| 1 |
▸Enport |
162 |
2,352 |
9,9 % |
47,5 % |
40,1 % |
2,5 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mattias Persson |
Malmö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 5 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
33 % |
| 6 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
33 % |
| 7 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Leif Nilsson |
Asarums BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 10 |
Kaj Falinder |
Staffanstorps BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Elias Lindberg |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
33 % |
| 12 |
Sven Matsson |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
33 % |
| 13 |
Eva Dürholt |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 15 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
|
| 2 |
▸Sidhål i backe med green |
162 |
2,358 |
5,6 % |
66,7 % |
20,4 % |
3,7 % |
1,9 % |
1,2 % |
0,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Rolf Hiller |
Asarums BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Patric Fransson |
Asarums BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 6 |
Malin Kessels |
BGK Linjen |
3 |
1,667 |
33 % |
| 7 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Ingela Norlin |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
3 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Milo Lindberg |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
33 % |
| 12 |
Peer Rudbaek Hansen |
Malmö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
3 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
0 % |
| 15 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
0 % |
|
| 3 |
▸Fiskben |
162 |
3,136 |
9,3 % |
35,2 % |
24,1 % |
13,6 % |
7,4 % |
3,1 % |
7,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 6 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Sinikka Lindberg |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Elias Lindberg |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Janos Czifrik |
Malmö BGK |
3 |
2,000 |
67 % |
| 10 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 11 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
3 |
2,333 |
0 % |
| 12 |
Stefan Bertmyr |
BGK Linjen |
3 |
2,333 |
0 % |
| 13 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 14 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 15 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
|
| 4 |
▸Spång |
162 |
2,809 |
3,7 % |
50,0 % |
24,7 % |
12,3 % |
3,1 % |
4,9 % |
1,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Johan Kessels |
BGK Linjen |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
3 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Leif Nilsson |
Asarums BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Stefan Johnsson |
Asarums BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Elias Lindberg |
BGK Linjen |
3 |
2,333 |
0 % |
| 11 |
Kaj Falinder |
Staffanstorps BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 12 |
Milo Lindberg |
BGK Linjen |
3 |
2,333 |
0 % |
| 13 |
Emil Stille |
BGK Jönköping |
3 |
2,333 |
33 % |
| 14 |
Peer Rudbaek Hansen |
Malmö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 15 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
|
| 5 |
▸Synvilla |
162 |
2,426 |
8,6 % |
48,1 % |
36,4 % |
5,6 % |
1,2 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Ingela Norlin |
BGK Linjen |
3 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
3 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 5 |
Rolf Hiller |
Asarums BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 6 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
3 |
2,000 |
33 % |
| 7 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
33 % |
| 8 |
Stefan Johnsson |
Asarums BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 9 |
Rebecka Svensson |
BGK Jönköping |
3 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 11 |
Ruben Nilsson |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Johan Kessels |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
33 % |
| 13 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Peter Lindberg |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
0 % |
| 15 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
|
| 6 |
▸Hål i backe med green |
162 |
4,031 |
0,6 % |
28,4 % |
21,0 % |
12,3 % |
10,5 % |
9,3 % |
17,9 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 2 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 3 |
Ingela Norlin |
BGK Linjen |
3 |
2,333 |
0 % |
| 4 |
Helene Björlin |
BGK Linjen |
3 |
2,333 |
0 % |
| 5 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 6 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
3 |
2,333 |
0 % |
| 7 |
Eva Dürholt |
BGK Linjen |
3 |
2,333 |
0 % |
| 8 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
3 |
2,333 |
0 % |
| 9 |
Kristian Magnusson |
Malmö BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 10 |
Emil Stille |
BGK Jönköping |
3 |
2,667 |
0 % |
| 11 |
Kent Hallberg |
Hjelmsjö BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 12 |
Rolf Hiller |
Asarums BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 13 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
3 |
3,000 |
0 % |
| 14 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
3 |
3,000 |
0 % |
| 15 |
Jens Arvidsson |
Kulladals BGK |
3 |
3,000 |
0 % |
|
| 7 |
▸Dosering |
162 |
2,883 |
9,3 % |
46,9 % |
20,4 % |
8,6 % |
4,9 % |
4,3 % |
5,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Janos Czifrik |
Malmö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
3 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 6 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
3 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Kent Hallberg |
Hjelmsjö BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 8 |
Eva Dürholt |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
67 % |
| 11 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
3 |
2,000 |
33 % |
| 14 |
Olle Johansson |
BGK Kärnan |
3 |
2,333 |
33 % |
| 15 |
Emil Stille |
BGK Jönköping |
3 |
2,333 |
0 % |
|
| 8 |
▸Tysk klack |
162 |
2,759 |
37,7 % |
3,1 % |
38,3 % |
3,7 % |
8,6 % |
1,2 % |
7,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
3 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
3 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Mattias Persson |
Malmö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 7 |
Elias Lindberg |
BGK Linjen |
3 |
1,667 |
67 % |
| 8 |
Peter Lindberg |
BGK Linjen |
3 |
1,667 |
67 % |
| 9 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
3 |
1,667 |
67 % |
| 10 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
67 % |
| 11 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 12 |
Emil Stille |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
67 % |
| 13 |
Sinikka Lindberg |
BGK Kärnan |
3 |
1,667 |
67 % |
| 14 |
Patric Fransson |
Asarums BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 15 |
Stefan Bertmyr |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
33 % |
|
| 9 |
▸Sparbössa med green |
161 |
3,217 |
0,6 % |
42,9 % |
24,8 % |
13,7 % |
8,1 % |
3,7 % |
6,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Emil Stille |
BGK Jönköping |
3 |
2,000 |
0 % |
| 2 |
Eva Dürholt |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
0 % |
| 3 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
3 |
2,000 |
0 % |
| 4 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 6 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
3 |
2,333 |
33 % |
| 7 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
3 |
2,333 |
0 % |
| 8 |
Kristian Magnusson |
Malmö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 9 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 10 |
Kaj Falinder |
Staffanstorps BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 11 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 12 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
