| 1 |
▸Tetror |
2 294 |
1,154 |
87,8 % |
9,2 % |
2,9 % |
0,2 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars Rydberg |
Olofströms BGK |
29 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Johan Kessels |
BGK Linjen |
28 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Michael Karlsson |
Olofströms BGK |
22 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
17 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Toni Nilsson |
Olofströms BGK |
16 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Jörgen Johansson |
Kalmar MGK |
15 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Fredrik Tagesson |
Örebro BGK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Jannick Hornbek Skov |
Olofströms BGK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Mattia Aclasto |
BGK Jönköping |
12 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Hilda Gustavsson Ekebom |
Örebro BGK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
10 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Niklas Roth |
BGK Värend |
10 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
41 |
1,024 |
98 % |
|
| 2 |
▸Snäcka |
2 294 |
1,411 |
72,0 % |
20,3 % |
4,7 % |
1,8 % |
0,7 % |
0,2 % |
0,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
47 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
29 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
21 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
16 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
46 |
1,022 |
98 % |
| 8 |
Fredrik Wallin |
Asarums BGK |
34 |
1,029 |
97 % |
| 9 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
22 |
1,045 |
95 % |
| 10 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
22 |
1,045 |
95 % |
| 11 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
41 |
1,049 |
95 % |
| 12 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
35 |
1,057 |
94 % |
| 13 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
27 |
1,074 |
93 % |
| 14 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 15 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
12 |
1,083 |
92 % |
|
| 3 |
▸Salto |
2 294 |
1,734 |
31,8 % |
63,8 % |
3,7 % |
0,6 % |
0,0 % |
– |
0,0 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
12 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
12 |
1,417 |
58 % |
| 3 |
Fredrik Wallin |
Asarums BGK |
34 |
1,441 |
56 % |
| 4 |
Per-Olof Olsson |
Olofströms BGK |
31 |
1,452 |
55 % |
| 5 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
41 |
1,463 |
54 % |
| 6 |
Jannick Hornbek Skov |
Olofströms BGK |
12 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
Fredrik Tagesson |
Örebro BGK |
12 |
1,500 |
50 % |
| 8 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
35 |
1,514 |
49 % |
| 9 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
28 |
1,536 |
50 % |
| 10 |
Raimo Hagelberg |
Olofströms BGK |
39 |
1,538 |
46 % |
| 11 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
33 |
1,545 |
48 % |
| 12 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
22 |
1,545 |
45 % |
| 13 |
Michael Karlsson |
Olofströms BGK |
22 |
1,545 |
45 % |
| 14 |
Ingmar Åkesson |
Asarums BGK |
22 |
1,545 |
45 % |
| 15 |
Linda Iversen |
Asarums BGK |
40 |
1,550 |
45 % |
|
| 4 |
▸Kanon |
2 294 |
1,935 |
53,6 % |
24,3 % |
10,2 % |
5,4 % |
2,7 % |
1,3 % |
2,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
22 |
1,045 |
95 % |
| 3 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
12 |
1,167 |
83 % |
| 4 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
12 |
1,167 |
83 % |
| 5 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
22 |
1,227 |
82 % |
| 6 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
21 |
1,238 |
76 % |
| 7 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
12 |
1,250 |
83 % |
| 8 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
27 |
1,259 |
74 % |
| 9 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
46 |
1,261 |
83 % |
| 10 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
33 |
1,273 |
76 % |
| 11 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
35 |
1,286 |
71 % |
| 12 |
Fredrik Wallin |
Asarums BGK |
34 |
1,294 |
82 % |
| 13 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
17 |
1,294 |
76 % |
| 14 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
26 |
1,308 |
77 % |
| 15 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
41 |
1,317 |
73 % |
|
| 5 |
▸Vinkel |
2 294 |
1,333 |
67,6 % |
31,6 % |
0,7 % |
– |
0,0 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Leif Nilsson |
Asarums BGK |
34 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Mattia Aclasto |
BGK Jönköping |
12 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
29 |
1,034 |
97 % |
| 5 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
28 |
1,071 |
93 % |
| 6 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 7 |
Jannick Hornbek Skov |
