| 1 |
▸Tetror |
1 820 |
1,258 |
80,0 % |
17,8 % |
1,2 % |
0,1 % |
– |
0,1 % |
0,8 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Stefan Nilsson |
Hjelmsjö BGK |
13 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Jannick Hornbek Skov |
Olofströms BGK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Tommy Persson |
Hjelmsjö BGK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
27 |
1,037 |
96 % |
| 6 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
27 |
1,037 |
96 % |
| 7 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
26 |
1,038 |
96 % |
| 8 |
Ingela Norlin |
BGK Linjen |
18 |
1,056 |
94 % |
| 9 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
31 |
1,065 |
94 % |
| 10 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
25 |
1,080 |
92 % |
| 11 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
30 |
1,100 |
90 % |
| 12 |
Ulf Westholm |
Malmö BGK |
19 |
1,105 |
89 % |
| 13 |
Elias Lindberg |
BGK Linjen |
37 |
1,108 |
92 % |
| 14 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
27 |
1,111 |
89 % |
| 15 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
18 |
1,111 |
89 % |
|
| 2 |
▸Mittkulle |
1 816 |
1,719 |
66,4 % |
17,8 % |
5,9 % |
3,9 % |
2,0 % |
1,2 % |
2,8 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
18 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Claes Lindblom |
BGK Värend |
10 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
33 |
1,030 |
97 % |
| 4 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
27 |
1,037 |
96 % |
| 5 |
Janos Czifrik |
Malmö BGK |
26 |
1,077 |
92 % |
| 6 |
Felix Hall |
Linköpings BGK |
11 |
1,091 |
91 % |
| 7 |
Stefan Lindoff |
Malmö BGK |
10 |
1,100 |
90 % |
| 8 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
27 |
1,111 |
89 % |
| 9 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
27 |
1,111 |
93 % |
| 10 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
17 |
1,118 |
88 % |
| 11 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
27 |
1,148 |
89 % |
| 12 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
26 |
1,231 |
88 % |
| 13 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
33 |
1,242 |
76 % |
| 14 |
Jannick Hornbek Skov |
Olofströms BGK |
12 |
1,250 |
75 % |
| 15 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
12 |
1,250 |
75 % |
|
| 3 |
▸Kanon |
1 821 |
1,769 |
60,4 % |
23,0 % |
8,0 % |
3,3 % |
1,4 % |
1,6 % |
2,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
33 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 3 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
33 |
1,091 |
91 % |
| 4 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
29 |
1,172 |
83 % |
| 5 |
Felix Hall |
Linköpings BGK |
11 |
1,182 |
82 % |
| 6 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
27 |
1,185 |
81 % |
| 7 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
33 |
1,212 |
79 % |
| 8 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
27 |
1,222 |
78 % |
| 9 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
27 |
1,222 |
81 % |
| 10 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
27 |
1,222 |
78 % |
| 11 |
Martin Luhanko |
Hjelmsjö BGK |
26 |
1,231 |
85 % |
| 12 |
Jannick Hornbek Skov |
Olofströms BGK |
12 |
1,250 |
83 % |
| 13 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
30 |
1,267 |
77 % |
| 14 |
Ingela Norlin |
BGK Linjen |
15 |
1,267 |
80 % |
| 15 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
17 |
1,294 |
76 % |
|
| 4 |
▸Håv |
1 817 |
1,518 |
71,1 % |
17,5 % |
6,3 % |
2,3 % |
0,7 % |
0,6 % |
1,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
27 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Jannick Hornbek Skov |
Olofströms BGK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
32 |
1,031 |
97 % |
| 4 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
18 |
1,056 |
94 % |
| 5 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 6 |
Tommy Persson |
Hjelmsjö BGK |
11 |
1,091 |
91 % |
| 7 |
Felix Hall |
Linköpings BGK |
11 |
1,091 |
91 % |
| 8 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
17 |
1,118 |
88 % |
| 9 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
17 |
1,118 |
88 % |
| 10 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
