| 1 |
▸Mittkulle |
894 |
1,441 |
71,6 % |
19,8 % |
4,9 % |
1,6 % |
1,3 % |
0,3 % |
0,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
10 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Jenny Erlandsson |
Askims BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Kari Kuneinen |
MGK Warberg |
6 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
6 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Milan Bilén |
MGK Warberg |
6 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Gunnar Bengtsson |
Askims BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Torgny Kjellström |
Kungälvs BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Thomas Aronsson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Jesper Brodén |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
15 |
1,067 |
93 % |
| 15 |
Thomas Arvidsson |
Uddevalla BGK |
14 |
1,071 |
93 % |
|
| 2 |
▸Pinnbana |
894 |
1,774 |
44,9 % |
34,6 % |
19,0 % |
1,5 % |
0,1 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
6 |
1,167 |
83 % |
| 2 |
Torgny Kjellström |
Kungälvs BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Maria Kvarnström Bagheri |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Jesper Brodén |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 5 |
Bertil Henriksson |
Hårdton IK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 6 |
Mikael Jansson |
Hårdton IK |
11 |
1,273 |
73 % |
| 7 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,286 |
86 % |
| 8 |
Jan Hedström |
Hårdton IK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 9 |
Melker Rundqvist |
Kungälvs BGK |
9 |
1,333 |
78 % |
| 10 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
9 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Milan Bilén |
MGK Warberg |
6 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Håkan Erlandsson |
Askims BGK |
8 |
1,375 |
63 % |
| 13 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
10 |
1,400 |
60 % |
| 14 |
Marina Karlsson |
Hårdton IK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 15 |
Stephan Schrevelius |
Hårdton IK |
5 |
1,400 |
60 % |
|
| 3 |
▸Tetror |
893 |
1,189 |
83,0 % |
15,2 % |
1,7 % |
0,1 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Tobbe Hellström |
Göteborg BGK |
15 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Kari Hakala |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Susann Johansen |
MGK Warberg |
10 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
10 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Jessica Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Thomas Nuhn |
Askims BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Anders Schack |
Tuve Tigers BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Mikael Hedberg |
Askims BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
6 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Milan Bilén |
MGK Warberg |
6 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Kari Kuneinen |
MGK Warberg |
6 |
1,000 |
100 % |
|
| 4 |
▸Salto |
893 |
1,843 |
24,3 % |
68,2 % |
6,9 % |
0,3 % |
– |
0,1 % |
0,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Hans Brolin |
Hårdton IK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Maria Kvarnström Bagheri |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 3 |
Marcus Brodd |
Askims BGK |
9 |
1,444 |
56 % |
| 4 |
Jimmy Svärd |
Kungälvs BGK |
10 |
1,500 |
50 % |
| 5 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
10 |
1,500 |
50 % |
| 6 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
10 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
6 |
1,500 |
50 % |
| 8 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
6 |
1,500 |
50 % |
| 9 |
Ebbe Ohlsson |
MGK Warberg |
14 |
1,571 |
43 % |
| 10 |
Kari Hakala |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,600 |
40 % |
| 11 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
10 |
1,600 |
40 % |
| 12 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,600 |
40 % |
| 13 |
Thomas Aronsson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 14 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 15 |
Marina Karlsson |
Hårdton IK |
5 |
1,600 |
40 % |
|
| 5 |
▸Blixt |
893 |
1,420 |
63,9 % |
30,9 % |
4,9 % |
– |
– |
0,1 % |
0,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jimmy Svärd |
Kungälvs BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
10 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Staffan Thulin |
Askims BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
6 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Gunnar Bengtsson |
Askims BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Gunnar Ruus |
Hårdton IK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
10 |
1,100 |
90 % |
| 9 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
10 |
1,100 |
90 % |
| 10 |
Maria Möller |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 11 |
Milan Bilén |
