| 1 |
▸Sidospel |
256 |
2,324 |
13,7 % | 45,3 % | 37,1 % | 3,1 % | 0,4 % | 0,4 % | – |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
9 |
1,444 |
67 % |
| 2 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
9 |
1,667 |
44 % |
| 3 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 4 |
Lars-Göran Guldbrandsson |
Umeå BGK |
9 |
2,000 |
22 % |
| 5 |
Felicia Vikström |
Uppsala BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 6 |
Per Viklund |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 8 |
Mikael Lindmark |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
2,111 |
0 % |
| 9 |
Lars-Peter Sjödin |
Sollefteå BGK |
9 |
2,111 |
22 % |
| 10 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
9 |
2,222 |
0 % |
| 11 |
Robbin Ådahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,250 |
25 % |
| 12 |
Kjell Ove Gröndahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,250 |
25 % |
| 13 |
Lennart Åberg |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 14 |
S-I Mellqvist |
Sundsvalls BGK |
9 |
2,333 |
11 % |
| 15 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
2,333 |
11 % |
|
| 2 |
▸Tvåportare |
256 |
2,227 |
18,8 % | 53,5 % | 18,0 % | 7,0 % | 2,0 % | 0,4 % | 0,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
9 |
1,444 |
56 % |
| 2 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 3 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 4 |
Lennart Åberg |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 5 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,556 |
56 % |
| 6 |
Anders Eriksson |
Umeå BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 7 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
9 |
1,778 |
33 % |
| 8 |
Bengt Åke Kallin |
Sollefteå BGK |
9 |
2,000 |
11 % |
| 9 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 10 |
Hans Rydman |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Robbin Ådahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,000 |
50 % |
| 12 |
Birgitta Malmgren |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
2,111 |
0 % |
| 13 |
Lars-Peter Sjödin |
Sollefteå BGK |
9 |
2,111 |
22 % |
| 14 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
2,111 |
22 % |
| 15 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
2,222 |
22 % |
|
| 3 |
▸Fiskben |
256 |
2,684 |
6,6 % | 55,1 % | 18,8 % | 10,2 % | 4,3 % | 2,3 % | 2,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Kjell Ove Gröndahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 2 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
9 |
2,000 |
22 % |
| 3 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
9 |
2,000 |
0 % |
| 4 |
Birgitta Malmgren |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Lennart Åberg |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Robbin Ådahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
9 |
2,111 |
33 % |
| 10 |
Felicia Vikström |
Uppsala BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 11 |
S-I Mellqvist |
Sundsvalls BGK |
9 |
2,222 |
11 % |
| 12 |
Marcus Lindström |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,250 |
25 % |
| 13 |
Hans Lindström |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 14 |
Lars-Peter Sjödin |
Sollefteå BGK |
9 |
2,444 |
0 % |
| 15 |
Denny Karlsson |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,500 |
0 % |
|
| 4 |
▸Spång |
256 |
2,371 |
14,8 % | 55,5 % | 18,0 % | 5,9 % | 2,7 % | 1,6 % | 1,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 2 |
Lennart Åberg |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 3 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,778 |
22 % |
| 4 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
9 |
1,778 |
33 % |
| 5 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
9 |
1,778 |
22 % |
| 6 |
S-I Mellqvist |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,889 |
22 % |
| 7 |
Bengt Åke Kallin |
Sollefteå BGK |
9 |
2,000 |
11 % |
| 8 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 9 |
Per Viklund |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Kjell Ove Gröndahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
2,111 |
22 % |
| 12 |
Felicia Vikström |
Uppsala BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 13 |
Lars-Peter Sjödin |
Sollefteå BGK |
9 |
2,222 |
0 % |
| 14 |
Birgitta Malmgren |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
2,222 |
11 % |
| 15 |
Rolf Hörnqvist |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,250 |
0 % |
|
| 5 |
▸Vinkel (Förlängd) |
256 |
2,066 |
18,0 % | 62,5 % | 15,2 % | 3,5 % | 0,8 % | – |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Robbin Ådahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 2 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 3 |
Lennart Åberg |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 4 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
9 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,667 |
44 % |
| 6 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
9 |
1,667 |
44 % |
| 7 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
1,667 |
33 % |
| 8 |
Anders Eriksson |
