| 1 |
▸Rakbana |
335 |
1,767 |
34,9 % |
54,9 % |
8,7 % |
1,5 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Jari Luhanko |
Malmö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 5 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 7 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 8 |
Felix Hall |
Linköpings BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 9 |
Tommy Persson |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Malin Kessels |
BGK Linjen |
9 |
1,444 |
56 % |
| 11 |
Peer Rudbaek Hansen |
Malmö BGK |
10 |
1,600 |
40 % |
| 12 |
Stefan Nilsson |
Hjelmsjö BGK |
10 |
1,600 |
50 % |
| 13 |
Tomas Danielsson |
Granhyddans BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 14 |
Peter Lindberg |
BGK Linjen |
5 |
1,600 |
60 % |
| 15 |
Julius Roth |
BGK Värend |
5 |
1,600 |
40 % |
|
| 2 |
▸Snäcka |
335 |
1,782 |
45,1 % |
41,5 % |
8,4 % |
2,4 % |
1,2 % |
0,9 % |
0,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marie-Louise Persson |
Kulladals BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Tommy Persson |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Jari Luhanko |
Malmö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 5 |
Martin Luhanko |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 6 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 7 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 8 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
10 |
1,300 |
70 % |
| 9 |
Andreas Hermansson |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Felix Hall |
Linköpings BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 11 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 12 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 13 |
Kenneth Granholm |
Olofströms BGK |
9 |
1,444 |
67 % |
| 14 |
Johan Kessels |
BGK Linjen |
9 |
1,444 |
67 % |
| 15 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
10 |
1,500 |
50 % |
|
| 3 |
▸Liggande koner |
335 |
1,630 |
50,4 % |
38,8 % |
8,7 % |
1,5 % |
0,6 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Linda Iversen |
Asarums BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 6 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 7 |
Martin Luhanko |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 8 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 9 |
Janos Czifrik |
Malmö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 10 |
Felix Hall |
Linköpings BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 11 |
Helene Björlin |
BGK Linjen |
3 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Thomas Bladh |
Olofströms BGK |
8 |
1,375 |
75 % |
| 13 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
10 |
1,400 |
60 % |
| 14 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 15 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
5 |
1,400 |
80 % |
|
| 4 |
▸Brygga |
335 |
1,672 |
32,8 % |
67,2 % |
– |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Julius Roth |
BGK Värend |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Helene Björlin |
BGK Linjen |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Eva Dürholt |
BGK Linjen |
8 |
1,375 |
63 % |
| 4 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
10 |
1,400 |
60 % |
| 5 |
Jari Luhanko |
Malmö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 6 |
Jan Hansen |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 7 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
5 |
1,400 |
60 % |
| 8 |
Michael Andersson |
Kulladals BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 9 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Mattias Wik |
Malmö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 11 |
Magnus Jeppsson |
Malmö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 12 |
Linda Iversen |
Asarums BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 13 |
Stefan Nilsson |
Hjelmsjö BGK |
10 |
1,500 |
50 % |
| 14 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
10 |
1,500 |
50 % |
| 15 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
10 |
1,500 |
50 % |
|
| 5 |
▸Salto |
335 |
1,848 |
23,3 % |
69,9 % |
5,7 % |
1,2 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Martin Luhanko |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Leif Nilsson |
Asarums BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 4 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 5 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 6 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 7 |
Andreas Hermansson |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 8 |
Michael Andersson |
Kulladals BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 9 |
Ronny Paulsson |
BGK Värend |
5 |
1,600 |
40 % |
| 10 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 11 |
Janos Czifrik |
Malmö BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 12 |
Felix Hall |
Linköpings BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 13 |
Jari Luhanko |
Malmö BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 14 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 15 |
Thomas Bladh |
Olofströms BGK |
8 |
1,625 |
38 % |
|
| 6 |
▸Dubbelkulle |
335 |
1,699 |
30,4 % |
69,3 % |
0,3 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mattias Wik |
Malmö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Tommy Persson |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Martin Luhanko |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Helene Björlin |
BGK Linjen |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Niklas Roth |
BGK Värend |
5 |
1,400 |
60 % |
| 6 |
Ronny Paulsson |
BGK Värend |
5 |
1,400 |
60 % |
| 7 |
Andreas Hermansson |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 8 |
Magnus Jeppsson |
Malmö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 9 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Michael Andersson |
Kulladals BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 11 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 12 |
Kenneth Granholm |
Olofströms BGK |
9 |
1,444 |
56 % |
| 13 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
10 |
1,600 |
40 % |
| 14 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
