| 1 |
▸Tvillingport |
306 |
2,373 |
15,7 % |
49,0 % |
29,4 % |
2,0 % |
– |
– |
3,9 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
7 |
1,429 |
71 % |
| 2 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
8 |
1,750 |
38 % |
| 3 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
8 |
1,750 |
38 % |
| 4 |
Mattias Persson |
Malmö BGK |
9 |
1,778 |
33 % |
| 5 |
Jonny Hansson |
BGK Kärnan |
9 |
1,889 |
11 % |
| 6 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
9 |
1,889 |
11 % |
| 7 |
Johan Kessels |
BGK Linjen |
9 |
1,889 |
33 % |
| 8 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
9 |
2,000 |
22 % |
| 9 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 10 |
Roger Sjöberg |
BGK Ringen |
3 |
2,000 |
33 % |
| 11 |
Pär Johannesson |
Askims BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Stefan Lindoff |
Malmö BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 13 |
Peer Rudbaek Hansen |
Malmö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Ingela Norlin |
BGK Linjen |
9 |
2,111 |
11 % |
| 15 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
9 |
2,111 |
11 % |
|
| 2 |
▸Sidspel i backe |
300 |
2,090 |
35,0 % |
50,3 % |
5,7 % |
2,0 % |
0,3 % |
– |
6,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 2 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 3 |
Kent Hallberg |
Hjelmsjö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
9 |
1,444 |
56 % |
| 5 |
Patric Fransson |
Asarums BGK |
9 |
1,444 |
56 % |
| 6 |
Mattias Persson |
Malmö BGK |
9 |
1,444 |
56 % |
| 7 |
Leif Nilsson |
Asarums BGK |
8 |
1,500 |
50 % |
| 8 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
6 |
1,500 |
50 % |
| 9 |
Ruben Nilsson |
BGK Linjen |
9 |
1,556 |
56 % |
| 10 |
Janos Czifrik |
Malmö BGK |
9 |
1,556 |
44 % |
| 11 |
Mattias Wik |
Malmö BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 12 |
Roger Sjöberg |
BGK Ringen |
3 |
1,667 |
33 % |
| 13 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
3 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
Peer Rudbaek Hansen |
Malmö BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 15 |
Annelie Lundell |
Malmö BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
|
| 3 |
▸Tysk klack |
304 |
2,365 |
49,0 % |
13,8 % |
18,1 % |
4,9 % |
5,6 % |
2,0 % |
6,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Annelie Lundell |
Malmö BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Peer Rudbaek Hansen |
Malmö BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Patric Fransson |
Asarums BGK |
9 |
1,222 |
89 % |
| 4 |
Mattias Wik |
Malmö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Gunilla Hedberg |
BGK Kärnan |
3 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
9 |
1,444 |
78 % |
| 8 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
8 |
1,500 |
50 % |
| 9 |
Leif Nilsson |
Asarums BGK |
8 |
1,500 |
75 % |
| 10 |
Martin Luhanko |
Hjelmsjö BGK |
9 |
1,556 |
56 % |
| 11 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
9 |
1,556 |
67 % |
| 12 |
Stefan Bertmyr |
BGK Linjen |
9 |
1,667 |
56 % |
| 13 |
Roger Sjöberg |
BGK Ringen |
3 |
1,667 |
67 % |
| 14 |
Per Friskopp |
Asarums BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 15 |
Kent Hallberg |
Hjelmsjö BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
|
| 4 |
▸Fiskben |
298 |
3,232 |
7,4 % |
42,6 % |
17,1 % |
13,8 % |
4,4 % |
1,0 % |
13,8 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
8 |
2,000 |
25 % |
| 2 |
Lennart Johnsson |
Askims BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 3 |
Malin Kessels |
BGK Linjen |
9 |
2,111 |
22 % |
| 4 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
8 |
2,125 |
38 % |
| 5 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
6 |
2,167 |
0 % |
| 6 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
6 |
2,333 |
17 % |
| 7 |
Per Friskopp |
Asarums BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 8 |
Peter Lindberg |
BGK Linjen |
9 |
2,444 |
0 % |
| 9 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
6 |
2,500 |
0 % |
| 10 |
Martin Luhanko |
Hjelmsjö BGK |
9 |
2,556 |
22 % |
| 11 |
Jonny Hansson |
BGK Kärnan |
9 |
2,667 |
0 % |
| 12 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 13 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
8 |
2,750 |
0 % |
| 14 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
8 |
2,750 |
13 % |
| 15 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
8 |
2,750 |
13 % |
|
| 5 |
▸Tvåport |
300 |
2,633 |
12,0 % |
47,0 % |
21,3 % |
14,3 % |
0,7 % |
– |
4,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
9 |
1,778 |
33 % |
| 2 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
6 |
1,833 |
33 % |
| 3 |
Jonny Hansson |
BGK Kärnan |
9 |
2,000 |
22 % |
| 4 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
9 |
2,000 |
22 % |
| 5 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
9 |
2,000 |
22 % |
| 6 |
Janos Czifrik |
Malmö BGK |
8 |
2,000 |
