| 1 |
▸Tvillingport |
81 |
2,160 |
27,2 % |
33,3 % |
35,8 % |
3,7 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Peter Andersson |
Granhyddans BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 2 |
Per-Olof Olsson |
Olofströms BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 3 |
Lars Rydberg |
Olofströms BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Mikael Holst |
Granhyddans BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 5 |
Nils-Åke Nilsson |
BGK Ringen |
4 |
1,750 |
25 % |
| 6 |
Thomas Bladh |
Olofströms BGK |
4 |
1,750 |
75 % |
| 7 |
Marcus Carlsson |
Olofströms BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 8 |
Tomas Danielsson |
Granhyddans BGK |
4 |
2,000 |
50 % |
| 9 |
Ingela Norlin |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
4 |
2,250 |
50 % |
| 11 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
4 |
2,250 |
25 % |
| 12 |
Lukas Andersson |
Staffanstorps BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 13 |
Barbro Dehman |
BGK Ringen |
3 |
2,333 |
0 % |
| 14 |
Sven Nilsson |
Kulladals BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 15 |
Marcus Magnusson |
Granhyddans BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
|
| 2 |
▸Synvilla |
80 |
2,563 |
3,8 % |
45,0 % |
42,5 % |
8,8 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marcus Magnusson |
Granhyddans BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 2 |
Per-Olof Olsson |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 3 |
Lars Rydberg |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 4 |
Lukas Andersson |
Staffanstorps BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 5 |
Marcus Carlsson |
Olofströms BGK |
4 |
2,250 |
25 % |
| 6 |
Nils-Åke Nilsson |
BGK Ringen |
4 |
2,250 |
0 % |
| 7 |
Tomas Danielsson |
Granhyddans BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 8 |
Thomas Bladh |
Olofströms BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 9 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
4 |
2,250 |
0 % |
| 10 |
Sven Nilsson |
Kulladals BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 11 |
Ingela Norlin |
BGK Linjen |
3 |
2,667 |
0 % |
| 12 |
Barbro Dehman |
BGK Ringen |
3 |
2,667 |
0 % |
| 13 |
Ruben Nilsson |
BGK Linjen |
3 |
2,667 |
0 % |
| 14 |
Mikael Holst |
Granhyddans BGK |
4 |
2,750 |
0 % |
| 15 |
Peter Andersson |
Granhyddans BGK |
4 |
3,000 |
0 % |
|
| 3 |
▸Tysk klack |
80 |
2,750 |
40,0 % |
10,0 % |
25,0 % |
6,3 % |
6,3 % |
3,8 % |
8,8 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars Rydberg |
Olofströms BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Ruben Nilsson |
BGK Linjen |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 4 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
4 |
1,500 |
75 % |
| 5 |
Nils-Åke Nilsson |
BGK Ringen |
4 |
1,750 |
50 % |
| 6 |
Peter Andersson |
Granhyddans BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 7 |
Lukas Andersson |
Staffanstorps BGK |
4 |
2,000 |
50 % |
| 8 |
Marcus Carlsson |
Olofströms BGK |
4 |
2,000 |
50 % |
| 9 |
Per-Olof Olsson |
Olofströms BGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 10 |
Barbro Dehman |
BGK Ringen |
3 |
2,667 |
0 % |
| 11 |
Thomas Bladh |
Olofströms BGK |
4 |
2,750 |
50 % |
| 12 |
Sven Nilsson |
Kulladals BGK |
4 |
3,000 |
25 % |
| 13 |
Ingela Norlin |
BGK Linjen |
3 |
3,000 |
67 % |
| 14 |
Marcus Magnusson |
Granhyddans BGK |
4 |
3,250 |
25 % |
| 15 |
Tomas Danielsson |
Granhyddans BGK |
4 |
3,500 |
25 % |
|
| 4 |
▸Dosering |
80 |
3,325 |
3,8 % |
42,5 % |
13,8 % |
17,5 % |
8,8 % |
7,5 % |
6,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Peter Andersson |
Granhyddans BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 2 |
Thomas Bladh |
Olofströms BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 3 |
Mikael Holst |
Granhyddans BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 4 |
Malin Kessels |
BGK Linjen |
3 |
2,333 |
0 % |
| 5 |
Lars Rydberg |
Olofströms BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 6 |
Tomas Danielsson |
Granhyddans BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 7 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
3 |
2,667 |
0 % |
| 8 |
Lukas Andersson |
Staffanstorps BGK |
4 |
2,750 |
0 % |
