| 1 |
▸Specsavers |
159 |
1,717 |
37,1 % |
54,7 % |
7,5 % |
0,6 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Håkan Karlsson |
Umeå BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Jacob Wiklund |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Per-Olof Hägglöf |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Mille Dybro |
BGK VK78 |
5 |
1,400 |
60 % |
| 6 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 7 |
Henrik Edfeldt |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 8 |
André Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 9 |
Pär Vallström |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Anders Lindström |
Umeå BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 11 |
Knut Olsen |
Skellefteå BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 12 |
Mikael Warg |
Skellefteå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 13 |
Robin Eriksson |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 14 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 15 |
Mikael Lindmark |
Örnsköldsviks MGK |
3 |
1,667 |
33 % |
|
| 2 |
▸Svensk Cater |
159 |
1,918 |
20,8 % |
67,3 % |
11,3 % |
0,6 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Leif Pettersson |
Umeå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
André Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 3 |
Oscar Lindkvist |
Skellefteå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 4 |
Dennis Johansson Vaara |
Skellefteå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 5 |
Roger Adermalm |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 6 |
Carina Lindström |
Umeå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 7 |
Mats Johansson |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 8 |
Lena Brändström |
Umeå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 9 |
Emil Stenlund |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 10 |
Carina Möllergren |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 11 |
Robert Lundström |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 12 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 13 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 14 |
Pär Vallström |
Skellefteå BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 15 |
Noel Stenman |
Skellefteå BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
|
| 3 |
▸Beijer Byggmaterial |
159 |
1,698 |
34,0 % |
62,9 % |
2,5 % |
0,6 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Hans Karlsson |
Skellefteå BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Robin Eriksson |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Emil Stenlund |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Jacob Wiklund |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Carina Lindström |
Umeå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Olle Ivert |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Angelica Edfeldt |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Josef Bane |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Marcus Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Jacob Lindström |
Umeå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 11 |
Pär Vallström |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 12 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 13 |
Knut Olsen |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 14 |
André Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 15 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
|
| 4 |
▸4 Sign |
159 |
1,824 |
27,7 % |
64,2 % |
6,3 % |
1,9 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Anders Lindström |
Umeå BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
Matilda Olsson |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Mikael Lindmark |
Örnsköldsviks MGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Knut Olsen |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 5 |
Marcus Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 6 |
Noel Stenman |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 7 |
Oscar Lindkvist |
Skellefteå BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 8 |
Mille Dybro |
BGK VK78 |
5 |
1,600 |
40 % |
| 9 |
Pär Vallström |
Skellefteå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 10 |
Henrik Edfeldt |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 11 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 12 |
André Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 13 |
Hans Karlsson |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
Per-Olof Hägglöf |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 15 |
Gösta Enqvist |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
|
| 5 |
▸Enjojj |
159 |
1,887 |
22,0 % |
67,9 % |
9,4 % |
0,6 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Noel Stenman |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 2 |
Robin Eriksson |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 3 |
Mikael Warg |
Skellefteå BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 4 |
Oscar Lindkvist |
Skellefteå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 5 |
Jacob Lindström |
Umeå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 6 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 7 |
Marcus Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 8 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 9 |
Carina Möllergren |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 10 |
Roger Adermalm |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 11 |
Gösta Enqvist |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 12 |
Anders Lindström |
Umeå BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 13 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 14 |
Knut Olsen |
Skellefteå BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 15 |
Henrik Edfeldt |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
|
| 6 |
▸ICA Kvantum |
159 |
1,862 |
27,7 % |
62,3 % |
8,2 % |
1,3 % |
– |
– |
0,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Gösta Enqvist |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Mikael Lindmark |
Örnsköldsviks MGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Roger Adermalm |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 5 |
Jacob Lindström |
Umeå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 6 |
Mille Dybro |
BGK VK78 |
5 |
1,400 |
60 % |
| 7 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 8 |
Pär Vallström |
Skellefteå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 9 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 10 |
Dennis Johansson Vaara |
Skellefteå BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 11 |
Carina Möllergren |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 12 |
Jacob Wiklund |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 13 |
Mats Johansson |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