Umeå BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 9 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 10 |
S-I Mellqvist |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,889 |
11 % |
| 11 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
9 |
1,889 |
11 % |
| 12 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
2,000 |
22 % |
| 13 |
Birgitta Malmgren |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
2,000 |
33 % |
| 14 |
Felicia Vikström |
Uppsala BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 15 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
|
| 6 |
▸Högakusten Bron |
256 |
2,645 |
7,8 % | 57,0 % | 17,6 % | 7,0 % | 4,3 % | 3,5 % | 2,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 2 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
9 |
1,556 |
44 % |
| 3 |
Marcus Lindström |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 4 |
Anders Eriksson |
Umeå BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 5 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
9 |
1,778 |
22 % |
| 6 |
Birgitta Malmgren |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
1,889 |
22 % |
| 7 |
Felicia Vikström |
Uppsala BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 8 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Robbin Ådahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
2,222 |
11 % |
| 12 |
Hans Rydman |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 13 |
Lennart Åberg |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 14 |
Kenneth Bylund |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 15 |
Rolf Hörnqvist |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,250 |
25 % |
|
| 7 |
▸Hål i Backe |
256 |
1,602 |
61,7 % | 25,4 % | 7,4 % | 3,5 % | 0,8 % | 0,8 % | 0,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Per Viklund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Anders Eriksson |
Umeå BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,222 |
89 % |
| 6 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
9 |
1,222 |
89 % |
| 7 |
Rolf Hörnqvist |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 8 |
Kjell Ove Gröndahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 9 |
Hans Rydman |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 10 |
Marcus Lindström |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 11 |
Kenneth Bylund |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 12 |
Lennart Åberg |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 13 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
9 |
1,333 |
67 % |
| 14 |
S-I Mellqvist |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,333 |
67 % |
| 15 |
Bengt Åke Kallin |
Sollefteå BGK |
9 |
1,444 |
78 % |
|
| 8 |
▸Lådbana |
256 |
2,613 |
5,1 % | 57,4 % | 18,8 % | 13,3 % | 2,0 % | 2,3 % | 1,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Robbin Ådahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 2 |
Kjell Ove Gröndahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 3 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
9 |
1,889 |
11 % |
| 4 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
9 |
2,000 |
11 % |
| 5 |
S-I Mellqvist |
Sundsvalls BGK |
9 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Per Viklund |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
9 |
2,111 |
22 % |
| 8 |
Lars-Peter Sjödin |
Sollefteå BGK |
9 |
2,111 |
0 % |
| 9 |
Felicia Vikström |
Uppsala BGK |
5 |
2,200 |
40 % |
| 10 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 11 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
2,222 |
0 % |
| 12 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 13 |
Bengt Åke Kallin |
Sollefteå BGK |
9 |
2,333 |
0 % |
| 14 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
2,444 |
0 % |
| 15 |
Denny Karlsson |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,500 |
0 % |
|
| 9 |
▸30gr Vinkel (Plan) |
256 |
2,031 |
22,7 % | 54,7 % | 19,5 % | 3,1 % | – |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Kjell Ove Gröndahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 2 |
S-I Mellqvist |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,444 |
56 % |
| 3 |
Marcus Lindström |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 4 |
Anders Eriksson |
Umeå BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 5 |
Lennart Åberg |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 6 |
Robbin Ådahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
9 |
1,667 |
33 % |
| 8 |
Denny Karlsson |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 9 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,778 |
33 % |
| 10 |
Mikael Lindmark |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
1,778 |
22 % |
| 11 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
1,889 |
22 % |
| 12 |
Bengt Åke Kallin |
Sollefteå BGK |
9 |
1,889 |
44 % |
| 13 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
9 |
1,889 |
22 % |
| 14 |
Birgitta Malmgren |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
2,000 |
33 % |
| 15 |
Lars-Peter Sjödin |
Sollefteå BGK |
9 |
2,000 |
22 % |
|
| 10 |
▸Möllbergsvagga |
256 |
3,164 |
