| 1 |
▸Enport |
90 |
3,167 |
15,6 % |
33,3 % |
30,0 % |
1,1 % |
– |
– |
20,0 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Patrik Eliasson |
Tyresö BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 2 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
1,750 |
50 % |
| 3 |
Simon Junker |
Tantogårdens BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 4 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Alexander Princis |
Skoghalls BGK |
5 |
2,400 |
60 % |
| 6 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 7 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
2,500 |
0 % |
| 8 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
2,750 |
0 % |
| 9 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
4 |
3,250 |
25 % |
| 10 |
Jon Björklund |
Tantogårdens BGK |
3 |
4,000 |
0 % |
| 11 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
4 |
4,500 |
25 % |
|
| 2 |
▸Vallgrav med port |
88 |
3,000 |
8,0 % |
65,9 % |
5,7 % |
– |
– |
– |
20,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Patrik Eliasson |
Tyresö BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 2 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 3 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 4 |
Simon Junker |
Tantogårdens BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Jon Björklund |
Tantogårdens BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
2,250 |
0 % |
| 7 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 8 |
Alexander Princis |
Skoghalls BGK |
5 |
3,000 |
0 % |
| 9 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
3,250 |
0 % |
| 10 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
4 |
4,500 |
0 % |
| 11 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
4 |
5,750 |
0 % |
|
| 3 |
▸Hål i backe |
88 |
2,932 |
47,7 % |
19,3 % |
4,5 % |
1,1 % |
1,1 % |
– |
26,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Patrik Eliasson |
Tyresö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Simon Junker |
Tantogårdens BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Alexander Princis |
Skoghalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 5 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 6 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
2,500 |
25 % |
| 7 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
2,750 |
50 % |
| 8 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
2,750 |
50 % |
| 9 |
Jon Björklund |
Tantogårdens BGK |
3 |
3,000 |
67 % |
| 10 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
4 |
5,000 |
25 % |
| 11 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
4 |
5,750 |
0 % |
|
| 4 |
▸Vertikhål |
89 |
2,135 |
69,7 % |
11,2 % |
2,2 % |
1,1 % |
– |
– |
15,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Alexander Princis |
Skoghalls BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Simon Junker |
Tantogårdens BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Patrik Eliasson |
Tyresö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 6 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 7 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
1,750 |
25 % |
| 8 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
2,500 |
75 % |
| 9 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
4 |
2,500 |
75 % |
| 10 |
Jon Björklund |
Tantogårdens BGK |
3 |
3,000 |
67 % |
| 11 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
4 |
4,000 |
50 % |
|
| 5 |
▸Sparbössa |
89 |
2,708 |
49,4 % |
23,6 % |
2,2 % |
1,1 % |
1,1 % |
– |
22,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Alexander Princis |
Skoghalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 3 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
1,250 |
75 % |
| 4 |
Simon Junker |
Tantogårdens BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Patrik Eliasson |
Tyresö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 6 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
4 |
1,750 |
75 % |
| 8 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 9 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
3,000 |
25 % |
| 10 |
Jon Björklund |
Tantogårdens BGK |
3 |
3,333 |
33 % |
| 11 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
4,000 |
50 % |
|
| 6 |
▸Lådbana |
89 |
3,551 |
11,2 % |
41,6 % |
16,9 % |
– |
1,1 % |
– |
29,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Simon Junker |
Tantogårdens BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Alexander Princis |
Skoghalls BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 3 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 4 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 5 |
Patrik Eliasson |
Tyresö BGK |
5 |
3,000 |
20 % |
| 6 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
3,250 |
