| 1 |
▸Tvillingport |
48 |
2,208 |
10,4 % |
60,4 % |
27,1 % |
2,1 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
3 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Lars Wahlström |
Nässjö BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Fredrik Svensson |
Uddevalla BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 4 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 6 |
Elias Chamoun |
MGK Warberg |
3 |
2,333 |
0 % |
| 7 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 8 |
Ingvar Johansson |
MGK Warberg |
3 |
2,333 |
0 % |
| 9 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 10 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 11 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 12 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
3 |
2,667 |
0 % |
|
| 2 |
▸Hästsko |
48 |
1,833 |
54,2 % |
20,8 % |
18,8 % |
4,2 % |
– |
– |
2,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Lars Wahlström |
Nässjö BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 7 |
Ingvar Johansson |
MGK Warberg |
3 |
1,667 |
67 % |
| 8 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
3 |
2,000 |
33 % |
| 9 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 10 |
Elias Chamoun |
MGK Warberg |
3 |
2,333 |
33 % |
| 11 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
3 |
2,667 |
33 % |
| 12 |
Fredrik Svensson |
Uddevalla BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
|
| 3 |
▸Gentleman |
48 |
2,833 |
37,5 % |
16,7 % |
14,6 % |
10,4 % |
6,3 % |
6,3 % |
8,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 3 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
3 |
2,000 |
67 % |
| 4 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
3 |
2,000 |
67 % |
| 5 |
Lars Wahlström |
Nässjö BGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 6 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
3 |
2,333 |
33 % |
| 7 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 8 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
3 |
2,667 |
33 % |
| 9 |
Elias Chamoun |
MGK Warberg |
3 |
3,000 |
67 % |
| 10 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
3 |
3,333 |
33 % |
| 11 |
Ingvar Johansson |
MGK Warberg |
3 |
4,333 |
0 % |
| 12 |
Fredrik Svensson |
Uddevalla BGK |
3 |
4,667 |
33 % |
|
| 4 |
▸Blixt |
48 |
2,667 |
2,1 % |
50,0 % |
29,2 % |
16,7 % |
2,1 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars Wahlström |
Nässjö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 2 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 3 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 4 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 5 |
Elias Chamoun |
MGK Warberg |
3 |
2,333 |
0 % |
| 6 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 7 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 8 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
3 |
3,000 |
0 % |
| 9 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
3 |
3,000 |
33 % |
| 10 |
Fredrik Svensson |
Uddevalla BGK |
3 |
3,000 |
0 % |
| 11 |
Ingvar Johansson |
MGK Warberg |
3 |
3,667 |
0 % |
| 12 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
3 |
4,000 |
0 % |
|
| 5 |
▸Dosering |
48 |
3,083 |
10,4 % |
37,5 % |
22,9 % |
8,3 % |
10,4 % |
4,2 % |
6,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 2 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 3 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 4 |
Lars Wahlström |
Nässjö BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 5 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
3 |
2,667 |
33 % |
| 6 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
3 |
3,000 |
33 % |
| 7 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
3 |
3,000 |
33 % |
| 8 |
Ingvar Johansson |
MGK Warberg |
3 |
3,333 |
0 % |
| 9 |
Elias Chamoun |
MGK Warberg |
3 |
3,667 |
33 % |
| 10 |
Fredrik Svensson |
Uddevalla BGK |
3 |
3,667 |
0 % |
| 11 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
3 |
4,667 |
0 % |
| 12 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
5,000 |
0 % |
|
| 6 |
▸Brevlåda |
48 |
2,292 |
41,7 % |
25,0 % |
18,8 % |
2,1 % |
6,3 % |
2,1 % |
4,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Elias Chamoun |
MGK Warberg |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
3 |
1,667 |
67 % |
| 5 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 6 |
Lars Wahlström |
Nässjö BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 7 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 9 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
3 |
3,000 |
0 % |
| 10 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
3 |
3,000 |
33 % |
| 11 |
Ingvar Johansson |
MGK Warberg |
3 |
3,000 |
67 % |
| 12 |
Fredrik Svensson |
Uddevalla BGK |
3 |
3,000 |
33 % |
|
| 7 |
▸Ränna |
48 |
3,083 |
8,3 % |
31,3 % |
29,2 % |
16,7 % |
8,3 % |
2,1 % |
4,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars Wahlström |
Nässjö BGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 2 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 3 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
2,667 |
33 % |
| 4 |
Ingvar Johansson |
MGK Warberg |
3 |
2,667 |
33 % |
| 5 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 6 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
