| 1 |
▸Enport |
140 |
2,086 |
20,0 % | 54,3 % | 22,9 % | 2,9 % | – |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
8 |
1,500 |
50 % |
| 3 |
Joakim Ring |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 4 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
1,750 |
38 % |
| 6 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
8 |
1,875 |
13 % |
| 7 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
8 |
2,000 |
25 % |
| 8 |
Mikael Warg |
Skellefteå BGK |
8 |
2,000 |
13 % |
| 9 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 10 |
Bengt Vikström |
Skönsbergs SK |
3 |
2,000 |
67 % |
| 11 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 13 |
Lars Björk |
Umeå BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 14 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
2,250 |
0 % |
| 15 |
Ingela Aspås |
Sundsvalls BGK |
3 |
2,333 |
33 % |
|
| 2 |
▸Sidospel |
140 |
2,207 |
17,1 % | 47,1 % | 33,6 % | 2,1 % | – |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
1,750 |
38 % |
| 3 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
8 |
1,750 |
38 % |
| 4 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
5 |
1,800 |
60 % |
| 5 |
Mikael Warg |
Skellefteå BGK |
8 |
1,875 |
38 % |
| 6 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 7 |
Fredrik Ljungberg |
Södertälje BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Lars Björk |
Umeå BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 9 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Joakim Ring |
Sundsvalls BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 11 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
8 |
2,250 |
13 % |
| 12 |
Ingela Aspås |
Sundsvalls BGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 13 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
2,375 |
13 % |
| 14 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
8 |
2,375 |
13 % |
| 15 |
Lars-Göran Guldbrandsson |
Umeå BGK |
5 |
2,400 |
0 % |
|
| 3 |
▸Passage |
140 |
1,793 |
41,4 % | 45,7 % | 7,9 % | 2,1 % | 2,9 % | – |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Fredrik Ljungberg |
Södertälje BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
8 |
1,250 |
75 % |
| 5 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Jonathan Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
1,375 |
63 % |
| 7 |
Joakim Ring |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 8 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 9 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 10 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 11 |
Lars-Göran Guldbrandsson |
Umeå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 12 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
1,625 |
50 % |
| 13 |
Ingela Aspås |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
Bengt Vikström |
Skönsbergs SK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 15 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
|
| 4 |
▸Brevlåda |
140 |
2,843 |
1,4 % | 46,4 % | 32,1 % | 10,7 % | 5,7 % | 2,9 % | 0,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 2 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
8 |
2,125 |
13 % |
| 3 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 4 |
Per Viklund |
Sundsvalls BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 5 |
Jonathan Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
2,375 |
0 % |
| 6 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
2,500 |
0 % |
| 7 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
2,600 |
0 % |
| 8 |
Lars-Göran Guldbrandsson |
Umeå BGK |
5 |
2,600 |
0 % |
| 9 |
Joakim Ring |
Sundsvalls BGK |
5 |
2,600 |
0 % |
| 10 |
Bengt Vikström |
Skönsbergs SK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 11 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 12 |
Mikael Warg |
Skellefteå BGK |
8 |
2,750 |
13 % |
| 13 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
5 |
3,000 |
0 % |
| 14 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
3 |
3,000 |
0 % |
| 15 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
3,250 |
0 % |
|
| 5 |
▸Dosering |
140 |
2,643 |
9,3 % | 50,7 % | 21,4 % | 9,3 % | 5,7 % | 1,4 % | 2,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Joakim Ring |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 2 |
Lars Björk |
Umeå BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 3 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
8 |
2,125 |
38 % |
| 4 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 5 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 6 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 7 |
Ingela Aspås |
Sundsvalls BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 8 |
Kerstin Andersson |
Uppsala BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 9 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
5 |
2,400 |
20 % |
| 10 |
Jonathan Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
2,500 |
0 % |
| 11 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
8 |
2,500 |
0 % |
| 12 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
3 |
2,667 |
33 % |
| 13 |
Per Viklund |
Sundsvalls BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 14 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
8 |
2,750 |
13 % |
| 15 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
8 |
2,875 |
0 % |
|
| 6 |
▸Lådbana |
140 |
2,307 |
13,6 % | 53,6 % | 22,9 % | 8,6 % | 1,4 % | – |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
8 |
1,250 |
75 % |
| 2 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 4 |
Jonathan Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
1,875 |
13 % |
| 5 |
Joakim Ring |
Sundsvalls BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 6 |
Lars Björk |
Umeå BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 7 |
Ingela Aspås |
Sundsvalls BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Per Viklund |
Sundsvalls BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 10 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
2,250 |
25 % |
