| 1 |
▸Rakbana |
378 |
1,701 |
32,3 % |
65,3 % |
2,4 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Andreas Eliasson |
Sundbybergs BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Emanuel Lippert |
Eskilstuna BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Calle Lindberg |
Örnsköldsviks MGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Nils Matton |
Skoghalls BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Christian Olsson |
Tantogårdens BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 13 |
Oscar Holmlund |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 14 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
6 |
1,500 |
50 % |
| 15 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
6 |
1,500 |
50 % |
|
| 2 |
▸Kyrka |
378 |
1,802 |
38,4 % |
44,4 % |
16,1 % |
0,8 % |
0,3 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Alexander Njord |
Uppsala BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Albin Gustavsson Ekebom |
Eskilstuna BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
6 |
1,167 |
83 % |
| 4 |
Annelie Lundell |
Malmö BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 5 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Benno Pedersen |
Akalla Kanaan 98 BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Christian Olsson |
Tantogårdens BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Roger Njord |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Marielle Svensson |
BGK Jönköping |
3 |
1,333 |
67 % |
| 13 |
Jon Björklund |
Tantogårdens BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 14 |
Theodor Vikström |
Umeå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 15 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
|
| 3 |
▸Snäcka |
378 |
1,447 |
62,7 % |
30,7 % |
5,8 % |
0,8 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mikael Karlsson |
Kungälvs BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Julia Sjöberg |
Skoghalls BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
6 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Anton Aronsson |
BGK Jönköping |
3 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Alexander Njord |
Uppsala BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Emanuel Lippert |
Eskilstuna BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Calle Lindberg |
Örnsköldsviks MGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Amir El Quachani |
Uppsala BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Oscar Holmlund |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Jon Björklund |
Tantogårdens BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
|
| 4 |
▸Hus |
378 |
2,053 |
39,7 % |
34,9 % |
15,1 % |
5,3 % |
2,4 % |
1,1 % |
1,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Rasmus Bergqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 4 |
Maria Möller |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,333 |
83 % |
| 5 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
6 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Theodor Vikström |
Umeå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Elias Lindberg |
BGK Linjen |
3 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Jessica Rosén |
Örebro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Moa Björklund |
Tantogårdens BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Robin Andersson |
Örebro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Roger Njord |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Amir El Quachani |
Uppsala BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 13 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 14 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 15 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
6 |
1,500 |
67 % |
|
| 5 |
▸Velodrom |
378 |
1,667 |
38,6 % |
56,9 % |
3,7 % |
0,8 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Amir El Quachani |
Uppsala BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Rasmus Bergqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 5 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
6 |
1,167 |
83 % |
| 6 |
Emil Stille |
BGK Jönköping |
6 |
1,167 |
83 % |
| 7 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 8 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
6 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Patric Fransson |
Asarums BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Albin Gustavsson Ekebom |
Eskilstuna BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Amanda Eriksson |
Skoghalls BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 13 |
Marielle Svensson |
BGK Jönköping |
3 |
1,333 |
67 % |
| 14 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 15 |
Mattia Aclasto |
BGK Jönköping |
3 |
1,333 |
67 % |
|
| 6 |
▸Vallgrav |
378 |
2,000 |
9,3 % |
82,5 % |
7,4 % |
0,5 % |
0,3 % |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
6 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Benno Pedersen |
Akalla Kanaan 98 BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 6 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
6 |
1,667 |
33 % |
| 7 |
Alexander Njord |
Uppsala BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 8 |
Mattia Aclasto |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
33 % |
| 9 |
Amir El Quachani |
Uppsala BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 10 |
Roger Njord |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 11 |
Robin Andersson |
Örebro BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 12 |
Jon Björklund |
Tantogårdens BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 13 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
Albin Leanders |
Hofors BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 15 |
Teija Sarkkinen |
Örebro BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
|
| 7 |
▸Långgolf |
378 |
1,815 |
24,3 % |
70,1 % |
5,3 % |
0,3 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Hilda Gustavsson Ekebom |
Örebro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Marielle Svensson |
BGK Jönköping |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
6 |
1,167 |
83 % |
| 4 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 5 |
Hampus Ek Rosell |
BGK Jönköping |
3 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Bo-Göran Svensson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
