| 1 |
▸Enport |
234 |
2,423 |
11,1 % |
40,6 % |
44,4 % |
2,6 % |
1,3 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,600 |
60 % |
| 2 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 6 |
Malin Kessels |
BGK Linjen |
4 |
1,750 |
25 % |
| 7 |
Nils Bertil Lindhqvist |
BGK Kärnan |
5 |
1,800 |
40 % |
| 8 |
Lars Thörn |
Åstorps MGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 9 |
Karin Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 10 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 11 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 12 |
Per Friskopp |
Asarums BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 13 |
Lars Rehn |
BGK VK78 |
3 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
3 |
2,000 |
33 % |
| 15 |
Lars Lilja |
BGK Värend |
5 |
2,200 |
20 % |
|
| 2 |
▸Tysk klack |
234 |
2,346 |
44,0 % |
10,7 % |
31,2 % |
2,1 % |
7,7 % |
1,3 % |
3,0 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Olle Johansson |
BGK Kärnan |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Stefan Lindoff |
Malmö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Johan Hermansson |
Kalmar MGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Niklas Roth |
BGK Värend |
8 |
1,250 |
88 % |
| 5 |
Jonas Sälgfors |
BGK Värend |
8 |
1,500 |
75 % |
| 6 |
Lars Rehn |
BGK VK78 |
3 |
1,667 |
67 % |
| 7 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 8 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
5 |
1,800 |
60 % |
| 9 |
Claes Lindblom |
BGK Värend |
5 |
1,800 |
80 % |
| 10 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
5 |
1,800 |
60 % |
| 11 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,800 |
60 % |
| 12 |
Lars Lilja |
BGK Värend |
5 |
2,000 |
60 % |
| 13 |
Malin Kessels |
BGK Linjen |
4 |
2,000 |
50 % |
| 14 |
Dan Lind |
Malmö BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 15 |
Karin Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
2,000 |
0 % |
|
| 3 |
▸Dosering |
234 |
3,303 |
8,1 % |
27,8 % |
26,9 % |
16,7 % |
8,5 % |
7,3 % |
4,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
3 |
2,000 |
67 % |
| 2 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 3 |
Hampus Ek Rosell |
BGK Jönköping |
3 |
2,000 |
67 % |
| 4 |
Jonas Sälgfors |
BGK Värend |
8 |
2,125 |
38 % |
| 5 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
5 |
2,200 |
40 % |
| 6 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 7 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
2,333 |
0 % |
| 8 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 9 |
Kerstin Nilsson |
Kalmar MGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 10 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 11 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 12 |
Claes Lindblom |
BGK Värend |
5 |
2,400 |
20 % |
| 13 |
Nils Bertil Lindhqvist |
BGK Kärnan |
5 |
2,400 |
0 % |
| 14 |
Tony Lindell |
Åstorps MGK |
5 |
2,600 |
0 % |
| 15 |
Agneta Harrysson |
Asarums BGK |
5 |
2,600 |
0 % |
|
| 4 |
▸Fiskben |
234 |
3,449 |
3,8 % |
38,9 % |
21,8 % |
10,7 % |
6,0 % |
6,4 % |
12,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Rolf Hiller |
Asarums BGK |
8 |
1,875 |
25 % |
| 3 |
Johan Kessels |
BGK Linjen |
5 |
2,000 |
20 % |
| 4 |
Stefan Bertmyr |
BGK Linjen |
4 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
5 |
2,200 |
0 % |
| 7 |
Agneta Harrysson |
Asarums BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 8 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 9 |
Jörgen Johansson |
Kalmar MGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 10 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 11 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 12 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 13 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 14 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 15 |
Nils Bertil Lindhqvist |
BGK Kärnan |
5 |
2,600 |
20 % |
|
| 5 |
▸Gentleman |
235 |
2,728 |
34,9 % |
22,6 % |
17,0 % |
7,2 % |
5,1 % |
5,1 % |
8,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Stefan Paulsson |
Malmö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 7 |
Agneta Harrysson |
Asarums BGK |
5 |
1,600 |
80 % |
| 8 |
Johan Hermansson |
Kalmar MGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 9 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 10 |