10 |
1,600 |
40 % |
| 15 |
Leif Nilsson |
Asarums BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
|
| 7 |
▸Diablo |
336 |
2,402 |
42,6 % |
24,7 % |
13,1 % |
5,7 % |
3,6 % |
4,5 % |
6,0 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 5 |
Stefan Lindoff |
Malmö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 6 |
Mattias Wik |
Malmö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 7 |
Eva Dürholt |
BGK Linjen |
8 |
1,375 |
63 % |
| 8 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 9 |
Martin Luhanko |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Janos Czifrik |
Malmö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 11 |
Magnus Jeppsson |
Malmö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 12 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
10 |
1,500 |
60 % |
| 13 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
10 |
1,500 |
60 % |
| 14 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 15 |
Andreas Hermansson |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
|
| 8 |
▸Mushål |
335 |
2,579 |
23,6 % |
38,2 % |
15,2 % |
11,3 % |
6,6 % |
1,5 % |
3,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
5 |
1,400 |
80 % |
| 2 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
5 |
1,400 |
80 % |
| 3 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 4 |
Tommy Persson |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 5 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
10 |
1,800 |
40 % |
| 6 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
5 |
1,800 |
60 % |
| 7 |
Magnus Jeppsson |
Malmö BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 8 |
Martin Luhanko |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 9 |
Kent Hallberg |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 10 |
Jari Luhanko |
Malmö BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 11 |
Felix Hall |
Linköpings BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 12 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
5 |
1,800 |
40 % |
| 13 |
Magnus Johnsson |
Hjelmsjö BGK |
5 |
2,000 |
60 % |
| 14 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 15 |
Emma Lindberg |
BGK Linjen |
5 |
2,000 |
40 % |
|
| 9 |
▸Pinnbana |
335 |
1,854 |
32,2 % |
51,3 % |
15,5 % |
0,6 % |
0,3 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Stefan Lindoff |
Malmö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 2 |
Michael Andersson |
Kulladals BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 3 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 4 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 5 |
Leif Nilsson |
Asarums BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 6 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 7 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
10 |
1,600 |
50 % |
| 8 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,600 |
60 % |
| 9 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 10 |
Magnus Håkansson |
BGK Värend |
5 |
1,600 |
60 % |
| 11 |
Magnus Jeppsson |
Malmö BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 12 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 13 |
Magnus Johnsson |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 14 |
Mattias Wik |
Malmö BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 15 |
Niklas Roth |
BGK Värend |
5 |
1,600 |
40 % |
|
| 10 |
▸Håv |
336 |
1,396 |
77,7 % |
11,9 % |
6,3 % |
2,7 % |
0,6 % |
0,6 % |
0,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Johan Kessels |
BGK Linjen |
10 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Malin Kessels |
BGK Linjen |
9 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
5 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Janos Czifrik |
Malmö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Leif Nilsson |
Asarums BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Magnus Jeppsson |
Malmö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Jari Luhanko |
Malmö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Felix Hall |
Linköpings BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Peter Lindberg |
BGK Linjen |
5 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Magnus Johnsson |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
|
| 11 |
▸Saltzburger-V |
335 |
1,812 |
56,4 % |
23,6 % |
12,2 % |
3,3 % |
1,5 % |
0,6 % |
2,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Eva Dürholt |
BGK Linjen |
8 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Janos Czifrik |
Malmö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
10 |
1,200 |
80 % |
| 5 |
Martin Luhanko |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 6 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,200 |
80 % |
| 7 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 8 |
Michael Andersson |
Kulladals BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 9 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 10 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 11 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 12 |
Jari Luhanko |
Malmö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 13 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 14 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 15 |
Ingela Norlin |
BGK Linjen |
8 |
1,250 |
88 % |
|
| 12 |
▸Klack |
336 |
1,988 |
45,8 % |
28,9 % |
16,1 % |
3,6 % |
2,7 % |
1,5 % |
1,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Niklas Roth |
BGK Värend |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Mattias Wik |
Malmö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 5 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,200 |
80 % |
| 6 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 7 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,200 |
80 % |
| 8 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
10 |
1,300 |
70 % |
| 9 |
Jari Luhanko |
Malmö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Martin Luhanko |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,400 |
80 % |
| 11 |
Michael Andersson |
Kulladals BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 12 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 13 |