3 |
3,000 |
0 % |
| 7 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
3 |
3,000 |
0 % |
| 8 |
Elias Chamoun |
MGK Warberg |
3 |
3,000 |
0 % |
| 9 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
3 |
3,333 |
0 % |
| 10 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
3 |
3,333 |
0 % |
| 11 |
Fredrik Svensson |
Uddevalla BGK |
3 |
3,667 |
33 % |
| 12 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
3 |
4,333 |
0 % |
|
| 8 |
▸Örkelljunga |
48 |
3,229 |
27,1 % |
16,7 % |
14,6 % |
16,7 % |
10,4 % |
2,1 % |
12,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 2 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
3 |
2,000 |
67 % |
| 3 |
Ingvar Johansson |
MGK Warberg |
3 |
2,000 |
67 % |
| 4 |
Elias Chamoun |
MGK Warberg |
3 |
2,333 |
67 % |
| 5 |
Lars Wahlström |
Nässjö BGK |
3 |
2,667 |
67 % |
| 6 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
3 |
3,000 |
67 % |
| 7 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
3 |
3,000 |
33 % |
| 8 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
3 |
3,333 |
0 % |
| 9 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
3 |
3,333 |
0 % |
| 10 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
3,667 |
0 % |
| 11 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
3 |
4,333 |
0 % |
| 12 |
Fredrik Svensson |
Uddevalla BGK |
3 |
5,000 |
0 % |
|
| 9 |
▸Tysk klack |
49 |
2,286 |
34,7 % |
12,2 % |
46,9 % |
2,0 % |
4,1 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars Wahlström |
Nässjö BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Fredrik Svensson |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 4 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
3 |
2,333 |
33 % |
| 6 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 7 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
3 |
2,333 |
33 % |
| 8 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 9 |
Elias Chamoun |
MGK Warberg |
3 |
2,333 |
33 % |
| 10 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 11 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
3 |
3,000 |
33 % |
| 12 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
3 |
3,000 |
0 % |
| 13 |
Ingvar Johansson |
MGK Warberg |
3 |
3,000 |
33 % |
|
| 10 |
▸Lådbana |
48 |
2,333 |
22,9 % |
33,3 % |
31,3 % |
12,5 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Lars Wahlström |
Nässjö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Fredrik Svensson |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Ingvar Johansson |
MGK Warberg |
3 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 6 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
3 |
2,333 |
0 % |
| 7 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
3 |
2,333 |
33 % |
| 8 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 9 |
Elias Chamoun |
MGK Warberg |
3 |
2,667 |
0 % |
| 10 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
3 |
3,000 |
0 % |
| 11 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
3,000 |
0 % |
| 12 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
3 |
3,333 |
0 % |
| 13 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
3 |
3,333 |
0 % |
|
| 11 |
▸Spångdropp med green |
48 |
2,917 |
6,3 % |
43,8 % |
29,2 % |
10,4 % |
2,1 % |
– |
8,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 2 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 3 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 4 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 5 |
Fredrik Svensson |
Uddevalla BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 6 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
3 |
2,667 |
0 % |
| 7 |
Lars Wahlström |
Nässjö BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 8 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 9 |
Ingvar Johansson |
MGK Warberg |
3 |
2,667 |
0 % |
| 10 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
3 |
3,333 |
33 % |
| 11 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
3 |
3,667 |
0 % |
| 12 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
3,667 |
0 % |
| 13 |
Elias Chamoun |
MGK Warberg |
3 |
4,333 |
0 % |
| 14 |
Ulf Hagström |
Uddevalla BGK |
3 |
4,667 |
0 % |
|
| 12 |
▸Vinkel |
48 |
1,917 |
27,1 % |
56,3 % |
14,6 % |
2,1 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
3 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Fredrik Svensson |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Elias Chamoun |
MGK Warberg |
3 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Lars Wahlström |
Nässjö BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 6 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 7 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 8 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 9 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
3 |
2,000 |
33 % |
| 10 |
Ulf Hagström |
Uddevalla BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Ingvar Johansson |
MGK Warberg |
3 |
2,000 |
33 % |
| 12 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 14 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
|
| 13 |
▸Dosering |
48 |
2,542 |
10,4 % |
43,8 % |
29,2 % |
14,6 % |
