| 1 |
▸Tetror |
2 681 |
1,147 |
88,4 % |
8,7 % |
2,8 % |
0,1 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Johan Kessels |
BGK Linjen |
28 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
23 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Jörgen Johansson |
Kalmar MGK |
18 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Jannick Hornbek Skov |
Olofströms BGK |
16 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Fredrik Tagesson |
Örebro BGK |
15 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
13 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Mattia Aclasto |
BGK Jönköping |
12 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Thomas Karlsson |
Asarums BGK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Hilda Gustavsson Ekebom |
Örebro BGK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Niklas Roth |
BGK Värend |
10 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
45 |
1,022 |
98 % |
| 12 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
42 |
1,024 |
98 % |
| 13 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
42 |
1,024 |
98 % |
| 14 |
Leif Nilsson |
Asarums BGK |
39 |
1,026 |
97 % |
| 15 |
Lars Rydberg |
Olofströms BGK |
37 |
1,027 |
97 % |
|
| 2 |
▸Snäcka |
2 681 |
1,382 |
73,4 % |
19,7 % |
4,3 % |
1,5 % |
0,6 % |
0,2 % |
0,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
37 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
21 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
17 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
55 |
1,036 |
96 % |
| 6 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
54 |
1,037 |
96 % |
| 7 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
26 |
1,038 |
96 % |
| 8 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
24 |
1,042 |
96 % |
| 9 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
45 |
1,044 |
96 % |
| 10 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
44 |
1,045 |
95 % |
| 11 |
Fredrik Wallin |
Asarums BGK |
43 |
1,047 |
95 % |
| 12 |
Ingmar Åkesson |
Asarums BGK |
33 |
1,061 |
94 % |
| 13 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 14 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
36 |
1,083 |
92 % |
| 15 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
24 |
1,083 |
92 % |
|
| 3 |
▸Salto |
2 681 |
1,718 |
33,1 % |
62,7 % |
3,6 % |
0,5 % |
0,0 % |
– |
0,0 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
13 |
1,308 |
69 % |
| 2 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
26 |
1,385 |
62 % |
| 3 |
Per-Olof Olsson |
Olofströms BGK |
41 |
1,439 |
56 % |
| 4 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
45 |
1,444 |
56 % |
| 5 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
44 |
1,455 |
55 % |
| 6 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
42 |
1,476 |
55 % |
| 7 |
Fredrik Wallin |
Asarums BGK |
43 |
1,488 |
53 % |
| 8 |
Michael Karlsson |
Olofströms BGK |
28 |
1,500 |
50 % |
| 9 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
24 |
1,500 |
50 % |
| 10 |
Linda Iversen |
Asarums BGK |
45 |
1,533 |
47 % |
| 11 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
37 |
1,541 |
46 % |
| 12 |
Ingmar Åkesson |
Asarums BGK |
33 |
1,545 |
45 % |
| 13 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
42 |
1,548 |
48 % |
| 14 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
36 |
1,556 |
47 % |
| 15 |
Göran Andersson |
Asarums BGK |
34 |
1,559 |
44 % |
|
| 4 |
▸Kanon |
2 685 |
1,911 |
54,4 % |
23,9 % |
10,1 % |
5,4 % |
2,5 % |
1,2 % |
2,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
24 |
1,042 |
96 % |
| 3 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
13 |
1,154 |
85 % |
| 4 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
12 |
1,167 |
83 % |
| 5 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
21 |
1,238 |
76 % |
| 6 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
12 |
1,250 |
83 % |
| 7 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
31 |
1,258 |
81 % |
| 8 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
34 |
1,265 |
74 % |
| 9 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
44 |
1,273 |
75 % |
| 10 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
55 |
1,291 |
80 % |
| 11 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
54 |
1,296 |
78 % |
| 12 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
45 |
1,311 |
73 % |
| 13 |
Jannick Hornbek Skov |
Olofströms BGK |
16 |
1,313 |
81 % |
| 14 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
42 |
1,333 |
79 % |
| 15 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
24 |
1,333 |
79 % |
|
| 5 |
▸Vinkel |
2 681 |
1,325 |
68,3 % |
31,1 % |
0,6 % |
– |
0,0 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Leif Nilsson |
Asarums BGK |
39 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Mattia Aclasto |
BGK Jönköping |
12 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Jannick Hornbek Skov |
Olofströms BGK |
16 |
1,063 |
94 % |
| 5 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
42 |
1,071 |
93 % |