25 % |
| 7 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
4 |
3,500 |
0 % |
| 8 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
3,750 |
25 % |
| 9 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
4,500 |
0 % |
| 10 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
4 |
4,750 |
0 % |
| 11 |
Jon Björklund |
Tantogårdens BGK |
3 |
5,333 |
0 % |
|
| 7 |
▸Sidspel |
89 |
2,674 |
41,6 % |
34,8 % |
2,2 % |
– |
– |
– |
21,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Alexander Princis |
Skoghalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 3 |
Simon Junker |
Tantogårdens BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Patrik Eliasson |
Tyresö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 6 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
2,750 |
50 % |
| 8 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
4 |
3,000 |
25 % |
| 9 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
3,250 |
0 % |
| 10 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
4 |
3,250 |
25 % |
| 11 |
Jon Björklund |
Tantogårdens BGK |
3 |
3,333 |
33 % |
|
| 8 |
▸Tysk klack |
90 |
2,700 |
57,8 % |
4,4 % |
14,4 % |
1,1 % |
– |
– |
22,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Simon Junker |
Tantogårdens BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 6 |
Jon Björklund |
Tantogårdens BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 7 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 8 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
2,000 |
50 % |
| 9 |
Patrik Eliasson |
Tyresö BGK |
5 |
2,200 |
80 % |
| 10 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
2,750 |
50 % |
| 11 |
Alexander Princis |
Skoghalls BGK |
5 |
3,200 |
40 % |
|
| 9 |
▸Tvåportare |
90 |
3,467 |
14,4 % |
40,0 % |
13,3 % |
4,4 % |
– |
– |
27,8 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 2 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 3 |
Patrik Eliasson |
Tyresö BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 4 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 5 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
2,500 |
0 % |
| 7 |
Alexander Princis |
Skoghalls BGK |
5 |
4,000 |
0 % |
| 8 |
Simon Junker |
Tantogårdens BGK |
3 |
4,333 |
0 % |
| 9 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
4 |
4,750 |
25 % |
| 10 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
4,750 |
0 % |
| 11 |
Jon Björklund |
Tantogårdens BGK |
3 |
5,667 |
0 % |
|
| 10 |
▸Tvillingport |
89 |
2,865 |
12,4 % |
60,7 % |
9,0 % |
– |
– |
– |
18,0 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
1,500 |
50 % |
| 2 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 4 |
Alexander Princis |
Skoghalls BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 5 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Patrik Eliasson |
Tyresö BGK |
5 |
3,000 |
20 % |
| 7 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
3,000 |
25 % |
| 8 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
4 |
3,250 |
25 % |
| 9 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
4 |
3,250 |
0 % |
| 10 |
Simon Junker |
Tantogårdens BGK |
3 |
3,667 |
0 % |
|
| 11 |
▸Svensk klack |
89 |
2,787 |
46,1 % |
13,5 % |
16,9 % |
3,4 % |
– |
– |
20,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Alexander Princis |
Skoghalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 4 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
1,250 |
75 % |
| 5 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
1,750 |
50 % |
| 6 |
Simon Junker |
Tantogårdens BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 7 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
2,750 |
50 % |
| 8 |
Patrik Eliasson |
Tyresö BGK |
5 |
3,400 |
60 % |
| 9 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
3 |
3,667 |
33 % |
| 10 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
4 |
3,750 |
25 % |
|
| 12 |
▸Örkelljunga |
90 |
2,489 |
58,9 % |
12,2 % |
6,7 % |
3,3 % |
– |
– |
18,9 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Patrik Eliasson |
Tyresö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Alexander Princis |
Skoghalls BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
1,500 |
50 % |
| 5 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
4 |
2,000 |
50 % |
| 6 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
2,500 |
75 % |
| 7 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
3,000 |
50 % |
| 8 |
Jon Björklund |
Tantogårdens BGK |
3 |
3,000 |
67 % |
| 9 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
3 |
3,000 |
67 % |
| 10 |
Simon Junker |
Tantogårdens BGK |
3 |
3,000 |
67 % |
| 11 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
4 |
3,500 |
0 % |
|
| 13 |
▸Synvilla |
88 |
3,148 |
11,4 % |