2,1 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 3 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
3 |
2,000 |
33 % |
| 4 |
Lars Wahlström |
Nässjö BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 5 |
Fredrik Svensson |
Uddevalla BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 6 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 7 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 8 |
Elias Chamoun |
MGK Warberg |
3 |
2,667 |
0 % |
| 9 |
Ingvar Johansson |
MGK Warberg |
3 |
2,667 |
0 % |
| 10 |
Ulf Hagström |
Uddevalla BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 11 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
3 |
3,000 |
0 % |
| 12 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
3 |
3,000 |
0 % |
| 13 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
3 |
3,333 |
0 % |
| 14 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
3 |
4,000 |
0 % |
|
| 14 |
▸Alternativ |
48 |
2,250 |
10,4 % |
60,4 % |
22,9 % |
6,3 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 2 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 3 |
Lars Wahlström |
Nässjö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 4 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
3 |
2,000 |
33 % |
| 8 |
Elias Chamoun |
MGK Warberg |
3 |
2,333 |
0 % |
| 9 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 10 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 11 |
Fredrik Svensson |
Uddevalla BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 12 |
Ingvar Johansson |
MGK Warberg |
3 |
3,000 |
0 % |
| 13 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
3 |
3,000 |
0 % |
| 14 |
Ulf Hagström |
Uddevalla BGK |
3 |
3,000 |
0 % |
|
| 15 |
▸Synvilla |
48 |
2,375 |
10,4 % |
56,3 % |
20,8 % |
10,4 % |
2,1 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Ulf Hagström |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
3 |
2,000 |
33 % |
| 4 |
Lars Wahlström |
Nässjö BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 5 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
3 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 7 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 8 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 9 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 10 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 11 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 12 |
Elias Chamoun |
MGK Warberg |
3 |
2,667 |
0 % |
| 13 |
Fredrik Svensson |
Uddevalla BGK |
3 |
3,000 |
0 % |
| 14 |
Ingvar Johansson |
MGK Warberg |
3 |
4,000 |
0 % |
|
| 16 |
▸Möllbergsvagga |
48 |
3,354 |
37,5 % |
14,6 % |
8,3 % |
6,3 % |
4,2 % |
6,3 % |
22,9 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Elias Chamoun |
MGK Warberg |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Lars Wahlström |
Nässjö BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 6 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
2,000 |
67 % |
| 7 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
3 |
3,000 |
67 % |
| 8 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
3 |
3,000 |
67 % |
| 9 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
3 |
3,667 |
33 % |
| 10 |
Fredrik Svensson |
Uddevalla BGK |
3 |
4,000 |
33 % |
| 11 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
3 |
4,000 |
0 % |
| 12 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
3 |
4,667 |
0 % |
| 13 |
Ulf Hagström |
Uddevalla BGK |
3 |
6,333 |
0 % |
| 14 |
Ingvar Johansson |
MGK Warberg |
3 |
6,667 |
0 % |
|
| 17 |
▸Spång |
48 |
2,229 |
12,5 % |
64,6 % |
18,8 % |
– |
2,1 % |
– |
2,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars Wahlström |
Nässjö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 4 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
3 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Ulf Hagström |
Uddevalla BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 7 |
Elias Chamoun |
MGK Warberg |
3 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Ingvar Johansson |
MGK Warberg |
3 |
2,333 |
0 % |
| 12 |
Fredrik Svensson |
Uddevalla BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 13 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 14 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
3 |
2,667 |
0 % |
|
| 18 |
▸Inslag |
48 |
2,229 |
47,9 % |
22,9 % |
10,4 % |
6,3 % |
6,3 % |
2,1 % |
4,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars Wahlström |
Nässjö BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Ulf Hagström |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Fredrik Svensson |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 6 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 7 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
3 |
2,000 |
33 % |
| 8 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
3 |
2,000 |
67 % |
| 9 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 10 |
Ingvar Johansson |
MGK Warberg |
3 |
2,333 |
0 % |
| 11 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
3 |
2,667 |
33 % |
| 12 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
3 |
2,667 |
0 % |
| 13 |
Elias Chamoun |
MGK Warberg |
3 |
4,000 |
33 % |
| 14 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
3 |
4,333 |
33 % |
|