| 6 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
37 |
1,108 |
89 % |
| 7 |
Michael Karlsson |
Olofströms BGK |
27 |
1,111 |
89 % |
| 8 |
Fredrik Wallin |
Asarums BGK |
42 |
1,119 |
88 % |
| 9 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
42 |
1,119 |
88 % |
| 10 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
16 |
1,125 |
88 % |
| 11 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
54 |
1,130 |
89 % |
| 12 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
45 |
1,133 |
89 % |
| 13 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
43 |
1,140 |
86 % |
| 14 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
34 |
1,176 |
82 % |
| 15 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
55 |
1,182 |
82 % |
|
| 6 |
▸Håv |
2 683 |
1,135 |
90,8 % |
6,8 % |
1,3 % |
0,5 % |
0,2 % |
0,1 % |
0,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
55 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Raimo Hagelberg |
Olofströms BGK |
49 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
45 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
43 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
42 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Leif Nilsson |
Asarums BGK |
39 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
39 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
37 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
36 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
34 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
31 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Johan Kessels |
BGK Linjen |
28 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Michael Karlsson |
Olofströms BGK |
27 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
24 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
23 |
1,000 |
100 % |
|
| 7 |
▸Dubbelkulle |
2 681 |
1,392 |
61,5 % |
37,7 % |
0,7 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
24 |
1,042 |
96 % |
| 2 |
Toni Nilsson |
Olofströms BGK |
21 |
1,048 |
95 % |
| 3 |
Jannick Hornbek Skov |
Olofströms BGK |
16 |
1,063 |
94 % |
| 4 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
45 |
1,067 |
93 % |
| 5 |
Fredrik Tagesson |
Örebro BGK |
15 |
1,067 |
93 % |
| 6 |
Michael Karlsson |
Olofströms BGK |
27 |
1,074 |
93 % |
| 7 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
36 |
1,083 |
92 % |
| 8 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 9 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
11 |
1,091 |
91 % |
| 10 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
43 |
1,116 |
88 % |
| 11 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
42 |
1,119 |
88 % |
| 12 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
55 |
1,145 |
85 % |
| 13 |
Ingmar Åkesson |
Asarums BGK |
33 |
1,152 |
85 % |
| 14 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
12 |
1,167 |
83 % |
| 15 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
12 |
1,167 |
83 % |
|
| 8 |
▸Mushål |
2 683 |
1,614 |
59,0 % |
28,1 % |
7,9 % |
3,2 % |
1,2 % |
0,4 % |
0,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
26 |
1,077 |
92 % |
| 2 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
37 |
1,135 |
86 % |
| 3 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
13 |
1,154 |
85 % |
| 4 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
17 |
1,176 |
82 % |
| 5 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
45 |
1,178 |
82 % |
| 6 |
Jannick Hornbek Skov |
Olofströms BGK |
16 |
1,188 |
81 % |
| 7 |
Ingmar Åkesson |
Asarums BGK |
33 |
1,212 |
79 % |
| 8 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
23 |
1,217 |
78 % |
| 9 |
Raimo Hagelberg |
Olofströms BGK |
49 |
1,224 |
82 % |
| 10 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
55 |
1,236 |
80 % |
| 11 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
42 |
1,238 |
76 % |
| 12 |
Toni Nilsson |
Olofströms BGK |
21 |
1,238 |
81 % |
| 13 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
42 |
1,262 |
76 % |
| 14 |
Fredrik Tagesson |
Örebro BGK |
15 |
1,267 |
80 % |
| 15 |
Thomas Karlsson |
Asarums BGK |
11 |
1,273 |
73 % |
|
| 9 |
▸Labyrint |
2 682 |
1,312 |
80,6 % |
12,9 % |
3,9 % |
1,1 % |
0,7 % |
0,3 % |
0,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
55 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Fredrik Wallin |
Asarums BGK |
42 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
36 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
13 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Claes Mörck |
Kalmar MGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
43 |
1,023 |
98 % |
| 8 |
Per-Olof Olsson |
Olofströms BGK |
41 |
1,024 |
98 % |
| 9 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
32 |
1,031 |
97 % |
| 10 |
Johan Kessels |
BGK Linjen |
28 |
1,036 |
96 % |
| 11 |
Michael Karlsson |
Olofströms BGK |
27 |
1,037 |
96 % |
| 12 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
26 |
1,038 |
96 % |
| 13 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
23 |
1,043 |
96 % |
