| 1 |
▸Vinkel |
123 |
2,008 |
16,3 % |
76,4 % |
4,9 % |
– |
– |
– |
2,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 2 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 3 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 6 |
Jan-Åke Göransson |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 7 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 8 |
Ronny Granholm |
Askims BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Christian Åkerqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
3 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 15 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
|
| 2 |
▸Vallgrav |
123 |
2,033 |
25,2 % |
66,7 % |
2,4 % |
0,8 % |
– |
– |
4,9 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 2 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
3 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 6 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 7 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 8 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
1,750 |
50 % |
| 9 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 10 |
Ronny Granholm |
Askims BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 11 |
Jan-Åke Göransson |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 12 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Christian Åkerqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
3 |
2,000 |
0 % |
| 15 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
5 |
2,600 |
40 % |
|
| 3 |
▸Lådbana |
123 |
1,992 |
27,6 % |
49,6 % |
19,5 % |
2,4 % |
0,8 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Christian Åkerqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 3 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 4 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
1,500 |
50 % |
| 5 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 6 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 7 |
Anne-Marie Elfström |
Borås MGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 8 |
Jan-Åke Göransson |
Gullbergsbro BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 9 |
Ronny Granholm |
Askims BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 10 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
3 |
2,000 |
33 % |
| 11 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 12 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 13 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 14 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 15 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
5 |
2,600 |
0 % |
|
| 4 |
▸Kullport |
123 |
2,024 |
28,5 % |
55,3 % |
11,4 % |
0,8 % |
0,8 % |
0,8 % |
2,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Ronny Granholm |
Askims BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 2 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 3 |
Anne-Marie Elfström |
Borås MGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 4 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 5 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 6 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
33 % |
| 7 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 8 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 9 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 10 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 11 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Jan-Åke Göransson |
Gullbergsbro BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 14 |
Christian Åkerqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 15 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
3 |
3,000 |
0 % |
|
| 5 |
▸Tvillingport |
123 |
2,041 |
33,3 % |
52,8 % |
7,3 % |
0,8 % |
– |
– |
5,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Christian Åkerqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 5 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
1,500 |
50 % |
| 6 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
Jan-Åke Göransson |
Gullbergsbro BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 8 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 9 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
3 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
3 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Ronny Granholm |
Askims BGK |
5 |
2,800 |
40 % |
| 14 |
Anne-Marie Elfström |
Borås MGK |
5 |
2,800 |
20 % |
| 15 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
5 |
3,000 |
0 % |
|
| 6 |
▸Möllbergare |
123 |
2,333 |
48,8 % |
22,0 % |
8,1 % |
8,9 % |
2,4 % |
– |
9,8 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Ronny Granholm |
Askims BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 5 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
3 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 7 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 8 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
33 % |
| 9 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
1,750 |
50 % |
| 10 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
5 |
1,800 |
60 % |
| 11 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 12 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
2,000 |
67 % |
| 13 |
Anne-Marie Elfström |
Borås MGK |
5 |
2,200 |
80 % |
| 14 |
Christian Åkerqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
2,667 |
33 % |
| 15 |
Jan-Åke Göransson |
Gullbergsbro BGK |
5 |
2,800 |
20 % |
|
| 7 |
▸Gentleman |
123 |
1,642 |
65,0 % |
19,5 % |
11,4 % |
0,8 % |
– |
– |
3,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
3 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 7 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
3 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,400 |
80 % |
| 11 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 12 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 13 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 14 |
Ronny Granholm |
Askims BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 15 |
Jan-Åke Göransson |
Gullbergsbro BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
|
| 8 |
▸Mittkulle |
123 |
1,626 |
73,2 % |
13,8 % |
4,1 % |
3,3 % |
1,6 % |
– |
4,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
3 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 8 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
3 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,400 |
80 % |
| 12 |
Christian Åkerqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 13 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 14 |
Jan-Åke Göransson |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 15 |
Ronny Granholm |
Askims BGK |
5 |
2,200 |
80 % |
|
| 9 |
▸Sidospel |
123 |
1,537 |
63,4 % |
32,5 % |
0,8 % |
– |
– |
– |
3,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jan-Åke Göransson |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Christian Åkerqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Ronny Granholm |
Askims BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 6 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 7 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 8 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
3 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 13 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 14 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
3 |
1,667 |
33 % |
| 15 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
1,750 |
25 % |
|
| 10 |
▸Hål i backe |
123 |
2,732 |
38,2 % |
24,4 % |
12,2 % |
5,7 % |
3,3 % |
3,3 % |
13,0 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 5 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 6 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
33 % |
| 7 |
Jan-Åke Göransson |
Gullbergsbro BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 8 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
4 |
2,750 |
25 % |
| 9 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