Bengt Ahlström |
Åstorps MGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 11 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
5 |
2,000 |
60 % |
| 12 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
5 |
2,000 |
60 % |
| 13 |
Stefan Bornell |
Åstorps MGK |
5 |
2,000 |
80 % |
| 14 |
Dan Lind |
Malmö BGK |
5 |
2,000 |
60 % |
| 15 |
Claes Lindblom |
BGK Värend |
5 |
2,000 |
20 % |
|
| 6 |
▸Hål i backe |
234 |
3,068 |
33,3 % |
16,2 % |
15,0 % |
10,3 % |
7,3 % |
6,8 % |
11,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Nils Bertil Lindhqvist |
BGK Kärnan |
5 |
1,600 |
60 % |
| 3 |
Peer Rudbaek Hansen |
Malmö BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 4 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 5 |
Tommy Nyberg |
Kalmar MGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 6 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
5 |
1,800 |
60 % |
| 7 |
Jonas Sälgfors |
BGK Värend |
8 |
2,000 |
63 % |
| 8 |
Stefan Bornell |
Åstorps MGK |
5 |
2,000 |
60 % |
| 9 |
Lars Lilja |
BGK Värend |
5 |
2,000 |
60 % |
| 10 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
3 |
2,000 |
67 % |
| 11 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
67 % |
| 12 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 14 |
Göran Andersson |
Asarums BGK |
4 |
2,250 |
50 % |
| 15 |
Niklas Roth |
BGK Värend |
8 |
2,375 |
38 % |
|
| 7 |
▸Örkelljunga |
235 |
3,132 |
24,7 % |
26,8 % |
13,6 % |
7,7 % |
10,2 % |
6,8 % |
10,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Stefan Bornell |
Åstorps MGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 4 |
Per Friskopp |
Asarums BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Lars Rehn |
BGK VK78 |
3 |
1,667 |
33 % |
| 6 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
5 |
1,800 |
60 % |
| 7 |
Stefan Paulsson |
Malmö BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 8 |
Olle Johansson |
BGK Kärnan |
5 |
2,000 |
40 % |
| 9 |
Claes Lindblom |
BGK Värend |
5 |
2,000 |
60 % |
| 10 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
5 |
2,000 |
60 % |
| 11 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 12 |
Stefan Bertmyr |
BGK Linjen |
4 |
2,000 |
50 % |
| 13 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Jonas Sälgfors |
BGK Värend |
8 |
2,125 |
13 % |
| 15 |
Johan Kessels |
BGK Linjen |
5 |
2,200 |
0 % |
|
| 8 |
▸Spång |
235 |
2,885 |
11,9 % |
41,3 % |
20,4 % |
12,3 % |
6,4 % |
2,6 % |
4,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Jörgen Johansson |
Kalmar MGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 4 |
Hampus Ek Rosell |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 6 |
Rolf Hiller |
Asarums BGK |
8 |
1,875 |
13 % |
| 7 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
5 |
2,000 |
20 % |
| 8 |
Mikael Kvist |
BGK Värend |
5 |
2,000 |
40 % |
| 9 |
Tony Lindell |
Åstorps MGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 10 |
Claes Lindblom |
BGK Värend |
5 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Lars Rehn |
BGK VK78 |
3 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 13 |
Sven Matsson |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
3 |
2,000 |
0 % |
| 15 |
Jonas Sälgfors |
BGK Värend |
8 |
2,125 |
38 % |
|
| 9 |
▸Vinkel med rund genomgång |
234 |
2,013 |
25,6 % |
49,6 % |
22,6 % |
2,1 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 2 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Stefan Bornell |
Åstorps MGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 6 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,400 |
60 % |
| 7 |
Olle Johansson |
BGK Kärnan |
5 |
1,400 |
60 % |
| 8 |
Nils Bertil Lindhqvist |
BGK Kärnan |
5 |
1,400 |
60 % |
| 9 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 10 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 11 |
Niklas Roth |
BGK Värend |
8 |
1,625 |
38 % |
| 12 |
Jonas Sälgfors |
BGK Värend |
8 |
1,625 |
38 % |
| 13 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 14 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 15 |
Lars Rehn |
BGK VK78 |
3 |
1,667 |
33 % |
|
| 10 |
▸Vallgrav |
234 |
2,111 |
7,7 % |
78,2 % |
9,4 % |
4,7 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Peer Rudbaek Hansen |
Malmö BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 2 |
