Anläggningar / Norrtälje BGK
Norrtälje BGK Filt
Filt · Outdoor
Versioner
Banor
Klicka på en bana för topp 15 spelare på den (minst 3 försök, lägst snitt först).
| Nr | Bana | Försök | Snitt | 1:or | 2:or | 3:or | 4:or | 5:or | 6:or | 7:or | Fördelning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lådbana | 56 | 2,929 | 1,8 % | 39,3 % | 30,4 % | 23,2 % | 3,6 % | 1,8 % | – | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 2 | Blixt | 56 | 2,982 | 8,9 % | 26,8 % | 30,4 % | 25,0 % | 8,9 % | – | – | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 3 | Dosering | 56 | 3,482 | 5,4 % | 35,7 % | 23,2 % | 8,9 % | 8,9 % | 3,6 % | 14,3 % | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 4 | Ränna | 56 | 2,661 | 12,5 % | 48,2 % | 19,6 % | 10,7 % | 3,6 % | – | 5,4 % | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 5 | Möllbergare | 56 | 3,482 | 23,2 % | 16,1 % | 17,9 % | 10,7 % | 10,7 % | 7,1 % | 14,3 % | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 6 | Synvilla | 56 | 2,875 | 10,7 % | 33,9 % | 32,1 % | 14,3 % | 3,6 % | – | 5,4 % | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 7 | Målvakt | 56 | 2,482 | 1,8 % | 57,1 % | 35,7 % | 1,8 % | 3,6 % | – | – | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 8 | Dropp | 56 | 2,179 | 5,4 % | 76,8 % | 14,3 % | 1,8 % | 1,8 % | – | – | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 9 | Uppfångare | 56 | 2,875 | 25,0 % | 32,1 % | 12,5 % | 10,7 % | 8,9 % | 1,8 % | 8,9 % | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 10 | Vertikal | 56 | 2,893 | 30,4 % | 26,8 % | 12,5 % | 8,9 % | 7,1 % | 3,6 % | 10,7 % | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 11 | Örkeljunga | 56 | 2,661 | 37,5 % | 25,0 % | 8,9 % | 12,5 % | 5,4 % | – | 10,7 % | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 12 | Hålibacke | 56 | 4,036 | – | 26,8 % | 23,2 % | 10,7 % | 14,3 % | 8,9 % | 16,1 % | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 13 | Klack | 56 | 2,821 | 37,5 % | 12,5 % | 23,2 % | 8,9 % | 3,6 % | 3,6 % | 10,7 % | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 14 | 2 Portare | 56 | 2,661 | 1,8 % | 46,4 % | 37,5 % | 12,5 % | 1,8 % | – | – | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 15 | Mittkulle | 56 | 2,268 | 50,0 % | 21,4 % | 7,1 % | 8,9 % | 3,6 % | 3,6 % | 5,4 % | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 16 | Spång | 56 | 2,429 | 3,6 % | 71,4 % | 16,1 % | 3,6 % | – | 3,6 % | 1,8 % | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 17 | Vinkel | 56 | 2,446 | 7,1 % | 60,7 % | 19,6 % | 8,9 % | 1,8 % | – | 1,8 % | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 18 | Inslag | 56 | 2,821 | 41,1 % | 19,6 % | 7,1 % | 7,1 % | 10,7 % | 1,8 % | 12,5 % | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
Bästa spelare (minst 3 varv)
Ingen spelare har 3 fullständiga varv på den här versionen.
Tävlingar
| Datum | Tävling | Spelare | Varv | Snitt/varv | Bästa | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-08-13 | DM, ÖSBGF, Norrtälje, Individuellt | 28 | 56 | 50,98 | 34 | Resultat ↗ |