| 1 |
▸Sidospel |
448 |
1,679 |
38,6 % |
55,4 % |
5,8 % |
– |
0,2 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Britt Mari Moen |
Borås MGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Peter Williamsson |
Göteborg BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
8 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Stefan Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 7 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 8 |
Jimmy Svärd |
Kungälvs BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Anders Pettersson |
Linköpings BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Kristian Norling |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Annica Carlstrand |
Borås MGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 13 |
Rasmus Bergqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 14 |
Erik Börjesson |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 15 |
Ing-Mari Mattisson |
Asarums BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
|
| 2 |
▸Lådbana |
447 |
2,374 |
11,4 % |
51,7 % |
26,0 % |
10,1 % |
0,9 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Anders Schack |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
8 |
1,625 |
50 % |
| 3 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
8 |
1,625 |
63 % |
| 4 |
Eirik Seljelid |
Kungälvs BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Karin Hansson |
Hårdton IK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 6 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 7 |
Peter Williamsson |
Göteborg BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 8 |
Örjan Johansson |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,750 |
50 % |
| 9 |
Kari Hakala |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,778 |
44 % |
| 10 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,875 |
38 % |
| 11 |
Maria Möller |
Gullbergsbro BGK |
7 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Lennart Timskär |
MGK Warberg |
5 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Patrik Jönsson |
BGK Jönköping |
5 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 15 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
|
| 3 |
▸Genleman |
447 |
1,640 |
62,4 % |
23,9 % |
7,8 % |
2,5 % |
1,1 % |
0,9 % |
1,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Jenny Erlandsson |
Askims BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Gunnar Bengtsson |
Askims BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Lennart Timskär |
MGK Warberg |
5 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
3 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Rasmus Bergqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Hans Svensson |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Peter Williamsson |
Göteborg BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
9 |
1,111 |
89 % |
| 14 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 15 |
Örjan Johansson |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
|
| 4 |
▸Mittkulle |
447 |
1,705 |
65,1 % |
19,2 % |
6,0 % |
4,3 % |
2,7 % |
0,4 % |
2,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Jimmy Svärd |
Kungälvs BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Eirik Seljelid |
Kungälvs BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
5 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Lennart Timskär |
MGK Warberg |
5 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Anders Schack |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Britt Mari Moen |
Borås MGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Rasmus Bergqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
3 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Anders Pettersson |
Linköpings BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Bertil Andersson |
Borås MGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Kari Kuneinen |
MGK Warberg |
3 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
|
| 5 |
▸Kombidropp |
447 |
1,937 |
35,8 % |
43,6 % |
14,5 % |
3,8 % |
1,8 % |
0,2 % |
0,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Eirik Seljelid |
Kungälvs BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Bertil Andersson |
Borås MGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Anders Schack |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Örjan Johansson |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 5 |
Milan Bilén |
MGK Warberg |
9 |
1,222 |
78 % |
| 6 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
9 |
1,222 |
78 % |
| 7 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
9 |
1,222 |
78 % |
| 8 |
Maria Möller |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,286 |
86 % |
| 9 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Jimmy Svärd |
Kungälvs BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Rasmus Bergqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Elias Chamoun |
MGK Warberg |
3 |
1,333 |
67 % |
| 13 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 14 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
8 |
1,375 |
88 % |
| 15 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
5 |
1,400 |
60 % |
|
| 6 |
▸Örkellkunga |
447 |
2,286 |
47,4 % |
22,4 % |
10,3 % |
7,4 % |
4,5 % |
2,7 % |
5,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Eirik Seljelid |
Kungälvs BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Jens Bergström |
Askims BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Thomas Suominen |
Borås MGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Rasmus Bergqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
9 |
1,111 |
89 % |
| 8 |
Lennart Timskär |
MGK Warberg |
5 |
1,200 |
80 % |
| 9 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
5 |
1,200 |
80 % |
| 10 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,250 |
75 % |
| 11 |
Jimmy Svärd |
Kungälvs BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Lars-Olof Johansson |
Göteborg BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 13 |
Anders Pettersson |
Linköpings BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 14 |
Anders Schack |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 15 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
|
| 7 |
▸Tvillingport |
447 |
2,031 |
22,4 % |
53,2 % |
23,5 % |