| 9 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
4 |
2,750 |
25 % |
| 10 |
Marcus Magnusson |
Granhyddans BGK |
4 |
3,000 |
0 % |
| 11 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
4 |
3,000 |
0 % |
| 12 |
Sven Nilsson |
Kulladals BGK |
4 |
3,000 |
0 % |
| 13 |
Marcus Carlsson |
Olofströms BGK |
4 |
3,750 |
0 % |
| 14 |
Ingela Norlin |
BGK Linjen |
3 |
4,333 |
0 % |
| 15 |
Ruben Nilsson |
BGK Linjen |
3 |
4,333 |
0 % |
|
| 5 |
▸Spång |
80 |
2,763 |
5,0 % |
52,5 % |
23,8 % |
8,8 % |
3,8 % |
2,5 % |
3,8 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Bo Nilsson |
BGK Ringen |
3 |
1,667 |
67 % |
| 2 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
4 |
1,750 |
25 % |
| 3 |
Mikael Holst |
Granhyddans BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 4 |
Lukas Andersson |
Staffanstorps BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Malin Kessels |
BGK Linjen |
3 |
2,333 |
0 % |
| 6 |
Marcus Magnusson |
Granhyddans BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 7 |
Barbro Dehman |
BGK Ringen |
3 |
2,667 |
0 % |
| 8 |
Lars Rydberg |
Olofströms BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 9 |
Ruben Nilsson |
BGK Linjen |
3 |
2,667 |
0 % |
| 10 |
Eva Dürholt |
BGK Linjen |
3 |
3,000 |
0 % |
| 11 |
Per-Olof Olsson |
Olofströms BGK |
3 |
3,000 |
0 % |
| 12 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
3 |
3,000 |
0 % |
| 13 |
Sven Nilsson |
Kulladals BGK |
4 |
3,250 |
0 % |
| 14 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
4 |
3,250 |
0 % |
| 15 |
Tomas Danielsson |
Granhyddans BGK |
4 |
3,250 |
0 % |
|
| 6 |
▸Hål i backe med green |
80 |
3,913 |
– |
30,0 % |
23,8 % |
12,5 % |
10,0 % |
6,3 % |
17,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Sven Nilsson |
Kulladals BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 2 |
Lukas Andersson |
Staffanstorps BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 3 |
Ruben Nilsson |
BGK Linjen |
3 |
2,667 |
0 % |
| 4 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
3 |
2,667 |
0 % |
| 5 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
4 |
2,750 |
0 % |
| 6 |
Marcus Carlsson |
Olofströms BGK |
4 |
3,500 |
0 % |
| 7 |
Nils-Åke Nilsson |
BGK Ringen |
4 |
3,500 |
0 % |
| 8 |
Eva Dürholt |
BGK Linjen |
3 |
3,667 |
0 % |
| 9 |
Per-Olof Olsson |
Olofströms BGK |
3 |
3,667 |
0 % |
| 10 |
Mikael Holst |
Granhyddans BGK |
4 |
3,750 |
0 % |
| 11 |
Peter Andersson |
Granhyddans BGK |
4 |
3,750 |
0 % |
| 12 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
4 |
4,000 |
0 % |
| 13 |
Thomas Bladh |
Olofströms BGK |
4 |
4,250 |
0 % |
| 14 |
Barbro Dehman |
BGK Ringen |
3 |
4,667 |
0 % |
| 15 |
Tomas Danielsson |
Granhyddans BGK |
4 |
4,750 |
0 % |
|
| 7 |
▸Spångdropp |
81 |
1,963 |
49,4 % |
28,4 % |
11,1 % |
3,7 % |
3,7 % |
2,5 % |
1,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Tomas Danielsson |
Granhyddans BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Marcus Magnusson |
Granhyddans BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Mikael Holst |
Granhyddans BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 4 |
Per-Olof Olsson |
Olofströms BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 5 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Thomas Bladh |
Olofströms BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 7 |
Nils-Åke Nilsson |
BGK Ringen |
4 |
1,250 |
75 % |
| 8 |
Ruben Nilsson |
BGK Linjen |
3 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Malin Kessels |
BGK Linjen |
3 |
1,667 |
33 % |
| 10 |
Eva Dürholt |
BGK Linjen |
3 |
1,667 |
33 % |
| 11 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
3 |
1,667 |
33 % |
| 12 |
Lukas Andersson |
Staffanstorps BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 13 |
Peter Andersson |
Granhyddans BGK |
4 |
2,250 |
25 % |
| 14 |
Sven Nilsson |
Kulladals BGK |
4 |
2,250 |
50 % |
| 15 |
Lars Rydberg |
Olofströms BGK |
3 |
2,333 |
33 % |
|
| 8 |
▸Ränna |
80 |
3,425 |
6,3 % |
35,0 % |
20,0 % |
12,5 % |
12,5 % |
2,5 % |
11,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marcus Carlsson |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 2 |
Ruben Nilsson |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
33 % |
| 3 |
Bo Nilsson |
BGK Ringen |
3 |
2,000 |
67 % |
