| 1 |
▸Tetra |
150 |
1,167 |
86,0 % | 11,3 % | 2,7 % | – |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Ann-Christin Jacobsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Lars Jacobsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Stefan Karlsson |
Växjö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Bertil Andersson |
Borås MGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Leif Johansson |
Borås MGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Per-Inge Johansson |
Västerviks BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Björn Carlsson |
Myresjö BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Anders Sjölin |
Myresjö BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Kjell Bengtsson |
Västerviks BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
|
| 2 |
▸Liggande koner |
150 |
1,500 |
50,0 % | 50,0 % | – |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Peter Lundmark |
Borås MGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Lars-Erik Karlsson |
Kalmar MGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Stig Lundgren |
Borås MGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 5 |
Gunilla Nilsson |
BGK Linjen |
4 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 7 |
Anders Sjölin |
Myresjö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 9 |
Bertil Andersson |
Borås MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 11 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 12 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 13 |
Björn Carlsson |
Myresjö BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 14 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 15 |
Leif Johansson |
Borås MGK |
5 |
1,600 |
40 % |
|
| 3 |
▸Brygga |
150 |
1,573 |
43,3 % | 56,0 % | 0,7 % | – |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Per Cederlöf |
Västerviks BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 4 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 5 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 6 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 7 |
Ann-Christin Jacobsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,400 |
60 % |
| 8 |
Kjell Bengtsson |
Västerviks BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 9 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 11 |
Lars Jacobsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,400 |
60 % |
| 12 |
Stig Lundgren |
Borås MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 13 |
Gunilla Nilsson |
BGK Linjen |
4 |
1,500 |
50 % |
| 14 |
Per-Inge Johansson |
Västerviks BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 15 |
Stefan Pettersson |
Västerviks BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
|
| 4 |
▸Mushål |
150 |
2,200 |
37,3 % | 34,7 % | 12,0 % | 8,7 % | 2,7 % | 3,3 % | 1,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Anton Renhag |
Nässjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
Lars-Erik Karlsson |
Kalmar MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 3 |
Anders Sjölin |
Myresjö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Leif Johansson |
Borås MGK |
5 |
1,400 |
80 % |
| 5 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 6 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 7 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 8 |
Peter Lundmark |
Borås MGK |
5 |
1,800 |
60 % |
| 9 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 10 |
Lars Jacobsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,800 |
40 % |
| 11 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 12 |
Bengt Karlsson |
Nässjö BGK |
5 |
2,000 |
60 % |
| 13 |
Stefan Pettersson |
Västerviks BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 14 |
Stefan Karlsson |
Växjö BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 15 |
Stig Lundgren |
Borås MGK |
5 |
2,200 |
40 % |
|
| 5 |
▸Dubbelkulle |
150 |
1,553 |
46,0 % | 52,7 % | 1,3 % | – |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Anton Renhag |
Nässjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 5 |
Gunilla Nilsson |
BGK Linjen |
4 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 7 |
Björn Carlsson |
Myresjö BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 8 |
Leif Johansson |
Borås MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 9 |
Peter Lundmark |
Borås MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Stefan Karlsson |
Växjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 11 |
Kjell Bengtsson |
Västerviks BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 12 |
Ann-Christin Jacobsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,400 |
60 % |
| 13 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 14 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 15 |
Bertil Andersson |
Borås MGK |
5 |
1,600 |
40 % |
|
| 6 |
▸Håven |
150 |
1,407 |
74,7 % | 16,0 % | 6,0 % | 1,3 % | 1,3 % | 0,7 % | – |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Stefan Pettersson |
Västerviks BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Leif Johansson |
Borås MGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Bengt Karlsson |
Nässjö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Stig Lundgren |
Borås MGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Lars Jacobsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Kjell Bengtsson |
Västerviks BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Björn Carlsson |
Myresjö BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Anders Sjölin |
Myresjö BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Stefan Karlsson |
Växjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 15 |
Anton Renhag |
Nässjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
|
| 7 |
▸Bana utan hinder |
150 |
1,500 |
50,0 % | 50,0 % | – |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Leif Johansson |
Borås MGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Stefan Karlsson |
Växjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Anton Renhag |
Nässjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 5 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 6 |
Björn Carlsson |
Myresjö BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 7 |
Anders Sjölin |
Myresjö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 9 |
Peter Lundmark |