25 % |
| 7 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
8 |
2,000 |
38 % |
| 8 |
Pär Johannesson |
Askims BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Kent Hallberg |
Hjelmsjö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
5 |
2,200 |
0 % |
| 12 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
8 |
2,250 |
38 % |
| 13 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
8 |
2,250 |
0 % |
| 14 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
8 |
2,250 |
13 % |
| 15 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
7 |
2,286 |
14 % |
|
| 6 |
▸Vertikalhål med green |
302 |
3,308 |
1,0 % |
41,7 % |
24,5 % |
13,9 % |
5,3 % |
4,3 % |
9,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
33 % |
| 2 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 3 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
3 |
2,333 |
0 % |
| 4 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
7 |
2,429 |
0 % |
| 5 |
Mattias Persson |
Malmö BGK |
9 |
2,444 |
0 % |
| 6 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
8 |
2,500 |
0 % |
| 7 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
8 |
2,625 |
0 % |
| 8 |
Mattias Wik |
Malmö BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 9 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 10 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
8 |
2,750 |
0 % |
| 11 |
Leif Nilsson |
Asarums BGK |
8 |
2,750 |
0 % |
| 12 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
8 |
2,875 |
0 % |
| 13 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
9 |
2,889 |
0 % |
| 14 |
Martin Luhanko |
Hjelmsjö BGK |
9 |
3,000 |
0 % |
| 15 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
8 |
3,000 |
0 % |
|
| 7 |
▸Enport |
298 |
2,487 |
7,0 % |
57,0 % |
29,2 % |
2,3 % |
– |
– |
4,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
8 |
1,875 |
13 % |
| 3 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
8 |
1,875 |
25 % |
| 4 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
9 |
2,000 |
11 % |
| 5 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
9 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Janos Czifrik |
Malmö BGK |
8 |
2,000 |
13 % |
| 7 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 10 |
Kent Hallberg |
Hjelmsjö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Elias Lindberg |
BGK Linjen |
9 |
2,111 |
33 % |
| 12 |
Ingela Norlin |
BGK Linjen |
9 |
2,111 |
22 % |
| 13 |
Johan Kessels |
BGK Linjen |
9 |
2,111 |
11 % |
| 14 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
9 |
2,111 |
0 % |
| 15 |
Jonny Hansson |
BGK Kärnan |
9 |
2,111 |
11 % |
|
| 8 |
▸Hål i backe med green |
302 |
3,321 |
2,3 % |
45,4 % |
22,2 % |
9,3 % |
4,0 % |
2,6 % |
14,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 2 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
6 |
1,833 |
17 % |
| 3 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
8 |
2,125 |
0 % |
| 4 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
8 |
2,125 |
13 % |
| 5 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
9 |
2,333 |
0 % |
| 6 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
2,333 |
0 % |
| 7 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
8 |
2,375 |
0 % |
| 8 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
8 |
2,500 |
0 % |
| 9 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
8 |
2,500 |
0 % |
| 10 |
Malin Kessels |
BGK Linjen |
9 |
2,667 |
0 % |
| 11 |
Leif Nilsson |
Asarums BGK |
9 |
2,667 |
0 % |
| 12 |
Stefan Nilsson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 13 |
Mattias Wik |
Malmö BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 14 |
Roger Sjöberg |
BGK Ringen |
3 |
2,667 |
0 % |
| 15 |
Gunilla Hedberg |
BGK Kärnan |
3 |
2,667 |
0 % |
|
| 9 |
▸Möllbergsvagga |
296 |
3,446 |
24,3 % |
23,3 % |
13,2 % |
9,1 % |
4,1 % |
4,7 % |
21,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
5 |
1,600 |
60 % |
| 2 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
8 |
1,625 |
50 % |
| 3 |
Jonny Hansson |
BGK Kärnan |
9 |
1,778 |
56 % |
| 4 |
Kent Hallberg |
Hjelmsjö BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 5 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
33 % |
| 6 |
Annelie Lundell |
Malmö BGK |
3 |
2,000 |
67 % |
| 7 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
8 |
2,125 |
38 % |
| 8 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
8 |
2,250 |
50 % |
| 9 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
9 |
2,333 |
22 % |
| 10 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
9 |
2,333 |
44 % |
| 11 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 12 |
Mattias Persson |
Malmö BGK |
7 |
2,429 |
43 % |
| 13 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
8 |
2,500 |
25 % |
| 14 |
Elias Lindberg |
BGK Linjen |
8 |
2,625 |
25 % |
| 15 |
Janos Czifrik |
Malmö BGK |
9 |
2,778 |
22 % |
|
| 10 |
▸Synvilla |
298 |
2,560 |
16,8 % |
41,9 % |
29,2 % |