0,7 % |
0,2 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Kent Sedig |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Anders Schack |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Lars-Olof Johansson |
Göteborg BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Yaowaret Thananoi |
Askims BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Lennart Timskär |
MGK Warberg |
5 |
1,400 |
60 % |
| 9 |
Jenny Erlandsson |
Askims BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 10 |
Milan Bilén |
MGK Warberg |
9 |
1,556 |
44 % |
| 11 |
Amir Persson Bagheri |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 12 |
Susann Johansen |
MGK Warberg |
5 |
1,600 |
40 % |
| 13 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
9 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
Eirik Seljelid |
Kungälvs BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 15 |
Ing-Mari Mattisson |
Asarums BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
|
| 8 |
▸Vertikal |
448 |
2,154 |
47,5 % |
24,3 % |
11,8 % |
7,1 % |
3,3 % |
2,2 % |
3,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Leif Savefors |
Hårdton IK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Ing-Mari Mattisson |
Asarums BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Mats Eisenschmidt |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 6 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
5 |
1,200 |
80 % |
| 7 |
Patrik Jönsson |
BGK Jönköping |
5 |
1,200 |
80 % |
| 8 |
Marielle Svensson |
BGK Jönköping |
5 |
1,200 |
80 % |
| 9 |
Kari Hakala |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Anton Aronsson |
BGK Jönköping |
3 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Bertil Andersson |
Borås MGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Rasmus Bergqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 13 |
Anders Schack |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 14 |
Thomas Suominen |
Borås MGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 15 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
8 |
1,375 |
75 % |
|
| 9 |
▸Vinkel |
447 |
1,872 |
40,7 % |
32,9 % |
25,1 % |
1,1 % |
0,2 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Anders Lysén |
Nässjö BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Leif Johansson |
Borås MGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Ebbe Ohlsson |
MGK Warberg |
3 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Örjan Johansson |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 6 |
Eirik Seljelid |
Kungälvs BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 7 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,250 |
75 % |
| 8 |
Stefan Elfström |
Gullbergsbro BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 9 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,286 |
86 % |
| 10 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Leif Savefors |
Hårdton IK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 13 |
Ing-Mari Mattisson |
Asarums BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 14 |
Anders Pettersson |
Linköpings BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 15 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
|
| 10 |
▸Ränna i Backe |
448 |
2,181 |
33,7 % |
37,3 % |
16,3 % |
7,1 % |
2,7 % |
1,3 % |
1,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Örjan Johansson |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 3 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
8 |
1,125 |
88 % |
| 4 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
9 |
1,333 |
78 % |
| 5 |
Eirik Seljelid |
Kungälvs BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Eva Johansson |
Göteborg BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Christian Åkerqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Rasmus Bergqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
3 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Kari Kuneinen |
MGK Warberg |
3 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Pär Johannesson |
Askims BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Marielle Svensson |
BGK Jönköping |
5 |
1,400 |
60 % |
| 13 |
Patrik Jönsson |
BGK Jönköping |
5 |
1,400 |
60 % |
| 14 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
8 |
1,500 |
50 % |
| 15 |
Jimmy Svärd |
Kungälvs BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
|
| 11 |
▸Docerin |
450 |
2,276 |
22,0 % |
52,0 % |
13,8 % |
5,6 % |
3,6 % |
1,6 % |
1,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Kari Kuneinen |
MGK Warberg |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
8 |
1,500 |
50 % |
| 5 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
8 |
1,500 |
63 % |
| 6 |
Jimmy Svärd |
Kungälvs BGK |
6 |
1,500 |
67 % |
| 7 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
9 |
1,556 |
44 % |
| 8 |
Marielle Svensson |
BGK Jönköping |
5 |
1,600 |
40 % |
| 9 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
5 |
1,600 |
40 % |
| 10 |
Eirik Seljelid |
Kungälvs BGK |
6 |
1,667 |
50 % |
| 11 |
Bertil Andersson |
Borås MGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 12 |
Elias Chamoun |
MGK Warberg |
3 |
1,667 |
33 % |
| 13 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
Erik Börjesson |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 15 |
Pär Johannesson |
Askims BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
|
| 12 |
▸Springa |
448 |
1,618 |
65,6 % |
21,4 % |
6,0 % |
2,7 % |
2,2 % |
0,7 % |
1,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
9 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
8 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Lorentz Neverland |
MGK Warberg |
5 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Leif Johansson |
Borås MGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Rasmus Bergqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Anders Pettersson |
Linköpings BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Lars-Olof Johansson |
Göteborg BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Anders Schack |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Madelaine Söderlind |
Uddevalla BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
3 |
1,000 |
100 % |
|
| 13 |
▸Spångdropp |
447 |
1,877 |
38,7 % |
45,9 % |
9,6 % |
3,4 % |
