| 1 |
▸Kyrka |
150 |
2,113 |
17,3 % |
58,7 % |
22,0 % |
0,7 % |
0,7 % |
– |
0,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Filip Björklund |
Tantogårdens BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 2 |
Fredrik Eriksson |
Ludvika BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 3 |
Hans Fryklund |
Enköpings BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 4 |
Peter Elfvén |
Norrtälje BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 5 |
Ingvar Bylund |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 6 |
Eijler Forsberg |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 7 |
Sonny Ekefjord |
Norrtälje BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 8 |
Filip Lindberg |
Hofors BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 9 |
Adam Jigler |
Enköpings BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 10 |
Moa Björklund |
Tantogårdens BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 11 |
Anders Olsson |
Ludvika BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 12 |
Jimmy Ekberg |
Enköpings BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 13 |
Ralf Hedström |
Tantogårdens BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 14 |
Albin Leanders |
Hofors BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 15 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
2,000 |
20 % |
|
| 2 |
▸Dosering |
150 |
2,947 |
2,7 % |
48,0 % |
25,3 % |
11,3 % |
5,3 % |
3,3 % |
4,0 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Michael Hertzberg |
Ludvika BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 2 |
Lars Abrahamsson |
Enköpings BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 3 |
Anders Olsson |
Ludvika BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 4 |
Thomas Helgesson |
Norrtälje BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 5 |
Hans Fryklund |
Enköpings BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 6 |
Adam Jigler |
Enköpings BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 7 |
Albin Leanders |
Hofors BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 8 |
Sonny Ekefjord |
Norrtälje BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 9 |
Tommy Sjölander |
Skoghalls BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 10 |
Rune Pousette |
Enköpings BGK |
5 |
2,400 |
0 % |
| 11 |
Mikael Holgersson |
Norrtälje BGK |
5 |
2,400 |
0 % |
| 12 |
Moa Björklund |
Tantogårdens BGK |
5 |
2,400 |
0 % |
| 13 |
Moshe Arad |
Tantogårdens BGK |
5 |
2,600 |
0 % |
| 14 |
Fredrik Eriksson |
Ludvika BGK |
5 |
2,600 |
0 % |
| 15 |
Christian Modén |
Hofors BGK |
5 |
2,600 |
0 % |
|
| 3 |
▸Fiskben |
151 |
2,848 |
9,9 % |
45,7 % |
19,9 % |
11,3 % |
4,6 % |
4,6 % |
4,0 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jimmy Ekberg |
Enköpings BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 2 |
Sonny Ekefjord |
Norrtälje BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 3 |
Fredrik Eriksson |
Ludvika BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 4 |
Hans Fryklund |
Enköpings BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 5 |
Tommy Sjölander |
Skoghalls BGK |
5 |
2,200 |
40 % |
| 6 |
Adam Jigler |
Enköpings BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 7 |
Denny Karlsson |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
2,400 |
0 % |
| 8 |
Mikael Holgersson |
Norrtälje BGK |
5 |
2,400 |
0 % |
| 9 |
Albin Leanders |
Hofors BGK |
5 |
2,400 |
20 % |
| 10 |
Lars Abrahamsson |
Enköpings BGK |
5 |
2,400 |
0 % |
| 11 |
Anders Olsson |
Ludvika BGK |
5 |
2,600 |
0 % |
| 12 |
Peter Elfvén |
Norrtälje BGK |
4 |
2,750 |
0 % |
| 13 |
Christian Modén |
Hofors BGK |
5 |
2,800 |
0 % |
| 14 |
Moa Björklund |
Tantogårdens BGK |
5 |
2,800 |
40 % |
| 15 |
Thomas Helgesson |
Norrtälje BGK |
5 |
2,800 |
20 % |
|
| 4 |
▸Hål i backe med green |
150 |
3,060 |
13,3 % |
34,7 % |
26,7 % |
7,3 % |
4,7 % |
2,7 % |
10,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Anders Olsson |
Ludvika BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 2 |
Jimmy Ekberg |
Enköpings BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 3 |
Magnus Lundin |
Hofors BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 4 |
Peter Elfvén |
Norrtälje BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 5 |
Moshe Arad |
Tantogårdens BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 6 |
Michael Hertzberg |
Ludvika BGK |
5 |
2,200 |
40 % |
| 7 |
Albin Leanders |
Hofors BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 8 |
Lars Abrahamsson |
Enköpings BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 9 |
