| 1 |
▸Enkelport |
176 |
2,131 |
18,2 % | 53,4 % | 25,6 % | 2,8 % | – |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Bengt Nejman |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 3 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 4 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 5 |
Dennis Johansson Vaara |
Skellefteå BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 6 |
Lukas Oja |
BGK VK78 |
4 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
Anders Björkstrand |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 8 |
Peter Nordin |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 9 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 10 |
Magnus Mårtensson |
Örebro BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 11 |
Hans Rydman |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 12 |
Henrik Jonsson |
Skellefteå Bangolfklubb |
4 |
1,750 |
25 % |
| 13 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 14 |
Hans Lindström |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 15 |
Birgitta Malmgren |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,000 |
0 % |
|
| 2 |
▸Mullbergare |
176 |
3,545 |
24,4 % | 16,5 % | 15,9 % | 12,5 % | 5,7 % | 4,0 % | 21,0 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Henrik Jonsson |
Skellefteå Bangolfklubb |
4 |
1,250 |
75 % |
| 2 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 3 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 4 |
Anders Björkstrand |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,000 |
50 % |
| 5 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
4 |
2,000 |
50 % |
| 6 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
4 |
2,250 |
50 % |
| 7 |
Per Viklund |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,250 |
25 % |
| 8 |
Anders Eriksson |
Umeå BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 9 |
Kjell Ove Gröndahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,250 |
25 % |
| 10 |
Bengt Nejman |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,250 |
50 % |
| 11 |
Hans Lindström |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,250 |
25 % |
| 12 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,500 |
50 % |
| 13 |
Jonathan Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,750 |
25 % |
| 14 |
Magnus Mårtensson |
Örebro BGK |
4 |
2,750 |
25 % |
| 15 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,750 |
25 % |
|
| 3 |
▸Fönster |
176 |
2,438 |
13,6 % | 53,4 % | 19,3 % | 8,0 % | 2,8 % | 0,6 % | 2,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Birgitta Malmgren |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 2 |
Dennis Johansson Vaara |
Skellefteå BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 3 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 4 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 5 |
Anders Björkstrand |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 6 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 7 |
Mikael Lindmark |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 8 |
Peter Nordin |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Lars-Göran Guldbrandsson |
Umeå BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Bengt Nejman |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,000 |
50 % |
| 11 |
Magnus Mårtensson |
Örebro BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 12 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 13 |
Kenneth Bylund |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,250 |
25 % |
| 14 |
Henrik Jonsson |
Skellefteå Bangolfklubb |
4 |
2,250 |
0 % |
| 15 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
4 |
2,250 |
0 % |
|
| 4 |
▸Svenskklack |
176 |
2,199 |
42,0 % | 22,2 % | 21,6 % | 6,8 % | 4,5 % | 1,1 % | 1,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Lars-Göran Guldbrandsson |
Umeå BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 3 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 4 |
Anders Björkstrand |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 5 |
Henrik Jonsson |
Skellefteå Bangolfklubb |
4 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 8 |
Peter Nordin |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 9 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 10 |
Bengt Nejman |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 11 |
S-I Mellqvist |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 12 |
Birgitta Malmgren |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 13 |
Kenneth Bylund |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 14 |
Lukas Oja |
BGK VK78 |
4 |
1,750 |
75 % |
| 15 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
|
| 5 |
▸Hästsko |
176 |
2,040 |
56,3 % | 19,3 % | 9,7 % | 5,1 % | 3,4 % | 1,1 % | 5,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Mikael Lindmark |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Dennis Johansson Vaara |
Skellefteå BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Peter Nordin |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Henrik Jonsson |
Skellefteå Bangolfklubb |
4 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Lennart Åberg |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Anders Björkstrand |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Hans Rydman |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
S-I Mellqvist |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Kjell Ove Gröndahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 12 |
Hans Lindström |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 13 |
Anders Eriksson |
Umeå BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 14 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 15 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
|
| 6 |
▸Dropp |
176 |
2,040 |
50,0 % | 25,0 % | 10,2 % | 6,3 % | 4,5 % | 2,3 % | 1,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Magnus Mårtensson |
Örebro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Birgitta Malmgren |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Henrik Jonsson |
Skellefteå Bangolfklubb |
4 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Dennis Johansson Vaara |
Skellefteå BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Bengt Nejman |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 7 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 8 |
Lukas Oja |
BGK VK78 |
4 |
1,250 |
75 % |
| 9 |
Anders Björkstrand |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 10 |
Peter Nordin |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 11 |