| 4 |
Marcus Magnusson |
Granhyddans BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 5 |
Mikael Holst |
Granhyddans BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 6 |
Sven Nilsson |
Kulladals BGK |
4 |
2,500 |
25 % |
| 7 |
Per-Olof Olsson |
Olofströms BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 8 |
Malin Kessels |
BGK Linjen |
3 |
2,667 |
0 % |
| 9 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
3 |
3,000 |
0 % |
| 10 |
Eva Dürholt |
BGK Linjen |
3 |
3,000 |
0 % |
| 11 |
Lukas Andersson |
Staffanstorps BGK |
4 |
3,250 |
0 % |
| 12 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
4 |
3,250 |
0 % |
| 13 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
4 |
3,250 |
0 % |
| 14 |
Tomas Danielsson |
Granhyddans BGK |
4 |
3,500 |
25 % |
| 15 |
Nils-Åke Nilsson |
BGK Ringen |
4 |
4,000 |
0 % |
|
| 9 |
▸Sparbössa |
80 |
2,188 |
35,0 % |
38,8 % |
13,8 % |
5,0 % |
3,8 % |
– |
3,8 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Nils-Åke Nilsson |
BGK Ringen |
4 |
1,250 |
75 % |
| 2 |
Marcus Carlsson |
Olofströms BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Mikael Holst |
Granhyddans BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 4 |
Bo Nilsson |
BGK Ringen |
3 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Ruben Nilsson |
BGK Linjen |
3 |
1,667 |
67 % |
| 6 |
Per-Olof Olsson |
Olofströms BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 7 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 8 |
Lukas Andersson |
Staffanstorps BGK |
4 |
1,750 |
75 % |
| 9 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
4 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Sven Nilsson |
Kulladals BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 11 |
Tomas Danielsson |
Granhyddans BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Malin Kessels |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
33 % |
| 13 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
33 % |
| 14 |
Lars Rydberg |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
67 % |
| 15 |
Marcus Magnusson |
Granhyddans BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
|
| 10 |
▸Örkelljunga med green |
79 |
3,734 |
1,3 % |
29,1 % |
27,8 % |
12,7 % |
7,6 % |
8,9 % |
12,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
33 % |
| 2 |
Marcus Magnusson |
Granhyddans BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 3 |
Ruben Nilsson |
BGK Linjen |
3 |
2,667 |
0 % |
| 4 |
Lars Rydberg |
Olofströms BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 5 |
Marcus Carlsson |
Olofströms BGK |
3 |
3,000 |
0 % |
| 6 |
Malin Kessels |
BGK Linjen |
3 |
3,000 |
0 % |
| 7 |
Lukas Andersson |
Staffanstorps BGK |
4 |
3,250 |
0 % |
| 8 |
Per-Olof Olsson |
Olofströms BGK |
4 |
3,250 |
0 % |
| 9 |
Tomas Danielsson |
Granhyddans BGK |
4 |
3,250 |
0 % |
| 10 |
Nils-Åke Nilsson |
BGK Ringen |
4 |
3,250 |
0 % |
| 11 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
4 |
3,250 |
0 % |
| 12 |
Mikael Holst |
Granhyddans BGK |
4 |
3,250 |
0 % |
| 13 |
Peter Andersson |
Granhyddans BGK |
4 |
3,750 |
0 % |
| 14 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
4 |
3,750 |
0 % |
| 15 |
Thomas Bladh |
Olofströms BGK |
4 |
4,000 |
0 % |
|
| 11 |
▸Brevlåda/Dropp |
80 |
2,450 |
11,3 % |
51,3 % |
27,5 % |
6,3 % |
1,3 % |
– |
2,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Malin Kessels |
BGK Linjen |
3 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Thomas Bladh |
Olofströms BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 3 |
Mikael Holst |
Granhyddans BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 4 |
Per-Olof Olsson |
Olofströms BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Lars Rydberg |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Marcus Carlsson |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Marcus Magnusson |
Granhyddans BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 8 |
Ruben Nilsson |
BGK Linjen |
3 |
2,333 |
0 % |
| 9 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
3 |
2,333 |
0 % |
| 10 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
4 |
2,500 |
0 % |
| 11 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
4 |
2,500 |
25 % |
| 12 |
Nils-Åke Nilsson |
BGK Ringen |
4 |
2,500 |