Olofströms BGK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 8 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
41 |
1,098 |
93 % |
| 9 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
10 |
1,100 |
90 % |
| 10 |
Michael Karlsson |
Olofströms BGK |
22 |
1,136 |
86 % |
| 11 |
Fredrik Wallin |
Asarums BGK |
34 |
1,147 |
85 % |
| 12 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
47 |
1,149 |
87 % |
| 13 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
33 |
1,152 |
85 % |
| 14 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
12 |
1,167 |
83 % |
| 15 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
12 |
1,167 |
83 % |
|
| 6 |
▸Håv |
2 296 |
1,147 |
90,2 % |
7,2 % |
1,5 % |
0,6 % |
0,3 % |
0,1 % |
0,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
46 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
41 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Raimo Hagelberg |
Olofströms BGK |
39 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
35 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
34 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Leif Nilsson |
Asarums BGK |
34 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
29 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
29 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
28 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Johan Kessels |
BGK Linjen |
28 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
27 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
26 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Ingmar Åkesson |
Asarums BGK |
22 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Michael Karlsson |
Olofströms BGK |
22 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
22 |
1,000 |
100 % |
|
| 7 |
▸Dubbelkulle |
2 294 |
1,413 |
59,5 % |
39,7 % |
0,8 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
22 |
1,045 |
95 % |
| 2 |
Toni Nilsson |
Olofströms BGK |
16 |
1,063 |
94 % |
| 3 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
29 |
1,069 |
93 % |
| 4 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
41 |
1,073 |
93 % |
| 5 |
Jannick Hornbek Skov |
Olofströms BGK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 6 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 7 |
Fredrik Tagesson |
Örebro BGK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 8 |
Michael Karlsson |
Olofströms BGK |
22 |
1,091 |
91 % |
| 9 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
10 |
1,100 |
90 % |
| 10 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
35 |
1,114 |
89 % |
| 11 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
33 |
1,152 |
85 % |
| 12 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
46 |
1,152 |
85 % |
| 13 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
12 |
1,167 |
83 % |
| 14 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
12 |
1,167 |
83 % |
| 15 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
12 |
1,167 |
83 % |
|
| 8 |
▸Mushål |
2 295 |
1,644 |
57,7 % |
28,8 % |
8,1 % |
3,4 % |
1,3 % |
0,5 % |
0,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 2 |
Ingmar Åkesson |
Asarums BGK |
22 |
1,136 |
86 % |
| 3 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
29 |
1,138 |
86 % |
| 4 |
Jannick Hornbek Skov |
Olofströms BGK |
12 |
1,167 |
83 % |
| 5 |
Fredrik Tagesson |
Örebro BGK |
12 |
1,167 |
83 % |
| 6 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
12 |
1,167 |
83 % |
| 7 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
41 |
1,171 |
83 % |
| 8 |
Toni Nilsson |
Olofströms BGK |
16 |
1,188 |
81 % |
| 9 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
16 |
1,188 |
81 % |
| 10 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
46 |
1,196 |
83 % |
| 11 |
Raimo Hagelberg |
Olofströms BGK |
39 |
1,205 |
82 % |
| 12 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
29 |
1,207 |
83 % |
| 13 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
28 |
1,214 |
79 % |
| 14 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
22 |
1,227 |
77 % |
| 15 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
33 |
1,273 |
76 % |
|
| 9 |
▸Labyrint |
2 295 |
1,332 |
79,6 % |
13,5 % |
4,2 % |
1,1 % |
0,9 % |
0,3 % |
0,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
46 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
35 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Fredrik Wallin |
Asarums BGK |
34 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
29 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Claes Mörck |
Kalmar MGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Per-Olof Olsson |
Olofströms BGK |
31 |
1,032 |
97 % |
| 10 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
29 |
1,034 |
97 % |
| 11 |
Johan Kessels |
BGK Linjen |
28 |
1,036 |
96 % |
| 12 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
27 |
1,037 |
96 % |
| 13 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
47 |
1,043 |
96 % |
| 14 |
Michael Karlsson |