Ingela Aspås |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 12 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 13 |
Lennart Åberg |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 14 |
Per Viklund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 15 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
|
| 7 |
▸Spång |
176 |
2,483 |
12,5 % | 51,1 % | 22,7 % | 8,0 % | 2,8 % | 0,6 % | 2,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Peter Nordin |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 2 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 3 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 4 |
Henrik Jonsson |
Skellefteå Bangolfklubb |
4 |
1,750 |
25 % |
| 5 |
Anders Björkstrand |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 6 |
S-I Mellqvist |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 7 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 8 |
Magnus Mårtensson |
Örebro BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 9 |
Bengt Nejman |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 12 |
Dennis Johansson Vaara |
Skellefteå BGK |
4 |
2,250 |
25 % |
| 13 |
Mille Dybro |
BGK VK78 |
4 |
2,250 |
25 % |
| 14 |
Jonathan Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 15 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
4 |
2,250 |
25 % |
|
| 8 |
▸Ränna |
176 |
2,375 |
17,0 % | 54,5 % | 14,2 % | 7,4 % | 3,4 % | 1,7 % | 1,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Per Viklund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 2 |
Lennart Åberg |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 3 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 4 |
Dennis Johansson Vaara |
Skellefteå BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 5 |
Peter Nordin |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 6 |
Kenneth Bylund |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 7 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 8 |
Magnus Mårtensson |
Örebro BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Lukas Oja |
BGK VK78 |
4 |
2,000 |
50 % |
| 10 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Birgitta Malmgren |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Anders Björkstrand |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 14 |
Anders Lind |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 15 |
Mikael Lindmark |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,000 |
25 % |
|
| 9 |
▸Tyskklack |
176 |
1,557 |
72,2 % | 13,1 % | 8,0 % | 2,8 % | 2,3 % | 1,1 % | 0,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Henrik Jonsson |
Skellefteå Bangolfklubb |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Lars-Göran Guldbrandsson |
Umeå BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
S-I Mellqvist |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Anders Eriksson |
Umeå BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Hans Rydman |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Peter Nordin |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Bengt Nejman |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Anders Björkstrand |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Kenneth Bylund |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Kjell Ove Gröndahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 15 |
Mille Dybro |
BGK VK78 |
4 |
1,250 |
75 % |
|
| 10 |
▸Synvilla |
176 |
2,102 |
15,3 % | 63,1 % | 18,2 % | 2,8 % | 0,6 % | – |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Lukas Oja |
BGK VK78 |
4 |
1,250 |
75 % |
| 2 |
Hans Rydman |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 3 |
Lennart Åberg |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 4 |
Henrik Jonsson |
Skellefteå Bangolfklubb |
4 |
1,500 |
50 % |
| 5 |
Per Viklund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 6 |
Magnus Mårtensson |
Örebro BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 7 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 8 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 9 |
Kjell Ove Gröndahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 10 |
Dennis Johansson Vaara |
Skellefteå BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 11 |
Bengt Nejman |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 12 |
Marcus Lindström |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Mikael Lindmark |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Anders Björkstrand |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 15 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
|
| 11 |
▸Spångdropp |
176 |
2,523 |
2,3 % | 69,3 % | 13,6 % | 9,1 % | 2,3 % | 1,1 % | 2,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 2 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 3 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 4 |
Dennis Johansson Vaara |
Skellefteå BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Henrik Jonsson |
Skellefteå Bangolfklubb |
4 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Marcus Lindström |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Per Viklund |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Denny Karlsson |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Anders Lind |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Peter Nordin |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Anders Eriksson |
Umeå BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Bengt Nejman |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 15 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
|
| 12 |
▸Uppfångare |
176 |
2,347 |
43,8 % | 25,6 % | 11,9 % | 5,1 % | 5,1 % | 1,7 % | 6,8 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Birgitta Malmgren |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 3 |
Anders Björkstrand |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 4 |
Anders Lind |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 5 |
Per Viklund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
S-I Mellqvist |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 7 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 8 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 9 |
Lennart Åberg |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 10 |
Lars-Göran Guldbrandsson |
Umeå BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 11 |
Rolf Hörnqvist |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 12 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 13 |
Lukas Oja |
BGK VK78 |
4 |
1,750 |
50 % |
| 14 |
Hans Rydman |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 15 |