33 |
1,121 |
88 % |
| 11 |
Andrea Schmalzried |
Djulö BGK |
12 |
1,167 |
83 % |
| 12 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
17 |
1,176 |
82 % |
| 13 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
27 |
1,185 |
81 % |
| 14 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
27 |
1,185 |
81 % |
| 15 |
Martin Luhanko |
Hjelmsjö BGK |
26 |
1,192 |
81 % |
|
| 5 |
▸Rakbana |
1 823 |
1,397 |
68,2 % |
28,0 % |
2,5 % |
0,2 % |
– |
– |
1,0 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
27 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Eva Dürholt |
BGK Linjen |
31 |
1,065 |
94 % |
| 3 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
28 |
1,107 |
89 % |
| 4 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
27 |
1,111 |
89 % |
| 5 |
Jari Luhanko |
Malmö BGK |
17 |
1,118 |
88 % |
| 6 |
Olle Johansson |
BGK Kärnan |
31 |
1,129 |
87 % |
| 7 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
29 |
1,138 |
86 % |
| 8 |
Martin Luhanko |
Hjelmsjö BGK |
26 |
1,154 |
85 % |
| 9 |
Stefan Nilsson |
Hjelmsjö BGK |
13 |
1,154 |
85 % |
| 10 |
Per Friskopp |
Asarums BGK |
19 |
1,158 |
84 % |
| 11 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
17 |
1,176 |
88 % |
| 12 |
Felix Hall |
Linköpings BGK |
11 |
1,182 |
91 % |
| 13 |
Tommy Persson |
Hjelmsjö BGK |
11 |
1,182 |
82 % |
| 14 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
27 |
1,185 |
81 % |
| 15 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
26 |
1,231 |
81 % |
|
| 6 |
▸Mushål |
1 822 |
1,755 |
47,8 % |
38,3 % |
9,5 % |
2,1 % |
0,8 % |
0,1 % |
1,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jannick Hornbek Skov |
Olofströms BGK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 2 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
30 |
1,200 |
80 % |
| 3 |
Ingela Norlin |
BGK Linjen |
15 |
1,200 |
80 % |
| 4 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
27 |
1,296 |
74 % |
| 5 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
33 |
1,303 |
73 % |
| 6 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
27 |
1,333 |
70 % |
| 7 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
12 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
33 |
1,364 |
70 % |
| 9 |
Felix Hall |
Linköpings BGK |
11 |
1,364 |
73 % |
| 10 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
27 |
1,370 |
67 % |
| 11 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
26 |
1,385 |
65 % |
| 12 |
Andrea Schmalzried |
Djulö BGK |
12 |
1,417 |
58 % |
| 13 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
29 |
1,448 |
59 % |
| 14 |
Stefan Jönsson |
Asarums BGK |
11 |
1,455 |
55 % |
| 15 |
Helene Björlin |
BGK Linjen |
21 |
1,476 |
57 % |
|
| 7 |
▸Blixt |
1 829 |
1,622 |
58,7 % |
29,8 % |
7,3 % |
2,0 % |
0,5 % |
0,2 % |
1,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jannick Hornbek Skov |
Olofströms BGK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
33 |
1,030 |
97 % |
| 3 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
17 |
1,059 |
94 % |
| 4 |
Felix Hall |
Linköpings BGK |
11 |
1,091 |
91 % |
| 5 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
30 |
1,100 |
90 % |
| 6 |
Claes Lindblom |
BGK Värend |
10 |
1,100 |
90 % |
| 7 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
28 |
1,107 |
89 % |
| 8 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
33 |
1,152 |
88 % |
| 9 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
33 |
1,152 |
85 % |
| 10 |
Agneta Harrysson |
Asarums BGK |
11 |
1,182 |
82 % |
| 11 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
26 |
1,192 |
85 % |
| 12 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
27 |
1,222 |
78 % |
| 13 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
27 |
1,222 |
81 % |
| 14 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
27 |
1,222 |
81 % |
| 15 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
26 |
1,231 |
81 % |
|
| 8 |
▸Hål i backe |
1 837 |
1,759 |
60,7 % |
22,2 % |
8,7 % |
3,8 % |
1,1 % |
0,8 % |
2,8 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Felix Hall |
Linköpings BGK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
29 |
1,103 |
90 % |
