| 1 |
▸Enportare |
519 |
2,360 |
8,1 % | 51,8 % | 36,6 % | 2,9 % | 0,6 % | – |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Anders Brandt |
BGK Linjen |
5 |
1,600 |
60 % |
| 2 |
Björn Berntsson |
Växjö BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 3 |
Rickard Svensson |
Kulladals BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 4 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,857 |
14 % |
| 5 |
Pia Karlsson |
Olofströms BGK |
7 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Tommy Persson |
Hjelmsjö BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 7 |
Bernt Gabrielsson |
Åstorps MGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 8 |
Peter Törn |
Åstorps MGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Jessica Rengbrandt |
Granhyddans BGK |
13 |
2,077 |
8 % |
| 10 |
Peer Rudbaek Hansen |
Malmö BGK |
8 |
2,125 |
13 % |
| 11 |
Peter Andersson |
Granhyddans BGK |
6 |
2,167 |
33 % |
| 12 |
Tony Lindell |
Åstorps MGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 13 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
5 |
2,200 |
0 % |
| 14 |
Kjell Hall |
Linköpings BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 15 |
Elisabeth Brandt |
Skoghalls BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
|
| 2 |
▸Alternativ |
519 |
1,655 |
60,7 % | 23,1 % | 10,2 % | 3,9 % | 0,8 % | 0,8 % | 0,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Tommy Persson |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Lars Thörn |
Åstorps MGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Bernt Gabrielsson |
Åstorps MGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Peer Rudbaek Hansen |
Malmö BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 6 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 7 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 8 |
Jessica Rengbrandt |
Granhyddans BGK |
13 |
1,154 |
85 % |
| 9 |
Andreas Hermansson |
Hjelmsjö BGK |
11 |
1,182 |
82 % |
| 10 |
Magnus Nordkvist |
BGK Värend |
5 |
1,200 |
80 % |
| 11 |
Ronny Paulsson |
BGK Värend |
5 |
1,200 |
80 % |
| 12 |
Anders Brandt |
BGK Linjen |
5 |
1,200 |
80 % |
| 13 |
Martin Luhanko |
Hjelmsjö BGK |
8 |
1,250 |
88 % |
| 14 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 15 |
Mikael Holst |
Granhyddans BGK |
10 |
1,300 |
80 % |
|
| 3 |
▸Vertikal |
519 |
2,829 |
35,3 % | 21,2 % | 14,8 % | 7,7 % | 6,4 % | 4,4 % | 10,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Anton Tibblin |
Staffanstorps BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 3 |
Lars Thörn |
Åstorps MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 4 |
Pia Karlsson |
Olofströms BGK |
7 |
1,571 |
71 % |
| 5 |
Björn Berntsson |
Växjö BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 6 |
Tommy Persson |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 7 |
Ronny Paulsson |
BGK Värend |
5 |
1,600 |
60 % |
| 8 |
Magnus Nordkvist |
BGK Värend |
5 |
1,800 |
60 % |
| 9 |
Peer Rudbaek Hansen |
Malmö BGK |
8 |
1,875 |
38 % |
| 10 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
8 |
2,000 |
25 % |
| 11 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 12 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
5 |
2,200 |
80 % |
| 13 |
Niklas Roth |
BGK Värend |
5 |
2,200 |
60 % |
| 14 |
Lars Lilja |
BGK Värend |
5 |
2,200 |
40 % |
| 15 |
Wilma Harrysson |
Asarums BGK |
4 |
2,250 |
25 % |
|
| 4 |
▸Spång |
519 |
2,235 |
15,6 % | 59,0 % | 16,2 % | 6,2 % | 2,3 % | 0,2 % | 0,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Magnus Nordkvist |
BGK Värend |
5 |
1,400 |
60 % |
| 2 |
Andreas Hermansson |
Hjelmsjö BGK |
11 |
1,545 |
45 % |
| 3 |
Bengt Ahlström |
Åstorps MGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 4 |
Anders Brandt |
BGK Linjen |
5 |
1,600 |
60 % |
| 5 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
5 |
1,600 |
40 % |
| 6 |
Andreas Karlsson |
Staffanstorps BGK |
8 |
1,750 |
25 % |
| 7 |
Jessica Rengbrandt |
Granhyddans BGK |
13 |
1,769 |
31 % |
| 8 |
Niklas Roth |
BGK Värend |
5 |
1,800 |
20 % |
| 9 |
Björn Berntsson |
Växjö BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 10 |
Jens Arvidsson |
