| 1 |
▸Tetror |
805 |
1,221 |
85,2 % |
11,9 % |
1,7 % |
– |
– |
– |
1,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Karin Olsson |
Uppsala BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Christian Olsson |
Tantogårdens BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Amir El Quachani |
Uppsala BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Per Karlsson |
Tantogårdens BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Mattias Persson |
Malmö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
7 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Rikard Lindqvist |
Skoghalls BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Nils Matton |
Skoghalls BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
7 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Teija Sarkkinen |
Örebro BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Rebecka Svensson |
BGK Jönköping |
6 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Elias Kandevik |
Skoghalls BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
|
| 2 |
▸Dubbelkulle |
805 |
1,645 |
43,2 % |
55,0 % |
0,2 % |
– |
– |
– |
1,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Tom Nielsen |
BGK Linjen |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
9 |
1,222 |
78 % |
| 5 |
Per Karlsson |
Tantogårdens BGK |
8 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
15 |
1,267 |
73 % |
| 7 |
Marielle Svensson |
BGK Jönköping |
7 |
1,286 |
71 % |
| 8 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
10 |
1,300 |
70 % |
| 9 |
Elias Lindberg |
BGK Linjen |
6 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Jon Björklund |
Tantogårdens BGK |
11 |
1,364 |
64 % |
| 11 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
16 |
1,375 |
63 % |
| 12 |
Fredrik Persson |
Uppsala BGK |
8 |
1,375 |
63 % |
| 13 |
Karin Olsson |
Uppsala BGK |
10 |
1,400 |
60 % |
| 14 |
Rebecka Johansson |
Skoghalls BGK |
10 |
1,400 |
60 % |
| 15 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
10 |
1,400 |
60 % |
|
| 3 |
▸Pinnbana |
805 |
1,486 |
62,7 % |
29,9 % |
6,1 % |
0,2 % |
0,1 % |
– |
0,9 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Fredrik Persson |
Uppsala BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Nils Matton |
Skoghalls BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Malin Kessels |
BGK Linjen |
5 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
16 |
1,125 |
88 % |
| 5 |
Per Karlsson |
Tantogårdens BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 6 |
Amir El Quachani |
Uppsala BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 7 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 8 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 9 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
15 |
1,133 |
87 % |
| 10 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 11 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
7 |
1,143 |
86 % |
| 12 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 13 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 14 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
7 |
1,143 |
86 % |
| 15 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
|
| 4 |
▸Snäcka |
805 |
1,198 |
86,1 % |
11,4 % |
1,2 % |
0,4 % |
0,2 % |
– |
0,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
16 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Annelie Lundell |
Malmö BGK |
15 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
14 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Martin Luhanko |
Hjelmsjö BGK |
14 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
10 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Rebecka Johansson |
Skoghalls BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
10 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Patric Fransson |
Asarums BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Peer Rudbaek Hansen |
Malmö BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Fredrik Persson |
Uppsala BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Simon Junker |
Tantogårdens BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
8 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Tim Gustafsson |
Örebro BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
|
| 5 |
▸Saltzburger-V |
805 |
1,662 |
67,2 % |
17,3 % |
8,3 % |
2,2 % |
1,7 % |
0,7 % |
2,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
16 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
14 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Karin Olsson |
Uppsala BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Fredrik Persson |
Uppsala BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
7 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Alison Spets |
Uppsala BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Bengt Ahlström |
Åstorps MGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Tony Lindell |
Åstorps MGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Mikael Karlsson |
Kungälvs BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Thomas Bladh |
Olofströms BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Ulf Westholm |
Malmö BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
|
| 6 |
▸Kanon |
805 |
1,769 |
61,0 % |
21,4 % |
8,7 % |
3,7 % |
2,0 % |
0,4 % |
2,9 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Ulf Westholm |
Malmö BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Christian Olsson |
Tantogårdens BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Tim Gustafsson |
Örebro BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Robin Andersson |
Örebro BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Nils Bertil Lindhqvist |
BGK Kärnan |
5 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
10 |
1,100 |
90 % |
| 10 |
Patric Fransson |
Asarums BGK |
10 |
1,100 |
90 % |
| 11 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 12 |
Fredrik Persson |