0,9 % |
0,4 % |
1,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Jan-Åke Göransson |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Kristian Norling |
Uddevalla BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Christopher Ihrmark |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 5 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
8 |
1,250 |
75 % |
| 7 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 8 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Christian Åkerqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Karin Hansson |
Hårdton IK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 13 |
Reine Njord |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 14 |
Lars-Olof Johansson |
Göteborg BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 15 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
3 |
1,333 |
67 % |
|
| 14 |
▸Spång |
451 |
2,102 |
16,9 % |
63,4 % |
14,6 % |
3,1 % |
1,8 % |
0,2 % |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Björn Nyqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
5 |
1,400 |
60 % |
| 5 |
Patrik Jönsson |
BGK Jönköping |
5 |
1,400 |
60 % |
| 6 |
Kari Hakala |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,444 |
56 % |
| 7 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
9 |
1,556 |
44 % |
| 8 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
9 |
1,556 |
44 % |
| 9 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 10 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
8 |
1,625 |
38 % |
| 11 |
Eirik Seljelid |
Kungälvs BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 12 |
Robert Svenrot |
Göteborg BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 13 |
Lena Hellström |
Göteborg BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 15 |
Anders Pettersson |
Borås MGK |
3 |
1,667 |
33 % |
|
| 15 |
▸Synvilla |
447 |
2,322 |
19,0 % |
39,8 % |
32,0 % |
8,5 % |
0,4 % |
0,2 % |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Anders Pettersson |
Linköpings BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Peter Williamsson |
Göteborg BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,500 |
50 % |
| 4 |
Torgny Kjellström |
Kungälvs BGK |
9 |
1,556 |
67 % |
| 5 |
Marielle Svensson |
BGK Jönköping |
5 |
1,600 |
60 % |
| 6 |
Mattias Ståhl |
Kungälvs BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 7 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 8 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
8 |
1,750 |
50 % |
| 9 |
Milan Bilén |
MGK Warberg |
9 |
1,778 |
33 % |
| 10 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,833 |
50 % |
| 11 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
9 |
1,889 |
33 % |
| 12 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
8 |
2,000 |
50 % |
| 13 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
8 |
2,000 |
38 % |
| 14 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
8 |
2,000 |
25 % |
| 15 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
8 |
2,000 |
38 % |
|
| 16 |
▸Hål i Backe |
447 |
2,331 |
46,1 % |
23,0 % |
12,1 % |
4,7 % |
4,9 % |
2,9 % |
6,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Peter Williamsson |
Göteborg BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Reine Njord |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
9 |
1,222 |
78 % |
| 7 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
8 |
1,250 |
75 % |
| 8 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,250 |
75 % |
| 9 |
Anneli Niord |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,250 |
75 % |
| 10 |
Milan Bilén |
MGK Warberg |
9 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Örjan Johansson |
Gullbergsbro BGK |
9 |
1,333 |
78 % |
| 12 |
Eirik Seljelid |
Kungälvs BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 13 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
3 |
1,333 |
67 % |
| 14 |
Jens Bergström |
Askims BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 15 |
Erik Börjesson |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
|
| 17 |
▸Tysk Klack |
447 |
1,512 |
76,3 % |
7,8 % |
10,5 % |
1,8 % |
2,0 % |
0,4 % |
1,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
9 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Magnus Sörström |
MGK Warberg |
9 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Jenny Erlandsson |
Askims BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Gunnar Bengtsson |
Askims BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Eirik Seljelid |
Kungälvs BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Lennart Timskär |
MGK Warberg |
5 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Patrik Jönsson |
BGK Jönköping |
5 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
5 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Eva Johansson |
Göteborg BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Anders Schack |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
3 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Pär Johannesson |
Askims BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Anders Lönnkvist |
Askims BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
|
| 18 |
▸Vagga |
448 |
1,792 |
57,8 % |
23,9 % |
8,7 % |
4,0 % |
3,1 % |
1,3 % |
1,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Pär Johannesson |
Askims BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Mattias Ståhl |
Kungälvs BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Reine Njord |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Yaowaret Thananoi |
Askims BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Mikael Lindström |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Rasmus Bergqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Leif Johansson |
Borås MGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Staffan Thulin |
Askims BGK |
9 |
1,111 |
89 % |
| 10 |
Mathias Hallqvist |
BGK Jönköping |
8 |
1,125 |
88 % |
| 11 |
Eirik Seljelid |
Kungälvs BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 12 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 13 |
Mikael Reszke |
MGK Warberg |
9 |
1,222 |
78 % |
| 14 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
8 |
1,250 |
75 % |
| 15 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
8 |
1,250 |
75 % |
|