3 |
2,333 |
0 % |
| 13 |
Ruben Nilsson |
BGK Linjen |
3 |
2,333 |
0 % |
| 14 |
Ingela Norlin |
BGK Linjen |
3 |
2,333 |
0 % |
| 15 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
3 |
2,333 |
0 % |
|
| 10 |
▸Ränna |
161 |
2,851 |
18,0 % |
37,9 % |
16,8 % |
12,4 % |
5,6 % |
1,9 % |
7,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mattias Persson |
Malmö BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Johan Kessels |
BGK Linjen |
3 |
1,667 |
33 % |
| 6 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
67 % |
| 7 |
Rebecka Svensson |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
33 % |
| 8 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 9 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 10 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Ingela Norlin |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 14 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
33 % |
| 15 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
67 % |
|
| 11 |
▸Örkelljunga |
161 |
3,280 |
29,2 % |
24,8 % |
10,6 % |
4,3 % |
7,5 % |
2,5 % |
21,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Sven Nilsson |
Kulladals BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 8 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 9 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
67 % |
| 10 |
Mattias Persson |
Malmö BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 11 |
Olle Johansson |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
33 % |
| 12 |
Andreas Hermansson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 13 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
33 % |
| 14 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
0 % |
| 15 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
0 % |
|
| 12 |
▸Lådbana |
161 |
2,671 |
5,0 % |
44,7 % |
32,3 % |
15,5 % |
1,2 % |
1,2 % |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Andreas Hermansson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 3 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
0 % |
| 4 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 5 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 7 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 8 |
Johan Kessels |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
33 % |
| 9 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
3 |
2,333 |
0 % |
| 10 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
3 |
2,333 |
0 % |
| 11 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
3 |
2,333 |
0 % |
| 12 |
Janos Czifrik |
Malmö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 13 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 14 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 15 |
Peter Lindberg |
BGK Linjen |
3 |
2,333 |
0 % |
|
| 13 |
▸Möllbergsvagga |
161 |
3,037 |
28,0 % |
21,1 % |
17,4 % |
11,2 % |
7,5 % |
5,0 % |
9,9 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Joakim Åkesson |
Olofströms BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
1,667 |
33 % |
| 8 |
Kaj Falinder |
Staffanstorps BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 9 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 10 |
Helene Björlin |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
67 % |
| 11 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
33 % |
| 12 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
3 |
2,000 |
67 % |
| 13 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 14 |
Leif Nilsson |
Asarums BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 15 |
Janos Czifrik |
Malmö BGK |
3 |
2,333 |
33 % |
|
| 14 |
▸Gentleman |
161 |
2,161 |
40,4 % |
32,3 % |
10,6 % |
8,1 % |
5,0 % |
3,7 % |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Malin Kessels |
BGK Linjen |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Andreas Hermansson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Stefan Bertmyr |
BGK Linjen |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Olle Johansson |
BGK Kärnan |
3 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Kristian Magnusson |
Malmö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
3 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
3 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Mattias Persson |
Malmö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Leif Nilsson |
Asarums BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 13 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 14 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
3 |
1,333 |
67 % |
| 15 |
Rolf Hiller |
Asarums BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
|
| 15 |
▸Vinkel |
161 |
2,304 |
4,3 % |
63,4 % |
29,8 % |
2,5 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Patric Fransson |
Asarums BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Leif Nilsson |
Asarums BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
33 % |
| 5 |
Stefan Bertmyr |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Kaj Falinder |
Staffanstorps BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Ruben Nilsson |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
33 % |
| 8 |
Peer Rudbaek Hansen |
Malmö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Peter Lindberg |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
33 % |
| 11 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
3 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
3 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Andreas Hermansson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 15 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
3 |
2,000 |
0 % |
|
| 16 |
▸Sidspel |
161 |
1,882 |
24,8 % |
64,6 % |
8,1 % |
2,5 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Sven Nilsson |
Kulladals BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Eva Dürholt |
BGK Linjen |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Peer Rudbaek Hansen |
Malmö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
3 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
3 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
3 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
1,333 |
67 % |
| 13 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 15 |
Johan Kessels |
BGK Linjen |
3 |
1,667 |
33 % |
|
| 17 |
▸Brevlåda/Dropp |
161 |
2,174 |
3,7 % |
78,9 % |
14,3 % |
2,5 % |
0,6 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Sven Nilsson |
Kulladals BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Sven Matsson |
BGK Linjen |
3 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 6 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
3 |
1,667 |
33 % |
| 7 |
Stefan Johnsson |
Asarums BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
3 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Rebecka Svensson |
BGK Jönköping |
3 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
3 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Ingela Norlin |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Joakim Åkesson |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 15 |
Gunnar Gedda |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
0 % |
|
| 18 |
▸Vagga |
161 |
1,839 |
59,6 % |
19,3 % |
9,9 % |
5,0 % |
2,5 % |
2,5 % |
1,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
3 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Jens Arvidsson |
Kulladals BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
3 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
3 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Peer Rudbaek Hansen |
Malmö BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
3 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Emil Stille |
BGK Jönköping |
3 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Eva Dürholt |
BGK Linjen |
3 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
3 |
1,000 |
100 % |
|