Uppsala BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 13 |
Amir El Quachani |
Uppsala BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 14 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 15 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
|
| 7 |
▸Salto |
805 |
1,876 |
26,8 % |
67,7 % |
2,9 % |
0,5 % |
– |
– |
2,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
Amir El Quachani |
Uppsala BGK |
8 |
1,250 |
75 % |
| 3 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
15 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Ulf Westholm |
Malmö BGK |
10 |
1,400 |
60 % |
| 5 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 6 |
Mikael Karlsson |
Kungälvs BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 7 |
Jonny Hansson |
BGK Kärnan |
5 |
1,400 |
60 % |
| 8 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 9 |
Rikard Lindqvist |
Skoghalls BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 10 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 11 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
14 |
1,500 |
50 % |
| 12 |
Fredrik Persson |
Uppsala BGK |
8 |
1,500 |
50 % |
| 13 |
Robin Andersson |
Örebro BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 14 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
6 |
1,500 |
50 % |
| 15 |
Janos Czifrik |
Malmö BGK |
18 |
1,556 |
44 % |
|
| 8 |
▸Klack |
805 |
1,443 |
73,7 % |
16,4 % |
6,8 % |
1,0 % |
0,5 % |
0,4 % |
1,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
16 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
14 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Felix Hall |
Linköpings BGK |
14 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Fredrik Persson |
Uppsala BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Simon Junker |
Tantogårdens BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
7 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Jens Bergström |
Askims BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Marielle Svensson |
BGK Jönköping |
7 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Bengt Ahlström |
Åstorps MGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Tony Lindell |
Åstorps MGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
|
| 9 |
▸Labyrint |
805 |
1,345 |
79,3 % |
13,7 % |
4,5 % |
0,9 % |
0,5 % |
0,1 % |
1,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
14 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Johan Kessels |
BGK Linjen |
10 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Amanda Eriksson |
Skoghalls BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Fredrik Persson |
Uppsala BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
8 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Simon Junker |
Tantogårdens BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Amir El Quachani |
Uppsala BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Jens Bergström |
Askims BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Mattias Persson |
Malmö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
|
| 10 |
▸Håv |
805 |
1,339 |
82,5 % |
10,6 % |
3,2 % |
1,1 % |
0,9 % |
0,4 % |
1,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
14 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Ulf Kristiansson |
Skoghalls BGK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
10 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Karin Olsson |
Uppsala BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Amanda Eriksson |
Skoghalls BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
9 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
8 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Fredrik Persson |
Uppsala BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Julia Sjöberg |
Skoghalls BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
7 |
1,000 |
100 % |
|
| 11 |
▸Diablo |
806 |
1,392 |
77,2 % |
15,5 % |
3,7 % |
1,6 % |
– |
0,5 % |
1,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
14 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
14 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Jon Björklund |
Tantogårdens BGK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
10 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
9 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Amir El Quachani |
Uppsala BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Fredrik Persson |
Uppsala BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Jens Bergström |
Askims BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Rikard Lindqvist |
Skoghalls BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
|
| 12 |
▸Brygga |
805 |
1,712 |
38,3 % |
59,8 % |
0,1 % |
– |
– |
– |
1,9 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 2 |
Karin Olsson |
Uppsala BGK |
10 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Jonas Sälgfors |
BGK Värend |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Amir El Quachani |
Uppsala BGK |
8 |
1,250 |
75 % |
| 5 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
8 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Ulf Kristiansson |
Skoghalls BGK |
11 |
1,273 |
73 % |
| 7 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 8 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 9 |
Rikard Lindqvist |
Skoghalls BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 10 |
Jon Björklund |
Tantogårdens BGK |
11 |
1,364 |
64 % |
| 11 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
8 |
1,375 |
63 % |
| 12 |
Per Karlsson |
Tantogårdens BGK |
8 |
1,375 |
63 % |
| 13 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
15 |
1,400 |
60 % |
| 14 |
Johan Kessels |
BGK Linjen |
10 |
1,400 |
60 % |
| 15 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
|
| 13 |
▸Vinkel |
805 |
1,466 |
61,0 % |
36,3 % |
1,5 % |
– |
– |
0,1 % |
1,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Wilma Harrysson |
Asarums BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