Fredrik Eriksson |
Ludvika BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 10 |
Hans Fryklund |
Enköpings BGK |
5 |
2,400 |
0 % |
| 11 |
Tommy Sjölander |
Skoghalls BGK |
5 |
2,400 |
0 % |
| 12 |
Rune Pousette |
Enköpings BGK |
5 |
2,400 |
20 % |
| 13 |
Kent Wiman |
Norrtälje BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 14 |
Sonny Ekefjord |
Norrtälje BGK |
5 |
2,800 |
0 % |
| 15 |
Adam Jigler |
Enköpings BGK |
5 |
2,800 |
20 % |
|
| 5 |
▸Synvilla |
150 |
2,707 |
4,7 % |
36,0 % |
46,7 % |
10,0 % |
2,0 % |
0,7 % |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jimmy Ekberg |
Enköpings BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 2 |
Anders Olsson |
Ludvika BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 3 |
Fredrik Eriksson |
Ludvika BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 4 |
Ralf Hedström |
Tantogårdens BGK |
5 |
2,400 |
0 % |
| 5 |
Anders Bergqvist |
Hofors BGK |
5 |
2,400 |
20 % |
| 6 |
Michael Hertzberg |
Ludvika BGK |
5 |
2,400 |
0 % |
| 7 |
Peter Elfvén |
Norrtälje BGK |
5 |
2,400 |
0 % |
| 8 |
Thomas Helgesson |
Norrtälje BGK |
5 |
2,400 |
0 % |
| 9 |
Sonny Ekefjord |
Norrtälje BGK |
5 |
2,400 |
0 % |
| 10 |
Albin Leanders |
Hofors BGK |
5 |
2,400 |
20 % |
| 11 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 12 |
Tommy Sjölander |
Skoghalls BGK |
5 |
2,600 |
0 % |
| 13 |
Moa Björklund |
Tantogårdens BGK |
5 |
2,600 |
0 % |
| 14 |
Christian Modén |
Hofors BGK |
5 |
2,600 |
0 % |
| 15 |
Moshe Arad |
Tantogårdens BGK |
5 |
2,600 |
20 % |
|
| 6 |
▸Möllbergare |
150 |
3,600 |
20,7 % |
22,0 % |
12,7 % |
12,0 % |
6,0 % |
7,3 % |
19,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Thomas Helgesson |
Norrtälje BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 2 |
Sonny Ekefjord |
Norrtälje BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 3 |
Tommy Sjölander |
Skoghalls BGK |
5 |
2,400 |
60 % |
| 4 |
Lars Abrahamsson |
Enköpings BGK |
5 |
2,600 |
20 % |
| 5 |
Anders Bergqvist |
Hofors BGK |
5 |
2,600 |
40 % |
| 6 |
Jimmy Ekberg |
Enköpings BGK |
5 |
2,800 |
40 % |
| 7 |
Adam Jigler |
Enköpings BGK |
5 |
2,800 |
20 % |
| 8 |
Peter Elfvén |
Norrtälje BGK |
5 |
2,800 |
40 % |
| 9 |
Ingvar Bylund |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
2,800 |
20 % |
| 10 |
Michael Hertzberg |
Ludvika BGK |
5 |
2,800 |
0 % |
| 11 |
Filip Björklund |
Tantogårdens BGK |
5 |
3,000 |
40 % |
| 12 |
Hans Fryklund |
Enköpings BGK |
5 |
3,000 |
20 % |
| 13 |
Filip Lindberg |
Hofors BGK |
5 |
3,000 |
40 % |
| 14 |
Moa Björklund |
Tantogårdens BGK |
5 |
3,200 |
20 % |
| 15 |
Albin Leanders |
Hofors BGK |
5 |
3,200 |
60 % |
|
| 7 |
▸Blixt |
150 |
2,313 |
16,0 % |
43,3 % |
34,7 % |
5,3 % |
0,7 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 2 |
Peter Elfvén |
Norrtälje BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 3 |
Sonny Ekefjord |
Norrtälje BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 4 |
Albin Leanders |
Hofors BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 5 |
Christian Modén |
Hofors BGK |
5 |
2,000 |
60 % |
| 6 |
Filip Björklund |
Tantogårdens BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 7 |
Anders Olsson |
Ludvika BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 8 |
Moa Björklund |
Tantogårdens BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 9 |
Ralf Hedström |
Tantogårdens BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 10 |
Anders Bergqvist |
Hofors BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Adam Jigler |
Enköpings BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 12 |
Rune Pousette |
Enköpings BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 13 |
Tommy Sjölander |
Skoghalls BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 14 |
Fredrik Eriksson |
Ludvika BGK |
5 |
2,200 |
40 % |
| 15 |
Thomas Helgesson |
Norrtälje BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
|
| 8 |
▸Örkelljunga |
150 |
2,020 |
46,7 % |
32,0 % |
8,7 % |
5,3 % |
2,7 % |
2,0 % |
2,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Tommy Sjölander |
Skoghalls BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Peter Elfvén |
Norrtälje BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Mikael Holgersson |
Norrtälje BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Hans Fryklund |
Enköpings BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 5 |
Anders Olsson |
Ludvika BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 6 |
Moshe Arad |
Tantogårdens BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 7 |
Jimmy Ekberg |