0 % |
| 13 |
Peter Andersson |
Granhyddans BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 14 |
Tomas Danielsson |
Granhyddans BGK |
4 |
2,750 |
0 % |
| 15 |
Sven Nilsson |
Kulladals BGK |
4 |
2,750 |
50 % |
|
| 12 |
▸Kulle med port |
80 |
2,625 |
3,8 % |
55,0 % |
25,0 % |
11,3 % |
1,3 % |
3,8 % |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 2 |
Lukas Andersson |
Staffanstorps BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 3 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
4 |
2,000 |
0 % |
| 4 |
Ruben Nilsson |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Tomas Danielsson |
Granhyddans BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 6 |
Marcus Magnusson |
Granhyddans BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 7 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
3 |
2,333 |
33 % |
| 8 |
Bo Nilsson |
BGK Ringen |
3 |
2,333 |
0 % |
| 9 |
Marcus Carlsson |
Olofströms BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 10 |
Stig Andersson |
Staffanstorps BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 11 |
Lars Rydberg |
Olofströms BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 12 |
Mikael Holst |
Granhyddans BGK |
4 |
2,750 |
0 % |
| 13 |
Per-Olof Olsson |
Olofströms BGK |
4 |
2,750 |
0 % |
| 14 |
Peter Andersson |
Granhyddans BGK |
4 |
2,750 |
25 % |
| 15 |
Thomas Bladh |
Olofströms BGK |
4 |
3,000 |
0 % |
|
| 13 |
▸Vinkel |
80 |
2,100 |
11,3 % |
72,5 % |
12,5 % |
2,5 % |
1,3 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
4 |
1,500 |
50 % |
| 2 |
Eva Dürholt |
BGK Linjen |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 4 |
Mikael Holst |
Granhyddans BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 5 |
Per-Olof Olsson |
Olofströms BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Sven Nilsson |
Kulladals BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Peter Andersson |
Granhyddans BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Nils-Åke Nilsson |
BGK Ringen |
4 |
2,000 |
25 % |
| 9 |
Bo Nilsson |
BGK Ringen |
3 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Marcus Carlsson |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Lukas Andersson |
Staffanstorps BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 12 |
Marcus Magnusson |
Granhyddans BGK |
4 |
2,250 |
25 % |
| 13 |
Thomas Bladh |
Olofströms BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 14 |
Tomas Danielsson |
Granhyddans BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 15 |
Barbro Dehman |
BGK Ringen |
3 |
2,333 |
0 % |
|
| 14 |
▸Gentleman |
80 |
2,338 |
43,8 % |
20,0 % |
17,5 % |
6,3 % |
5,0 % |
5,0 % |
2,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars Rydberg |
Olofströms BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Thomas Bladh |
Olofströms BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 3 |
Marcus Magnusson |
Granhyddans BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 4 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
4 |
1,750 |
50 % |
| 5 |
Sven Nilsson |
Kulladals BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 6 |
Mikael Holst |
Granhyddans BGK |
4 |
2,000 |
75 % |
| 7 |
Tomas Danielsson |
Granhyddans BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 8 |
Nils-Åke Nilsson |
BGK Ringen |
4 |
2,000 |
75 % |
| 9 |
Barbro Dehman |
BGK Ringen |
3 |
2,000 |
33 % |
| 10 |
Stig Andersson |
Staffanstorps BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Bo Nilsson |
BGK Ringen |
3 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Marcus Carlsson |
Olofströms BGK |
3 |
2,667 |
67 % |
| 13 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
3 |
2,667 |
33 % |
| 14 |
Per-Olof Olsson |
Olofströms BGK |
4 |
3,000 |
50 % |
| 15 |
Eva Dürholt |
BGK Linjen |
3 |
3,000 |
0 % |
|
| 15 |
▸Lådbana |
80 |
2,400 |
26,3 % |
28,8 % |
25,0 % |
18,8 % |
1,3 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mikael Holst |
Granhyddans BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 2 |
Marcus Carlsson |
Olofströms BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 4 |
Ruben Nilsson |
BGK Linjen |
3 |
1,667 |
67 % |
| 5 |
Marcus Magnusson |
Granhyddans BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 6 |
Nils-Åke Nilsson |