Johan Kessels |
BGK Linjen |
10 |
1,500 |
50 % |
| 14 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 15 |
Malin Kessels |
BGK Linjen |
9 |
1,556 |
56 % |
|
| 13 |
▸Mittkulle |
335 |
1,722 |
69,3 % |
12,2 % |
10,4 % |
1,2 % |
2,1 % |
1,5 % |
3,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Martin Luhanko |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Mattias Wik |
Malmö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Magnus Jeppsson |
Malmö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Johan Kessels |
BGK Linjen |
10 |
1,100 |
90 % |
| 12 |
Stefan Nilsson |
Hjelmsjö BGK |
10 |
1,200 |
90 % |
| 13 |
Michael Andersson |
Kulladals BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 14 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 15 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
|
| 14 |
▸Kanon |
335 |
2,660 |
27,8 % |
32,8 % |
16,7 % |
7,5 % |
5,4 % |
3,3 % |
6,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 2 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
5 |
1,400 |
80 % |
| 3 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 4 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
5 |
1,600 |
40 % |
| 5 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 6 |
Linda Iversen |
Asarums BGK |
4 |
1,750 |
75 % |
| 7 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
5 |
1,800 |
60 % |
| 8 |
Peter Lindberg |
BGK Linjen |
5 |
1,800 |
20 % |
| 9 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
10 |
2,000 |
40 % |
| 10 |
Thomas Bladh |
Olofströms BGK |
8 |
2,000 |
38 % |
| 11 |
Magnus Jeppsson |
Malmö BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 12 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 13 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 14 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
5 |
2,000 |
20 % |
| 15 |
Jari Luhanko |
Malmö BGK |
5 |
2,000 |
60 % |
|
| 15 |
▸Passage |
335 |
1,737 |
50,4 % |
33,1 % |
12,2 % |
1,5 % |
2,1 % |
0,3 % |
0,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
10 |
1,100 |
90 % |
| 3 |
Thomas Bladh |
Olofströms BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 4 |
Mattias Wik |
Malmö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 5 |
Andreas Hermansson |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 6 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 7 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 8 |
Kenneth Granholm |
Olofströms BGK |
9 |
1,333 |
78 % |
| 9 |
Lars Lilja |
BGK Värend |
5 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Felix Hall |
Linköpings BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 11 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,400 |
60 % |
| 12 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
5 |
1,400 |
60 % |
| 13 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 14 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
5 |
1,400 |
80 % |
| 15 |
Malin Kessels |
BGK Linjen |
9 |
1,444 |
56 % |
|
| 16 |
▸Fönster |
335 |
1,988 |
35,5 % |
42,1 % |
14,9 % |
4,5 % |
1,8 % |
0,9 % |
0,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Janos Czifrik |
Malmö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Johan Kessels |
BGK Linjen |
10 |
1,400 |
60 % |
| 5 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 6 |
Michael Andersson |
Kulladals BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 7 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,400 |
60 % |
| 8 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 9 |
Linda Iversen |
Asarums BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 10 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 11 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
10 |
1,600 |
50 % |
| 12 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 13 |
Felix Hall |
Linköpings BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 14 |
Tommy Persson |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 15 |
Mattias Wik |
Malmö BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
|
| 17 |
▸Vinkel |
335 |
1,564 |
46,9 % |
50,1 % |
2,7 % |
0,3 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Ronny Paulsson |
BGK Värend |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 5 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 6 |
Tommy Persson |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 7 |
Andreas Hermansson |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 8 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 9 |
Linda Iversen |
Asarums BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 10 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
10 |
1,300 |
70 % |
| 11 |
Eva Dürholt |
BGK Linjen |
8 |
1,375 |
63 % |
| 12 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
10 |
1,400 |
60 % |
| 13 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
10 |
1,400 |
60 % |
| 14 |
Lars Lilja |
BGK Värend |
5 |
1,400 |
60 % |
| 15 |
Leif Nilsson |
Asarums BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
|
| 18 |
▸Blixt |
335 |
2,045 |
16,4 % |
70,4 % |
9,0 % |
1,8 % |
1,5 % |
0,6 % |
0,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Ronny Paulsson |
BGK Värend |
5 |
1,400 |
60 % |
| 2 |
Magnus Jeppsson |
Malmö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 3 |
Johan Kessels |
BGK Linjen |
10 |
1,600 |
40 % |
| 4 |
Julius Roth |
BGK Värend |
5 |
1,600 |
40 % |
| 5 |
Sinikka Lindberg |
BGK Kärnan |
5 |
1,600 |
40 % |
| 6 |
Jari Luhanko |
Malmö BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 7 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 8 |
Andreas Hermansson |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 9 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
10 |
1,700 |
30 % |
| 10 |
Kent Hallberg |
Hjelmsjö BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 11 |
Marie-Louise Persson |
Kulladals BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 12 |
Martin Luhanko |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 13 |
Janos Czifrik |
Malmö BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 14 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 15 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
|