Enköpings BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 8 |
Adam Jigler |
Enköpings BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 9 |
Fredrik Eriksson |
Ludvika BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
4 |
1,750 |
75 % |
| 11 |
Thomas Helgesson |
Norrtälje BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 12 |
Lars Abrahamsson |
Enköpings BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 13 |
Albin Leanders |
Hofors BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 14 |
Cecilia Lindström Forsberg |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
1,800 |
60 % |
| 15 |
Sonny Ekefjord |
Norrtälje BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
|
| 9 |
▸Spång |
150 |
2,507 |
18,0 % |
47,3 % |
16,0 % |
10,7 % |
4,0 % |
0,7 % |
3,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Moshe Arad |
Tantogårdens BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
Filip Björklund |
Tantogårdens BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 3 |
Thomas Helgesson |
Norrtälje BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 4 |
Jimmy Ekberg |
Enköpings BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 5 |
Fredrik Eriksson |
Ludvika BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 6 |
Sonny Ekefjord |
Norrtälje BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 7 |
Albin Leanders |
Hofors BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 8 |
Anders Olsson |
Ludvika BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 9 |
Hans Fryklund |
Enköpings BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 10 |
Christian Modén |
Hofors BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 11 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
4 |
2,000 |
50 % |
| 12 |
Mikael Holgersson |
Norrtälje BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 13 |
Adam Jigler |
Enköpings BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 14 |
Michael Hertzberg |
Ludvika BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 15 |
Ralf Hedström |
Tantogårdens BGK |
5 |
2,600 |
0 % |
|
| 10 |
▸Vinkel |
150 |
2,307 |
10,7 % |
52,0 % |
33,3 % |
4,0 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mikael Holgersson |
Norrtälje BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 2 |
Peter Elfvén |
Norrtälje BGK |
5 |
1,800 |
60 % |
| 3 |
Sonny Ekefjord |
Norrtälje BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 4 |
Christian Modén |
Hofors BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Lars Abrahamsson |
Enköpings BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Hans Fryklund |
Enköpings BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 7 |
Fredrik Eriksson |
Ludvika BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Rune Pousette |
Enköpings BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 9 |
Jimmy Ekberg |
Enköpings BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 10 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 11 |
Arne Backman |
Tantogårdens BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 12 |
Ralf Hedström |
Tantogårdens BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 13 |
Moa Björklund |
Tantogårdens BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 14 |
Anders Bergqvist |
Hofors BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 15 |
Filip Björklund |
Tantogårdens BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
|
| 11 |
▸Tysk klack |
150 |
2,633 |
16,7 % |
38,0 % |
28,7 % |
6,0 % |
6,7 % |
0,7 % |
3,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Adam Jigler |
Enköpings BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Filip Björklund |
Tantogårdens BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 3 |
Hans Fryklund |
Enköpings BGK |
5 |
1,800 |
60 % |
| 4 |
Rune Pousette |
Enköpings BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Albin Leanders |
Hofors BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Christian Modén |
Hofors BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Fredrik Eriksson |
Ludvika BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Anders Bergqvist |
Hofors BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Jimmy Ekberg |
Enköpings BGK |
5 |
2,200 |
40 % |
| 11 |
Anders Olsson |
Ludvika BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 12 |
Peter Elfvén |
Norrtälje BGK |
5 |
2,200 |
60 % |
| 13 |
Ingvar Bylund |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
2,400 |
0 % |
| 14 |
Ralf Hedström |
Tantogårdens BGK |
5 |
2,600 |
0 % |
| 15 |
Moshe Arad |
Tantogårdens BGK |
5 |