30,5 % | 15,6 % | 17,2 % | 9,8 % | 9,8 % | 5,1 % | 12,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Josef Bane |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
9 |
1,556 |
67 % |
| 4 |
Kjell Ove Gröndahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 5 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 6 |
Felicia Vikström |
Uppsala BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 7 |
Bengt Åke Kallin |
Sollefteå BGK |
9 |
2,333 |
44 % |
| 8 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
9 |
2,444 |
44 % |
| 9 |
Per Viklund |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,500 |
25 % |
| 10 |
Birgitta Malmgren |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
2,667 |
33 % |
| 11 |
Hans Lindström |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,750 |
25 % |
| 12 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
4 |
2,750 |
25 % |
| 13 |
Robbin Ådahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,750 |
25 % |
| 14 |
Kenneth Bylund |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,750 |
50 % |
| 15 |
Lars-Peter Sjödin |
Sollefteå BGK |
9 |
2,778 |
22 % |
|
| 11 |
▸Mittkulle |
256 |
1,906 |
58,6 % | 21,1 % | 8,2 % | 5,5 % | 1,2 % | 0,8 % | 4,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Kenneth Bylund |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Anders Eriksson |
Umeå BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Hans Lindström |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 6 |
Birgitta Malmgren |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
1,222 |
78 % |
| 7 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 8 |
Lennart Åberg |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 9 |
Hans Rydman |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 10 |
Bengt Åke Kallin |
Sollefteå BGK |
9 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
1,333 |
78 % |
| 13 |
Robbin Ådahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 14 |
S-I Mellqvist |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,667 |
78 % |
| 15 |
Denny Karlsson |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,750 |
75 % |
|
| 12 |
▸Tysk klack |
256 |
2,234 |
47,3 % | 13,7 % | 23,4 % | 6,3 % | 4,3 % | 3,5 % | 1,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Kjell Ove Gröndahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Josef Bane |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Marcus Lindström |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 4 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 6 |
Birgitta Malmgren |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
1,556 |
78 % |
| 7 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
1,556 |
56 % |
| 8 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
9 |
1,556 |
56 % |
| 9 |
Lennart Åberg |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 10 |
Robbin Ådahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 11 |
Bengt Åke Kallin |
Sollefteå BGK |
9 |
1,778 |
67 % |
| 12 |
Felicia Vikström |
Uppsala BGK |
5 |
1,800 |
60 % |
| 13 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
9 |
2,000 |
56 % |
| 14 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
9 |
2,000 |
56 % |
| 15 |
Anders Eriksson |
Umeå BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
|
| 13 |
▸Dosering |
256 |
2,875 |
4,3 % | 48,4 % | 26,6 % | 8,6 % | 5,1 % | 2,3 % | 4,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 2 |
Denny Karlsson |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 3 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 4 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
9 |
2,222 |
22 % |
| 5 |
Robbin Ådahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 6 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 7 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
9 |
2,333 |
11 % |
| 8 |
Bengt Åke Kallin |
Sollefteå BGK |
9 |
2,444 |
11 % |
| 9 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
9 |
2,444 |
0 % |
| 10 |
Anders Eriksson |
Umeå BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 11 |
Rolf Hörnqvist |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 12 |
Lennart Åberg |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 13 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
2,556 |
11 % |
| 14 |
Birgitta Malmgren |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
2,667 |
0 % |
| 15 |
Per Viklund |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,750 |
0 % |
|
| 14 |
▸Gentleman |
256 |
3,172 |
26,6 % | 25,8 % | 12,5 % | 9,0 % | 6,6 % | 4,3 % | 15,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Per Viklund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 2 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 3 |
Anders Eriksson |
Umeå BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 4 |
Kjell Ove Gröndahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 5 |
S-I Mellqvist |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,889 |
33 % |
| 6 |
Felicia Vikström |
Uppsala BGK |
5 |
2,000 |
80 % |
| 7 |
Hans Rydman |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 8 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
