| 1 |
▸Kyrka |
286 |
2,192 |
16,1 % | 55,9 % | 22,0 % | 4,5 % | 1,4 % | – |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Andreas Rosenberg |
Haga BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Robin Andersson |
Örebro BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Anders Wallin |
MGK 49 Nyköping |
6 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Peter Vicary |
MGK 49 Nyköping |
6 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Mats Rosenberg |
Eskilstuna BGK |
6 |
1,667 |
50 % |
| 6 |
Jan Åke Andersson |
MGK 49 Nyköping |
4 |
1,750 |
50 % |
| 7 |
Bert Åndberg |
MGK 49 Nyköping |
4 |
1,750 |
25 % |
| 8 |
Lars-Göran Berg |
MGK 49 Nyköping |
4 |
1,750 |
25 % |
| 9 |
Håkan Robertsson |
Örebro BGK |
6 |
1,833 |
33 % |
| 10 |
Tomas Halvarsson |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Roberth Hummelgren |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Julia Sjöberg |
Skoghalls BGK |
6 |
2,000 |
17 % |
| 13 |
Eva Prennfors |
Örebro BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Jan-Åke Liljeqvist |
Haga BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 15 |
Tommy Blixt |
Eskilstuna BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
|
| 2 |
▸Dosering |
286 |
3,080 |
4,9 % | 44,1 % | 21,0 % | 14,0 % | 5,9 % | 4,5 % | 5,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Tommy Blixt |
Eskilstuna BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 2 |
Lars-Göran Berg |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,000 |
0 % |
| 3 |
Magnus Sjöö |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,000 |
50 % |
| 4 |
Julia Sjöberg |
Skoghalls BGK |
6 |
2,167 |
0 % |
| 5 |
Andreas Rosenberg |
Haga BGK |
6 |
2,167 |
33 % |
| 6 |
Lars-Olof Andersson |
Strängnäs BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 7 |
Tomas Halvarsson |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,333 |
0 % |
| 8 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
6 |
2,333 |
0 % |
| 9 |
Ingela Eriksson |
Djulö BGK |
6 |
2,333 |
0 % |
| 10 |
Robin Andersson |
Örebro BGK |
6 |
2,500 |
17 % |
| 11 |
Christer Mosswald |
Mosås BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 12 |
Jan Åke Andersson |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,500 |
0 % |
| 13 |
Jan-Åke Liljeqvist |
Haga BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 14 |
Eva Prennfors |
Örebro BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 15 |
Guy Johansson |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,667 |
0 % |
|
| 3 |
▸Vinkel |
286 |
2,406 |
2,8 % | 60,1 % | 31,8 % | 4,2 % | 1,0 % | – |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Mats Söderkvist |
Haga BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 2 |
Julia Sjöberg |
Skoghalls BGK |
6 |
1,833 |
33 % |
| 3 |
Andreas Rosenberg |
Haga BGK |
6 |
2,000 |
17 % |
| 4 |
Ginalyn Estrella Robertsson |
Örebro BGK |
6 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Tomas Halvarsson |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Jan Åke Andersson |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Benny Hasth |
Strängnäs BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Tim Gustafsson |
Örebro BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Michael Petersen |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Gunilla Arkäng |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Lars-Göran Berg |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Robin Andersson |
Örebro BGK |
6 |
2,167 |
17 % |
| 13 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
6 |
2,167 |
0 % |
| 14 |
Håkan Robertsson |
Örebro BGK |
6 |
2,167 |
0 % |
| 15 |
Peter Vicary |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,167 |
0 % |
|
| 4 |
▸Svensk klack |
286 |
2,594 |
6,6 % | 54,5 % | 24,5 % | 7,0 % | 3,5 % | 2,1 % | 1,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Jan Åke Andersson |
MGK 49 Nyköping |
4 |
1,750 |
25 % |
| 2 |
Julia Sjöberg |
Skoghalls BGK |
6 |
2,000 |
0 % |
| 3 |
Anders Wallin |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,000 |
0 % |
| 4 |
Guy Johansson |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Ryno Vestergren |
Haga BGK |
6 |
2,000 |
33 % |
| 6 |
Tomas Halvarsson |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Håkan Robertsson |
Örebro BGK |
6 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Magnus Sjöö |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Tim Gustafsson |
Örebro BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Michael Petersen |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