Peter Nordin |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,000 |
50 % |
|
| 13 |
▸Dosering |
176 |
1,983 |
29,0 % | 52,3 % | 12,5 % | 4,5 % | 1,1 % | 0,6 % | – |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Henrik Jonsson |
Skellefteå Bangolfklubb |
4 |
1,250 |
75 % |
| 2 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 3 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 4 |
Mikael Lindmark |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 5 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 6 |
Lukas Oja |
BGK VK78 |
4 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
Ingela Aspås |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 8 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 9 |
Alf Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 10 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 11 |
Kenneth Bylund |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 12 |
Birgitta Malmgren |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 13 |
Marcus Lindström |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 14 |
Hans Rydman |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 15 |
Mille Dybro |
BGK VK78 |
4 |
1,750 |
50 % |
|
| 14 |
▸Vagga |
176 |
1,875 |
57,4 % | 22,7 % | 10,2 % | 1,7 % | 4,0 % | 0,6 % | 3,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Anders Björkstrand |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Rolf Hörnqvist |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Mille Dybro |
BGK VK78 |
4 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Peter Nordin |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 7 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 8 |
Anders Eriksson |
Umeå BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 9 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 10 |
Henrik Jonsson |
Skellefteå Bangolfklubb |
4 |
1,250 |
75 % |
| 11 |
Lukas Oja |
BGK VK78 |
4 |
1,250 |
75 % |
| 12 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 13 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 14 |
Dennis Johansson Vaara |
Skellefteå BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 15 |
Morgan Munter |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
|
| 15 |
▸Hål i backe |
176 |
2,699 |
5,1 % | 52,8 % | 23,9 % | 9,1 % | 4,5 % | 3,4 % | 1,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 2 |
Bengt Nejman |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 3 |
Peter Nordin |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 4 |
Mille Dybro |
BGK VK78 |
4 |
2,000 |
25 % |
| 5 |
Anders Björkstrand |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 7 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 8 |
Kjell Ove Gröndahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,250 |
25 % |
| 9 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
4 |
2,250 |
25 % |
| 10 |
Dennis Johansson Vaara |
Skellefteå BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 11 |
Birgitta Malmgren |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 12 |
Henrik Jonsson |
Skellefteå Bangolfklubb |
4 |
2,250 |
0 % |
| 13 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 14 |
Hans Lindström |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 15 |
S-I Mellqvist |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
|
| 16 |
▸Blixt |
176 |
2,500 |
13,1 % | 39,2 % | 33,5 % | 13,1 % | 1,1 % | – |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 2 |
Mille Dybro |
BGK VK78 |
4 |
1,500 |
50 % |
| 3 |
Henrik Jonsson |
Skellefteå Bangolfklubb |
4 |
1,750 |
25 % |
| 4 |
Magnus Mårtensson |
Örebro BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 5 |
Kenneth Bylund |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 6 |
Bengt Nejman |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 7 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Rolf Hörnqvist |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
S-I Mellqvist |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 10 |
Peter Nordin |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,000 |
50 % |
| 11 |
Anders Björkstrand |
Sundsvalls BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 12 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 13 |
Hans Lindström |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 14 |
Hans Rydman |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 15 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
|
| 17 |
▸Urkelljunga |
176 |
1,943 |
52,8 % | 23,9 % | 11,9 % | 5,1 % | 2,8 % | 0,6 % | 2,8 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
S-I Mellqvist |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 5 |
Henrik Jonsson |
Skellefteå Bangolfklubb |
4 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Roger Henriksson |
Skellefteå BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 7 |
Anders Björkstrand |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 8 |
Birgitta Malmgren |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 9 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 10 |
Tomas Johansson |
Skönsbergs SK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 11 |
Kjell Ove Gröndahl |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 12 |
Peter Nordin |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 13 |
Per Viklund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 14 |
Mille Dybro |
BGK VK78 |
4 |
1,500 |
75 % |
| 15 |
Magnus Mårtensson |
Örebro BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
|
| 18 |
▸Inslag |
176 |
1,455 |
71,0 % | 18,8 % | 6,8 % | 1,7 % | 1,1 % | – |
0,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Mille Dybro |
BGK VK78 |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Bengt Nejman |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Jesper Lindberg |
Kungälvs BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Henrik Jonsson |
Skellefteå Bangolfklubb |
4 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Eddie Söderlund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Per Viklund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Lukas Oja |
BGK VK78 |
4 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Alf Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Dennis Johansson Vaara |
Skellefteå BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 12 |
Peter Söderlund |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 13 |
Marcus Lindström |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 14 |
Lennart Åberg |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 15 |
S-I Mellqvist |
Sundsvalls BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
|