| 1 |
▸Tetror |
418 |
1,218 |
81,1 % |
16,3 % |
2,4 % |
0,2 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jenny Erlandsson |
Askims BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Maria Möller |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
7 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
7 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Gunnar Bengtsson |
Askims BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Marcus Brodd |
Askims BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Anders Pettersson |
Askims BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Robert Svenrot |
Göteborg BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Johan Hermansson |
Kalmar MGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Anders Schack |
Tuve Tigers BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
|
| 2 |
▸Salto |
416 |
1,440 |
59,4 % |
38,0 % |
2,2 % |
0,2 % |
0,2 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jörgen Samuelsson |
Nässjö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Christian Åkerqvist |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Anders Lindström |
BGK Jönköping |
5 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
7 |
1,143 |
86 % |
| 7 |
Olle Johansson |
BGK Kärnan |
7 |
1,143 |
86 % |
| 8 |
Mattia Aclasto |
BGK Jönköping |
7 |
1,143 |
86 % |
| 9 |
Kari Hakala |
Gullbergsbro BGK |
13 |
1,154 |
85 % |
| 10 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 11 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,200 |
80 % |
| 12 |
Jessica Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
12 |
1,250 |
75 % |
| 13 |
Johan Hermansson |
Kalmar MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 14 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 15 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
|
| 3 |
▸Mittkulle |
415 |
1,602 |
69,2 % |
17,3 % |
6,0 % |
3,1 % |
1,7 % |
1,2 % |
1,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
7 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Daniel Källström |
Asarums BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Johan Hermansson |
Kalmar MGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
14 |
1,143 |
86 % |
| 10 |
Gunnar Bengtsson |
Askims BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 11 |
Jörgen Johansson |
Kalmar MGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 12 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 13 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 14 |
Tobias Hellström |
Asarums BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 15 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
7 |
1,143 |
86 % |
|
| 4 |
▸Brygga |
412 |
1,660 |
34,7 % |
64,6 % |
0,7 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 2 |
Anders Lindström |
BGK Jönköping |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Anders Schack |
Tuve Tigers BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 4 |
Hans Bergström |
Uddevalla BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 5 |
Per Olsson |
Nässjö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 6 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
6 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Kristian Norling |
Uddevalla BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Daniel Källström |
Asarums BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Mattia Aclasto |
BGK Jönköping |
7 |
1,429 |
57 % |
| 10 |
Ulf Davidsson |
BGK Kärnan |
7 |
1,429 |
57 % |
| 11 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 12 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 13 |
Jörgen Samuelsson |
Nässjö BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 14 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
6 |
1,500 |
50 % |
| 15 |
Robert Svenrot |
Göteborg BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
|
| 5 |
▸Vinkel |
412 |
1,432 |
58,3 % |
40,5 % |
1,0 % |
0,2 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Olle Johansson |
BGK Kärnan |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Anders Pettersson |
Askims BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Annelie Lundell |
Malmö BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Robert Svenrot |
Göteborg BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Ulf Davidsson |
BGK Kärnan |
7 |
1,143 |
86 % |
| 7 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 8 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 9 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
6 |
1,167 |
83 % |
| 10 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
8 |
1,250 |
75 % |
| 11 |
Johan Hermansson |
Kalmar MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 12 |
Erik Gustafsson |
BGK Jönköping |
4 |
1,250 |
75 % |
| 13 |
Anders Schack |
Tuve Tigers BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 14 |
Thomas Arvidsson |
Uddevalla BGK |
11 |
1,273 |
73 % |
| 15 |
Ronny Granholm |
Askims BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
|
| 6 |
▸Passage |
412 |
1,483 |
63,3 % |
27,9 % |
6,6 % |
1,5 % |
0,7 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jörgen Samuelsson |
Nässjö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Christian Åkerqvist |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Jenny Erlandsson |
Askims BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 5 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 6 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
7 |
1,143 |
86 % |
| 7 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 8 |
Tobias Hellström |
Asarums BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 9 |
Per Olsson |
Nässjö BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 10 |
Mattia Aclasto |
BGK Jönköping |
7 |
1,143 |
86 % |
| 11 |
Anders Pettersson |
Askims BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 12 |
Robert Svenrot |
Göteborg BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 13 |
Anne-Marie Elfström |
Borås MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 14 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 15 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
|
| 7 |