BGK Ringen |
4 |
2,000 |
50 % |
| 7 |
Stig Andersson |
Staffanstorps BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 8 |
Lukas Andersson |
Staffanstorps BGK |
4 |
2,250 |
25 % |
| 9 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
3 |
2,333 |
33 % |
| 10 |
Malin Kessels |
BGK Linjen |
3 |
2,333 |
0 % |
| 11 |
Bo Nilsson |
BGK Ringen |
3 |
2,333 |
33 % |
| 12 |
Peter Andersson |
Granhyddans BGK |
4 |
2,500 |
25 % |
| 13 |
Thomas Bladh |
Olofströms BGK |
4 |
2,500 |
25 % |
| 14 |
Per-Olof Olsson |
Olofströms BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 15 |
Barbro Dehman |
BGK Ringen |
3 |
2,667 |
0 % |
|
| 16 |
▸Svensk klack |
80 |
2,213 |
43,8 % |
22,5 % |
20,0 % |
5,0 % |
3,8 % |
1,3 % |
3,8 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Eva Dürholt |
BGK Linjen |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Ruben Nilsson |
BGK Linjen |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Thomas Bladh |
Olofströms BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 5 |
Lars Rydberg |
Olofströms BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 6 |
Marcus Carlsson |
Olofströms BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 7 |
Nils-Åke Nilsson |
BGK Ringen |
4 |
2,000 |
25 % |
| 8 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
4 |
2,000 |
50 % |
| 9 |
Malin Kessels |
BGK Linjen |
3 |
2,333 |
0 % |
| 10 |
Lukas Andersson |
Staffanstorps BGK |
4 |
2,500 |
50 % |
| 11 |
Mikael Holst |
Granhyddans BGK |
4 |
2,500 |
75 % |
| 12 |
Marcus Magnusson |
Granhyddans BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 13 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
4 |
2,500 |
50 % |
| 14 |
Barbro Dehman |
BGK Ringen |
3 |
2,667 |
0 % |
| 15 |
Peter Andersson |
Granhyddans BGK |
4 |
2,750 |
50 % |
|
| 17 |
▸Fiskben |
80 |
2,838 |
1,3 % |
51,3 % |
27,5 % |
11,3 % |
2,5 % |
3,8 % |
2,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Ruben Nilsson |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
0 % |
| 2 |
Eva Dürholt |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
0 % |
| 3 |
Peter Andersson |
Granhyddans BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 4 |
Nils-Åke Nilsson |
BGK Ringen |
4 |
2,250 |
0 % |
| 5 |
Marcus Carlsson |
Olofströms BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 6 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
4 |
2,500 |
0 % |
| 7 |
Thomas Bladh |
Olofströms BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 8 |
Marcus Magnusson |
Granhyddans BGK |
4 |
2,500 |
25 % |
| 9 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 10 |
Malin Kessels |
BGK Linjen |
3 |
2,667 |
0 % |
| 11 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
3 |
2,667 |
0 % |
| 12 |
Mikael Holst |
Granhyddans BGK |
4 |
2,750 |
0 % |
| 13 |
Tomas Danielsson |
Granhyddans BGK |
4 |
2,750 |
0 % |
| 14 |
Sven Nilsson |
Kulladals BGK |
4 |
2,750 |
0 % |
| 15 |
Lukas Andersson |
Staffanstorps BGK |
4 |
3,000 |
0 % |
|
| 18 |
▸Mittkulle |
80 |
1,913 |
61,3 % |
15,0 % |
7,5 % |
10,0 % |
2,5 % |
1,3 % |
2,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Nils-Åke Nilsson |
BGK Ringen |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Lukas Andersson |
Staffanstorps BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Mikael Holst |
Granhyddans BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Lars Rydberg |
Olofströms BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Ruben Nilsson |
BGK Linjen |
3 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Per-Olof Olsson |
Olofströms BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 7 |
Malin Kessels |
BGK Linjen |
3 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Marcus Magnusson |
Granhyddans BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 9 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
4 |
1,500 |
75 % |
| 10 |
Tomas Danielsson |
Granhyddans BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 11 |
Sven Nilsson |
Kulladals BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 12 |
Eva Dürholt |
BGK Linjen |
3 |
1,667 |
67 % |
| 13 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 14 |
Thomas Bladh |
Olofströms BGK |
4 |
2,000 |
50 % |
| 15 |
Bo Nilsson |
BGK Ringen |
3 |
2,000 |
67 % |
|