MGK Warberg |
6 |
1,167 |
83 % |
| 12 |
Kari Kuneinen |
MGK Warberg |
6 |
1,167 |
83 % |
| 13 |
Kari Hakala |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,200 |
80 % |
| 14 |
Leif Savefors |
Hårdton IK |
10 |
1,200 |
80 % |
| 15 |
Susann Johansen |
MGK Warberg |
10 |
1,200 |
80 % |
|
| 6 |
▸Liggande koner |
893 |
1,440 |
56,6 % |
43,0 % |
0,3 % |
0,1 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 5 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
12 |
1,167 |
83 % |
| 6 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
6 |
1,167 |
83 % |
| 7 |
Kari Kuneinen |
MGK Warberg |
6 |
1,167 |
83 % |
| 8 |
Peter Williamsson |
Göteborg BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 9 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
6 |
1,167 |
83 % |
| 10 |
Mikael Jansson |
Hårdton IK |
11 |
1,182 |
82 % |
| 11 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
15 |
1,200 |
80 % |
| 12 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
15 |
1,200 |
80 % |
| 13 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,200 |
80 % |
| 14 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,200 |
80 % |
| 15 |
Ronny Granholm |
Askims BGK |
10 |
1,200 |
80 % |
|
| 7 |
▸Snäcka |
896 |
1,419 |
67,0 % |
27,0 % |
4,2 % |
1,1 % |
0,4 % |
0,1 % |
0,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jimmy Svärd |
Kungälvs BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Mikael Karlsson |
Kungälvs BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Staffan Thulin |
Askims BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Stephan Schrevelius |
Hårdton IK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Erik Börjesson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
10 |
1,100 |
90 % |
| 9 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
10 |
1,100 |
90 % |
| 10 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
10 |
1,100 |
90 % |
| 11 |
Melker Rundqvist |
Kungälvs BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 12 |
Marcus Brodd |
Askims BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 13 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 14 |
Thomas Nuhn |
Askims BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 15 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
|
| 8 |
▸Tysk klack |
895 |
1,415 |
66,3 % |
28,5 % |
3,5 % |
1,3 % |
0,3 % |
– |
0,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
10 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Marcus Brodd |
Askims BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Daniel Rundqvist |
Kungälvs BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Peter Williamsson |
Göteborg BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Milan Bilén |
MGK Warberg |
6 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Torgny Kjellström |
Kungälvs BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
10 |
1,100 |
90 % |
| 8 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
10 |
1,100 |
90 % |
| 9 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,100 |
90 % |
| 10 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,100 |
90 % |
| 11 |
Melker Rundqvist |
Kungälvs BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 12 |
Kent Sedig |
Uddevalla BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 13 |
Håkan Erlandsson |
Askims BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 14 |
Jan Hedström |
Hårdton IK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 15 |
Kristian Norling |
Uddevalla BGK |
12 |
1,167 |
83 % |
|
| 9 |
▸Mushål |
893 |
1,680 |
49,9 % |
38,0 % |
8,5 % |
2,1 % |
0,8 % |
0,6 % |
0,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jan Hedström |
Hårdton IK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 2 |
Peter Williamsson |
Göteborg BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 3 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
6 |
1,167 |
83 % |
| 4 |
Anders Pettersson |
Borås MGK |
15 |
1,200 |
87 % |
| 5 |
Kari Hakala |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,200 |
80 % |
| 6 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
10 |
1,200 |
80 % |
| 7 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
10 |
1,200 |
80 % |
| 8 |
Torgny Kjellström |
Kungälvs BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 9 |
Joakim Söderman |
Göteborg BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 10 |
Staffan Thulin |
Askims BGK |
8 |
1,250 |
75 % |
| 11 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 12 |
Daniel Rundqvist |
Kungälvs BGK |
7 |
1,286 |
86 % |
| 13 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
10 |
1,300 |
80 % |
| 14 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
10 |
1,300 |
70 % |
| 15 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
15 |
1,333 |
73 % |
|
| 10 |
▸Brygga |
893 |
1,702 |
32,0 % |
65,7 % |
2,2 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Danny Sajatovic |
