| 1 |
▸Tetror |
667 |
1,333 |
69,7 % |
27,4 % |
2,7 % |
0,1 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Anton Aronsson |
BGK Jönköping |
8 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Bertil Andersson |
Borås MGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Niklas Herneryd |
MGK Warberg |
5 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 6 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
13 |
1,077 |
92 % |
| 7 |
Thomas Arvidsson |
Uddevalla BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 8 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
16 |
1,125 |
88 % |
| 9 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 10 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
13 |
1,154 |
85 % |
| 11 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
13 |
1,154 |
92 % |
| 12 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
13 |
1,154 |
85 % |
| 13 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
13 |
1,154 |
85 % |
| 14 |
Pär Johannesson |
Askims BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 15 |
Jim Hjelte |
BGK Jönköping |
5 |
1,200 |
80 % |
|
| 2 |
▸Klack |
667 |
1,366 |
70,8 % |
23,4 % |
4,5 % |
1,2 % |
0,1 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
13 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
13 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Staffan Lundblad |
Askims BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
13 |
1,077 |
92 % |
| 8 |
Patric Fransson |
Asarums BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 9 |
Jenny Erlandsson |
Askims BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 10 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 11 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 12 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 13 |
Mats Andersson |
Gullbergsbro BGK |
13 |
1,154 |
85 % |
| 14 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
13 |
1,154 |
85 % |
| 15 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
13 |
1,154 |
85 % |
|
| 3 |
▸Snäcka |
667 |
1,672 |
47,8 % |
42,0 % |
7,5 % |
1,5 % |
0,6 % |
0,3 % |
0,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jonny Hansson |
BGK Kärnan |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 4 |
Pär Johannesson |
Askims BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 5 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
13 |
1,231 |
77 % |
| 6 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
13 |
1,308 |
69 % |
| 7 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
16 |
1,375 |
63 % |
| 8 |
Toni Nilsson |
Olofströms BGK |
8 |
1,375 |
63 % |
| 9 |
Marie Johansen |
MGK Warberg |
8 |
1,375 |
63 % |
| 10 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
8 |
1,375 |
63 % |
| 11 |
Anton Aronsson |
BGK Jönköping |
8 |
1,375 |
63 % |
| 12 |
Britt Mari Moen |
Borås MGK |
8 |
1,375 |
75 % |
| 13 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
13 |
1,385 |
62 % |
| 14 |
Thomas Arvidsson |
Uddevalla BGK |
13 |
1,385 |
62 % |
| 15 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
13 |
1,385 |
62 % |
|
| 4 |
▸Hål i backe |
667 |
1,634 |
64,6 % |
20,8 % |
7,5 % |
4,0 % |
0,9 % |
0,7 % |
1,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Kari Kuneinen |
MGK Warberg |
11 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
5 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 5 |
Milan Bilén |
MGK Warberg |
13 |
1,077 |
92 % |
| 6 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 7 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 8 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 9 |
Mats Andersson |
Gullbergsbro BGK |
13 |
1,154 |
85 % |
| 10 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
13 |
1,154 |
85 % |
| 11 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
13 |
1,154 |
85 % |
| 12 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
13 |
1,231 |
77 % |
| 13 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,250 |
75 % |
| 14 |
Toni Nilsson |
Olofströms BGK |
8 |
1,250 |
75 % |
| 15 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
8 |
1,250 |
75 % |
|
| 5 |
▸Liggande koner |
667 |
1,546 |
48,3 % |
49,0 % |
2,5 % |
0,1 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
13 |
1,077 |
92 % |
| 2 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 3 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 4 |
Beppe Larsson |
Uddevalla BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 5 |
Håkan Erlandsson |
Askims BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 6 |
Kristian Norling |
Uddevalla BGK |
13 |
1,231 |
77 % |
| 7 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
13 |
1,231 |
77 % |
| 8 |
Staffan Lundblad |
Askims BGK |
8 |
1,250 |
75 % |
| 9 |
Marie Johansen |
MGK Warberg |
8 |
1,250 |
75 % |
| 10 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
13 |
1,308 |
69 % |
| 11 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
13 |
1,308 |
69 % |
| 12 |
Toni Nilsson |
Olofströms BGK |
8 |
1,375 |
63 % |
| 13 |
Anton Aronsson |
BGK Jönköping |
8 |
1,375 |
63 % |
| 14 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,375 |
63 % |
| 15 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
13 |
1,385 |
62 % |
|
| 6 |
▸Fönster |
667 |
2,000 |
30,0 % |
50,4 % |
12,7 % |
4,6 % |
1,2 % |
0,9 % |
0,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
13 |
1,231 |
77 % |
| 2 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
13 |
1,308 |
69 % |
| 3 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
13 |
1,308 |
69 % |
| 4 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 5 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
5 |
1,400 |
60 % |
| 6 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
13 |
1,462 |
54 % |
| 7 |
Toni Nilsson |
Olofströms BGK |
8 |
1,500 |
50 % |
| 8 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
8 |
1,500 |
50 % |
| 9 |
Kari Kuneinen |
MGK Warberg |
11 |
1,545 |
55 % |
| 10 |
Jonny Hansson |
BGK Kärnan |
5 |
1,600 |
40 % |
| 11 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
13 |
1,615 |
38 % |
| 12 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,625 |