Hampus Ek Rosell |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 6 |
Per Friskopp |
Asarums BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 7 |
Mikael Kvist |
BGK Värend |
5 |
1,800 |
20 % |
| 8 |
Olle Johansson |
BGK Kärnan |
5 |
1,800 |
20 % |
| 9 |
Tony Lindell |
Åstorps MGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 10 |
Claes Lindblom |
BGK Värend |
5 |
1,800 |
20 % |
| 11 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 12 |
Jonas Sälgfors |
BGK Värend |
8 |
1,875 |
13 % |
| 13 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
5 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Stefan Bornell |
Åstorps MGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 15 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
5 |
2,000 |
0 % |
|
| 11 |
▸Svensk klack |
234 |
2,205 |
38,9 % |
17,1 % |
33,3 % |
7,3 % |
2,6 % |
0,4 % |
0,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Per Friskopp |
Asarums BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Nils Bertil Lindhqvist |
BGK Kärnan |
5 |
1,400 |
80 % |
| 6 |
Lars Lilja |
BGK Värend |
4 |
1,500 |
75 % |
| 7 |
Agneta Harrysson |
Asarums BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 8 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,600 |
60 % |
| 9 |
Jonas Sälgfors |
BGK Värend |
8 |
1,625 |
50 % |
| 10 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 11 |
Johan Hermansson |
Kalmar MGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 12 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
67 % |
| 13 |
Hampus Ek Rosell |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
67 % |
| 14 |
Niklas Roth |
BGK Värend |
8 |
1,750 |
63 % |
| 15 |
Olle Johansson |
BGK Kärnan |
5 |
1,800 |
60 % |
|
| 12 |
▸Möllbergsvagga |
234 |
3,684 |
18,8 % |
19,2 % |
12,0 % |
15,4 % |
11,1 % |
6,4 % |
17,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Jörgen Johansson |
Kalmar MGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Claes Lindblom |
BGK Värend |
5 |
2,000 |
40 % |
| 4 |
Agneta Harrysson |
Asarums BGK |
4 |
2,000 |
50 % |
| 5 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
33 % |
| 6 |
Nils Bertil Lindhqvist |
BGK Kärnan |
5 |
2,200 |
40 % |
| 7 |
Lars Lilja |
BGK Värend |
4 |
2,250 |
25 % |
| 8 |
Tommy Nyberg |
Kalmar MGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 9 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 10 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 11 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
3 |
2,333 |
67 % |
| 12 |
Ing-Mari Mattisson |
Asarums BGK |
3 |
2,667 |
33 % |
| 13 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 14 |
Niklas Roth |
BGK Värend |
8 |
2,875 |
13 % |
| 15 |
Olle Johansson |
BGK Kärnan |
5 |
3,000 |
0 % |
|
| 13 |
▸Lådbana |
234 |
3,051 |
3,8 % |
33,3 % |
24,8 % |
30,3 % |
7,3 % |
0,4 % |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Hampus Ek Rosell |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
67 % |
| 3 |
Malin Kessels |
BGK Linjen |
4 |
1,750 |
25 % |
| 4 |
Stefan Lindoff |
Malmö BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 5 |
Lars Thörn |
Åstorps MGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 6 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 7 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 8 |
Sven Matsson |
BGK Linjen |
3 |
2,333 |
0 % |
| 9 |
Magnus Håkansson |
BGK Värend |
3 |
2,333 |
0 % |
| 10 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
2,333 |
0 % |
| 11 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
4 |
2,500 |
25 % |
| 12 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
5 |
2,600 |
0 % |
| 13 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
5 |
2,600 |
0 % |
| 14 |
Peer Rudbaek Hansen |
Malmö BGK |
5 |
2,600 |
0 % |
| 15 |
Claes Lindblom |
BGK Värend |
5 |
2,600 |
0 % |
|
| 14 |
▸Ränna i backe |
234 |
3,397 |
9,0 % |
31,6 % |
19,7 % |
15,8 % |
7,3 % |
7,7 % |
9,0 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 3 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
2,000 |
67 % |
| 4 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
3 |
2,000 |
33 % |
| 5 |
Lars Rehn |
BGK VK78 |
3 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Sven Matsson |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 8 |
Tommy Nyberg |