Borås MGK |
8 |
1,250 |
75 % |
| 2 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
10 |
1,300 |
70 % |
| 3 |
Milan Bilén |
MGK Warberg |
6 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Anders Schack |
Tuve Tigers BGK |
8 |
1,375 |
63 % |
| 5 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,400 |
60 % |
| 6 |
Gunnar Bengtsson |
Askims BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 7 |
Mikael Jansson |
Hårdton IK |
12 |
1,417 |
58 % |
| 8 |
Melker Rundqvist |
Kungälvs BGK |
9 |
1,444 |
56 % |
| 9 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
9 |
1,444 |
56 % |
| 10 |
Mikael Karlsson |
Kungälvs BGK |
9 |
1,444 |
56 % |
| 11 |
Maria Möller |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,444 |
56 % |
| 12 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
11 |
1,455 |
55 % |
| 13 |
Pär Johannesson |
Askims BGK |
13 |
1,462 |
54 % |
| 14 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
10 |
1,500 |
50 % |
| 15 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
10 |
1,500 |
50 % |
|
| 11 |
▸Hål i backe |
894 |
2,019 |
50,8 % |
24,4 % |
11,7 % |
5,7 % |
2,5 % |
2,5 % |
2,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Maria Möller |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 2 |
Mikael Hedberg |
Askims BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 3 |
Tiina Baranyi |
Uddevalla BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Ulf Hagström |
Uddevalla BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 5 |
Thomas Aronsson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 6 |
Bertil Henriksson |
Hårdton IK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 7 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,222 |
89 % |
| 8 |
Jenny Erlandsson |
Askims BGK |
9 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
11 |
1,364 |
82 % |
| 10 |
Håkan Erlandsson |
Askims BGK |
8 |
1,375 |
75 % |
| 11 |
Kari Kuneinen |
MGK Warberg |
8 |
1,375 |
75 % |
| 12 |
Anders Pettersson |
Borås MGK |
15 |
1,400 |
60 % |
| 13 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,400 |
60 % |
| 14 |
Torgny Kjellström |
Kungälvs BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 15 |
Joakim Söderman |
Göteborg BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
|
| 12 |
▸Passage |
895 |
1,636 |
52,4 % |
36,6 % |
8,0 % |
1,5 % |
1,0 % |
0,2 % |
0,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Milan Bilén |
MGK Warberg |
6 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Stephan Schrevelius |
Hårdton IK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,100 |
90 % |
| 4 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,200 |
80 % |
| 5 |
Thomas Aronsson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 6 |
Melker Rundqvist |
Kungälvs BGK |
9 |
1,222 |
78 % |
| 7 |
Jessica Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,222 |
78 % |
| 8 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
12 |
1,250 |
83 % |
| 9 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
11 |
1,273 |
73 % |
| 10 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
10 |
1,300 |
70 % |
| 11 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
10 |
1,300 |
70 % |
| 12 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
10 |
1,300 |
70 % |
| 13 |
Jimmy Svärd |
Kungälvs BGK |
10 |
1,300 |
70 % |
| 14 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
15 |
1,333 |
67 % |
| 15 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
15 |
1,333 |
67 % |
|
| 13 |
▸Kanon |
895 |
2,046 |
44,0 % |
31,1 % |
13,2 % |
5,7 % |
2,3 % |
1,5 % |
2,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,100 |
90 % |
| 2 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
6 |
1,167 |
83 % |
| 3 |
Milan Bilén |
MGK Warberg |
6 |
1,167 |
83 % |
| 4 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
11 |
1,182 |
91 % |
| 5 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,200 |
80 % |
| 6 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
10 |
1,200 |
80 % |
| 7 |
Jesper Brodén |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 8 |
Marcus Brodd |
Askims BGK |
10 |
1,300 |
70 % |
| 9 |
Ronny Granholm |
Askims BGK |
10 |
1,300 |
70 % |
| 10 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
9 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
6 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Mikael Hedberg |
Askims BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 13 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
10 |
1,400 |
80 % |
| 14 |
Thomas Aronsson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 15 |
Torgny Kjellström |
Kungälvs BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
|
| 14 |
▸Platå |
894 |
1,513 |
68,7 % |
19,7 % |
7,2 % |
1,9 % |
1,7 % |
0,4 % |
0,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
10 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Peter Williamsson |
