| 1 |
▸Tetror |
280 |
1,439 |
65,4 % |
25,7 % |
8,6 % |
0,4 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
6 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Bengt Karlsson |
Nässjö BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Kent Hallberg |
Hjelmsjö BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 6 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 7 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 8 |
Jörgen Samuelsson |
Nässjö BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 9 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 10 |
Linda Lundberg |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 11 |
Joakim Samuelsson |
Nässjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 12 |
Kari Hakala |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 13 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
7 |
1,286 |
71 % |
| 14 |
Stefan Nilsson |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 15 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,286 |
86 % |
|
| 2 |
▸Klack |
280 |
1,686 |
50,0 % |
37,5 % |
8,6 % |
2,5 % |
0,7 % |
0,7 % |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Kari Hakala |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Mikael Wikström |
Västerviks BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 4 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 5 |
Linus Nau |
Västerviks BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Rebecka Svensson |
BGK Jönköping |
5 |
1,400 |
60 % |
| 7 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 8 |
Jörgen Johansson |
Kalmar MGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 9 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
7 |
1,429 |
71 % |
| 10 |
Susann Johansen |
MGK Warberg |
7 |
1,429 |
71 % |
| 11 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 12 |
Anton Aronsson |
BGK Jönköping |
7 |
1,429 |
57 % |
| 13 |
Anton Renhag |
Nässjö BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 14 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
7 |
1,429 |
57 % |
| 15 |
Linda Lundberg |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
|
| 3 |
▸Mittkulle |
282 |
1,940 |
62,4 % |
10,3 % |
13,1 % |
5,3 % |
4,6 % |
2,5 % |
1,8 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jörgen Johansson |
Kalmar MGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Mikael Wikström |
Västerviks BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Andreas Folke |
Kalmar MGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 6 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
7 |
1,143 |
86 % |
| 7 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 8 |
Per Olsson |
Nässjö BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 9 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,286 |
86 % |
| 10 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
7 |
1,286 |
86 % |
| 11 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
7 |
1,286 |
86 % |
| 12 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
7 |
1,429 |
71 % |
| 13 |
Tobias Filling |
Malmö BGK |
7 |
1,429 |
86 % |
| 14 |
Linda Lundberg |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,500 |
67 % |
| 15 |
Jim Hjelte |
BGK Jönköping |
4 |
1,500 |
75 % |
|
| 4 |
▸Håv |
281 |
1,164 |
87,9 % |
8,9 % |
2,5 % |
0,4 % |
0,4 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Anton Renhag |
Nässjö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Jörgen Johansson |
Kalmar MGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
7 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Tobias Filling |
Malmö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Andreas Folke |
Kalmar MGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Bengt Karlsson |
Nässjö BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Linda Lundberg |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
6 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Jörgen Samuelsson |
Nässjö BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
|
| 5 |
▸Dubbelkulle |
280 |
1,646 |
36,1 % |
63,2 % |
0,7 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Rebecka Svensson |
BGK Jönköping |
6 |
1,167 |
83 % |
| 2 |
Ebbe Ohlsson |
MGK Warberg |
5 |
1,400 |
60 % |
| 3 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 4 |
Mikael Wikström |
Västerviks BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 5 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 6 |
Roger Njord |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 7 |
Andreas Folke |
Kalmar MGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 8 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 9 |
Anders Lindström |
BGK Jönköping |
6 |
1,500 |
50 % |
| 10 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
6 |
1,500 |
50 % |
| 11 |
Linus Nau |
Västerviks BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 12 |
Linda Lundberg |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 13 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 14 |
Niclas Karlsson |
Västerviks BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 15 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
|
| 6 |
▸Passage |
282 |
1,493 |
60,6 % |
31,6 % |
6,0 % |
1,4 % |
0,4 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Linus Nau |
Västerviks BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
7 |
1,143 |
86 % |
| 3 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 4 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
7 |
1,143 |
86 % |
| 5 |
Linda Lundberg |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 6 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
6 |
1,167 |
83 % |
| 7 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 8 |
Andreas Folke |
Kalmar MGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 9 |
Stefan Nilsson |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 10 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 11 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 12 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 13 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 14 |
Milan Bilén |
MGK Warberg |
6 |
1,333 |
67 % |
| 15 |
Niklas Herneryd |
MGK Warberg |
3 |
1,333 |
67 % |
|
| 7 |
▸Rakbana |
280 |
1,582 |
41,8 % |
58,2 % |
– |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 2 |
Annelie Lundell |