▸Snäcka |
409 |
1,377 |
63,3 % |
36,2 % |
0,2 % |
– |
0,2 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Anne-Marie Elfström |
Borås MGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Erik Gustafsson |
BGK Jönköping |
4 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,100 |
90 % |
| 7 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 8 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 9 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
7 |
1,143 |
86 % |
| 10 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 11 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 12 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 13 |
Thomas Arvidsson |
Uddevalla BGK |
11 |
1,182 |
82 % |
| 14 |
Kari Hakala |
Gullbergsbro BGK |
13 |
1,231 |
77 % |
| 15 |
Anders Pettersson |
Borås MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
|
| 8 |
▸V |
406 |
1,350 |
73,6 % |
20,9 % |
3,9 % |
0,2 % |
0,7 % |
0,5 % |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Per Olsson |
Nässjö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Gunnar Bengtsson |
Askims BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Jörgen Johansson |
Kalmar MGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Daniel Källström |
Asarums BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Agneta Harrysson |
Asarums BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
6 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Christian Åkerqvist |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Annelie Lundell |
Malmö BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Robert Svenrot |
Göteborg BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
|
| 9 |
▸Kanon |
403 |
1,546 |
64,8 % |
23,8 % |
6,2 % |
3,5 % |
0,7 % |
1,0 % |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Marcus Brodd |
Askims BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Jörgen Johansson |
Kalmar MGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
7 |
1,143 |
86 % |
| 8 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
7 |
1,143 |
86 % |
| 9 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 10 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 11 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 12 |
Daniel Källström |
Asarums BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 13 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 14 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
13 |
1,231 |
77 % |
| 15 |
Maria Möller |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,250 |
75 % |
|
| 10 |
▸Dubbelkulle |
400 |
1,643 |
37,0 % |
61,8 % |
1,3 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Kristian Norling |
Uddevalla BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
7 |
1,143 |
86 % |
| 3 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 4 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 5 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
7 |
1,286 |
86 % |
| 6 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 7 |
Jenny Erlandsson |
Askims BGK |
8 |
1,375 |
63 % |
| 8 |
Christian Åkerqvist |
Gullbergsbro BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 9 |
Anders Lindström |
BGK Jönköping |
5 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Kari Hakala |
Gullbergsbro BGK |
12 |
1,417 |
58 % |
| 11 |
Jörgen Samuelsson |
Nässjö BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 12 |
Jörgen Johansson |
Kalmar MGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 13 |
Hans Bergström |
Uddevalla BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 14 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 15 |
Ulf Davidsson |
BGK Kärnan |
7 |
1,429 |
57 % |
|
| 11 |
▸Klack |
403 |
1,558 |
62,3 % |
25,1 % |
8,2 % |
3,5 % |
1,0 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Marcus Brodd |
Askims BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
6 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Johan Hermansson |
Kalmar MGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 7 |
Per Olsson |
Nässjö BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 8 |
Anton Renhag |
Nässjö BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 9 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
7 |
1,143 |
86 % |
| 10 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
7 |
1,143 |
86 % |
| 11 |
Daniel Källström |
Asarums BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 12 |
Agneta Harrysson |
Asarums BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 13 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
9 |
1,222 |
78 % |
| 14 |
Robert Svenrot |
Göteborg BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 15 |
Linda Carlsson |
Göteborg BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
|
| 12 |
▸Fönster |
402 |
1,943 |
32,8 % |
48,5 % |
12,2 % |
4,7 % |
1,5 % |
0,2 % |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Daniel Källström |
Asarums BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 2 |
Mattia Aclasto |
BGK Jönköping |
6 |
1,167 |
83 % |
| 3 |
Annelie Lundell |
Malmö BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 4 |
Anton Renhag |
Nässjö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 5 |
Jörgen Samuelsson |
Nässjö BGK |
7 |
1,429 |
71 % |
| 6 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 7 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
7 |
1,429 |
57 % |
| 8 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
7 |
1,429 |
57 % |
| 9 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 10 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,500 |
67 % |
| 11 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 12 |
Tobias Hellström |
Asarums BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 13 |
Olle Johansson |
BGK Kärnan |
7 |
1,571 |
43 % |
| 14 |
Karin Karlsson |
Kalmar MGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 15 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
|
| 13 |
▸Mosbricka |
401 |
1,818 |
54,9 % |
22,9 % |
14,2 % |
4,2 % |
2,2 % |
0,2 % |
1,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Staffan Thulin |
Askims BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