4,7 % |
1,3 % |
– |
6,0 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mattias Persson |
Malmö BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
8 |
1,750 |
25 % |
| 3 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
8 |
1,750 |
38 % |
| 4 |
Malin Kessels |
BGK Linjen |
9 |
1,889 |
33 % |
| 5 |
Kent Kirkegaard |
BGK Linjen |
9 |
2,000 |
33 % |
| 6 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
8 |
2,000 |
25 % |
| 7 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
6 |
2,000 |
33 % |
| 8 |
Per Friskopp |
Asarums BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 9 |
Stefan Nilsson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 10 |
Roger Sjöberg |
BGK Ringen |
3 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Peer Rudbaek Hansen |
Malmö BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 12 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
9 |
2,111 |
33 % |
| 14 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
9 |
2,111 |
11 % |
| 15 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
9 |
2,111 |
11 % |
|
| 11 |
▸Ränna i backe |
302 |
3,073 |
10,9 % |
41,4 % |
19,2 % |
11,9 % |
2,3 % |
3,0 % |
11,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Peer Rudbaek Hansen |
Malmö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
8 |
1,500 |
50 % |
| 4 |
Stefan Nilsson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
9 |
2,000 |
11 % |
| 6 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
9 |
2,111 |
33 % |
| 7 |
Malin Kessels |
BGK Linjen |
8 |
2,125 |
13 % |
| 8 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
6 |
2,167 |
17 % |
| 9 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
8 |
2,250 |
38 % |
| 10 |
Mattias Persson |
Malmö BGK |
9 |
2,333 |
11 % |
| 11 |
Pär Johannesson |
Askims BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 12 |
Sinikka Lindberg |
BGK Kärnan |
3 |
2,333 |
0 % |
| 13 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
8 |
2,375 |
13 % |
| 14 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
8 |
2,375 |
38 % |
| 15 |
Ruben Nilsson |
BGK Linjen |
7 |
2,429 |
0 % |
|
| 12 |
▸Vinkel |
300 |
2,293 |
8,7 % |
67,7 % |
18,3 % |
2,3 % |
– |
– |
3,0 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
8 |
1,750 |
38 % |
| 2 |
Janos Czifrik |
Malmö BGK |
9 |
1,778 |
22 % |
| 3 |
Martin Luhanko |
Hjelmsjö BGK |
9 |
1,778 |
22 % |
| 4 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
8 |
1,875 |
13 % |
| 5 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
9 |
1,889 |
11 % |
| 6 |
Mattias Persson |
Malmö BGK |
9 |
2,000 |
11 % |
| 7 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
8 |
2,000 |
13 % |
| 8 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Pär Johannesson |
Askims BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Gunilla Hedberg |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Stefan Nilsson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 12 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Daniel Gedda |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
0 % |
| 14 |
Stefan Lindoff |
Malmö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 15 |
Kent Hallberg |
Hjelmsjö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
|
| 13 |
▸Örkelljunga |
294 |
3,143 |
31,3 % |
22,8 % |
11,6 % |
8,2 % |
4,1 % |
5,1 % |
17,0 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Pär Johannesson |
Askims BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Martin Luhanko |
Hjelmsjö BGK |
9 |
1,667 |
44 % |
| 4 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 5 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
9 |
1,778 |
44 % |
| 6 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
8 |
1,875 |
63 % |
| 7 |
Elias Lindberg |
BGK Linjen |
9 |
1,889 |
56 % |
| 8 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
9 |
1,889 |
67 % |
| 9 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
8 |
2,000 |
63 % |
| 10 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
9 |
2,333 |
44 % |
| 11 |
Mattias Persson |
Malmö BGK |
9 |
2,333 |
44 % |
| 12 |
Jonny Hansson |
BGK Kärnan |
6 |
2,333 |
67 % |
| 13 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
6 |
2,333 |
50 % |
| 14 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
8 |
2,375 |
38 % |
| 15 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
9 |
2,444 |
56 % |
|
| 14 |
▸Sidhål i backe med green |
294 |
2,541 |
9,9 % |
56,5 % |
21,4 % |
4,4 % |
2,0 % |
1,4 % |
4,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Mattias Wik |
Malmö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Kent Hallberg |
Hjelmsjö BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Annelie Lundell |
Malmö BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
8 |
1,875 |
25 % |
| 6 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
8 |
2,000 |
13 % |
| 7 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
33 % |