| 11 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 12 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
8 |
2,375 |
0 % |
| 13 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
8 |
2,375 |
0 % |
| 14 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
8 |
2,375 |
13 % |
| 15 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
2,375 |
0 % |
|
| 7 |
▸Ränna |
140 |
2,271 |
22,9 % | 49,3 % | 16,4 % | 5,7 % | 2,9 % | 0,7 % | 2,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Joakim Ring |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 2 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
8 |
1,625 |
38 % |
| 3 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 5 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
1,875 |
25 % |
| 6 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
8 |
2,000 |
25 % |
| 7 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 8 |
Ingela Aspås |
Sundsvalls BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
8 |
2,125 |
13 % |
| 11 |
Fredrik Ljungberg |
Södertälje BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 12 |
Mikael Warg |
Skellefteå BGK |
8 |
2,250 |
13 % |
| 13 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
8 |
2,250 |
25 % |
| 14 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 15 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
2,600 |
20 % |
|
| 8 |
▸Dropp |
140 |
2,200 |
7,9 % | 70,7 % | 17,9 % | 0,7 % | 2,9 % | – |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Joakim Ring |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 2 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
1,875 |
13 % |
| 4 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
8 |
1,875 |
25 % |
| 5 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 8 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Ingela Aspås |
Sundsvalls BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Mikael Warg |
Skellefteå BGK |
8 |
2,125 |
0 % |
| 11 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 12 |
Jonathan Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
2,250 |
13 % |
| 13 |
Per Viklund |
Sundsvalls BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 14 |
Bengt Vikström |
Skönsbergs SK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 15 |
Kerstin Andersson |
Uppsala BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
|
| 9 |
▸Tysk klack |
140 |
1,693 |
45,7 % | 42,9 % | 7,9 % | 3,6 % | – |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Bengt Vikström |
Skönsbergs SK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Joakim Ring |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 5 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
8 |
1,375 |
63 % |
| 6 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
8 |
1,375 |
63 % |
| 7 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 8 |
Lars Björk |
Umeå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 9 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
8 |
1,625 |
50 % |
| 10 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 11 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
8 |
1,750 |
50 % |
| 12 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 13 |
Jonathan Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
1,875 |
25 % |
| 14 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
2,000 |
25 % |
| 15 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
2,000 |
50 % |
|
| 10 |
▸Spångdropp |
140 |
2,486 |
8,6 % | 55,0 % | 24,3 % | 7,9 % | 1,4 % | 1,4 % | 1,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
8 |
1,750 |
25 % |
| 2 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
8 |
2,000 |
38 % |
| 3 |
Bengt Vikström |
Skönsbergs SK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 4 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 5 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
2,125 |
25 % |
| 7 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 8 |
Mikael Warg |
Skellefteå BGK |
8 |
2,250 |
0 % |
| 9 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 10 |
Per Viklund |
Sundsvalls BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 11 |
Kerstin Andersson |
Uppsala BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 12 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
8 |
2,375 |
0 % |
| 13 |
Lars Björk |
Umeå BGK |
5 |
2,600 |
0 % |
| 14 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
2,800 |
0 % |
| 15 |
Fredrik Ljungberg |
Södertälje BGK |
5 |
2,800 |
20 % |
|
| 11 |
▸Synvilla |
140 |
2,250 |
14,3 % | 52,1 % | 30,0 % | 2,1 % | 0,7 % | 0,7 % | – |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
8 |
1,750 |
38 % |
| 3 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
1,875 |
25 % |
| 4 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
8 |
2,000 |
25 % |
| 5 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 6 |
Fredrik Ljungberg |
Södertälje BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 7 |
Lars Björk |
Umeå BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 8 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Mikael Warg |
Skellefteå BGK |
8 |
2,125 |
13 % |
| 11 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
2,250 |
25 % |
| 12 |
Bengt Vikström |
Skönsbergs SK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 13 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
8 |
2,375 |
0 % |
| 14 |
Joakim Ring |
Sundsvalls BGK |
5 |
2,400 |
0 % |
| 15 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
8 |
2,500 |
0 % |
|
| 12 |
▸Mittkulle |
140 |
1,771 |
64,3 % | 18,6 % | 6,4 % | 4,3 % | 2,9 % | – |
3,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Joakim Ring |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 5 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 6 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
1,250 |
88 % |
| 7 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 8 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 9 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
8 |
1,500 |
75 % |
| 11 |
Fredrik Ljungberg |
Södertälje BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 12 |