Kulladals BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 11 |
Tony Lindell |
Åstorps MGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 12 |
Lars Lilja |
BGK Värend |
5 |
1,800 |
20 % |
| 13 |
Mikael Holst |
Granhyddans BGK |
10 |
1,900 |
30 % |
| 14 |
Mattias Rengbrandt |
Granhyddans BGK |
11 |
2,000 |
18 % |
| 15 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
8 |
2,000 |
25 % |
|
| 5 |
▸Gentleman |
519 |
3,035 |
32,0 % | 21,0 % | 12,5 % | 10,0 % | 6,9 % | 5,6 % | 11,9 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Tommy Persson |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Jens Arvidsson |
Kulladals BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 3 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
5 |
1,600 |
60 % |
| 4 |
Wilma Harrysson |
Asarums BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 5 |
Bernt Gabrielsson |
Åstorps MGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 6 |
Lars Thörn |
Åstorps MGK |
5 |
1,800 |
60 % |
| 7 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
8 |
1,875 |
50 % |
| 8 |
Mikael Holst |
Granhyddans BGK |
10 |
2,000 |
60 % |
| 9 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
8 |
2,000 |
13 % |
| 10 |
Anders Brandt |
BGK Linjen |
5 |
2,000 |
20 % |
| 11 |
Anton Tibblin |
Staffanstorps BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 12 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
7 |
2,143 |
71 % |
| 13 |
Agneta Harrysson |
Asarums BGK |
5 |
2,200 |
60 % |
| 14 |
Ronny Paulsson |
BGK Värend |
5 |
2,200 |
40 % |
| 15 |
Stefan Svensson |
BGK Kärnan |
5 |
2,200 |
20 % |
|
| 6 |
▸Vallgrav |
519 |
2,175 |
10,0 % | 69,4 % | 16,0 % | 2,9 % | 1,2 % | 0,6 % | – |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Andreas Hermansson |
Hjelmsjö BGK |
11 |
1,727 |
27 % |
| 2 |
Anton Tibblin |
Staffanstorps BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 3 |
Lars Thörn |
Åstorps MGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 4 |
Olle Johansson |
BGK Kärnan |
5 |
1,800 |
20 % |
| 5 |
Gunilla Hedberg |
BGK Kärnan |
5 |
1,800 |
20 % |
| 6 |
Peter Andersson |
Granhyddans BGK |
6 |
1,833 |
17 % |
| 7 |
Jessica Rengbrandt |
Granhyddans BGK |
13 |
1,846 |
23 % |
| 8 |
Pia Karlsson |
Olofströms BGK |
7 |
1,857 |
29 % |
| 9 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,857 |
29 % |
| 10 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
8 |
1,875 |
13 % |
| 11 |
Peer Rudbaek Hansen |
Malmö BGK |
8 |
2,000 |
25 % |
| 12 |
Johnny Jönsson |
BGK Kärnan |
5 |
2,000 |
20 % |
| 13 |
Elisabeth Brandt |
Skoghalls BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Jens Arvidsson |
Kulladals BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 15 |
Magnus Nordkvist |
BGK Värend |
5 |
2,000 |
0 % |
|
| 7 |
▸Klack |
519 |
2,534 |
30,8 % | 20,6 % | 32,0 % | 5,0 % | 6,6 % | 2,5 % | 2,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Mikael Kvist |
BGK Värend |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Peter Andersson |
Granhyddans BGK |
6 |
1,333 |
83 % |
| 3 |
Magnus Nordkvist |
BGK Värend |
5 |
1,800 |
60 % |
| 4 |
Tony Lindell |
Åstorps MGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 5 |
Tommy Persson |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,800 |
80 % |
| 6 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
5 |
1,800 |
60 % |
| 7 |
Lars Thörn |
Åstorps MGK |
5 |
1,800 |
60 % |
| 8 |
Lars Lilja |
BGK Värend |
5 |
1,800 |
60 % |
| 9 |
Ronny Paulsson |
BGK Värend |
5 |
1,800 |
60 % |
| 10 |
Olle Johansson |
BGK Kärnan |
5 |
1,800 |
60 % |
| 11 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
8 |
2,000 |
50 % |
| 12 |
Andreas Feuk |
BGK Linjen |
8 |
2,000 |
50 % |
| 13 |
Björn Berntsson |
Växjö BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
5 |
2,000 |
0 % |
| 15 |
Jens Arvidsson |
Kulladals BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
|
| 8 |
▸Blixt |
519 |
2,501 |
7,3 % | 49,1 % | 30,4 % | 12,3 % | 0,8 % | – |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Tommy Persson |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 2 |
Björn Berntsson |
Växjö BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 3 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