Kalmar MGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 9 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
3 |
2,333 |
0 % |
| 10 |
Tony Lindell |
Åstorps MGK |
5 |
2,400 |
20 % |
| 11 |
Stefan Lindoff |
Malmö BGK |
5 |
2,400 |
20 % |
| 12 |
Niklas Roth |
BGK Värend |
8 |
2,500 |
13 % |
| 13 |
Lars Thörn |
Åstorps MGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 14 |
Johan Kessels |
BGK Linjen |
5 |
2,600 |
20 % |
| 15 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
3 |
2,667 |
33 % |
|
| 15 |
▸Brevlåda/Dropp |
234 |
2,299 |
11,5 % |
61,1 % |
20,1 % |
3,8 % |
0,9 % |
1,7 % |
0,9 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars Rehn |
BGK VK78 |
3 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Stefan Johnsson |
Asarums BGK |
7 |
1,714 |
29 % |
| 6 |
Lars Lilja |
BGK Värend |
4 |
1,750 |
50 % |
| 7 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 8 |
Johan Kessels |
BGK Linjen |
5 |
1,800 |
20 % |
| 9 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
5 |
2,000 |
20 % |
| 10 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 11 |
Stefan Bornell |
Åstorps MGK |
5 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
5 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Stefan Bertmyr |
BGK Linjen |
4 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 15 |
Johan Hermansson |
Kalmar MGK |
3 |
2,000 |
0 % |
|
| 16 |
▸Synvilla |
234 |
2,658 |
9,0 % |
32,5 % |
42,7 % |
15,4 % |
0,4 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Claes Lindblom |
BGK Värend |
5 |
1,800 |
40 % |
| 4 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
5 |
2,000 |
40 % |
| 5 |
Kerstin Nilsson |
Kalmar MGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 7 |
Sven Matsson |
BGK Linjen |
3 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Mikael Kvist |
BGK Värend |
5 |
2,200 |
20 % |
| 9 |
Malin Kessels |
BGK Linjen |
4 |
2,250 |
25 % |
| 10 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 11 |
Lars Andersson |
Myresjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 12 |
Magnus Håkansson |
BGK Värend |
3 |
2,333 |
0 % |
| 13 |
Patric Fransson |
Asarums BGK |
5 |
2,400 |
20 % |
| 14 |
Stefan Bornell |
Åstorps MGK |
5 |
2,400 |
0 % |
| 15 |
Peer Rudbaek Hansen |
Malmö BGK |
5 |
2,400 |
0 % |
|
| 17 |
▸Mittkulle |
235 |
1,949 |
49,4 % |
28,1 % |
9,8 % |
6,0 % |
5,1 % |
1,3 % |
0,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Johan Kessels |
BGK Linjen |
5 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Hampus Ek Rosell |
BGK Jönköping |
3 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Jörgen Johansson |
Kalmar MGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Lars Rehn |
BGK VK78 |
3 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 8 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
5 |
1,200 |
80 % |
| 9 |
Claes Lindblom |
BGK Värend |
5 |
1,200 |
80 % |
| 10 |
Mikael Kvist |
BGK Värend |
5 |
1,200 |
80 % |
| 11 |
Lars Lilja |
BGK Värend |
4 |
1,250 |
75 % |
| 12 |
Lars-Olof Rydén |
Myresjö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 13 |
Per Celander |
Myresjö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 14 |
Zeke Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 15 |
Per Friskopp |
Asarums BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
|
| 18 |
▸Inslag |
234 |
2,598 |
34,6 % |
26,1 % |
16,2 % |
8,1 % |
5,1 % |
2,6 % |
7,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Per Friskopp |
Asarums BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Sven Matsson |
BGK Linjen |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Sebastian Andersson |
Kalmar MGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Mikael Kvist |
BGK Värend |
5 |
1,400 |
60 % |
| 6 |
Stefan Bornell |
Åstorps MGK |
5 |
1,400 |
80 % |
| 7 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,400 |
60 % |
| 8 |
Tommy Mattisson |
BGK Ringen |
3 |
1,667 |
33 % |
| 9 |
Johan Kessels |
BGK Linjen |
5 |
1,800 |
20 % |
| 10 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
5 |
1,800 |
40 % |
| 11 |
Peer Rudbaek Hansen |
Malmö BGK |
5 |
2,000 |
60 % |
| 12 |
Claes Lindblom |
BGK Värend |
5 |
2,000 |
60 % |
| 13 |
Lars Thörn |
Åstorps MGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 14 |
Malin Kessels |
BGK Linjen |
4 |
2,000 |
50 % |
| 15 |
Tommy Nyberg |
Kalmar MGK |
3 |
2,000 |
67 % |
|