| 3 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
27 |
1,111 |
93 % |
| 4 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
18 |
1,111 |
89 % |
| 5 |
Jari Luhanko |
Malmö BGK |
17 |
1,118 |
88 % |
| 6 |
Jannick Hornbek Skov |
Olofströms BGK |
12 |
1,167 |
83 % |
| 7 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
17 |
1,176 |
82 % |
| 8 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
17 |
1,176 |
82 % |
| 9 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
33 |
1,182 |
82 % |
| 10 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
33 |
1,182 |
88 % |
| 11 |
Stefan Jönsson |
Asarums BGK |
11 |
1,182 |
82 % |
| 12 |
Agneta Harrysson |
Asarums BGK |
12 |
1,250 |
75 % |
| 13 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
30 |
1,267 |
77 % |
| 14 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
26 |
1,269 |
81 % |
| 15 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
27 |
1,296 |
78 % |
|
| 9 |
▸Pinnbana |
1 823 |
1,594 |
57,6 % |
30,8 % |
9,7 % |
0,7 % |
0,1 % |
– |
1,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
25 |
1,040 |
96 % |
| 2 |
Jannick Hornbek Skov |
Olofströms BGK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 3 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
33 |
1,152 |
85 % |
| 4 |
Felix Hall |
Linköpings BGK |
11 |
1,182 |
82 % |
| 5 |
Eva Dürholt |
BGK Linjen |
30 |
1,200 |
80 % |
| 6 |
Kent Hallberg |
Hjelmsjö BGK |
15 |
1,200 |
87 % |
| 7 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
26 |
1,231 |
77 % |
| 8 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
16 |
1,250 |
75 % |
| 9 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
27 |
1,259 |
74 % |
| 10 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
27 |
1,296 |
70 % |
| 11 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
27 |
1,296 |
78 % |
| 12 |
Claes Lindblom |
BGK Värend |
10 |
1,300 |
70 % |
| 13 |
Janos Czifrik |
Malmö BGK |
26 |
1,308 |
77 % |
| 14 |
Stefan Nilsson |
Hjelmsjö BGK |
13 |
1,308 |
77 % |
| 15 |
Peter Lindberg |
BGK Linjen |
28 |
1,321 |
71 % |
|
| 10 |
▸Dubbelkulle |
1 825 |
1,432 |
61,6 % |
37,3 % |
0,2 % |
– |
– |
– |
0,9 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
33 |
1,061 |
94 % |
| 2 |
Claes Lindblom |
BGK Värend |
10 |
1,100 |
90 % |
| 3 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
17 |
1,118 |
88 % |
| 4 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
25 |
1,120 |
88 % |
| 5 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
16 |
1,125 |
88 % |
| 6 |
Mattias Wik |
Malmö BGK |
14 |
1,143 |
86 % |
| 7 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
17 |
1,176 |
82 % |
| 8 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
28 |
1,179 |
82 % |
| 9 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
27 |
1,185 |
81 % |
| 10 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
31 |
1,194 |
81 % |
| 11 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
27 |
1,222 |
78 % |
| 12 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
27 |
1,222 |
78 % |
| 13 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
30 |
1,233 |
77 % |
| 14 |
Martin Luhanko |
Hjelmsjö BGK |
25 |
1,240 |
76 % |
| 15 |
Leif Nilsson |
Asarums BGK |
23 |
1,261 |
74 % |
|
| 11 |
▸Liggande koner |
1 823 |
1,349 |
70,0 % |
27,5 % |
1,8 % |
0,1 % |
– |
– |
0,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Thomas Bladh |
Olofströms BGK |
17 |
1,059 |
94 % |
| 2 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
32 |
1,063 |
94 % |
| 3 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
16 |
1,063 |
94 % |
| 4 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
16 |
1,063 |
94 % |
| 5 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
30 |
1,067 |
93 % |
| 6 |
Stefan Nilsson |
Hjelmsjö BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 7 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
33 |
1,091 |
91 % |
| 8 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
30 |
1,100 |
90 % |
| 9 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
27 |
1,148 |
85 % |
| 10 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
27 |
1,148 |
85 % |
| 11 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
12 |