2,600 |
20 % |
|
| 12 |
▸Ränna |
150 |
2,647 |
16,7 % |
42,0 % |
21,3 % |
9,3 % |
4,7 % |
2,7 % |
3,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mikael Holgersson |
Norrtälje BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 2 |
Moa Björklund |
Tantogårdens BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 3 |
Jimmy Ekberg |
Enköpings BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 4 |
Ingvar Bylund |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 5 |
Lars Abrahamsson |
Enköpings BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 6 |
Sonny Ekefjord |
Norrtälje BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 7 |
Fredrik Eriksson |
Ludvika BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 8 |
Arne Backman |
Tantogårdens BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 9 |
Christian Modén |
Hofors BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 10 |
Peter Elfvén |
Norrtälje BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 11 |
Ralf Hedström |
Tantogårdens BGK |
5 |
2,400 |
20 % |
| 12 |
Filip Lindberg |
Hofors BGK |
5 |
2,400 |
40 % |
| 13 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 14 |
Filip Björklund |
Tantogårdens BGK |
5 |
2,600 |
40 % |
| 15 |
Eijler Forsberg |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
2,600 |
40 % |
|
| 13 |
▸Vallgrav |
150 |
2,440 |
8,0 % |
60,0 % |
19,3 % |
8,7 % |
2,0 % |
0,7 % |
1,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Fredrik Eriksson |
Ludvika BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 2 |
Adam Jigler |
Enköpings BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 3 |
Moa Björklund |
Tantogårdens BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 4 |
Sonny Ekefjord |
Norrtälje BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 5 |
Lars Abrahamsson |
Enköpings BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 6 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 7 |
Rune Pousette |
Enköpings BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 8 |
Albin Leanders |
Hofors BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 9 |
Moshe Arad |
Tantogårdens BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 10 |
Thomas Helgesson |
Norrtälje BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 11 |
Peter Elfvén |
Norrtälje BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 12 |
Filip Björklund |
Tantogårdens BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 13 |
Jimmy Ekberg |
Enköpings BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 14 |
Anders Olsson |
Ludvika BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 15 |
Hans Fryklund |
Enköpings BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
|
| 14 |
▸Tvåport |
150 |
2,580 |
11,3 % |
40,0 % |
29,3 % |
18,0 % |
1,3 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 2 |
Jimmy Ekberg |
Enköpings BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 3 |
Mikael Holgersson |
Norrtälje BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 4 |
Christian Modén |
Hofors BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 5 |
Adam Jigler |
Enköpings BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 6 |
Sonny Ekefjord |
Norrtälje BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Michael Hertzberg |
Ludvika BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 8 |
Hans Fryklund |
Enköpings BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 9 |
Filip Lindberg |
Hofors BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 10 |
Ingvar Bylund |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 11 |
Anders Olsson |
Ludvika BGK |
5 |
2,400 |
0 % |
| 12 |
Peter Elfvén |
Norrtälje BGK |
5 |
2,400 |
40 % |
| 13 |
Denny Karlsson |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
2,400 |
20 % |
| 14 |
Moshe Arad |
Tantogårdens BGK |
5 |
2,400 |
20 % |
| 15 |
Albin Leanders |
Hofors BGK |
5 |
2,400 |
0 % |
|
| 15 |
▸Dropp med spiklåda |
150 |
1,660 |
62,0 % |
25,3 % |
6,0 % |
2,7 % |
1,3 % |
0,7 % |
2,0 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Moa Björklund |
Tantogårdens BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Jimmy Ekberg |
Enköpings BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Thomas Helgesson |
Norrtälje BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Rune Pousette |
Enköpings BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 5 |
Anders Olsson |
Ludvika BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 6 |
Mikael Holgersson |
Norrtälje BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 7 |
Ralf Hedström |