6 |
2,167 |
0 % |
| 12 |
Mats Rosenberg |
Eskilstuna BGK |
6 |
2,167 |
17 % |
| 13 |
Gunilla Arkäng |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,250 |
0 % |
| 14 |
Christer Mosswald |
Mosås BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 15 |
Tommy Blixt |
Eskilstuna BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
|
| 5 |
▸Vagga |
286 |
2,199 |
50,0 % | 19,6 % | 13,3 % | 6,3 % | 3,1 % | 3,8 % | 3,8 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Peter Vicary |
MGK 49 Nyköping |
6 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Julia Sjöberg |
Skoghalls BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Joakim Lindström |
Strängnäs BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Lars-Göran Berg |
MGK 49 Nyköping |
4 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Peter Lindqvist |
Djulö BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 6 |
Christer Mosswald |
Mosås BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 7 |
Lennart Rundström |
Djulö BGK |
6 |
1,333 |
83 % |
| 8 |
Ingela Eriksson |
Djulö BGK |
6 |
1,500 |
83 % |
| 9 |
Tommy Blixt |
Eskilstuna BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 10 |
Tim Gustafsson |
Örebro BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 11 |
Mats Söderkvist |
Haga BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 12 |
Kjell Åke Wallin |
MGK 49 Nyköping |
4 |
1,750 |
50 % |
| 13 |
Åsa Jakobsson |
Mosås BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 14 |
Sabine Rundström |
Djulö BGK |
4 |
1,750 |
75 % |
| 15 |
Roberth Hummelgren |
MGK 49 Nyköping |
6 |
1,833 |
50 % |
|
| 6 |
▸Sidspel |
286 |
2,031 |
22,7 % | 61,2 % | 9,4 % | 4,9 % | 0,7 % | 0,7 % | 0,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Jan-Åke Liljeqvist |
Haga BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 2 |
Ingela Eriksson |
Djulö BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 3 |
Tommy Blixt |
Eskilstuna BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 4 |
Hans Höglund |
Södertälje BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 5 |
Kjell Åke Wallin |
MGK 49 Nyköping |
4 |
1,500 |
50 % |
| 6 |
Bert Åndberg |
MGK 49 Nyköping |
4 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
Mats Rosenberg |
Eskilstuna BGK |
6 |
1,667 |
50 % |
| 8 |
Robin Andersson |
Örebro BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 9 |
Roberth Hummelgren |
MGK 49 Nyköping |
6 |
1,667 |
33 % |
| 10 |
Guy Johansson |
MGK 49 Nyköping |
6 |
1,667 |
33 % |
| 11 |
Tomas Halvarsson |
MGK 49 Nyköping |
6 |
1,667 |
33 % |
| 12 |
Margaretha Karlsson |
Haga BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 13 |
Michael Petersen |
MGK 49 Nyköping |
4 |
1,750 |
25 % |
| 14 |
Christer Mosswald |
Mosås BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 15 |
Lars-Göran Berg |
MGK 49 Nyköping |
4 |
1,750 |
25 % |
|
| 7 |
▸Lådbana |
286 |
2,748 |
9,8 % | 33,2 % | 31,8 % | 22,7 % | 2,4 % | – |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Andreas Rosenberg |
Haga BGK |
6 |
1,500 |
83 % |
| 2 |
Ingela Eriksson |
Djulö BGK |
6 |
1,667 |
50 % |
| 3 |
Håkan Robertsson |
Örebro BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Tomas Halvarsson |
MGK 49 Nyköping |
6 |
1,833 |
33 % |
| 5 |
Tommy Blixt |
Eskilstuna BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 6 |
Tim Gustafsson |
Örebro BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Kjell Åke Wallin |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,000 |
50 % |
| 8 |
Mats Rosenberg |
Eskilstuna BGK |
6 |
2,167 |
0 % |
| 9 |
Roberth Hummelgren |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,167 |
17 % |
| 10 |
Magnus Sjöö |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,250 |
25 % |
| 11 |
Lars-Göran Berg |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,250 |
50 % |
| 12 |
Michael Petersen |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,250 |
0 % |
| 13 |
Margaretha Karlsson |
Haga BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 14 |
Gustav Westman |
Eskilstuna BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 15 |
Joakim Lindström |
Strängnäs BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
|
| 8 |
▸Mittkulle med målvakt |
286 |
2,458 |
8,4 % | 56,6 % | 23,4 % | 6,3 % | 3,5 % | 1,0 % | 0,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Andreas Rosenberg |
Haga BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 2 |
Lars-Göran Berg |