1,167 |
83 % |
| 12 |
Agneta Harrysson |
Asarums BGK |
12 |
1,167 |
83 % |
| 13 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
17 |
1,176 |
82 % |
| 14 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
27 |
1,185 |
81 % |
| 15 |
Peer Rudbaek Hansen |
Malmö BGK |
26 |
1,192 |
81 % |
|
| 12 |
▸Passage |
1 826 |
1,384 |
72,7 % |
21,9 % |
3,0 % |
1,3 % |
0,2 % |
0,2 % |
0,9 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
17 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Stefan Lindoff |
Malmö BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
24 |
1,042 |
96 % |
| 4 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
32 |
1,063 |
94 % |
| 5 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
15 |
1,067 |
93 % |
| 6 |
Stefan Nilsson |
Hjelmsjö BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 7 |
Agneta Harrysson |
Asarums BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 8 |
Stefan Jönsson |
Asarums BGK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 9 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
29 |
1,103 |
90 % |
| 10 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
27 |
1,111 |
89 % |
| 11 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
26 |
1,115 |
88 % |
| 12 |
Mattias Wik |
Malmö BGK |
14 |
1,143 |
93 % |
| 13 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
27 |
1,148 |
85 % |
| 14 |
Elias Lindberg |
BGK Linjen |
39 |
1,154 |
85 % |
| 15 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
30 |
1,167 |
83 % |
|
| 13 |
▸Snäcka |
1 823 |
1,476 |
68,8 % |
21,6 % |
6,9 % |
1,2 % |
0,4 % |
0,1 % |
1,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Janos Czifrik |
Malmö BGK |
26 |
1,038 |
96 % |
| 2 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
27 |
1,074 |
93 % |
| 3 |
Agneta Harrysson |
Asarums BGK |
13 |
1,077 |
92 % |
| 4 |
Jannick Hornbek Skov |
Olofströms BGK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 5 |
Claes Lindblom |
BGK Värend |
10 |
1,100 |
90 % |
| 6 |
Martin Luhanko |
Hjelmsjö BGK |
26 |
1,115 |
88 % |
| 7 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
32 |
1,125 |
88 % |
| 8 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
12 |
1,167 |
92 % |
| 9 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
32 |
1,188 |
81 % |
| 10 |
Benny Kolnby |
Malmö BGK |
16 |
1,188 |
88 % |
| 11 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
30 |
1,200 |
83 % |
| 12 |
Patric Fransson |
Asarums BGK |
15 |
1,200 |
80 % |
| 13 |
Mattias Wik |
Malmö BGK |
14 |
1,214 |
79 % |
| 14 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
32 |
1,219 |
78 % |
| 15 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
27 |
1,222 |
78 % |
|
| 14 |
▸Brygga |
1 829 |
1,204 |
81,8 % |
17,4 % |
0,3 % |
0,1 % |
– |
– |
0,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Elias Lindberg |
BGK Linjen |
38 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
32 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
32 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
31 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
27 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
26 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
17 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
16 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Felix Hall |
Linköpings BGK |
11 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Toni Nilsson |
Olofströms BGK |
10 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
33 |
1,030 |
97 % |
| 13 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
31 |
1,032 |
97 % |
| 14 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
29 |
1,034 |
97 % |
| 15 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
27 |
1,037 |
96 % |
|
| 15 |
▸Salto |
1 825 |
1,434 |
66,1 % |
29,9 % |
2,4 % |
0,3 % |
0,2 % |
0,2 % |
1,0 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Thomas Bladh |
Olofströms BGK |
17 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
33 |
1,030 |
97 % |
| 3 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
17 |
1,059 |
94 % |
| 4 |
Ruben Nilsson |
BGK Linjen |
15 |
1,067 |
93 % |
| 5 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
12 |