9 |
2,111 |
33 % |
| 9 |
Mikael Lindmark |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
2,333 |
56 % |
| 10 |
Lars-Göran Guldbrandsson |
Umeå BGK |
9 |
2,333 |
44 % |
| 11 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
9 |
2,444 |
56 % |
| 12 |
Bengt Åke Kallin |
Sollefteå BGK |
9 |
2,556 |
44 % |
| 13 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
5 |
2,600 |
20 % |
| 14 |
Lennart Åberg |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
3,000 |
50 % |
| 15 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
3,111 |
44 % |
|
| 15 |
▸Hästsko |
256 |
1,766 |
59,4 % | 24,6 % | 5,9 % | 3,9 % | 4,3 % | 0,4 % | 1,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Felicia Vikström |
Uppsala BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Lars-Peter Sjödin |
Sollefteå BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 6 |
S-I Mellqvist |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 7 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 8 |
Bengt Åke Kallin |
Sollefteå BGK |
9 |
1,222 |
89 % |
| 9 |
Hans Rydman |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 10 |
Per Viklund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 11 |
Birgitta Malmgren |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
1,444 |
67 % |
| 12 |
Lennart Åberg |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 13 |
Kjell Ove Gröndahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 14 |
Hans Lindström |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 15 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
|
| 16 |
▸Enportare |
256 |
2,211 |
16,8 % | 52,0 % | 26,2 % | 3,9 % | 0,8 % | 0,4 % | – |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Lennart Åberg |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 2 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 3 |
Robbin Ådahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 4 |
Rolf Hörnqvist |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 5 |
Bengt Åke Kallin |
Sollefteå BGK |
9 |
1,778 |
33 % |
| 6 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
9 |
1,889 |
22 % |
| 7 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
9 |
1,889 |
22 % |
| 8 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,889 |
22 % |
| 9 |
Birgitta Malmgren |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
1,889 |
33 % |
| 10 |
S-I Mellqvist |
Sundsvalls BGK |
9 |
2,000 |
22 % |
| 11 |
Kenneth Bylund |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 12 |
Denny Karlsson |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
4 |
2,000 |
50 % |
| 14 |
Anders Eriksson |
Umeå BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 15 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
|
| 17 |
▸Dropp |
256 |
2,234 |
12,9 % | 62,5 % | 18,0 % | 3,9 % | 1,6 % | – |
1,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Per Viklund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 2 |
Bengt Åke Kallin |
Sollefteå BGK |
9 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
9 |
1,778 |
22 % |
| 4 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,778 |
22 % |
| 5 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 6 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
9 |
1,889 |
11 % |
| 7 |
S-I Mellqvist |
Sundsvalls BGK |
9 |
2,000 |
11 % |
| 8 |
Mikael Lindmark |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
2,000 |
11 % |
| 9 |
Lars-Göran Guldbrandsson |
Umeå BGK |
9 |
2,000 |
11 % |
| 10 |
Felicia Vikström |
Uppsala BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 11 |
Hans Lindström |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Robbin Ådahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Rolf Hörnqvist |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 14 |
Kjell Ove Gröndahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 15 |
Josef Bane |
Sundsvalls BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
|
| 18 |
▸Örkelljunga |
256 |
2,004 |
53,9 % | 21,5 % | 12,9 % | 3,9 % | 1,6 % | 2,3 % | 3,9 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Felicia Vikström |
Uppsala BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Josef Bane |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Kenneth Bylund |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
S-I Mellqvist |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 6 |
Bengt Åke Kallin |
Sollefteå BGK |
9 |
1,222 |
89 % |
| 7 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
9 |
1,222 |
78 % |
| 8 |
Per Viklund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 9 |
Robbin Ådahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 10 |
Hans Rydman |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 11 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
9 |
1,444 |
67 % |
| 12 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
9 |
1,444 |
56 % |
| 13 |
Lars-Peter Sjödin |
Sollefteå BGK |
9 |
1,444 |
56 % |
| 14 |
Birgitta Malmgren |
Örnsköldsviks MGK |
9 |
1,444 |
78 % |
| 15 |
Marcus Lindström |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,500 |
50 % |
|