38 % |
| 13 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
8 |
1,625 |
38 % |
| 14 |
Britt Mari Moen |
Borås MGK |
8 |
1,625 |
38 % |
| 15 |
Susann Johansen |
MGK Warberg |
8 |
1,625 |
38 % |
|
| 7 |
▸V med lutande avslut |
666 |
1,440 |
71,8 % |
17,9 % |
7,5 % |
1,2 % |
1,2 % |
– |
0,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
13 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Milan Bilén |
MGK Warberg |
13 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
13 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
8 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 7 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 8 |
Mats Andersson |
Gullbergsbro BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 9 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 10 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 11 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 12 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 13 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
13 |
1,154 |
85 % |
| 14 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
13 |
1,154 |
85 % |
| 15 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
13 |
1,154 |
85 % |
|
| 8 |
▸Dubbelkulle |
666 |
1,245 |
76,1 % |
23,3 % |
0,6 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
13 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
13 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Jonny Hansson |
BGK Kärnan |
5 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Robert Svenrot |
Göteborg BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
5 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Niklas Herneryd |
MGK Warberg |
5 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Håkan Erlandsson |
Askims BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
13 |
1,077 |
92 % |
| 12 |
Kristian Norling |
Uddevalla BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 13 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 14 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 15 |
Patric Fransson |
Asarums BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
|
| 9 |
▸Blixt |
665 |
1,829 |
32,6 % |
54,9 % |
10,2 % |
1,8 % |
0,3 % |
– |
0,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 2 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
13 |
1,231 |
77 % |
| 3 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
13 |
1,308 |
77 % |
| 4 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
13 |
1,308 |
69 % |
| 5 |
Milan Bilén |
MGK Warberg |
13 |
1,385 |
62 % |
| 6 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
13 |
1,462 |
69 % |
| 7 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,500 |
50 % |
| 8 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
8 |
1,500 |
50 % |
| 9 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
8 |
1,500 |
50 % |
| 10 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
13 |
1,538 |
46 % |
| 11 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
13 |
1,538 |
46 % |
| 12 |
Jessica Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
13 |
1,615 |
38 % |
| 13 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
13 |
1,615 |
38 % |
| 14 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
8 |
1,625 |
38 % |
| 15 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
8 |
1,625 |
38 % |
|
| 10 |
▸Vinkel |
665 |
1,239 |
76,1 % |
23,9 % |
– |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
13 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Marie Kjellberg |
Uddevalla BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Toni Nilsson |
Olofströms BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Susann Johansen |
MGK Warberg |
7 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Håkan Erlandsson |
Askims BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Erik Börjesson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 10 |
Kari Kuneinen |
MGK Warberg |
11 |
1,091 |
91 % |
| 11 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 12 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 13 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
8 |
1,125 |
88 % |
| 14 |
Elias Chamoun |
MGK Warberg |
8 |
1,125 |
88 % |
| 15 |
Anton Aronsson |
BGK Jönköping |
8 |
1,125 |
88 % |
|
| 11 |
▸Kanon |
665 |
1,911 |
51,6 % |
25,7 % |
12,3 % |
5,4 % |
2,1 % |
1,1 % |
1,8 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
13 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 4 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
13 |
1,231 |
77 % |
| 5 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Elias Chamoun |
MGK Warberg |
8 |
1,250 |
75 % |
| 7 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
13 |
1,308 |
69 % |
| 8 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
13 |
1,308 |
69 % |
| 9 |
Milan Bilén |
MGK Warberg |
13 |
1,308 |
69 % |
| 10 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
16 |
1,375 |
75 % |
| 11 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
8 |
1,375 |
63 % |
| 12 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
8 |
1,375 |
75 % |
| 13 |
Toni Nilsson |
Olofströms BGK |
8 |
1,375 |
63 % |
| 14 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
13 |
1,385 |
69 % |
| 15 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
13 |
1,385 |
69 % |
|
| 12 |
▸Vulkan |
665 |
1,214 |
83,0 % |
13,2 % |
3,2 % |
0,6 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Patric Fransson |
Asarums BGK |
13 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Ronny Granholm |
Askims BGK |
13 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
13 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
13 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
13 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Milan Bilén |
MGK Warberg |
13 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Toni Nilsson |
Olofströms BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Robert Svenrot |
Göteborg BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Beppe Larsson |
Uddevalla BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Jonny Hansson |