Göteborg BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Jesper Brodén |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Jonatan Nyqvist |
Uddevalla BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 10 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
11 |
1,091 |
91 % |
| 11 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
10 |
1,100 |
90 % |
| 12 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
10 |
1,100 |
90 % |
| 13 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 14 |
Jessica Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 15 |
Anders Schack |
Tuve Tigers BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
|
| 15 |
▸Romb |
893 |
1,493 |
53,9 % |
43,0 % |
3,1 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Anders Schack |
Tuve Tigers BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Torgny Kjellström |
Kungälvs BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
10 |
1,100 |
90 % |
| 5 |
Kristian Norling |
Uddevalla BGK |
12 |
1,167 |
83 % |
| 6 |
Milan Bilén |
MGK Warberg |
6 |
1,167 |
83 % |
| 7 |
Peter Williamsson |
Göteborg BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 8 |
Elias Chamoun |
MGK Warberg |
10 |
1,200 |
80 % |
| 9 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,200 |
80 % |
| 10 |
Ulf Hagström |
Uddevalla BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 11 |
Gill Bengtsson |
MGK Warberg |
5 |
1,200 |
80 % |
| 12 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,222 |
78 % |
| 13 |
Melker Rundqvist |
Kungälvs BGK |
9 |
1,222 |
89 % |
| 14 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
9 |
1,222 |
78 % |
| 15 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
11 |
1,273 |
73 % |
|
| 16 |
▸Vinkel |
893 |
1,431 |
58,9 % |
39,1 % |
2,0 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
6 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Torgny Kjellström |
Kungälvs BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,100 |
90 % |
| 5 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
10 |
1,100 |
90 % |
| 6 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
10 |
1,100 |
90 % |
| 7 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 8 |
Thomas Arvidsson |
Uddevalla BGK |
14 |
1,143 |
86 % |
| 9 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
12 |
1,167 |
83 % |
| 10 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 11 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
6 |
1,167 |
83 % |
| 12 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,200 |
80 % |
| 13 |
Gunnar Bengtsson |
Askims BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 14 |
Thomas Aronsson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 15 |
Bertil Henriksson |
Hårdton IK |
5 |
1,200 |
80 % |
|
| 17 |
▸Dubbelkulle |
893 |
1,347 |
65,5 % |
34,3 % |
0,2 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
6 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Jesper Brodén |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Thomas Aronsson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Bertil Henriksson |
Hårdton IK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 7 |
Susann Johansen |
MGK Warberg |
9 |
1,111 |
89 % |
| 8 |
Lars-Olof Johansson |
Göteborg BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 9 |
Mikael Karlsson |
Kungälvs BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 10 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 11 |
Anders Schack |
Tuve Tigers BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 12 |
Kari Kuneinen |
MGK Warberg |
8 |
1,125 |
88 % |
| 13 |
Anders Pettersson |
Borås MGK |
15 |
1,133 |
87 % |
| 14 |
Daniel Rundqvist |
Kungälvs BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 15 |
Staffan Thulin |
Askims BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
|
| 18 |
▸Fönster |
893 |
1,786 |
38,6 % |
48,9 % |
8,7 % |
2,9 % |
0,4 % |
0,3 % |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,100 |
90 % |
| 2 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
10 |
1,100 |
90 % |
| 3 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,100 |
90 % |
| 4 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
15 |
1,133 |
87 % |
| 5 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
6 |
1,167 |
83 % |
| 6 |
Jimmy Svärd |
Kungälvs BGK |
10 |
1,200 |
80 % |
| 7 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
10 |
1,200 |
80 % |
| 8 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,300 |
70 % |
| 9 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
12 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
6 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
11 |
1,364 |
64 % |
| 12 |
Anders Schack |
Tuve Tigers BGK |
8 |
1,375 |
63 % |
| 13 |
Thomas Aronsson |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 14 |
Jesper Brodén |
Tuve Tigers BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 15 |
Stephan Schrevelius |
Hårdton IK |
5 |
1,400 |
80 % |
|