1,083 |
92 % |
| 6 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
30 |
1,100 |
90 % |
| 7 |
Claes Lindblom |
BGK Värend |
10 |
1,100 |
90 % |
| 8 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
29 |
1,103 |
90 % |
| 9 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
27 |
1,111 |
89 % |
| 10 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
24 |
1,125 |
88 % |
| 11 |
Leif Nilsson |
Asarums BGK |
23 |
1,130 |
87 % |
| 12 |
Kent Hallberg |
Hjelmsjö BGK |
15 |
1,133 |
87 % |
| 13 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
29 |
1,138 |
86 % |
| 14 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
29 |
1,138 |
86 % |
| 15 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
32 |
1,156 |
84 % |
|
| 16 |
▸Vinkel |
1 829 |
1,305 |
74,5 % |
23,9 % |
0,7 % |
0,1 % |
0,1 % |
– |
0,8 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
27 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
17 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Claes Lindblom |
BGK Värend |
10 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Ingela Norlin |
BGK Linjen |
18 |
1,056 |
94 % |
| 5 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
17 |
1,059 |
94 % |
| 6 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
33 |
1,061 |
94 % |
| 7 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
16 |
1,063 |
94 % |
| 8 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
26 |
1,077 |
92 % |
| 9 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
27 |
1,111 |
89 % |
| 10 |
Ulf Westholm |
Malmö BGK |
18 |
1,111 |
89 % |
| 11 |
Martin Luhanko |
Hjelmsjö BGK |
26 |
1,115 |
88 % |
| 12 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
33 |
1,121 |
88 % |
| 13 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
30 |
1,133 |
87 % |
| 14 |
Patric Fransson |
Asarums BGK |
15 |
1,133 |
87 % |
| 15 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
29 |
1,138 |
86 % |
|
| 17 |
▸Labyrint |
1 831 |
1,434 |
76,9 % |
13,9 % |
4,5 % |
1,8 % |
0,8 % |
0,4 % |
1,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
33 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
33 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
18 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Jannick Hornbek Skov |
Olofströms BGK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
12 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
32 |
1,031 |
97 % |
| 7 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
27 |
1,037 |
96 % |
| 8 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
27 |
1,037 |
96 % |
| 9 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
24 |
1,042 |
96 % |
| 10 |
Thomas Bladh |
Olofströms BGK |
17 |
1,059 |
94 % |
| 11 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
17 |
1,059 |
94 % |
| 12 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
29 |
1,069 |
93 % |
| 13 |
Mattias Wik |
Malmö BGK |
14 |
1,071 |
93 % |
| 14 |
Claes Lindblom |
BGK Värend |
10 |
1,100 |
90 % |
| 15 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
26 |
1,115 |
88 % |
|
| 18 |
▸Fönster |
1 829 |
2,072 |
41,8 % |
33,9 % |
13,2 % |
4,8 % |
2,2 % |
1,0 % |
3,1 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
27 |
1,296 |
74 % |
| 2 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
12 |
1,333 |
75 % |
| 3 |
Vincent Huus |
Örebro BGK |
17 |
1,353 |
76 % |
| 4 |
Felix Hall |
Linköpings BGK |
11 |
1,364 |
64 % |
| 5 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
27 |
1,407 |
59 % |
| 6 |
Jari Luhanko |
Malmö BGK |
17 |
1,412 |
65 % |
| 7 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
31 |
1,452 |
61 % |
| 8 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
33 |
1,515 |
64 % |
| 9 |
Jannick Hornbek Skov |
Olofströms BGK |
12 |
1,583 |
50 % |
| 10 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
28 |
1,607 |
54 % |
| 11 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
29 |
1,621 |
59 % |
| 12 |
Dick Nilsson |
Asarums BGK |
16 |
1,625 |
50 % |
| 13 |
Mattias Wik |
Malmö BGK |
14 |
1,643 |
57 % |
| 14 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
26 |
1,654 |
58 % |
| 15 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
33 |
1,667 |
55 % |
|