BGK Kärnan |
5 |
1,000 |
100 % |
|
| 13 |
▸Rakbana |
665 |
1,483 |
56,2 % |
39,5 % |
3,9 % |
0,3 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
8 |
1,125 |
88 % |
| 4 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
13 |
1,154 |
85 % |
| 5 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
13 |
1,154 |
85 % |
| 6 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
13 |
1,154 |
85 % |
| 7 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
13 |
1,154 |
85 % |
| 8 |
Ella Hjelte |
BGK Jönköping |
5 |
1,200 |
80 % |
| 9 |
Thomas Arvidsson |
Uddevalla BGK |
13 |
1,231 |
85 % |
| 10 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
13 |
1,231 |
77 % |
| 11 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
13 |
1,231 |
77 % |
| 12 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
13 |
1,231 |
77 % |
| 13 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
13 |
1,231 |
77 % |
| 14 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
8 |
1,250 |
75 % |
| 15 |
Marie Johansen |
MGK Warberg |
8 |
1,250 |
75 % |
|
| 14 |
▸Mosbricka |
665 |
1,368 |
74,9 % |
17,9 % |
5,0 % |
1,2 % |
0,2 % |
0,6 % |
0,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
13 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
13 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Mats Andersson |
Gullbergsbro BGK |
13 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Staffan Lundblad |
Askims BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Susann Johansen |
MGK Warberg |
7 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
5 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
16 |
1,063 |
94 % |
| 11 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 12 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
13 |
1,077 |
92 % |
| 13 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
13 |
1,077 |
92 % |
| 14 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 15 |
Kari Kuneinen |
MGK Warberg |
11 |
1,091 |
91 % |
|
| 15 |
▸Mittkulle |
665 |
1,817 |
55,6 % |
26,9 % |
7,5 % |
4,1 % |
3,2 % |
1,4 % |
1,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
13 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 3 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 4 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
13 |
1,154 |
85 % |
| 5 |
Mikael Dahl |
MGK Warberg |
16 |
1,188 |
81 % |
| 6 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
13 |
1,231 |
85 % |
| 7 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,250 |
75 % |
| 8 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
13 |
1,308 |
69 % |
| 9 |
Milan Bilén |
MGK Warberg |
13 |
1,308 |
85 % |
| 10 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
13 |
1,308 |
69 % |
| 11 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
13 |
1,308 |
85 % |
| 12 |
Kari Kuneinen |
MGK Warberg |
11 |
1,364 |
82 % |
| 13 |
Staffan Lundblad |
Askims BGK |
8 |
1,375 |
63 % |
| 14 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
8 |
1,375 |
75 % |
| 15 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
8 |
1,375 |
63 % |
|
| 16 |
▸Salto |
665 |
1,737 |
36,4 % |
56,4 % |
5,6 % |
1,1 % |
0,2 % |
0,3 % |
0,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 2 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 3 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
13 |
1,231 |
77 % |
| 4 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
13 |
1,231 |
77 % |
| 5 |
Susann Johansen |
MGK Warberg |
7 |
1,286 |
71 % |
| 6 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
13 |
1,308 |
69 % |
| 7 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,375 |
63 % |
| 8 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
13 |
1,385 |
62 % |
| 9 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
13 |
1,385 |
62 % |
| 10 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
13 |
1,385 |
62 % |
| 11 |
Jonny Hansson |
BGK Kärnan |
5 |
1,400 |
60 % |
| 12 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
13 |
1,462 |
54 % |
| 13 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
13 |
1,462 |
54 % |
| 14 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
13 |
1,462 |
54 % |
| 15 |
Toni Nilsson |
Olofströms BGK |
8 |
1,500 |
63 % |
|
| 17 |
▸Passage |
665 |
1,483 |
62,1 % |
30,1 % |
6,2 % |
1,1 % |
0,5 % |
– |
0,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
8 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Toni Nilsson |
Olofströms BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Jim Hjelte |
BGK Jönköping |
5 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 7 |
Ronny Granholm |
Askims BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 8 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 9 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 10 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
13 |
1,077 |
92 % |
| 11 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 12 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
13 |
1,154 |
85 % |
| 13 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
13 |
1,154 |
85 % |
| 14 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
13 |
1,154 |
85 % |
| 15 |
Niklas Herneryd |
MGK Warberg |
5 |
1,200 |
80 % |
|
| 18 |
▸Labyrint |
665 |
1,367 |
77,7 % |
14,0 % |
4,2 % |
2,6 % |
0,9 % |
0,6 % |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
13 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
13 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Jenny Erlandsson |
Askims BGK |
13 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Staffan Lundblad |
Askims BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Pär Johannesson |
Askims BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 9 |
Rebecka Svensson |
BGK Jönköping |
13 |
1,077 |
92 % |
| 10 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 11 |
Toni Nilsson |
Olofströms BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 12 |
Marie Johansen |
MGK Warberg |
8 |
1,125 |
88 % |
| 13 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 14 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 15 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
|