Olle Ivert |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 15 |
Josef Bane |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
|
| 7 |
▸Björks El |
159 |
1,792 |
24,5 % |
72,3 % |
2,5 % |
0,6 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Carina Lindström |
Umeå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Emil Stenlund |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Robert Lundström |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Olle Ivert |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Roger Adermalm |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Knut Olsen |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 7 |
Anders Lindström |
Umeå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 8 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 9 |
Oscar Lindkvist |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 11 |
Dennis Johansson Vaara |
Skellefteå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 12 |
Angelica Edfeldt |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 13 |
Hans Karlsson |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
Jacob Wiklund |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 15 |
Robin Eriksson |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
|
| 8 |
▸Cramo |
159 |
1,296 |
78,0 % |
16,4 % |
3,8 % |
1,9 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Marcus Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Noel Stenman |
Skellefteå BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Anders Lindström |
Umeå BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Jacob Lindström |
Umeå BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Jan-Olov Lindvall |
Skellefteå BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Matilda Olsson |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Angelica Edfeldt |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Mikael Lindmark |
Örnsköldsviks MGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Hans Karlsson |
Skellefteå BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Roger Adermalm |
Skellefteå BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Josef Bane |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Emil Stenlund |
Skellefteå BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Pär Vallström |
Skellefteå BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
|
| 9 |
▸Boas Bygg |
159 |
1,604 |
44,0 % |
52,8 % |
1,9 % |
1,3 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Veronica Morin |
Skellefteå BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Henrik Edfeldt |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
André Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 5 |
Hans Karlsson |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Emil Stenlund |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Per-Olof Hägglöf |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Carina Möllergren |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Mats Johansson |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Josef Bane |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 12 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 13 |
Oscar Lindkvist |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 14 |
Jan-Olov Lindvall |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 15 |
Marcus Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
|
| 10 |
▸Holmlunds Måleri |
159 |
1,648 |
39,6 % |
56,0 % |
4,4 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jacob Lindström |
Umeå BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Marcus Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Jan-Olov Lindvall |
Skellefteå BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Olle Ivert |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Pär Vallström |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 6 |
Knut Olsen |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 7 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 8 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 9 |
Oscar Lindkvist |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Robin Eriksson |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 11 |
Anders Lindström |
Umeå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 12 |
Dennis Johansson Vaara |
Skellefteå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 13 |
André Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 14 |
Angelica Edfeldt |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 15 |
Jacob Wiklund |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
|
| 11 |
▸El-Giganten |
159 |
1,528 |
49,7 % |
47,8 % |
2,5 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
André Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Olle Ivert |
Skellefteå BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Hans Karlsson |
Skellefteå BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 6 |
Knut Olsen |
Skellefteå BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 7 |
Henrik Edfeldt |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 8 |
Jacob Lindström |
Umeå BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 9 |
Veronica Morin |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Håkan Karlsson |
Umeå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 12 |
Noel Stenman |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 13 |
Mikael Warg |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 14 |
Pär Vallström |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 15 |
Dennis Johansson Vaara |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
|
| 12 |
▸Utterströms |
159 |
1,836 |
28,9 % |
61,0 % |
8,2 % |
1,3 % |
0,6 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
Josef Bane |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Hans Karlsson |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Veronica Morin |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Mille Dybro |
BGK VK78 |
5 |
1,400 |
60 % |
| 6 |
Mikael Warg |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 7 |
Knut Olsen |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 8 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 9 |
Dennis Johansson Vaara |
Skellefteå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 10 |
Jacob Lindström |
Umeå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 11 |
Henrik Edfeldt |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 12 |
Roger Adermalm |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 13 |
Jacob Wiklund |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
Gösta Enqvist |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 15 |
Marcus Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
|
| 13 |
▸Hästskon |
159 |
1,604 |
42,1 % |
55,3 % |
2,5 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Pär Vallström |
Skellefteå BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
Noel Stenman |