3 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Mattia Aclasto |
BGK Jönköping |
3 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Amanda Eriksson |
Skoghalls BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Hasse Pilquist |
BGK Jönköping |
3 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 13 |
Emil Stille |
BGK Jönköping |
6 |
1,500 |
50 % |
| 14 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 15 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
6 |
1,500 |
50 % |
|
| 8 |
▸Vulkan |
378 |
2,108 |
9,8 % |
76,2 % |
9,0 % |
3,7 % |
1,1 % |
0,3 % |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
6 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Calle Lindberg |
Örnsköldsviks MGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 6 |
Eva Prennfors |
Örebro BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 7 |
Robin Andersson |
Örebro BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 8 |
Mikael Lindblom |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 9 |
Gustav Westman |
Eskilstuna BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 10 |
Jessica Rosén |
Örebro BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 11 |
Jon Björklund |
Tantogårdens BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 12 |
Mattia Aclasto |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
33 % |
| 13 |
Christian Olsson |
Tantogårdens BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
6 |
1,833 |
17 % |
| 15 |
Jim Hjelte |
BGK Jönköping |
6 |
1,833 |
17 % |
|
| 9 |
▸Stor vinkel |
378 |
2,132 |
17,5 % |
63,5 % |
11,9 % |
4,2 % |
1,3 % |
1,6 % |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Marielle Svensson |
BGK Jönköping |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Jon Björklund |
Tantogårdens BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Rikard Lindqvist |
Skoghalls BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 6 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
6 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 8 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 9 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
6 |
1,667 |
50 % |
| 10 |
Toni Nilsson |
Olofströms BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 11 |
Emil Stille |
BGK Jönköping |
6 |
1,667 |
33 % |
| 12 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 13 |
Mattia Aclasto |
BGK Jönköping |
3 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
Roger Njord |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 15 |
Christian Olsson |
Tantogårdens BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
|
| 10 |
▸Trippelkulle |
378 |
1,738 |
31,2 % |
64,3 % |
4,0 % |
0,5 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Alexander Njord |
Uppsala BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Gustav Westman |
Eskilstuna BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Benno Pedersen |
Akalla Kanaan 98 BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Rasmus Bergqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Albin Leanders |
Hofors BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Roger Njord |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Hilda Gustavsson Ekebom |
Örebro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Mart Käsper |
BGK Kärnan |
3 |
1,333 |
67 % |
| 13 |
Nils Matton |
Skoghalls BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 14 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 15 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
6 |
1,500 |
50 % |
|
| 11 |
▸Mur |
378 |
1,193 |
81,0 % |
18,8 % |
0,3 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Annelie Lundell |
Malmö BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Lena Nilsson |
BGK Kärnan |
6 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Roland Stenberg |
Borås MGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
6 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Toni Nilsson |
Olofströms BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Ingmar Åkesson |
Asarums BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Benno Pedersen |
Akalla Kanaan 98 BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Albin Gustavsson Ekebom |
Eskilstuna BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Hampus Ek Rosell |
BGK Jönköping |
3 |
1,000 |
100 % |
|
| 12 |
▸Marmorvinkel |
378 |
1,788 |
30,7 % |
61,4 % |
6,3 % |
1,6 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Christian Olsson |
Tantogårdens BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Nils Matton |
Skoghalls BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Amir El Quachani |
Uppsala BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Rasmus Bergqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Ingmar Åkesson |
Asarums BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Martin Lundell |
Linköpings BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Stefan Johnsson |
Asarums BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Robin Andersson |
Örebro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Albin Gustavsson Ekebom |
Eskilstuna BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Hampus Ek Rosell |
BGK Jönköping |
3 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Alexander Njord |
Uppsala BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Elias Lindeberg Wejsfelt |
Olofströms BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 13 |
Jon Björklund |
Tantogårdens BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 14 |
Albin Leanders |
Hofors BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 15 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
|
| 13 |
▸Dubbelvelodrom |
378 |
1,757 |
28,8 % |
66,9 % |
4,0 % |
0,3 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Alexander Njord |
Uppsala BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 4 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
6 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
6 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
6 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Patric Fransson |
Asarums BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
6 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Calle Lindberg |
