Anläggningar / Ersta MGK
Ersta MGK Filt
Filt · Outdoor
Versioner
Banor
Klicka på en bana för topp 15 spelare på den (minst 3 försök, lägst snitt först).
| Nr | Bana | Försök | Snitt | 1:or | 2:or | 3:or | 4:or | 5:or | 6:or | 7:or | Fördelning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Örkelljunga | 98 | 2,439 | 48,0 % | 21,4 % | 9,2 % | 4,1 % | 3,1 % | 6,1 % | 8,2 % | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 2 | Dosering | 98 | 2,694 | 6,1 % | 51,0 % | 21,4 % | 13,3 % | 6,1 % | 1,0 % | 1,0 % | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 3 | Hål i backe | 98 | 2,316 | 44,9 % | 18,4 % | 16,3 % | 10,2 % | 4,1 % | 3,1 % | 3,1 % | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 4 | Lådbana | 98 | 2,388 | 15,3 % | 48,0 % | 21,4 % | 13,3 % | 2,0 % | – | – | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 5 | Spång | 98 | 2,143 | 17,3 % | 63,3 % | 13,3 % | 3,1 % | 1,0 % | 1,0 % | 1,0 % | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 6 | Tysk klack | 98 | 2,633 | 46,9 % | 11,2 % | 11,2 % | 11,2 % | 7,1 % | 6,1 % | 6,1 % | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 7 | Vagga | 98 | 1,724 | 62,2 % | 21,4 % | 7,1 % | 4,1 % | 3,1 % | – | 2,0 % | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 8 | Ränna | 98 | 2,714 | 14,3 % | 43,9 % | 18,4 % | 11,2 % | 7,1 % | 2,0 % | 3,1 % | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 9 | Sidspel | 98 | 2,071 | 24,5 % | 59,2 % | 10,2 % | 2,0 % | 1,0 % | 1,0 % | 2,0 % | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 10 | Vinkel | 98 | 2,143 | 11,2 % | 66,3 % | 20,4 % | 1,0 % | 1,0 % | – | – | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 11 | Sparbössa | 98 | 2,122 | 55,1 % | 20,4 % | 7,1 % | 4,1 % | 5,1 % | 4,1 % | 4,1 % | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 12 | Gentleman | 98 | 2,041 | 52,0 % | 22,4 % | 14,3 % | 2,0 % | 3,1 % | 2,0 % | 4,1 % | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 13 | Enport | 98 | 2,918 | 9,2 % | 44,9 % | 18,4 % | 14,3 % | 4,1 % | 4,1 % | 5,1 % | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 14 | Synvilla | 98 | 2,582 | 8,2 % | 40,8 % | 39,8 % | 9,2 % | 1,0 % | – | 1,0 % | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 15 | Mittkulle | 98 | 1,980 | 57,1 % | 19,4 % | 9,2 % | 6,1 % | 3,1 % | 1,0 % | 4,1 % | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 16 | Tvåport | 98 | 2,480 | 5,1 % | 50,0 % | 38,8 % | 4,1 % | 2,0 % | – | – | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 17 | Brevlåda/Dropp | 98 | 2,480 | 8,2 % | 53,1 % | 27,6 % | 6,1 % | 4,1 % | 1,0 % | – | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
| 18 | Inslag | 98 | 1,408 | 77,6 % | 12,2 % | 4,1 % | 4,1 % | 2,0 % | – | – | |
|
Ingen spelare har 3 försök på banan. | |||||||||||
Bästa spelare (minst 3 varv)
Ingen spelare har 3 fullständiga varv på den här versionen.
Tävlingar
| Datum | Tävling | Spelare | Varv | Snitt/varv | Bästa | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-05-11 | NT, Ersta, Cup Stockholm 2 | 49 | 98 | 41,28 | 26 | Resultat ↗ |