8 |
1,875 |
38 % |
| 4 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
8 |
2,000 |
25 % |
| 5 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
8 |
2,000 |
38 % |
| 6 |
Anders Brandt |
BGK Linjen |
5 |
2,000 |
20 % |
| 7 |
Johnny Jönsson |
BGK Kärnan |
5 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Andreas Hermansson |
Hjelmsjö BGK |
11 |
2,091 |
18 % |
| 9 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
7 |
2,143 |
14 % |
| 10 |
Stefan Paulsson |
Malmö BGK |
7 |
2,143 |
0 % |
| 11 |
Jessica Rengbrandt |
Granhyddans BGK |
13 |
2,154 |
8 % |
| 12 |
Stefan Svensson |
BGK Kärnan |
5 |
2,200 |
0 % |
| 13 |
Elisabeth Brandt |
Skoghalls BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 14 |
Bengt Ahlström |
Åstorps MGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 15 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
5 |
2,200 |
0 % |
|
| 9 |
▸Sidospel |
521 |
1,889 |
29,4 % | 55,9 % | 11,9 % | 2,3 % | 0,6 % | – |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Olle Johansson |
BGK Kärnan |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 3 |
Peter Andersson |
Granhyddans BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Bernt Gabrielsson |
Åstorps MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 5 |
Magnus Nordkvist |
BGK Värend |
5 |
1,400 |
60 % |
| 6 |
Andreas Hermansson |
Hjelmsjö BGK |
11 |
1,455 |
55 % |
| 7 |
Jessica Rengbrandt |
Granhyddans BGK |
13 |
1,462 |
54 % |
| 8 |
Mikael Holst |
Granhyddans BGK |
10 |
1,500 |
50 % |
| 9 |
Sven Nilsson |
Kulladals BGK |
8 |
1,500 |
50 % |
| 10 |
Lars Thörn |
Åstorps MGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 11 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
8 |
1,625 |
38 % |
| 12 |
Andreas Karlsson |
Staffanstorps BGK |
8 |
1,625 |
50 % |
| 13 |
Jimmy Billberg Crespin |
Staffanstorps BGK |
8 |
1,750 |
25 % |
| 14 |
Anders Brandt |
BGK Linjen |
5 |
1,800 |
40 % |
| 15 |
Kjell Hall |
Linköpings BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
|
| 10 |
▸Laxen |
519 |
2,607 |
8,9 % | 53,0 % | 20,0 % | 10,6 % | 4,0 % | 1,2 % | 2,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Stefan Svensson |
BGK Kärnan |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
Magnus Nordkvist |
BGK Värend |
5 |
1,600 |
40 % |
| 3 |
Tony Lindell |
Åstorps MGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 4 |
Jimmy Billberg Crespin |
Staffanstorps BGK |
8 |
1,625 |
38 % |
| 5 |
Lars Thörn |
Åstorps MGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 6 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
8 |
1,875 |
25 % |
| 7 |
Andreas Karlsson |
Staffanstorps BGK |
8 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Björn Berntsson |
Växjö BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Tommy Persson |
Hjelmsjö BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Ronny Paulsson |
BGK Värend |
5 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Pia Karlsson |
Olofströms BGK |
7 |
2,143 |
14 % |
| 12 |
Jessica Rengbrandt |
Granhyddans BGK |
13 |
2,154 |
15 % |
| 13 |
Elisabeth Brandt |
Skoghalls BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 14 |
Anders Brandt |
BGK Linjen |
5 |
2,200 |
0 % |
| 15 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
|
| 11 |
▸Vinkeln |
519 |
2,204 |
9,8 % | 66,7 % | 19,5 % | 2,1 % | 1,5 % | – |
0,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Bengt Ahlström |
Åstorps MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 2 |
Anders Brandt |
BGK Linjen |
5 |
1,600 |
40 % |
| 3 |
Mattias Rengbrandt |
Granhyddans BGK |
11 |
1,727 |
36 % |
| 4 |
Andreas Feuk |
BGK Linjen |
8 |
1,750 |
38 % |
| 5 |
Wilma Harrysson |
Asarums BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 6 |
Ronny Paulsson |
BGK Värend |
5 |
1,800 |
20 % |
| 7 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
5 |
1,800 |
20 % |
| 8 |
Björn Berntsson |
Växjö BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 9 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
8 |
2,000 |
13 % |
| 10 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
8 |
2,000 |
25 % |
| 11 |