| 14 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
45 |
1,044 |
96 % |
| 15 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
42 |
1,048 |
98 % |
|
| 10 |
▸Klack |
2 681 |
1,390 |
73,3 % |
18,9 % |
5,1 % |
1,6 % |
0,7 % |
0,2 % |
0,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
26 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Fredrik Tagesson |
Örebro BGK |
15 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Claes Mörck |
Kalmar MGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
45 |
1,022 |
98 % |
| 7 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
37 |
1,027 |
97 % |
| 8 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
23 |
1,043 |
96 % |
| 9 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
43 |
1,047 |
95 % |
| 10 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
17 |
1,059 |
94 % |
| 11 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
32 |
1,063 |
94 % |
| 12 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
16 |
1,063 |
94 % |
| 13 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
27 |
1,074 |
93 % |
| 14 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
36 |
1,083 |
92 % |
| 15 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
24 |
1,083 |
92 % |
|
| 11 |
▸Brygga |
2 681 |
1,276 |
72,5 % |
27,5 % |
0,1 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
23 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
16 |
1,063 |
94 % |
| 3 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
45 |
1,067 |
93 % |
| 4 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
43 |
1,070 |
93 % |
| 5 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 6 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
24 |
1,083 |
92 % |
| 7 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 8 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 9 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 10 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 11 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
42 |
1,095 |
90 % |
| 12 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
55 |
1,109 |
89 % |
| 13 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
26 |
1,115 |
88 % |
| 14 |
Fredrik Wallin |
Asarums BGK |
42 |
1,119 |
88 % |
| 15 |
Leif Nilsson |
Asarums BGK |
39 |
1,128 |
87 % |
|
| 12 |
▸Passage |
2 681 |
1,442 |
67,1 % |
24,9 % |
5,5 % |
1,8 % |
0,4 % |
0,2 % |
0,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mattia Aclasto |
BGK Jönköping |
12 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Hilda Gustavsson Ekebom |
Örebro BGK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 4 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
23 |
1,087 |
91 % |
| 5 |
Claes Mörck |
Kalmar MGK |
10 |
1,100 |
90 % |
| 6 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
42 |
1,119 |
88 % |
| 7 |
Fredrik Wallin |
Asarums BGK |
42 |
1,119 |
88 % |
| 8 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
42 |
1,143 |
88 % |
| 9 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
37 |
1,162 |
86 % |
| 10 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
43 |
1,163 |
86 % |
| 11 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
54 |
1,167 |
83 % |
| 12 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
23 |
1,174 |
83 % |
| 13 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
55 |
1,182 |
82 % |
| 14 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
11 |
1,182 |
82 % |
| 15 |
Stefan Jönsson |
Asarums BGK |
32 |
1,188 |
84 % |
|
| 13 |
▸Saltzburger-V |
2 682 |
1,803 |
60,7 % |
20,7 % |
8,6 % |
4,1 % |
2,1 % |
1,1 % |
2,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
43 |
1,023 |
98 % |
| 2 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
24 |
1,083 |
92 % |
| 3 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
34 |
1,118 |
88 % |
| 4 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
16 |
1,125 |
88 % |
| 5 |
Jannick Hornbek Skov |
Olofströms BGK |
16 |
1,125 |
94 % |
| 6 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
45 |
1,133 |
87 % |
| 7 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
54 |
1,167 |
89 % |
| 8 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
12 |
1,167 |
83 % |
| 9 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
36 |
1,194 |
86 % |
| 10 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
10 |
1,200 |
80 % |
| 11 |
Fredrik Wallin |
Asarums BGK |
42 |
1,214 |
81 % |
| 12 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
55 |
1,218 |
84 % |
| 13 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
21 |
1,238 |
76 % |
| 14 |
Toni Nilsson |
Olofströms BGK |
21 |
1,238 |
76 % |
| 15 |
Ingmar Åkesson |
Asarums BGK |
33 |
1,242 |
79 % |
|
| 14 |
▸Liggande koner |
2 681 |
1,280 |
73,1 % |
25,8 % |
1,0 % |
0,1 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
24 |
1,042 |
96 % |
| 2 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
16 |
1,063 |
94 % |
| 3 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
45 |
1,067 |
93 % |
| 4 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