5 |
2,800 |
40 % |
| 10 |
Anne-Marie Elfström |
Borås MGK |
5 |
3,000 |
0 % |
| 11 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
3,000 |
25 % |
| 12 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
3 |
3,000 |
67 % |
| 13 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
3 |
3,333 |
0 % |
| 14 |
Ronny Granholm |
Askims BGK |
5 |
4,000 |
20 % |
| 15 |
Christian Åkerqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
4,000 |
0 % |
|
| 11 |
▸Örkel |
123 |
1,829 |
64,2 % |
17,1 % |
8,9 % |
2,4 % |
1,6 % |
– |
5,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Jan-Åke Göransson |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
3 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Ronny Granholm |
Askims BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 9 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 10 |
Christian Åkerqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 11 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 12 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 13 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,800 |
60 % |
| 14 |
Anne-Marie Elfström |
Borås MGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 15 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
|
| 12 |
▸Vertikalhål |
123 |
2,252 |
53,7 % |
22,0 % |
5,7 % |
3,3 % |
4,1 % |
2,4 % |
8,9 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 4 |
Christian Åkerqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
3 |
1,667 |
67 % |
| 6 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 7 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
1,750 |
50 % |
| 8 |
Jan-Åke Göransson |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,800 |
60 % |
| 9 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
5 |
2,000 |
60 % |
| 10 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 11 |
Ronny Granholm |
Askims BGK |
5 |
2,200 |
80 % |
| 12 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
5 |
2,200 |
80 % |
| 13 |
Anne-Marie Elfström |
Borås MGK |
5 |
2,600 |
40 % |
| 14 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
3 |
2,667 |
33 % |
| 15 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
3 |
3,000 |
67 % |
|
| 13 |
▸Sparbössa |
123 |
1,398 |
82,9 % |
8,9 % |
3,3 % |
1,6 % |
– |
– |
3,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Christian Åkerqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
3 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 12 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 13 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
3 |
1,333 |
67 % |
| 14 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 15 |
Anne-Marie Elfström |
Borås MGK |
5 |
2,200 |
80 % |
|
| 14 |
▸Enportare |
123 |
2,415 |
30,9 % |
45,5 % |
11,4 % |
– |
– |
– |
12,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 3 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 4 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
33 % |
| 6 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 7 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 8 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
2,250 |
0 % |
| 10 |
Jan-Åke Göransson |
Gullbergsbro BGK |
5 |
2,600 |
40 % |
| 11 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
2,750 |
50 % |
| 12 |
Anne-Marie Elfström |
Borås MGK |
5 |
2,800 |
20 % |
| 13 |
Ronny Granholm |
Askims BGK |
5 |
2,800 |
20 % |
| 14 |
Christian Åkerqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
3,333 |
33 % |
| 15 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
3 |
3,667 |
0 % |
|
| 15 |
▸Klack |
123 |
2,813 |
45,5 % |
13,8 % |
15,4 % |
3,3 % |
2,4 % |
– |
19,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,800 |
60 % |
| 5 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 6 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
5 |
2,400 |
60 % |
| 7 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
2,500 |
75 % |
| 8 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
4 |
2,500 |
75 % |
| 9 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
5 |
2,600 |
60 % |
| 10 |
Jan-Åke Göransson |
Gullbergsbro BGK |
5 |
3,000 |
40 % |
| 11 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
3,000 |
50 % |
| 12 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
3 |
3,000 |
67 % |
| 13 |
Christian Åkerqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
3,000 |
67 % |
| 14 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
3,000 |
67 % |
| 15 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
3 |
3,333 |
33 % |
|
| 16 |
▸Ränna |
123 |
2,837 |
43,1 % |
27,6 % |
4,9 % |
– |
– |
– |
24,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 4 |
Anne-Marie Elfström |
Borås MGK |
5 |
2,200 |
80 % |
| 5 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
5 |
2,400 |
60 % |
| 6 |
Jan-Åke Göransson |
Gullbergsbro BGK |
5 |
2,400 |
60 % |
| 7 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
2,500 |
75 % |
| 8 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
2,750 |
50 % |
| 9 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
3 |
3,000 |
67 % |
| 10 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
3 |
3,000 |
67 % |
| 11 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
4 |
3,250 |
25 % |
| 12 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
3 |
3,333 |
33 % |
| 13 |
Christian Åkerqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
3,333 |
33 % |
| 14 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
3,333 |
33 % |
| 15 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
5 |
3,800 |
40 % |
|
| 17 |
▸Sidohål i backe |
123 |
3,610 |
37,4 % |
18,7 % |
4,9 % |
– |
0,8 % |
– |
38,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
5 |
2,200 |
80 % |
| 3 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
2,500 |
75 % |
| 4 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
4 |
2,500 |
75 % |
| 5 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
2,500 |
75 % |
| 6 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
3,333 |
33 % |
| 7 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
5 |
3,600 |
40 % |
| 8 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
5 |
3,600 |
40 % |
| 9 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
3 |
3,667 |
0 % |
| 10 |
Christian Åkerqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
3,667 |
33 % |
| 11 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
5 |
3,800 |
20 % |
| 12 |
Jan-Åke Göransson |
Gullbergsbro BGK |
5 |
4,000 |
20 % |
| 13 |
Anne-Marie Elfström |
Borås MGK |
5 |
4,000 |
20 % |
| 14 |
Ronny Granholm |
Askims BGK |
5 |
4,600 |
40 % |
| 15 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
3 |
5,000 |
33 % |
|
| 18 |
▸Inslkag |
123 |
4,293 |
29,3 % |
14,6 % |
4,1 % |
1,6 % |
– |
0,8 % |
49,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
3 |
3,000 |
67 % |
| 2 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
3 |
3,333 |
33 % |
| 3 |
Jan-Åke Göransson |
Gullbergsbro BGK |
5 |
3,400 |
60 % |
| 4 |
Anne-Marie Elfström |
Borås MGK |
5 |
3,600 |
40 % |
| 5 |
Christian Åkerqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
3,667 |
0 % |
| 6 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
4 |
4,000 |
50 % |
| 7 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
4 |
4,000 |
50 % |
| 8 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
4 |
4,250 |
25 % |
| 9 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
5 |
4,800 |
20 % |
| 10 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
5 |
4,800 |
20 % |
| 11 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
5 |
5,000 |
0 % |
| 12 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
3 |
5,000 |
33 % |
| 13 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
5 |
5,200 |
20 % |
| 14 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
3 |
5,333 |
0 % |
| 15 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
5,333 |
0 % |
|