Borås MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Stig Lundgren |
Borås MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 11 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 12 |
Stefan Pettersson |
Västerviks BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 13 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 14 |
Bengt Karlsson |
Nässjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 15 |
Per Cederlöf |
Västerviks BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
|
| 8 |
▸Kanon |
150 |
2,407 |
38,0 % | 23,3 % | 18,7 % | 9,3 % | 4,0 % | 4,0 % | 2,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Stefan Pettersson |
Västerviks BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 2 |
Per-Inge Johansson |
Västerviks BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 3 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
5 |
1,800 |
60 % |
| 4 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
5 |
1,800 |
60 % |
| 5 |
Ann-Christin Jacobsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,800 |
40 % |
| 6 |
Stefan Karlsson |
Växjö BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 7 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 8 |
Bertil Andersson |
Borås MGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 9 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
5 |
2,000 |
60 % |
| 10 |
Lars-Erik Karlsson |
Kalmar MGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 11 |
Peter Lundmark |
Borås MGK |
5 |
2,200 |
40 % |
| 12 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
5 |
2,200 |
40 % |
| 13 |
Anton Renhag |
Nässjö BGK |
5 |
2,200 |
60 % |
| 14 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
4 |
2,250 |
50 % |
| 15 |
Stig Lundgren |
Borås MGK |
5 |
2,400 |
40 % |
|
| 9 |
▸Passage |
150 |
1,700 |
51,3 % | 35,3 % | 8,0 % | 2,7 % | 2,7 % | – |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Peter Lundmark |
Borås MGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 5 |
Anders Sjölin |
Myresjö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 7 |
Bertil Andersson |
Borås MGK |
5 |
1,400 |
80 % |
| 8 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 9 |
Stefan Karlsson |
Växjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Lars-Erik Karlsson |
Kalmar MGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 11 |
Stefan Pettersson |
Västerviks BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 12 |
Lars Jacobsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,600 |
40 % |
| 13 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 14 |
Leif Johansson |
Borås MGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 15 |
Kjell Bengtsson |
Västerviks BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
|
| 10 |
▸Pinnbana |
150 |
1,673 |
54,7 % | 25,3 % | 18,0 % | 2,0 % | – |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Bengt Karlsson |
Nässjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Ann-Christin Jacobsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,200 |
80 % |
| 5 |
Björn Carlsson |
Myresjö BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Per-Inge Johansson |
Västerviks BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 7 |
Kjell Bengtsson |
Västerviks BGK |
5 |
1,400 |
80 % |
| 8 |
Peter Lundmark |
Borås MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 9 |
Bertil Andersson |
Borås MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
5 |
1,400 |
80 % |
| 11 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 12 |
Anton Renhag |
Nässjö BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 13 |
Stefan Karlsson |
Växjö BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 14 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 15 |
Lars Jacobsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,600 |
60 % |
|
| 11 |
▸Salto |
150 |
1,833 |
23,3 % | 70,7 % | 5,3 % | 0,7 % | – |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
Peter Lundmark |
Borås MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 3 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 4 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 5 |
Ann-Christin Jacobsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,600 |
40 % |
| 6 |
Per Cederlöf |
Västerviks BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 7 |
Leif Johansson |
Borås MGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 8 |
Stig Lundgren |
Borås MGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 9 |
Kjell Bengtsson |
Västerviks BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 10 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 11 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 12 |
Stefan Karlsson |
Växjö BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 13 |
Stefan Pettersson |
Västerviks BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 14 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 15 |
Bertil Andersson |
Borås MGK |
5 |
2,000 |
20 % |
|
| 12 |
▸Vinkel |
150 |
1,553 |
46,7 % | 51,3 % | 2,0 % | – |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
Bengt Karlsson |
Nässjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Björn Carlsson |
Myresjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 5 |
Per-Inge Johansson |
Västerviks BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Gunilla Nilsson |
BGK Linjen |
4 |
1,250 |
75 % |
| 7 |
Anders Sjölin |
Myresjö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Stefan Karlsson |
Växjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 9 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 11 |
Anton Renhag |
Nässjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 12 |
Kjell Bengtsson |
Västerviks BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 13 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 14 |
Stefan Pettersson |
Västerviks BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 15 |
Peter Lundmark |
Borås MGK |
5 |
1,600 |
40 % |
|
| 13 |
▸Labyrint |
150 |
1,533 |
62,7 % | 26,7 % | 6,0 % | 4,0 % | 0,7 % | – |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Anton Renhag |
Nässjö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Björn Carlsson |
Myresjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 7 |
Stefan Karlsson |
Växjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 8 |