MGK 49 Nyköping |
4 |
1,500 |
50 % |
| 3 |
Joakim Lindström |
Strängnäs BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 4 |
Jan-Åke Liljeqvist |
Haga BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 5 |
Lennart Rundström |
Djulö BGK |
6 |
1,833 |
33 % |
| 6 |
Ingela Eriksson |
Djulö BGK |
6 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Robin Andersson |
Örebro BGK |
6 |
2,000 |
17 % |
| 8 |
Mats Söderkvist |
Haga BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 9 |
Lars-Olof Andersson |
Strängnäs BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Michael Petersen |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,000 |
25 % |
| 11 |
Ginalyn Estrella Robertsson |
Örebro BGK |
6 |
2,167 |
0 % |
| 12 |
Håkan Robertsson |
Örebro BGK |
6 |
2,167 |
0 % |
| 13 |
Peter Vicary |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,167 |
17 % |
| 14 |
Mats Rosenberg |
Eskilstuna BGK |
6 |
2,167 |
33 % |
| 15 |
Ryno Vestergren |
Haga BGK |
6 |
2,167 |
17 % |
|
| 9 |
▸Vertikal |
286 |
2,119 |
46,2 % | 26,2 % | 11,9 % | 9,1 % | 2,1 % | 1,0 % | 3,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Tomas Halvarsson |
MGK 49 Nyköping |
6 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Joakim Lindström |
Strängnäs BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Mats Rosenberg |
Eskilstuna BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 4 |
Ginalyn Estrella Robertsson |
Örebro BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 5 |
Andreas Rosenberg |
Haga BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Håkan Robertsson |
Örebro BGK |
6 |
1,333 |
83 % |
| 7 |
Robin Andersson |
Örebro BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Peter Vicary |
MGK 49 Nyköping |
6 |
1,500 |
67 % |
| 9 |
Fredrik Larsson |
Örebro BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 10 |
Gunilla Arkäng |
MGK 49 Nyköping |
4 |
1,500 |
75 % |
| 11 |
Tim Gustafsson |
Örebro BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 12 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
6 |
1,667 |
67 % |
| 13 |
Birgitta Wallin |
MGK 49 Nyköping |
4 |
1,750 |
25 % |
| 14 |
Magnus Sjöö |
MGK 49 Nyköping |
4 |
1,750 |
25 % |
| 15 |
Tommy Blixt |
Eskilstuna BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
|
| 10 |
▸Enport i backe |
286 |
3,161 |
6,3 % | 39,5 % | 22,0 % | 14,7 % | 6,3 % | 3,8 % | 7,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Fredrik Larsson |
Örebro BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 2 |
Ginalyn Estrella Robertsson |
Örebro BGK |
6 |
2,167 |
0 % |
| 3 |
Andreas Rosenberg |
Haga BGK |
6 |
2,167 |
17 % |
| 4 |
Tim Gustafsson |
Örebro BGK |
4 |
2,250 |
25 % |
| 5 |
Benny Hasth |
Strängnäs BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 6 |
Gunilla Arkäng |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,250 |
25 % |
| 7 |
Tomas Halvarsson |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,500 |
17 % |
| 8 |
Peter Lindqvist |
Djulö BGK |
6 |
2,500 |
17 % |
| 9 |
Håkan Robertsson |
Örebro BGK |
6 |
2,500 |
0 % |
| 10 |
Anders Wallin |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,500 |
17 % |
| 11 |
Tommy Blixt |
Eskilstuna BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 12 |
Ryno Vestergren |
Haga BGK |
6 |
2,667 |
0 % |
| 13 |
Roberth Hummelgren |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,667 |
17 % |
| 14 |
Mats Söderkvist |
Haga BGK |
4 |
2,750 |
0 % |
| 15 |
Kjell Åke Wallin |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,750 |
25 % |
|
| 11 |
▸Synvilla |
286 |
2,507 |
9,4 % | 44,4 % | 33,6 % | 11,2 % | 1,4 % | – |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Mats Rosenberg |
Eskilstuna BGK |
6 |
1,500 |
67 % |
| 2 |
Robin Andersson |
Örebro BGK |
6 |
1,667 |
50 % |
| 3 |
Fredrik Larsson |
Örebro BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 4 |
Tim Gustafsson |
Örebro BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 5 |
Michael Petersen |
MGK 49 Nyköping |
4 |
1,750 |
25 % |
| 6 |
Ingela Eriksson |
Djulö BGK |
6 |
1,833 |
33 % |
| 7 |
Guy Johansson |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,000 |
33 % |
| 8 |
Christer Mosswald |
Mosås BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Benny Hasth |
Strängnäs BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 10 |
Eva Prennfors |
Örebro BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 11 |
Tomas Halvarsson |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,167 |
0 % |
| 12 |
Andreas Rosenberg |
Haga BGK |