Agneta Harrysson |
Asarums BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Elisabeth Brandt |
Skoghalls BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 13 |
Magnus Nordkvist |
BGK Värend |
5 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Kjell Hall |
Linköpings BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 15 |
Tommy Persson |
Hjelmsjö BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
|
| 12 |
▸Örkelljungan |
519 |
1,904 |
52,6 % | 26,6 % | 9,8 % | 5,2 % | 2,1 % | 1,9 % | 1,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Peter Andersson |
Granhyddans BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Tommy Persson |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Magnus Nordkvist |
BGK Värend |
5 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Mikael Holst |
Granhyddans BGK |
10 |
1,200 |
90 % |
| 6 |
Agneta Harrysson |
Asarums BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 7 |
Anders Brandt |
BGK Linjen |
5 |
1,200 |
80 % |
| 8 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
5 |
1,200 |
80 % |
| 9 |
Björn Berntsson |
Växjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 10 |
Göran Andersson |
Asarums BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 11 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 12 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
8 |
1,250 |
88 % |
| 13 |
Peter Törn |
Åstorps MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 14 |
Elisabeth Brandt |
Skoghalls BGK |
5 |
1,400 |
80 % |
| 15 |
Lars Lilja |
BGK Värend |
5 |
1,400 |
60 % |
|
| 13 |
▸Dosering |
519 |
2,380 |
19,7 % | 47,6 % | 19,5 % | 6,9 % | 2,9 % | 1,7 % | 1,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Ronny Paulsson |
BGK Värend |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Björn Berntsson |
Växjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 3 |
Jessica Rengbrandt |
Granhyddans BGK |
13 |
1,462 |
62 % |
| 4 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 5 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
5 |
1,600 |
60 % |
| 6 |
Elisabeth Brandt |
Skoghalls BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 7 |
Anders Brandt |
BGK Linjen |
5 |
1,600 |
40 % |
| 8 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
8 |
1,750 |
38 % |
| 9 |
Olle Johansson |
BGK Kärnan |
5 |
1,800 |
40 % |
| 10 |
Mikael Kvist |
BGK Värend |
5 |
1,800 |
40 % |
| 11 |
Anton Tibblin |
Staffanstorps BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 12 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,857 |
29 % |
| 13 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
8 |
1,875 |
25 % |
| 14 |
Andreas Hermansson |
Hjelmsjö BGK |
11 |
2,000 |
36 % |
| 15 |
Mattias Rengbrandt |
Granhyddans BGK |
11 |
2,000 |
27 % |
|
| 14 |
▸Brevlåda |
519 |
2,424 |
0,6 % | 67,8 % | 23,7 % | 6,2 % | 0,8 % | 0,2 % | 0,8 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Andreas Feuk |
BGK Linjen |
8 |
2,000 |
0 % |
| 2 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
7 |
2,000 |
0 % |
| 3 |
Ronny Paulsson |
BGK Värend |
5 |
2,000 |
0 % |
| 4 |
Lars Lilja |
BGK Värend |
5 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Kjell Hall |
Linköpings BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Anton Tibblin |
Staffanstorps BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Olle Johansson |
BGK Kärnan |
5 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Björn Berntsson |
Växjö BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Tony Lindell |
Åstorps MGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 11 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
8 |
2,125 |
0 % |
| 12 |
Mattias Rengbrandt |
Granhyddans BGK |
11 |
2,182 |
0 % |
| 13 |
Mikael Holst |
Granhyddans BGK |
10 |
2,200 |
0 % |
| 14 |
Mikael Kvist |
BGK Värend |
5 |
2,200 |
0 % |
| 15 |
Magnus Nordkvist |
BGK Värend |
5 |
2,200 |
0 % |
|
| 15 |
▸Lådbana |
519 |
2,724 |
9,6 % | 39,5 % | 24,3 % | 22,7 % | 3,3 % | 0,4 % | 0,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Wilma Harrysson |
Asarums BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 2 |
Mikael Kvist |
BGK Värend |
5 |
1,800 |
20 % |