Olofströms BGK |
22 |
1,045 |
95 % |
| 15 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
22 |
1,045 |
95 % |
|
| 10 |
▸Klack |
2 294 |
1,406 |
72,8 % |
18,9 % |
5,3 % |
1,8 % |
0,8 % |
0,2 % |
0,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Fredrik Tagesson |
Örebro BGK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Claes Mörck |
Kalmar MGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
41 |
1,024 |
98 % |
| 7 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
29 |
1,034 |
97 % |
| 8 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
22 |
1,045 |
95 % |
| 9 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
22 |
1,045 |
95 % |
| 10 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
35 |
1,057 |
94 % |
| 11 |
Fredrik Wallin |
Asarums BGK |
34 |
1,059 |
94 % |
| 12 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
17 |
1,059 |
94 % |
| 13 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
33 |
1,061 |
94 % |
| 14 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
16 |
1,063 |
94 % |
| 15 |
Per-Olof Olsson |
Olofströms BGK |
31 |
1,065 |
94 % |
|
| 11 |
▸Brygga |
2 294 |
1,277 |
72,4 % |
27,6 % |
0,1 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
22 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
35 |
1,057 |
94 % |
| 3 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
41 |
1,073 |
93 % |
| 4 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 5 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
12 |
1,083 |
92 % |
| 6 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 7 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 8 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 9 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 10 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 11 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 12 |
Leif Nilsson |
Asarums BGK |
34 |
1,088 |
91 % |
| 13 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
22 |
1,091 |
91 % |
| 14 |
Michael Karlsson |
Olofströms BGK |
22 |
1,091 |
91 % |
| 15 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
10 |
1,100 |
90 % |
|
| 12 |
▸Passage |
2 294 |
1,451 |
66,9 % |
24,9 % |
5,5 % |
2,0 % |
0,4 % |
0,2 % |
0,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mattia Aclasto |
BGK Jönköping |
12 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Hilda Gustavsson Ekebom |
Örebro BGK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 4 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 5 |
Fredrik Wallin |
Asarums BGK |
34 |
1,088 |
91 % |
| 6 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
10 |
1,100 |
90 % |
| 7 |
Claes Mörck |
Kalmar MGK |
10 |
1,100 |
90 % |
| 8 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
28 |
1,107 |
89 % |
| 9 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
17 |
1,118 |
88 % |
| 10 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
33 |
1,121 |
88 % |
| 11 |
Toni Nilsson |
Olofströms BGK |
16 |
1,125 |
88 % |
| 12 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
29 |
1,138 |
90 % |
| 13 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
47 |
1,170 |
83 % |
| 14 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
46 |
1,174 |
83 % |
| 15 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
22 |
1,182 |
82 % |
|
| 13 |
▸Saltzburger-V |
2 295 |
1,847 |
59,6 % |
21,0 % |
8,6 % |
4,4 % |
2,1 % |
1,3 % |
3,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
35 |
1,029 |
97 % |
| 2 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
22 |
1,091 |
91 % |
| 3 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
41 |
1,122 |
88 % |
| 4 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
29 |
1,138 |
90 % |
| 5 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
27 |
1,148 |
85 % |
| 6 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
12 |
1,167 |
83 % |
| 7 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
12 |
1,167 |
83 % |
| 8 |
Jannick Hornbek Skov |
Olofströms BGK |
12 |
1,167 |
92 % |
| 9 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
47 |
1,170 |
89 % |
| 10 |
Toni Nilsson |
Olofströms BGK |
16 |
1,188 |
81 % |
| 11 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
10 |
1,200 |
80 % |
| 12 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
10 |
1,200 |
80 % |
| 13 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
29 |
1,207 |
86 % |
| 14 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
46 |
1,217 |
83 % |
| 15 |
Agneta Harrysson |
Asarums BGK |
44 |
1,227 |
82 % |
|
| 14 |
▸Liggande koner |
2 294 |
1,289 |
72,4 % |
26,4 % |
1,1 % |
0,1 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
10 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Stefan Jönsson |
Asarums BGK |
27 |
1,037 |
96 % |
| 3 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
47 |
1,043 |
96 % |
| 4 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
22 |
1,045 |
95 % |