Örnsköldsviks MGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Joel Björkebro |
Tuve Tigers BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Stefan Johnsson |
Asarums BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Roger Njord |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 13 |
Albin Leanders |
Hofors BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 14 |
Theodor Vikström |
Umeå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 15 |
Robert Gustavsson |
Örebro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
|
| 14 |
▸Blixt |
378 |
1,720 |
33,1 % |
62,2 % |
4,5 % |
0,3 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Amanda Eriksson |
Skoghalls BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Theodor Vikström |
Umeå BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Roger Njord |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Christian Olsson |
Tantogårdens BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
6 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Rasmus Bergqvist |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Albin Leanders |
Hofors BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Oscar Holmlund |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Alexander Njord |
Uppsala BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Jon Björklund |
Tantogårdens BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 13 |
Robin Andersson |
Örebro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 14 |
Mikael Lindblom |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 15 |
Marielle Svensson |
BGK Jönköping |
3 |
1,333 |
67 % |
|
| 15 |
▸Balkong |
378 |
2,421 |
12,4 % |
53,4 % |
21,4 % |
8,7 % |
1,6 % |
1,1 % |
1,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 2 |
Anton Aronsson |
BGK Jönköping |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Toni Nilsson |
Olofströms BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Raimo Hagelberg |
Olofströms BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Amir El Quachani |
Uppsala BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 6 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 7 |
Rikard Lindqvist |
Skoghalls BGK |
6 |
1,833 |
17 % |
| 8 |
Marcus Karlsson |
BGK Jönköping |
6 |
1,833 |
17 % |
| 9 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,833 |
17 % |
| 10 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,833 |
33 % |
| 11 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
6 |
2,000 |
17 % |
| 12 |
Julia Sjöberg |
Skoghalls BGK |
6 |
2,000 |
17 % |
| 13 |
Mikael Karlsson |
Kungälvs BGK |
6 |
2,000 |
33 % |
| 14 |
Peter Fransson |
BGK Jönköping |
6 |
2,000 |
17 % |
| 15 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
6 |
2,000 |
17 % |
|
| 16 |
▸Liten vinkel |
378 |
2,108 |
20,1 % |
57,9 % |
15,3 % |
5,0 % |
1,1 % |
0,3 % |
0,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Jonathan Rydberg |
Olofströms BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Emanuel Lippert |
Eskilstuna BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Robin Andersson |
Örebro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Theodor Vikström |
Umeå BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
6 |
1,500 |
67 % |
| 8 |
Jonathan Lindoff |
Uppsala BGK |
6 |
1,667 |
50 % |
| 9 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 10 |
Marcus I Andersson |
Kungälvs BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 11 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
6 |
1,667 |
50 % |
| 12 |
Patric Fransson |
Asarums BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 13 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
6 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
Stina Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 15 |
Molly Sjölander |
Skoghalls BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
|
| 17 |
▸Port |
378 |
1,849 |
29,1 % |
60,3 % |
8,5 % |
1,3 % |
0,3 % |
0,5 % |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mikael Lindblom |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Jonathan Näslund |
Sundsvalls BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 4 |
Stefan Gillberg |
BGK Jönköping |
6 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
6 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Amanda Eriksson |
Skoghalls BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 7 |
Lars Lindeberg |
Olofströms BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 8 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 9 |
Gunnar Lindqvist |
Uddevalla BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 10 |
Roger Njord |
Gullbergsbro BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 11 |
Jon Björklund |
Tantogårdens BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 12 |
Andreas Eliasson |
Sundbybergs BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 13 |
Mattia Aclasto |
BGK Jönköping |
3 |
1,333 |
67 % |
| 14 |
Isabell Möller |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 15 |
Toni Nilsson |
Olofströms BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
|
| 18 |
▸Inslag |
378 |
1,272 |
81,7 % |
13,8 % |
2,6 % |
0,5 % |
0,5 % |
0,3 % |
0,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Emil Stille |
BGK Jönköping |
6 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Julia Sjöberg |
Skoghalls BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Mats Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Henrik Arvidsson |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Peter Eriksson |
Skoghalls BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Jennifer Göransson |
BGK Jönköping |
6 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Carl Elfström |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Johan Rydberg |
Uppsala BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Jonny Jänsby |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Mats Olsson |
BGK Kärnan |
6 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Göran Widlert |
BGK Jönköping |
6 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Lars Rydberg |
Olofströms BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Maria Möller |
Gullbergsbro BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Julia Göransson |
BGK Jönköping |
6 |
1,000 |
100 % |
|