7 |
1,143 |
86 % |
| 5 |
Hans Bergström |
Uddevalla BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 6 |
Olle Johansson |
BGK Kärnan |
7 |
1,143 |
86 % |
| 7 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 8 |
Anders Pettersson |
Borås MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 9 |
Anders Schack |
Tuve Tigers BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 10 |
Anton Renhag |
Nässjö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 11 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 12 |
Kari Hakala |
Gullbergsbro BGK |
12 |
1,333 |
75 % |
| 13 |
Daniel Källström |
Asarums BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 14 |
Patric Fransson |
Asarums BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 15 |
Jenny Erlandsson |
Askims BGK |
8 |
1,375 |
75 % |
|
| 14 |
▸Blixt |
400 |
1,775 |
42,8 % |
43,5 % |
8,8 % |
3,8 % |
1,0 % |
0,3 % |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 2 |
Jörgen Johansson |
Kalmar MGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 3 |
Mattia Aclasto |
BGK Jönköping |
6 |
1,167 |
83 % |
| 4 |
Agneta Harrysson |
Asarums BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 5 |
Anders Pettersson |
Askims BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Erik Gustafsson |
BGK Jönköping |
4 |
1,250 |
75 % |
| 7 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
7 |
1,286 |
71 % |
| 8 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
7 |
1,286 |
71 % |
| 9 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Jenny Erlandsson |
Askims BGK |
8 |
1,375 |
75 % |
| 12 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
5 |
1,400 |
80 % |
| 13 |
Marcus Brodd |
Askims BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 14 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
7 |
1,429 |
71 % |
| 15 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
7 |
1,429 |
57 % |
|
| 15 |
▸Rakbana |
400 |
1,365 |
65,3 % |
33,3 % |
1,3 % |
0,3 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Marcus Brodd |
Askims BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Erik Gustafsson |
BGK Jönköping |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 6 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
7 |
1,143 |
86 % |
| 7 |
Anton Renhag |
Nässjö BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 8 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 9 |
Tobias Hellström |
Asarums BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 10 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 11 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 12 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 13 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
7 |
1,143 |
86 % |
| 14 |
Kari Hakala |
Gullbergsbro BGK |
12 |
1,167 |
83 % |
| 15 |
Mattia Aclasto |
BGK Jönköping |
6 |
1,167 |
83 % |
|
| 16 |
▸Mushål |
401 |
1,883 |
45,4 % |
33,7 % |
12,7 % |
5,2 % |
2,0 % |
0,5 % |
0,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Anders Pettersson |
Askims BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 3 |
Johan Krantz |
Askims BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 4 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 5 |
Gunnar Bengtsson |
Askims BGK |
7 |
1,286 |
86 % |
| 6 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
7 |
1,286 |
86 % |
| 7 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
9 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Jenny Erlandsson |
Askims BGK |
8 |
1,375 |
75 % |
| 11 |
Jessica Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
10 |
1,400 |
70 % |
| 12 |
Kristian Norling |
Uddevalla BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 13 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
7 |
1,429 |
71 % |
| 14 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 15 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
|
| 17 |
▸Pinnbana |
400 |
1,703 |
48,3 % |
34,5 % |
16,0 % |
1,3 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Anton Renhag |
Nässjö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Anders Pettersson |
Askims BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Staffan Thulin |
Askims BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Tobias Hellström |
Asarums BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 5 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 6 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 7 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
5 |
1,200 |
80 % |
| 8 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
7 |
1,286 |
71 % |
| 9 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 10 |
Jörgen Samuelsson |
Nässjö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 11 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 12 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
7 |
1,286 |
71 % |
| 13 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 14 |
Marcus Brodd |
Askims BGK |
7 |
1,286 |
86 % |
| 15 |
Daniel Källström |
Asarums BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
|
| 18 |
▸Liggande koner |
400 |
1,350 |
66,0 % |
33,0 % |
1,0 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jenny Erlandsson |
Askims BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Hans Bergström |
Uddevalla BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Jörgen Samuelsson |
Nässjö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Mattia Aclasto |
BGK Jönköping |
6 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Kristian Norling |
Uddevalla BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Erik Gustafsson |
BGK Jönköping |
5 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Robert Svenrot |
Göteborg BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Anne-Marie Elfström |
Borås MGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 12 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 13 |
Per Olsson |
Nässjö BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 14 |
Gunnar Bengtsson |
Askims BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 15 |
Samuel Byström |
Asarums BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
|