Jonathan Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
1,750 |
63 % |
| 13 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
8 |
1,750 |
88 % |
| 14 |
Lars Björk |
Umeå BGK |
5 |
1,800 |
60 % |
| 15 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
|
| 13 |
▸Örkelljunga |
140 |
2,579 |
39,3 % | 25,0 % | 12,1 % | 7,1 % | 4,3 % | 2,9 % | 9,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Ingela Aspås |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
1,400 |
80 % |
| 5 |
Jonathan Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
1,500 |
50 % |
| 6 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 7 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
8 |
1,875 |
38 % |
| 8 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
8 |
2,000 |
50 % |
| 9 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
2,000 |
50 % |
| 10 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
2,000 |
38 % |
| 11 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
3 |
2,000 |
67 % |
| 12 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
8 |
2,625 |
38 % |
| 13 |
Lars Björk |
Umeå BGK |
5 |
2,800 |
20 % |
| 14 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
5 |
2,800 |
40 % |
| 15 |
Mikael Warg |
Skellefteå BGK |
8 |
3,000 |
13 % |
|
| 14 |
▸Tvåport |
140 |
2,357 |
9,3 % | 50,0 % | 36,4 % | 4,3 % | – |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
2,000 |
25 % |
| 4 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
8 |
2,000 |
13 % |
| 5 |
Per Viklund |
Sundsvalls BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 7 |
Fredrik Ljungberg |
Södertälje BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 8 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 9 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
2,250 |
13 % |
| 10 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
8 |
2,250 |
0 % |
| 11 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 12 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
8 |
2,375 |
0 % |
| 13 |
Lars Björk |
Umeå BGK |
5 |
2,400 |
0 % |
| 14 |
Jonathan Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
2,500 |
25 % |
| 15 |
Joakim Ring |
Sundsvalls BGK |
5 |
2,600 |
0 % |
|
| 15 |
▸Målvakt |
140 |
2,171 |
20,0 % | 46,4 % | 30,0 % | 3,6 % | – |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 2 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Per Viklund |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
8 |
1,750 |
38 % |
| 6 |
Lars Björk |
Umeå BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 7 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
1,875 |
38 % |
| 8 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
2,000 |
25 % |
| 9 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
8 |
2,125 |
13 % |
| 11 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 12 |
Lars-Göran Guldbrandsson |
Umeå BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 13 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
8 |
2,250 |
38 % |
| 14 |
Mikael Warg |
Skellefteå BGK |
8 |
2,250 |
38 % |
| 15 |
Ingela Aspås |
Sundsvalls BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
|
| 16 |
▸Möllbergare |
140 |
1,957 |
50,7 % | 25,0 % | 12,1 % | 6,4 % | 2,1 % | 2,9 % | 0,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 3 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
1,375 |
75 % |
| 5 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 6 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
8 |
1,625 |
63 % |
| 7 |
Jonathan Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
1,625 |
50 % |
| 8 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 9 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
8 |
1,750 |
50 % |
| 10 |
Fredrik Ljungberg |
Södertälje BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 11 |
Lars Björk |
Umeå BGK |
5 |
1,800 |
60 % |
| 12 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
8 |
2,125 |
25 % |
| 13 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
8 |
2,125 |
50 % |
| 14 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
5 |
2,200 |
40 % |
| 15 |
Joakim Ring |
Sundsvalls BGK |
5 |
2,200 |
40 % |
|
| 17 |
▸Vinkel |
140 |
2,400 |
13,6 % | 46,4 % | 30,0 % | 8,6 % | – |
0,7 % | 0,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 2 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 5 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Joakim Ring |
Sundsvalls BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 7 |
Bengt Vikström |
Skönsbergs SK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
8 |
2,125 |
25 % |
| 9 |
Jonathan Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
2,250 |
0 % |
| 10 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
2,250 |
13 % |
| 11 |
Per Viklund |
Sundsvalls BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 12 |
Ture Rodling |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
2,375 |
38 % |
| 13 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
8 |
2,375 |
13 % |
| 14 |
Fredrik Ljungberg |
Södertälje BGK |
5 |
2,400 |
0 % |
| 15 |
Lars Björk |
Umeå BGK |
5 |
2,600 |
20 % |
|
| 18 |
▸Gentleman |
140 |
1,893 |
58,6 % | 18,6 % | 13,6 % | 2,1 % | 2,1 % | 1,4 % | 3,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Bengt Vikström |
Skönsbergs SK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Ingela Aspås |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
8 |
1,375 |
75 % |
| 7 |
Fredrik Ljungberg |
Södertälje BGK |
5 |
1,400 |
80 % |
| 8 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 9 |
Joakim Ring |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 10 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 11 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
8 |
1,750 |
50 % |
| 12 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
8 |
1,750 |
50 % |
| 13 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
8 |
1,875 |
38 % |
| 14 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
8 |
1,875 |
50 % |
| 15 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
3 |
2,333 |
33 % |
|