| 8 |
Joakim Åkesson |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 9 |
Stefan Nilsson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Sinikka Lindberg |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
33 % |
| 11 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Elias Lindberg |
BGK Linjen |
9 |
2,111 |
22 % |
| 13 |
Martin Luhanko |
Hjelmsjö BGK |
8 |
2,125 |
13 % |
| 14 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
8 |
2,125 |
0 % |
| 15 |
Patric Fransson |
Asarums BGK |
7 |
2,143 |
14 % |
|
| 15 |
▸Sparbössa med green |
298 |
3,268 |
0,7 % |
46,0 % |
24,8 % |
9,1 % |
5,7 % |
1,3 % |
12,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
2,000 |
0 % |
| 2 |
Martin Luhanko |
Hjelmsjö BGK |
8 |
2,250 |
0 % |
| 3 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
8 |
2,250 |
0 % |
| 4 |
Mattias Wik |
Malmö BGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 5 |
Annelie Lundell |
Malmö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 6 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
3 |
2,333 |
0 % |
| 7 |
Joakim Åkesson |
Olofströms BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 8 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
8 |
2,375 |
0 % |
| 9 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
7 |
2,429 |
0 % |
| 10 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
8 |
2,500 |
0 % |
| 11 |
Jonny Hansson |
BGK Kärnan |
8 |
2,625 |
0 % |
| 12 |
Elias Lindberg |
BGK Linjen |
8 |
2,625 |
0 % |
| 13 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
8 |
2,625 |
0 % |
| 14 |
Anders Andersson |
Olofströms BGK |
9 |
2,667 |
0 % |
| 15 |
Mattias Persson |
Malmö BGK |
9 |
2,667 |
0 % |
|
| 16 |
▸Gentleman |
296 |
2,777 |
34,8 % |
26,4 % |
12,5 % |
6,8 % |
4,4 % |
2,7 % |
12,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
8 |
1,125 |
88 % |
| 2 |
Stefan Nilsson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
9 |
1,556 |
56 % |
| 5 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
9 |
1,556 |
44 % |
| 6 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
8 |
1,625 |
75 % |
| 7 |
Sinikka Lindberg |
BGK Kärnan |
3 |
1,667 |
33 % |
| 8 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
1,667 |
33 % |
| 9 |
Daniel Gedda |
BGK Kärnan |
3 |
1,667 |
33 % |
| 10 |
Johan Kessels |
BGK Linjen |
9 |
2,000 |
33 % |
| 11 |
Jonny Hansson |
BGK Kärnan |
7 |
2,000 |
57 % |
| 12 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
7 |
2,000 |
29 % |
| 13 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
9 |
2,111 |
33 % |
| 14 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
9 |
2,111 |
44 % |
| 15 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
8 |
2,125 |
63 % |
|
| 17 |
▸Lådbana |
292 |
2,795 |
4,8 % |
45,9 % |
30,1 % |
13,4 % |
0,7 % |
0,3 % |
4,8 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Lars Isberg |
Malmö BGK |
6 |
1,833 |
17 % |
| 3 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
7 |
2,000 |
29 % |
| 4 |
Fredrik Jönsson |
Malmö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Stefan Lindoff |
Malmö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Annelie Lundell |
Malmö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
8 |
2,125 |
13 % |
| 8 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
7 |
2,143 |
0 % |
| 9 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
9 |
2,333 |
0 % |
| 10 |
Peter Lindberg |
BGK Linjen |
9 |
2,333 |
0 % |
| 11 |
Per Olof Isaksson |
Olofströms BGK |
6 |
2,333 |
17 % |
| 12 |
Stefan Nilsson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 13 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
3 |
2,333 |
0 % |
| 14 |
Mattias Wik |
Malmö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 15 |
Peer Rudbaek Hansen |
Malmö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
|
| 18 |
▸Inslag |
280 |
2,361 |
47,1 % |
21,8 % |
11,1 % |
7,1 % |
2,5 % |
1,4 % |
8,9 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Magnus Fagerström |
BGK Kärnan |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
8 |
1,125 |
88 % |
| 3 |
Thomas Simonsen |
Malmö BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 4 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 5 |
Simon Kirkegaard |
Hjelmsjö BGK |
7 |
1,286 |
86 % |
| 6 |
Lars Peter Nilsson |
Olofströms BGK |
6 |
1,333 |
83 % |
| 7 |
Tommy Nilsson |
BGK Linjen |
3 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Stefan Lindoff |
Malmö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
3 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Janos Czifrik |
Malmö BGK |
8 |
1,375 |
63 % |
| 11 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
7 |
1,571 |
57 % |
| 12 |
Stefan Nilsson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 13 |
Daniel Gedda |
BGK Kärnan |
3 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 15 |
Pär Johannesson |
Askims BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
|