6 |
2,167 |
0 % |
| 13 |
Håkan Robertsson |
Örebro BGK |
6 |
2,167 |
17 % |
| 14 |
Lars-Göran Berg |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,250 |
0 % |
| 15 |
Bert Åndberg |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,250 |
25 % |
|
| 12 |
▸Spångdropp |
286 |
2,472 |
12,9 % | 55,9 % | 17,5 % | 6,3 % | 1,7 % | 3,1 % | 2,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Tim Gustafsson |
Örebro BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 2 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
6 |
1,833 |
17 % |
| 3 |
Julia Sjöberg |
Skoghalls BGK |
6 |
1,833 |
50 % |
| 4 |
Roberth Hummelgren |
MGK 49 Nyköping |
6 |
1,833 |
33 % |
| 5 |
Håkan Robertsson |
Örebro BGK |
6 |
1,833 |
17 % |
| 6 |
Guy Johansson |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Tomas Halvarsson |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Peter Lindqvist |
Djulö BGK |
6 |
2,000 |
17 % |
| 9 |
Anders Wallin |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Andreas Rosenberg |
Haga BGK |
6 |
2,000 |
17 % |
| 11 |
Sabine Rundström |
Djulö BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 12 |
Fredrik Larsson |
Örebro BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 13 |
Jan Åke Andersson |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Michael Petersen |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,000 |
0 % |
| 15 |
Tommy Blixt |
Eskilstuna BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
|
| 13 |
▸Fiskben |
286 |
2,937 |
9,1 % | 42,0 % | 22,0 % | 13,3 % | 5,9 % | 2,1 % | 5,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
6 |
1,667 |
50 % |
| 2 |
Lennart Rundström |
Djulö BGK |
6 |
1,833 |
17 % |
| 3 |
Ingela Eriksson |
Djulö BGK |
6 |
2,000 |
17 % |
| 4 |
Guy Johansson |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,000 |
50 % |
| 5 |
Anders Wallin |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,000 |
33 % |
| 6 |
Joakim Lindström |
Strängnäs BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Julia Sjöberg |
Skoghalls BGK |
6 |
2,167 |
17 % |
| 8 |
Andreas Rosenberg |
Haga BGK |
6 |
2,167 |
33 % |
| 9 |
Jan Åke Andersson |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,250 |
0 % |
| 10 |
Tomas Halvarsson |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,500 |
0 % |
| 11 |
Michael Petersen |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,500 |
0 % |
| 12 |
Gunilla Arkäng |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,500 |
0 % |
| 13 |
Lars-Göran Berg |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,500 |
0 % |
| 14 |
Hans Höglund |
Södertälje BGK |
4 |
2,500 |
25 % |
| 15 |
Peter Vicary |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,667 |
0 % |
|
| 14 |
▸Gentleman |
286 |
2,091 |
46,5 % | 26,2 % | 14,7 % | 4,9 % | 2,8 % | 1,7 % | 3,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Christer Mosswald |
Mosås BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Mats Rosenberg |
Eskilstuna BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 3 |
Peter Vicary |
MGK 49 Nyköping |
6 |
1,167 |
83 % |
| 4 |
Håkan Robertsson |
Örebro BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 5 |
Michael Petersen |
MGK 49 Nyköping |
4 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Anders Wallin |
MGK 49 Nyköping |
6 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Andreas Rosenberg |
Haga BGK |
6 |
1,333 |
83 % |
| 8 |
Ingela Eriksson |
Djulö BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Roberth Hummelgren |
MGK 49 Nyköping |
6 |
1,500 |
67 % |
| 10 |
Julia Sjöberg |
Skoghalls BGK |
6 |
1,500 |
67 % |
| 11 |
Birgitta Wallin |
MGK 49 Nyköping |
4 |
1,500 |
75 % |
| 12 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 13 |
Kjell Åke Wallin |
MGK 49 Nyköping |
4 |
1,750 |
75 % |
| 14 |
Lars-Olof Andersson |
Strängnäs BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 15 |
Åsa Jakobsson |
Mosås BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
|
| 15 |
▸Hål i backe |
286 |
3,294 |
1,4 % | 42,3 % | 22,4 % | 12,2 % | 10,1 % | 4,2 % | 7,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars-Göran Berg |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,000 |
0 % |
| 2 |
Peter Lindqvist |
Djulö BGK |
6 |
2,167 |
0 % |
| 3 |
Joakim Lindström |
Strängnäs BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 4 |
Tomas Halvarsson |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,333 |
17 % |
| 5 |
Ingela Eriksson |
Djulö BGK |
6 |
2,333 |
0 % |
| 6 |
Tim Gustafsson |