Skellefteå BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Henrik Edfeldt |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Josef Bane |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Håkan Karlsson |
Umeå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Olle Ivert |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Hans Karlsson |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Jacob Lindström |
Umeå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 9 |
André Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Mille Dybro |
BGK VK78 |
5 |
1,400 |
60 % |
| 11 |
Robin Eriksson |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 12 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 13 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 14 |
Anders Lindström |
Umeå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 15 |
Dennis Johansson Vaara |
Skellefteå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
|
| 14 |
▸Tunneln |
159 |
1,421 |
61,6 % |
34,6 % |
3,8 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Robin Eriksson |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
André Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Anders Lindström |
Umeå BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Dennis Johansson Vaara |
Skellefteå BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Noel Stenman |
Skellefteå BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Hans Karlsson |
Skellefteå BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Emil Stenlund |
Skellefteå BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Angelica Edfeldt |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Matilda Olsson |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 11 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 12 |
Veronica Morin |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 13 |
Jacob Wiklund |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 14 |
Per-Olof Hägglöf |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 15 |
Carina Lindström |
Umeå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
|
| 15 |
▸Granen |
159 |
1,742 |
28,9 % |
67,9 % |
3,1 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Gösta Enqvist |
Skellefteå BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Per-Olof Hägglöf |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Mats Johansson |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Anders Lindström |
Umeå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 5 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 6 |
Marcus Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 7 |
Dennis Johansson Vaara |
Skellefteå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 8 |
Henrik Edfeldt |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 9 |
Jan-Olov Lindvall |
Skellefteå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 10 |
Knut Olsen |
Skellefteå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 11 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 12 |
Oscar Lindkvist |
Skellefteå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 13 |
Mikael Warg |
Skellefteå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 14 |
Mille Dybro |
BGK VK78 |
5 |
1,600 |
40 % |
| 15 |
Veronica Morin |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
|
| 16 |
▸Tårtan |
159 |
2,170 |
31,4 % |
38,4 % |
18,2 % |
7,5 % |
3,1 % |
0,6 % |
0,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Emil Stenlund |
Skellefteå BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Håkan Karlsson |
Umeå BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Dennis Johansson Vaara |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 5 |
Mille Dybro |
BGK VK78 |
5 |
1,400 |
60 % |
| 6 |
Mikael Lindmark |
Örnsköldsviks MGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 7 |
Mats Johansson |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 8 |
Anders Lindström |
Umeå BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 9 |
Henrik Edfeldt |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 10 |
Jan-Olov Lindvall |
Skellefteå BGK |
5 |
1,800 |
60 % |
| 11 |
Noel Stenman |
Skellefteå BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 12 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 13 |
Knut Olsen |
Skellefteå BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 14 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 15 |
Jacob Lindström |
Umeå BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
|
| 17 |
▸Boliden |
159 |
1,321 |
69,8 % |
28,3 % |
1,9 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Anders Lindström |
Umeå BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Jan-Olov Lindvall |
Skellefteå BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
André Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Mikael Lindmark |
Örnsköldsviks MGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Hans Karlsson |
Skellefteå BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Roger Adermalm |
Skellefteå BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Gösta Enqvist |
Skellefteå BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Mats Johansson |
Skellefteå BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Olle Ivert |
Skellefteå BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Knut Olsen |
Skellefteå BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 12 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 13 |
Marcus Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 14 |
Dennis Johansson Vaara |
Skellefteå BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 15 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
|
| 18 |
▸Cape Mark |
159 |
1,748 |
27,7 % |
69,8 % |
2,5 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Olle Ivert |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Gösta Enqvist |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Roger Adermalm |
Skellefteå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Knut Olsen |
Skellefteå BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 5 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 6 |
Jan-Olov Lindvall |
Skellefteå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 7 |
André Söderlund |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 8 |
Robin Eriksson |
Sundsvalls BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 9 |
Dennis Johansson Vaara |
Skellefteå BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 10 |
Bert Jonsson |
Skellefteå BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 11 |
Robert Lundström |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 12 |
Lena Brändström |
Umeå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 13 |
Emil Stenlund |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
Josef Bane |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 15 |
Mats Johansson |
Skellefteå BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
|