Malmö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Anton Renhag |
Nässjö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 4 |
Stefan Nilsson |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 5 |
Jörgen Samuelsson |
Nässjö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 6 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
6 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Peder Fransson |
Västerviks BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Jim Hjelte |
BGK Jönköping |
3 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Annie Fransson |
Västerviks BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 11 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
7 |
1,429 |
57 % |
| 12 |
Maria Möller |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 13 |
Niclas Karlsson |
Västerviks BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 14 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 15 |
Tommy Persson |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
|
| 8 |
▸Salto |
280 |
1,861 |
17,1 % |
79,6 % |
3,2 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Anders Lindström |
BGK Jönköping |
6 |
1,500 |
50 % |
| 2 |
Joakim Samuelsson |
Nässjö BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 3 |
Anton Aronsson |
BGK Jönköping |
7 |
1,571 |
43 % |
| 4 |
Anton Renhag |
Nässjö BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 5 |
Jörgen Samuelsson |
Nässjö BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 6 |
Tommy Persson |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 7 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
7 |
1,571 |
43 % |
| 8 |
Rebecka Svensson |
BGK Jönköping |
6 |
1,667 |
33 % |
| 9 |
Per Olsson |
Nässjö BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 10 |
Kari Hakala |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 11 |
Niklas Herneryd |
MGK Warberg |
3 |
1,667 |
33 % |
| 12 |
Susann Johansen |
MGK Warberg |
7 |
1,714 |
29 % |
| 13 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
7 |
1,714 |
29 % |
| 14 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
7 |
1,714 |
29 % |
| 15 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
7 |
1,714 |
29 % |
|
| 9 |
▸Liggande koner |
280 |
1,546 |
46,1 % |
53,2 % |
0,7 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Tobias Filling |
Malmö BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 2 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 3 |
Andreas Folke |
Kalmar MGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 4 |
Annelie Lundell |
Malmö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 5 |
Tommy Persson |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 6 |
Susann Johansen |
MGK Warberg |
7 |
1,286 |
71 % |
| 7 |
Jörgen Johansson |
Kalmar MGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 8 |
Linda Lundberg |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Per Olsson |
Nässjö BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Niklas Herneryd |
MGK Warberg |
3 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
7 |
1,429 |
57 % |
| 12 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 13 |
Roger Njord |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 14 |
Anton Aronsson |
BGK Jönköping |
7 |
1,429 |
57 % |
| 15 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
|
| 10 |
▸Blixt |
281 |
1,925 |
17,4 % |
73,3 % |
8,5 % |
0,7 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Per Olsson |
Nässjö BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Jim Hjelte |
BGK Jönköping |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 4 |
Linus Nau |
Västerviks BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 5 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 6 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 7 |
Magnus Johnsson |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 8 |
Anders Lindström |
BGK Jönköping |
6 |
1,667 |
33 % |
| 9 |
Niklas Herneryd |
MGK Warberg |
3 |
1,667 |
33 % |
| 10 |
Niclas Karlsson |
Västerviks BGK |
7 |
1,714 |
29 % |
| 11 |
Susann Johansen |
MGK Warberg |
7 |
1,714 |
29 % |
| 12 |
Annelie Lundell |
Malmö BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 13 |
Linda Lundberg |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,833 |
17 % |
| 14 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
7 |
1,857 |
14 % |
| 15 |
Jörgen Johansson |
Kalmar MGK |
7 |
1,857 |
14 % |
|
| 11 |
▸Mushål |
281 |
1,833 |
43,8 % |
39,5 % |
10,3 % |
4,3 % |
0,7 % |
1,1 % |
0,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 2 |
Bengt Karlsson |
Nässjö BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 3 |
Annelie Lundell |
Malmö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Niclas Karlsson |
Västerviks BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 5 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 6 |
Maria Möller |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 7 |
Linda Lundberg |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 10 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 11 |
Roger Njord |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,571 |
71 % |
| 12 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
7 |
1,571 |
43 % |
| 13 |
Jörgen Johansson |
Kalmar MGK |
7 |
1,571 |
57 % |
| 14 |
Susann Johansen |
MGK Warberg |
7 |
1,571 |
57 % |
| 15 |
Tobias Filling |
Malmö BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
|
| 12 |
▸Snäcka |
281 |
1,822 |
32,7 % |
56,2 % |
8,5 % |
1,8 % |
– |
0,7 % |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 2 |
Roger Njord |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 3 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 4 |
Bengt Karlsson |
Nässjö BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Anders Lindström |
BGK Jönköping |
6 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Kent Hallberg |
Hjelmsjö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 9 |
Joakim Samuelsson |
Nässjö BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 10 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 11 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,571 |
57 % |
| 12 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
7 |
1,571 |
43 % |
| 13 |
Maria Möller |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 14 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 15 |