6 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Mattias Wik |
Malmö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Fredrik Persson |
Uppsala BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 7 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 8 |
Annelie Lundell |
Malmö BGK |
15 |
1,133 |
87 % |
| 9 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 10 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
7 |
1,143 |
86 % |
| 11 |
Rebecka Svensson |
BGK Jönköping |
6 |
1,167 |
83 % |
| 12 |
Emil Stille |
BGK Jönköping |
6 |
1,167 |
83 % |
| 13 |
Ulf Kristiansson |
Skoghalls BGK |
11 |
1,182 |
82 % |
| 14 |
Rebecka Johansson |
Skoghalls BGK |
10 |
1,200 |
80 % |
| 15 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
|
| 14 |
▸Liggande koner |
805 |
1,559 |
54,2 % |
42,0 % |
2,1 % |
0,2 % |
– |
– |
1,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
7 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Elias Kandevik |
Skoghalls BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 8 |
Tim Gustafsson |
Örebro BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 9 |
Robin Andersson |
Örebro BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 10 |
Emil Stille |
BGK Jönköping |
6 |
1,167 |
83 % |
| 11 |
Jon Björklund |
Tantogårdens BGK |
11 |
1,182 |
82 % |
| 12 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
16 |
1,188 |
81 % |
| 13 |
Leif Nilsson |
Asarums BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 14 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
5 |
1,200 |
80 % |
| 15 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
|
| 15 |
▸Mushål |
805 |
1,590 |
62,6 % |
28,1 % |
4,6 % |
2,0 % |
0,2 % |
0,1 % |
2,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
10 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Erik Börjesson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Jonny Hansson |
BGK Kärnan |
5 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Thomas Bladh |
Olofströms BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
9 |
1,111 |
89 % |
| 7 |
Julia Sjöberg |
Skoghalls BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 8 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 9 |
Wilma Harrysson |
Asarums BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 10 |
Susann Johansen |
MGK Warberg |
7 |
1,143 |
86 % |
| 11 |
Ingela Norlin |
BGK Linjen |
18 |
1,167 |
83 % |
| 12 |
Alison Spets |
Uppsala BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 13 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 14 |
Elias Lindberg |
BGK Linjen |
6 |
1,167 |
83 % |
| 15 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
6 |
1,167 |
83 % |
|
| 16 |
▸Passage |
805 |
1,375 |
74,4 % |
19,9 % |
3,6 % |
0,7 % |
– |
– |
1,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Ulf Kristiansson |
Skoghalls BGK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Fredrik Persson |
Uppsala BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Christian Olsson |
Tantogårdens BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Wilma Harrysson |
Asarums BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Tim Gustafsson |
Örebro BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
6 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Tommy Blixt |
Eskilstuna BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Jonny Hansson |
BGK Kärnan |
5 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Erik Börjesson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Ulf Westholm |
Malmö BGK |
10 |
1,100 |
90 % |
| 13 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
10 |
1,100 |
90 % |
| 14 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
9 |
1,111 |
89 % |
| 15 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
14 |
1,143 |
86 % |
|
| 17 |
▸Mittkulle |
805 |
1,317 |
83,6 % |
10,4 % |
1,9 % |
1,5 % |
1,2 % |
0,1 % |
1,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Felix Hall |
Linköpings BGK |
14 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Ulf Kristiansson |
Skoghalls BGK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Rebecka Johansson |
Skoghalls BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Amir El Quachani |
Uppsala BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Julia Sjöberg |
Skoghalls BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Fredrik Persson |
Uppsala BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Christian Olsson |
Tantogårdens BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Jens Bergström |
Askims BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Rikard Lindqvist |
Skoghalls BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
7 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
7 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
7 |
1,000 |
100 % |
|
| 18 |
▸Blixt |
805 |
1,860 |
41,1 % |
46,5 % |
7,3 % |
1,7 % |
0,1 % |
0,2 % |
3,0 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
7 |
1,143 |
86 % |
| 2 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 3 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Jimmy Svärd |
Kungälvs BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 5 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
5 |
1,200 |
80 % |
| 6 |
Ronny Granholm |
Askims BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 7 |
Fredrik Persson |
Uppsala BGK |
8 |
1,250 |
75 % |
| 8 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 9 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 10 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 11 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
9 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Simon Junker |
Tantogårdens BGK |
8 |
1,375 |
63 % |
| 13 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
8 |
1,375 |
63 % |
| 14 |
Christian Olsson |
Tantogårdens BGK |
8 |
1,375 |
63 % |
| 15 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
8 |
1,375 |
63 % |
|