| 5 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
41 |
1,073 |
93 % |
| 6 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 7 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
12 |
1,083 |
92 % |
| 8 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
21 |
1,095 |
90 % |
| 9 |
Per-Olof Olsson |
Olofströms BGK |
30 |
1,100 |
90 % |
| 10 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
10 |
1,100 |
90 % |
| 11 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
29 |
1,103 |
90 % |
| 12 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
46 |
1,109 |
89 % |
| 13 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
35 |
1,114 |
89 % |
| 14 |
Leif Nilsson |
Asarums BGK |
34 |
1,118 |
88 % |
| 15 |
Rolf Hiller |
Asarums BGK |
39 |
1,128 |
87 % |
|
| 15 |
▸Mittkulle |
2 294 |
1,335 |
81,5 % |
11,3 % |
3,3 % |
1,9 % |
0,9 % |
0,6 % |
0,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
46 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
41 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
35 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
22 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
21 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Toni Nilsson |
Olofströms BGK |
16 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
47 |
1,021 |
98 % |
|
| 16 |
▸Blixt |
2 294 |
1,728 |
46,4 % |
39,8 % |
10,5 % |
2,0 % |
0,7 % |
0,2 % |
0,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
21 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
35 |
1,086 |
91 % |
| 3 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
22 |
1,136 |
86 % |
| 4 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
12 |
1,167 |
83 % |
| 5 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
29 |
1,172 |
83 % |
| 6 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
46 |
1,174 |
83 % |
| 7 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
22 |
1,182 |
82 % |
| 8 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
28 |
1,250 |
75 % |
| 9 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
12 |
1,250 |
75 % |
| 10 |
Stefan Jönsson |
Asarums BGK |
27 |
1,259 |
74 % |
| 11 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
45 |
1,267 |
76 % |
| 12 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
12 |
1,333 |
67 % |
| 13 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
41 |
1,341 |
68 % |
| 14 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
29 |
1,345 |
72 % |
| 15 |
Michael Karlsson |
Olofströms BGK |
22 |
1,364 |
64 % |
|
| 17 |
▸Pinnbana |
2 294 |
1,792 |
37,5 % |
47,5 % |
13,5 % |
1,3 % |
0,1 % |
0,0 % |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 2 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
10 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
27 |
1,333 |
70 % |
| 4 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
41 |
1,341 |
68 % |
| 5 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
46 |
1,348 |
65 % |
| 6 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
22 |
1,364 |
73 % |
| 7 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
29 |
1,379 |
76 % |
| 8 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
35 |
1,400 |
63 % |
| 9 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
10 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
47 |
1,404 |
60 % |
| 11 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
28 |
1,429 |
64 % |
| 12 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
21 |
1,429 |
62 % |
| 13 |
Toni Nilsson |
Olofströms BGK |
16 |
1,438 |
69 % |
| 14 |
Fredrik Wallin |
Asarums BGK |
34 |
1,471 |
53 % |
| 15 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
29 |
1,483 |
55 % |
|
| 18 |
▸Fönster |
2 294 |
1,895 |
41,2 % |
39,7 % |
11,8 % |
4,9 % |
1,3 % |
0,6 % |
0,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
22 |
1,091 |
91 % |
| 2 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
12 |
1,167 |
83 % |
| 3 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
12 |
1,250 |
75 % |
| 4 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
33 |
1,303 |
73 % |
| 5 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
16 |
1,313 |
75 % |
| 6 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
46 |
1,326 |
67 % |
| 7 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
35 |
1,371 |
66 % |
| 8 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
21 |
1,381 |
67 % |
| 9 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
47 |
1,383 |
70 % |
| 10 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
45 |
1,400 |
62 % |
| 11 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
41 |
1,415 |
63 % |
| 12 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
36 |
1,444 |
69 % |
| 13 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
27 |
1,444 |
67 % |
| 14 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
27 |
1,481 |
56 % |
| 15 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
29 |
1,483 |
55 % |
|