| 3 |
Peter Andersson |
Granhyddans BGK |
6 |
1,833 |
33 % |
| 4 |
Stefan Paulsson |
Malmö BGK |
7 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Ronny Paulsson |
BGK Värend |
5 |
2,000 |
20 % |
| 6 |
Johnny Jönsson |
BGK Kärnan |
5 |
2,000 |
20 % |
| 7 |
Bengt Ahlström |
Åstorps MGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 8 |
Björn Berntsson |
Växjö BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 9 |
Agneta Harrysson |
Asarums BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 10 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
5 |
2,200 |
20 % |
| 11 |
Tony Lindell |
Åstorps MGK |
5 |
2,200 |
40 % |
| 12 |
Sven Nilsson |
Kulladals BGK |
8 |
2,250 |
13 % |
| 13 |
Peter Törn |
Åstorps MGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 14 |
Niklas Roth |
BGK Värend |
4 |
2,250 |
50 % |
| 15 |
Jessica Rengbrandt |
Granhyddans BGK |
13 |
2,308 |
0 % |
|
| 16 |
▸Fisken |
520 |
2,231 |
18,5 % | 54,4 % | 16,9 % | 7,3 % | 1,7 % | 1,0 % | 0,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
Gunilla Hedberg |
BGK Kärnan |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
8 |
1,375 |
63 % |
| 4 |
Ronny Paulsson |
BGK Värend |
5 |
1,400 |
60 % |
| 5 |
Tony Lindell |
Åstorps MGK |
5 |
1,400 |
80 % |
| 6 |
Göran Andersson |
Asarums BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 7 |
Bengt Ahlström |
Åstorps MGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 8 |
Wilma Harrysson |
Asarums BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 9 |
Mikael Kvist |
BGK Värend |
5 |
1,600 |
40 % |
| 10 |
Andreas Karlsson |
Staffanstorps BGK |
8 |
1,625 |
38 % |
| 11 |
Mikael Holst |
Granhyddans BGK |
10 |
1,700 |
40 % |
| 12 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
8 |
1,750 |
38 % |
| 13 |
Rickard Svensson |
Kulladals BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 14 |
Jessica Rengbrandt |
Granhyddans BGK |
13 |
1,846 |
15 % |
| 15 |
Mattias Rengbrandt |
Granhyddans BGK |
11 |
1,909 |
27 % |
|
| 17 |
▸Synvillan |
519 |
2,385 |
8,5 % | 52,8 % | 31,4 % | 6,4 % | 1,0 % | – |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Niklas Roth |
BGK Värend |
4 |
1,750 |
25 % |
| 2 |
Lars Thörn |
Åstorps MGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 3 |
Anton Tibblin |
Staffanstorps BGK |
5 |
1,800 |
60 % |
| 4 |
Tommy Persson |
Hjelmsjö BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 5 |
Kjell Karlsson |
Kulladals BGK |
8 |
1,875 |
38 % |
| 6 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
5 |
2,000 |
20 % |
| 7 |
Tony Lindell |
Åstorps MGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 8 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Ronny Paulsson |
BGK Värend |
5 |
2,000 |
20 % |
| 10 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Bengt Ahlström |
Åstorps MGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Peter Törn |
Åstorps MGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 13 |
Lars Lilja |
BGK Värend |
4 |
2,000 |
25 % |
| 14 |
Andreas Hermansson |
Hjelmsjö BGK |
11 |
2,091 |
18 % |
| 15 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
8 |
2,125 |
0 % |
|
| 18 |
▸Vaggan |
519 |
1,607 |
64,7 % | 20,8 % | 8,1 % | 3,1 % | 2,3 % | 0,6 % | 0,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Rickard Svensson |
Kulladals BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Magnus Nordkvist |
BGK Värend |
5 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
8 |
1,125 |
88 % |
| 6 |
Bernt Gabrielsson |
Åstorps MGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 7 |
Agneta Harrysson |
Asarums BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 8 |
Ronny Paulsson |
BGK Värend |
5 |
1,200 |
80 % |
| 9 |
Mikael Kvist |
BGK Värend |
5 |
1,200 |
80 % |
| 10 |
Stefan Svensson |
BGK Kärnan |
5 |
1,200 |
80 % |
| 11 |
Peer Rudbaek Hansen |
Malmö BGK |
8 |
1,250 |
88 % |
| 12 |
Jimmy Billberg Crespin |
Staffanstorps BGK |
8 |
1,250 |
88 % |
| 13 |
Bengt Ahlström |
Åstorps MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 14 |
Wilma Harrysson |
Asarums BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 15 |
Mikael Holst |
Granhyddans BGK |
10 |
1,300 |
70 % |
|