| 3 |
Oscar Holmlund |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 4 |
Martin Holmlund |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 5 |
Henrik Edfeldt |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 6 |
Pauli Kuikka |
Askims BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 7 |
Staffan Thulin |
Askims BGK |
9 |
1,222 |
78 % |
| 8 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 9 |
Robin Eriksson |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 10 |
Roger Svensson |
Tyresö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 11 |
Johan Karlsson |
Linköpings BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 12 |
Fredrik Nilsson |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 13 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,333 |
67 % |
| 14 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
11 |
1,364 |
64 % |
| 15 |
Thomas Holmlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
|
| 14 |
▸Bana 14 |
396 |
1,068 |
93,4 % |
6,3 % |
0,3 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Ricard Lockner |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Marcus Söderlund |
Sundsvalls BGK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Kevin Sundström |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Christer Sjögren |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Mattias Hägglöf |
Sundbybergs BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Sebastian Koponen |
Sundbybergs BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Staffan Thulin |
Askims BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Oscar Holmlund |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Fredrik Nilsson |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Roger Svensson |
Tyresö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Christer Söderlund |
Tyresö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Henrik Edfeldt |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Björn Nilsson |
Askims BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
|
| 15 |
▸Bana 15 |
396 |
1,457 |
59,8 % |
35,1 % |
4,8 % |
– |
0,3 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Ricard Lockner |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Kevin Sundström |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Mattias Hägglöf |
Sundbybergs BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Roger Svensson |
Tyresö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Christer Söderlund |
Tyresö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Thomas Holmlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Oscar Holmlund |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 8 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 9 |
Patrik Wass |
Linköpings BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 10 |
Kevin Valsjö |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 11 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 12 |
Christer Sjögren |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,273 |
73 % |
| 13 |
Björn Nilsson |
Askims BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 14 |
Mikael Lindblom |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 15 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
7 |
1,286 |
71 % |
|
| 16 |
▸Bana 16 |
396 |
1,116 |
89,9 % |
8,6 % |
1,5 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Kevin Sundström |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Marcus Söderlund |
Sundsvalls BGK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Oscar Holmlund |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Sebastian Koponen |
Sundbybergs BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Mattias Hägglöf |
Sundbybergs BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Björn Nilsson |
Askims BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Roger Svensson |
Tyresö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Lukas Syrén |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Stefan Wahlberg Borg |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Johan Karlsson |
Linköpings BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Mikael Lindblom |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Martin Holmlund |
Sundbybergs BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Patrik Wass |
Linköpings BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
|
| 17 |
▸Bana 17 |
396 |
1,480 |
59,8 % |
33,1 % |
6,3 % |
0,8 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Ricard Lockner |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Christer Söderlund |
Tyresö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
11 |
1,091 |
91 % |
| 5 |
Sebastian Koponen |
Sundbybergs BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 6 |
Mattias Hägglöf |
Sundbybergs BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 7 |
Michael Karlsson |
Olofströms BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 8 |
Bengt Nejman |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 9 |
Josef Bane |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 10 |
Mikael Richtnér |
Sundbybergs BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 11 |
Patric Jonsson |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 12 |
Rikard Eklund |
Sundbybergs BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 13 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,222 |
78 % |
| 14 |
Christer Sjögren |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,273 |
73 % |
| 15 |
Johan Karlsson |
Linköpings BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
|
| 18 |
▸Bana 18 |
396 |
1,692 |
42,7 % |
47,7 % |
7,8 % |
1,5 % |
– |
0,3 % |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
11 |
1,273 |
73 % |
| 2 |
Christer Sjögren |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,273 |
73 % |
| 3 |
Ricard Lockner |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,273 |
73 % |
| 4 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 5 |
Patrik Wass |
Linköpings BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 6 |
Roger Svensson |
Tyresö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 7 |
André Söderlund |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 8 |
Staffan Thulin |
Askims BGK |
9 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Josef Bane |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Gunnar Bengtsson |
Askims BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 11 |
Pauli Kuikka |
Askims BGK |
5 |
1,400 |
80 % |
| 12 |
Björn Nilsson |
Askims BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 13 |
Henrik Edfeldt |
Sundsvalls BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 14 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,444 |
67 % |
| 15 |
Kevin Sundström |
Sundbybergs BGK |
11 |
1,455 |
55 % |
|