Lars Josefsson |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
|
| 13 |
▸Fönster |
281 |
1,786 |
29,9 % |
63,0 % |
5,7 % |
1,4 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Andreas Folke |
Kalmar MGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 2 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 3 |
Linda Lundberg |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Tobias Filling |
Malmö BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 5 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
7 |
1,429 |
57 % |
| 6 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
7 |
1,571 |
57 % |
| 7 |
Anton Renhag |
Nässjö BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 8 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 9 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
7 |
1,571 |
57 % |
| 10 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
5 |
1,600 |
40 % |
| 11 |
Milan Bilén |
MGK Warberg |
6 |
1,667 |
33 % |
| 12 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 13 |
Ebbe Ohlsson |
MGK Warberg |
6 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
6 |
1,667 |
33 % |
| 15 |
Per Olsson |
Nässjö BGK |
6 |
1,667 |
67 % |
|
| 14 |
▸Brygga |
280 |
1,568 |
43,6 % |
56,1 % |
0,4 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Kent Hallberg |
Hjelmsjö BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Niklas Herneryd |
MGK Warberg |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 4 |
Tobias Filling |
Malmö BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 5 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 6 |
Jörgen Samuelsson |
Nässjö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 7 |
Stefan Nilsson |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 8 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 9 |
Anton Renhag |
Nässjö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 10 |
Roger Njord |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 11 |
Per Olsson |
Nässjö BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
7 |
1,429 |
57 % |
| 13 |
Niclas Karlsson |
Västerviks BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 14 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 15 |
Lars Josefsson |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
|
| 15 |
▸Kanon |
281 |
1,996 |
44,8 % |
30,6 % |
12,8 % |
6,8 % |
2,8 % |
1,1 % |
1,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Stefan Nilsson |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 3 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Roger Njord |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 5 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 6 |
Anton Renhag |
Nässjö BGK |
7 |
1,429 |
71 % |
| 7 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 8 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
7 |
1,571 |
57 % |
| 9 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
7 |
1,571 |
71 % |
| 10 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 11 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
7 |
1,571 |
71 % |
| 12 |
Andreas Folke |
Kalmar MGK |
7 |
1,571 |
57 % |
| 13 |
Per Olsson |
Nässjö BGK |
6 |
1,667 |
50 % |
| 14 |
Susann Johansen |
MGK Warberg |
7 |
1,714 |
57 % |
| 15 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
7 |
1,714 |
43 % |
|
| 16 |
▸Vinkel |
280 |
1,371 |
65,0 % |
32,9 % |
2,1 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Lars Josefsson |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Kari Hakala |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Roger Njord |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 6 |
Tommy Persson |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 7 |
Stefan Nilsson |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 8 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 9 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 10 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 11 |
Joakim Samuelsson |
Nässjö BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 12 |
Susann Johansen |
MGK Warberg |
7 |
1,286 |
71 % |
| 13 |
Andreas Folke |
Kalmar MGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 14 |
Anton Renhag |
Nässjö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 15 |
Maria Möller |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
|
| 17 |
▸Pinnbana |
280 |
1,893 |
31,8 % |
47,5 % |
20,4 % |
0,4 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 2 |
Kent Hallberg |
Hjelmsjö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 4 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 5 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 6 |
Jörgen Samuelsson |
Nässjö BGK |
7 |
1,429 |
71 % |
| 7 |
Tobias Filling |
Malmö BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 8 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 9 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
6 |
1,500 |
67 % |
| 10 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
7 |
1,571 |
43 % |
| 11 |
Ebbe Ohlsson |
MGK Warberg |
6 |
1,667 |
33 % |
| 12 |
Anton Renhag |
Nässjö BGK |
7 |
1,714 |
29 % |
| 13 |
Andreas Folke |
Kalmar MGK |
7 |
1,714 |
29 % |
| 14 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
7 |
1,714 |
43 % |
| 15 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
7 |
1,714 |
29 % |
|
| 18 |
▸Labyrint |
283 |
1,594 |
67,8 % |
17,7 % |
7,4 % |
3,2 % |
2,8 % |
0,4 % |
0,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Annelie Lundell |
Malmö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Stefan Nilsson |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Bengt Karlsson |
Nässjö BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Linda Lundberg |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Kari Hakala |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Kent Hallberg |
Hjelmsjö BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Tobias Filling |
Malmö BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 11 |
Niclas Karlsson |
Västerviks BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 12 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 13 |
Milan Bilén |
MGK Warberg |
6 |
1,167 |
83 % |
| 14 |
Lars Josefsson |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 15 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
|