Lars Jacobsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,400 |
60 % |
| 9 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Bertil Andersson |
Borås MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 11 |
Ann-Christin Jacobsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,600 |
40 % |
| 12 |
Peter Lundmark |
Borås MGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 13 |
Stefan Pettersson |
Västerviks BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 14 |
Bengt Karlsson |
Nässjö BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 15 |
Lars-Erik Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
1,667 |
67 % |
|
| 14 |
▸Snäcka |
150 |
1,893 |
42,0 % | 40,0 % | 10,7 % | 4,7 % | 0,7 % | 0,7 % | 1,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Leif Johansson |
Borås MGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Stefan Karlsson |
Växjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 5 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 7 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 8 |
Stig Lundgren |
Borås MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 9 |
Peter Lundmark |
Borås MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Bertil Andersson |
Borås MGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 11 |
Björn Carlsson |
Myresjö BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 12 |
Stefan Pettersson |
Västerviks BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 13 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 14 |
Lars-Erik Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 15 |
Per Cederlöf |
Västerviks BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
|
| 15 |
▸Blixt |
151 |
2,159 |
21,2 % | 51,7 % | 18,5 % | 7,3 % | 1,3 % | – |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 2 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 3 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 4 |
Leif Johansson |
Borås MGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 5 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 6 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 7 |
Stig Lundgren |
Borås MGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 8 |
Bertil Andersson |
Borås MGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 9 |
Stefan Pettersson |
Västerviks BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 10 |
Björn Carlsson |
Myresjö BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 11 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Lars-Erik Karlsson |
Kalmar MGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 13 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
5 |
2,200 |
60 % |
| 14 |
Kjell Bengtsson |
Västerviks BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 15 |
Ann-Christin Jacobsson |
BGK Kärnan |
5 |
2,200 |
20 % |
|
| 16 |
▸Klack |
151 |
1,656 |
56,3 % | 30,5 % | 7,3 % | 4,0 % | 1,3 % | 0,7 % | – |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Leif Johansson |
Borås MGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Kjell Bengtsson |
Västerviks BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 5 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 6 |
Lars Jacobsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,200 |
80 % |
| 7 |
Lars-Erik Karlsson |
Kalmar MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 8 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 9 |
Björn Carlsson |
Myresjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 10 |
Bertil Andersson |
Borås MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 11 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 12 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 13 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 14 |
Stefan Pettersson |
Västerviks BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 15 |
Anton Renhag |
Nässjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
|
| 17 |
▸Fönster |
150 |
2,280 |
30,0 % | 35,3 % | 22,7 % | 6,7 % | 1,3 % | 2,0 % | 2,0 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
Lars-Erik Karlsson |
Kalmar MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 3 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 4 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 5 |
Per-Inge Johansson |
Västerviks BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 6 |
Stefan Karlsson |
Växjö BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 7 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 8 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 9 |
Stefan Pettersson |
Västerviks BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 10 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
5 |
2,200 |
20 % |
| 11 |
Anton Renhag |
Nässjö BGK |
5 |
2,400 |
20 % |
| 12 |
Ann-Christin Jacobsson |
BGK Kärnan |
5 |
2,400 |
20 % |
| 13 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
5 |
2,400 |
0 % |
| 14 |
Kjell Bengtsson |
Västerviks BGK |
5 |
2,400 |
40 % |
| 15 |
Gunilla Nilsson |
BGK Linjen |
4 |
2,500 |
25 % |
|
| 18 |
▸Mittkulle |
150 |
1,493 |
76,7 % | 11,3 % | 4,0 % | 4,7 % | 1,3 % | 1,3 % | 0,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Robert Andersen |
Västerviks BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Mattias Lindén |
Nässjö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Anton Renhag |
Nässjö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Andreas Johansson |
Kalmar MGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Per-Inge Johansson |
Västerviks BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Bengt Karlsson |
Nässjö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 8 |
Bertil Andersson |
Borås MGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 9 |
Stefan Pettersson |
Västerviks BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 10 |
Veijo Lehikoinen |
Borås MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 11 |
Ann-Christin Jacobsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,400 |
80 % |
| 12 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 13 |
Per Cederlöf |
Västerviks BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 14 |
Lars-Erik Karlsson |
Kalmar MGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 15 |
Leif Johansson |
Borås MGK |
5 |
1,600 |
80 % |
|