Tantogårdens BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 8 |
Michael Hertzberg |
Ludvika BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 9 |
Hans Fryklund |
Enköpings BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 10 |
Filip Björklund |
Tantogårdens BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 11 |
Peter Elfvén |
Norrtälje BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 12 |
Magnus Lundin |
Hofors BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 13 |
Sonny Ekefjord |
Norrtälje BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 14 |
Anders Bergqvist |
Hofors BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 15 |
Adam Jigler |
Enköpings BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
|
| 16 |
▸Vertikal |
150 |
1,880 |
57,3 % |
20,0 % |
12,0 % |
3,3 % |
4,7 % |
0,7 % |
2,0 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Filip Björklund |
Tantogårdens BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Lars Abrahamsson |
Enköpings BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Jimmy Ekberg |
Enköpings BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Fredrik Eriksson |
Ludvika BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 5 |
Denny Karlsson |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 6 |
Sonny Ekefjord |
Norrtälje BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 7 |
Michael Hertzberg |
Ludvika BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 8 |
Mikael Holgersson |
Norrtälje BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 9 |
Cecilia Lindström Forsberg |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 10 |
Anders Olsson |
Ludvika BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 11 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 12 |
Thomas Helgesson |
Norrtälje BGK |
5 |
1,400 |
80 % |
| 13 |
Anders Bergqvist |
Hofors BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 14 |
Filip Lindberg |
Hofors BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 15 |
Albin Leanders |
Hofors BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
|
| 17 |
▸Lådbana |
150 |
2,667 |
8,0 % |
39,3 % |
32,0 % |
19,3 % |
1,3 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Michael Hertzberg |
Ludvika BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 2 |
Fredrik Eriksson |
Ludvika BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 3 |
Ingvar Bylund |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 4 |
Anders Olsson |
Ludvika BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Rune Pousette |
Enköpings BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 6 |
Sonny Ekefjord |
Norrtälje BGK |
5 |
2,400 |
0 % |
| 7 |
Filip Björklund |
Tantogårdens BGK |
5 |
2,400 |
20 % |
| 8 |
Jimmy Ekberg |
Enköpings BGK |
5 |
2,400 |
20 % |
| 9 |
Filip Lindberg |
Hofors BGK |
5 |
2,400 |
0 % |
| 10 |
Christian Modén |
Hofors BGK |
5 |
2,400 |
0 % |
| 11 |
Magnus Lundin |
Hofors BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 12 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 13 |
Moshe Arad |
Tantogårdens BGK |
5 |
2,600 |
0 % |
| 14 |
Tommy Sjölander |
Skoghalls BGK |
5 |
2,600 |
0 % |
| 15 |
Albin Leanders |
Hofors BGK |
5 |
2,600 |
20 % |
|
| 18 |
▸Brevlåda |
150 |
1,853 |
50,7 % |
30,7 % |
8,7 % |
6,0 % |
2,0 % |
0,7 % |
1,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Sonny Ekefjord |
Norrtälje BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Cecilia Lindström Forsberg |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Mikael Holgersson |
Norrtälje BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Adam Jigler |
Enköpings BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 5 |
Peter Elfvén |
Norrtälje BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 6 |
Jimmy Ekberg |
Enköpings BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 7 |
Moshe Arad |
Tantogårdens BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 8 |
Michael Hertzberg |
Ludvika BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 9 |
Denny Karlsson |
Örnsköldsviks MGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 10 |
Lars Abrahamsson |
Enköpings BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 11 |
Thomas Helgesson |
Norrtälje BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 12 |
Fredrik Eriksson |
Ludvika BGK |
5 |
1,600 |
80 % |
| 13 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 14 |
Filip Björklund |
Tantogårdens BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 15 |
Ralf Hedström |
Tantogårdens BGK |
5 |
1,800 |
60 % |
|