Örebro BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 7 |
Margaretha Karlsson |
Haga BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 8 |
Jan Åke Andersson |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,500 |
25 % |
| 9 |
Tommy Blixt |
Eskilstuna BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 10 |
Magnus Sjöö |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,750 |
0 % |
| 11 |
Anders Wallin |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,833 |
0 % |
| 12 |
Julia Sjöberg |
Skoghalls BGK |
6 |
2,833 |
0 % |
| 13 |
Guy Johansson |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,833 |
0 % |
| 14 |
Håkan Robertsson |
Örebro BGK |
6 |
3,000 |
0 % |
| 15 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
6 |
3,000 |
0 % |
|
| 16 |
▸Spången |
286 |
2,430 |
11,5 % | 56,3 % | 19,9 % | 6,6 % | 2,8 % | 1,0 % | 1,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Håkan Robertsson |
Örebro BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Tommy Blixt |
Eskilstuna BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 3 |
Christer Mosswald |
Mosås BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 4 |
Margaretha Karlsson |
Haga BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 5 |
Anders Wallin |
MGK 49 Nyköping |
6 |
1,833 |
33 % |
| 6 |
Julia Sjöberg |
Skoghalls BGK |
6 |
1,833 |
33 % |
| 7 |
Roberth Hummelgren |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Ginalyn Estrella Robertsson |
Örebro BGK |
6 |
2,000 |
33 % |
| 9 |
Lennart Rundström |
Djulö BGK |
6 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Benny Hasth |
Strängnäs BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Joakim Lindström |
Strängnäs BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Lars-Göran Berg |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Peter Vicary |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,167 |
17 % |
| 14 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
6 |
2,167 |
17 % |
| 15 |
Magnus Sjöö |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,250 |
25 % |
|
| 17 |
▸Örkelljunga |
286 |
2,913 |
5,6 % | 44,4 % | 27,6 % | 8,7 % | 6,3 % | 3,8 % | 3,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Tomas Halvarsson |
MGK 49 Nyköping |
6 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Per-Arne Säfström |
Mosås BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 3 |
Håkan Robertsson |
Örebro BGK |
6 |
2,167 |
17 % |
| 4 |
Ryno Vestergren |
Haga BGK |
6 |
2,167 |
17 % |
| 5 |
Peter Vicary |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,167 |
0 % |
| 6 |
Lennart Rundström |
Djulö BGK |
6 |
2,167 |
17 % |
| 7 |
Åsa Jakobsson |
Mosås BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 8 |
Fredrik Larsson |
Örebro BGK |
4 |
2,250 |
25 % |
| 9 |
Anton Eriksson |
Skoghalls BGK |
6 |
2,333 |
0 % |
| 10 |
Guy Johansson |
MGK 49 Nyköping |
6 |
2,333 |
0 % |
| 11 |
Robin Andersson |
Örebro BGK |
6 |
2,333 |
0 % |
| 12 |
Magnus Sjöö |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,500 |
0 % |
| 13 |
Tim Gustafsson |
Örebro BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 14 |
Hans Höglund |
Södertälje BGK |
4 |
2,500 |
25 % |
| 15 |
Lars-Göran Berg |
MGK 49 Nyköping |
4 |
2,500 |
0 % |
|
| 18 |
▸Inslag |
286 |
2,094 |
49,0 % | 23,1 % | 14,3 % | 5,2 % | 3,1 % | 2,1 % | 3,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Fredrik Larsson |
Örebro BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Ginalyn Estrella Robertsson |
Örebro BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 3 |
Andreas Rosenberg |
Haga BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 4 |
Tommy Blixt |
Eskilstuna BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 5 |
Benny Hasth |
Strängnäs BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 6 |
Gustav Westman |
Eskilstuna BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 7 |
Åsa Jakobsson |
Mosås BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 8 |
Gunilla Arkäng |
MGK 49 Nyköping |
4 |
1,250 |
75 % |
| 9 |
Robin Andersson |
Örebro BGK |
6 |
1,333 |
83 % |
| 10 |
Lennart Rundström |
Djulö BGK |
6 |
1,500 |
67 % |
| 11 |
Tomas Halvarsson |
MGK 49 Nyköping |
6 |
1,500 |
50 % |
| 12 |
Lars-Göran Berg |
MGK 49 Nyköping |
4 |
1,500 |
50 % |
| 13 |
Christer Mosswald |
Mosås BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 14 |
Eva Prennfors |
Örebro BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 15 |
Tim Gustafsson |
Örebro BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
|