54 |
1,074 |
93 % |
| 5 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
11 |
1,091 |
91 % |
| 6 |
Stefan Jönsson |
Asarums BGK |
32 |
1,094 |
91 % |
| 7 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
21 |
1,095 |
90 % |
| 8 |
Per-Olof Olsson |
Olofströms BGK |
40 |
1,100 |
90 % |
| 9 |
Leif Nilsson |
Asarums BGK |
39 |
1,103 |
90 % |
| 10 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
55 |
1,109 |
89 % |
| 11 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
36 |
1,111 |
89 % |
| 12 |
Michael Karlsson |
Olofströms BGK |
27 |
1,111 |
89 % |
| 13 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
43 |
1,116 |
88 % |
| 14 |
Fredrik Tagesson |
Örebro BGK |
15 |
1,133 |
87 % |
| 15 |
Rolf Hiller |
Asarums BGK |
50 |
1,140 |
86 % |
|
| 15 |
▸Mittkulle |
2 682 |
1,309 |
82,6 % |
10,9 % |
3,1 % |
1,7 % |
0,8 % |
0,5 % |
0,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
55 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
45 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
43 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
24 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
21 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
16 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
54 |
1,019 |
98 % |
| 15 |
Fredrik Wallin |
Asarums BGK |
42 |
1,024 |
98 % |
|
| 16 |
▸Blixt |
2 681 |
1,696 |
48,4 % |
38,6 % |
9,9 % |
1,9 % |
0,6 % |
0,1 % |
0,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
21 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
43 |
1,093 |
91 % |
| 3 |
Thomas Karlsson |
Asarums BGK |
10 |
1,100 |
90 % |
| 4 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
42 |
1,167 |
83 % |
| 5 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
24 |
1,167 |
83 % |
| 6 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
23 |
1,174 |
83 % |
| 7 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
16 |
1,188 |
81 % |
| 8 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
36 |
1,194 |
81 % |
| 9 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
55 |
1,218 |
78 % |
| 10 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
26 |
1,269 |
73 % |
| 11 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
48 |
1,271 |
75 % |
| 12 |
Stefan Jönsson |
Asarums BGK |
32 |
1,281 |
75 % |
| 13 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
45 |
1,333 |
69 % |
| 14 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
12 |
1,333 |
67 % |
| 15 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
11 |
1,364 |
64 % |
|
| 17 |
▸Pinnbana |
2 681 |
1,777 |
38,8 % |
46,3 % |
13,5 % |
1,3 % |
0,1 % |
0,0 % |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
13 |
1,154 |
85 % |
| 2 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
45 |
1,333 |
69 % |
| 3 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
42 |
1,333 |
71 % |
| 4 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
24 |
1,333 |
75 % |
| 5 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
32 |
1,344 |
69 % |
| 6 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
55 |
1,345 |
65 % |
| 7 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
43 |
1,349 |
67 % |
| 8 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
26 |
1,385 |
62 % |
| 9 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
10 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
21 |
1,429 |
62 % |
| 11 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
16 |
1,438 |
63 % |
| 12 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
16 |
1,438 |
63 % |
| 13 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
54 |
1,444 |
57 % |
| 14 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
36 |
1,444 |
72 % |
| 15 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
37 |
1,459 |
57 % |
|
| 18 |
▸Fönster |
2 683 |
1,884 |
41,7 % |
39,3 % |
11,9 % |
4,6 % |
1,3 % |
0,7 % |
0,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
24 |
1,083 |
92 % |
| 2 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
12 |
1,167 |
83 % |
| 3 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
55 |
1,309 |
69 % |
| 4 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
42 |
1,310 |
71 % |
| 5 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
43 |
1,326 |
70 % |
| 6 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
17 |
1,353 |
71 % |
| 7 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
16 |
1,375 |
69 % |
| 8 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
45 |
1,378 |
67 % |
| 9 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
21 |
1,381 |
67 % |
| 10 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
54 |
1,407 |
69 % |
| 11 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
34 |
1,412 |
68 % |
| 12 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
48 |
1,458 |
58 % |
| 13 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
13 |
1,462 |
54 % |
| 14 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
40 |
1,500 |
65 % |
| 15 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
32 |
1,500 |
66 % |
|