45,5 % |
21,6 % |
1,1 % |
– |
– |
20,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
1,750 |
25 % |
| 2 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 3 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
4 |
2,000 |
50 % |
| 4 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
2,000 |
25 % |
| 5 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Jon Björklund |
Tantogårdens BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 8 |
Alexander Princis |
Skoghalls BGK |
5 |
2,600 |
20 % |
| 9 |
Patrik Eliasson |
Tyresö BGK |
5 |
3,400 |
0 % |
| 10 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
5,500 |
25 % |
|
| 14 |
▸Vinkel |
88 |
2,955 |
33,0 % |
34,1 % |
9,1 % |
– |
– |
– |
23,9 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Patrik Eliasson |
Tyresö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 4 |
Jon Björklund |
Tantogårdens BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
4 |
2,500 |
75 % |
| 6 |
Alexander Princis |
Skoghalls BGK |
5 |
3,000 |
20 % |
| 7 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
4 |
3,000 |
25 % |
| 8 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
3,250 |
0 % |
| 9 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
4,250 |
25 % |
| 10 |
Simon Junker |
Tantogårdens BGK |
3 |
5,333 |
0 % |
|
| 15 |
▸Hästsko |
86 |
2,651 |
54,7 % |
15,1 % |
4,7 % |
3,5 % |
1,2 % |
– |
20,9 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Patrik Eliasson |
Tyresö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Jon Björklund |
Tantogårdens BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 4 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 5 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
2,500 |
75 % |
| 6 |
Alexander Princis |
Skoghalls BGK |
5 |
2,600 |
40 % |
| 7 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
4 |
3,250 |
50 % |
| 8 |
Simon Junker |
Tantogårdens BGK |
3 |
3,333 |
33 % |
| 9 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
3 |
4,000 |
33 % |
| 10 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
5,250 |
0 % |
|
| 16 |
▸Gentleman |
87 |
3,103 |
46,0 % |
14,9 % |
6,9 % |
3,4 % |
– |
1,1 % |
27,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Patrik Eliasson |
Tyresö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Simon Junker |
Tantogårdens BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
3 |
2,000 |
67 % |
| 5 |
Jon Björklund |
Tantogårdens BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 6 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
4 |
2,500 |
75 % |
| 7 |
Alexander Princis |
Skoghalls BGK |
5 |
2,800 |
60 % |
| 8 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
3 |
3,000 |
67 % |
| 9 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
4,000 |
50 % |
| 10 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
4 |
4,000 |
50 % |
| 11 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
4,500 |
25 % |
|
| 17 |
▸Fiskben |
83 |
3,349 |
2,4 % |
60,2 % |
10,8 % |
1,2 % |
– |
2,4 % |
22,9 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 2 |
Jon Björklund |
Tantogårdens BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 3 |
Simon Junker |
Tantogårdens BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 4 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 5 |
Alexander Princis |
Skoghalls BGK |
5 |
3,000 |
0 % |
| 6 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
3 |
3,667 |
0 % |
| 7 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
3 |
3,667 |
0 % |
| 8 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
3 |
3,667 |
0 % |
| 9 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
3 |
3,667 |
0 % |
| 10 |
Patrik Eliasson |
Tyresö BGK |
4 |
3,750 |
0 % |
| 11 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
4,500 |
0 % |
|
| 18 |
▸Inslag |
81 |
3,074 |
45,7 % |
18,5 % |
6,2 % |
– |
– |
1,2 % |
28,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Simon Junker |
Tantogårdens BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Marcus Ljungblad |
Skoghalls BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Patrik Eliasson |
Tyresö BGK |
4 |
2,500 |
75 % |
| 4 |
Jon Björklund |
Tantogårdens BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 5 |
Alexander Princis |
Skoghalls BGK |
4 |
3,000 |
50 % |
| 6 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
3 |
3,000 |
67 % |
| 7 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
3 |
3,000 |
67 % |
| 8 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
3 |
3,667 |
0 % |
| 9 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
3 |
4,000 |
0 % |
| 10 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
3 |
5,000 |
33 % |
| 11 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
3 |
5,000 |
33 % |
|