| 1 |
▸NKI-Kyl |
280 |
1,432 |
58,2 % |
40,4 % |
1,4 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Thomas Damberg |
Uppsala BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 3 |
Lukas Oja |
BGK VK78 |
7 |
1,143 |
86 % |
| 4 |
Tommy Blixt |
Eskilstuna BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 5 |
Tony Widner |
Tyresö BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 6 |
Calle Lindberg |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 7 |
Rickard Andersson |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 8 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 9 |
Anders Gidlöf |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 10 |
Peter Lindqvist |
Djulö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 11 |
Fredrik Tagesson |
Örebro BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 12 |
Isak Manberg |
BGK VK78 |
7 |
1,286 |
71 % |
| 13 |
Ronny Starkenberg |
Tyresö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 14 |
Fredrik Mets |
Eskilstuna BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 15 |
Rasmus Vallin |
Uppsala BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
|
| 2 |
▸Mäklarhuset |
280 |
1,918 |
13,9 % |
80,7 % |
5,0 % |
0,4 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Patrik Vikström |
Eskilstuna BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 2 |
Emanuel Lippert |
Eskilstuna BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 3 |
Gustav Westman |
Eskilstuna BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 4 |
Tommy Blixt |
Eskilstuna BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 5 |
Reinhold Nietsch |
Eskilstuna BGK |
5 |
1,600 |
40 % |
| 6 |
Fredrik Mets |
Eskilstuna BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 7 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 8 |
Ronny Starkenberg |
Tyresö BGK |
7 |
1,714 |
29 % |
| 9 |
Jens Näslund |
BGK VK78 |
7 |
1,714 |
29 % |
| 10 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,714 |
43 % |
| 11 |
Calle Lindberg |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 12 |
Marcus Eriksson |
Skoghalls BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 13 |
Felicia Vikström |
Uppsala BGK |
6 |
1,833 |
17 % |
| 14 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
7 |
1,857 |
14 % |
| 15 |
Andrea Schmalzried |
Djulö BGK |
7 |
1,857 |
14 % |
|
| 3 |
▸EFS |
280 |
1,857 |
23,2 % |
67,9 % |
8,9 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Anders Gidlöf |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 2 |
Mikael Hagström |
Tyresö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 3 |
Rickard Andersson |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 4 |
Lukas Oja |
BGK VK78 |
7 |
1,429 |
57 % |
| 5 |
Erik Frilén |
Skönsbergs SK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 6 |
Fredrik Mets |
Eskilstuna BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
Lina Lennestål |
Skoghalls BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 8 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 9 |
Amanda Eriksson |
Skoghalls BGK |
6 |
1,667 |
50 % |
| 10 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 11 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
7 |
1,714 |
29 % |
| 12 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
7 |
1,714 |
29 % |
| 13 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
7 |
1,714 |
29 % |
| 14 |
Mille Dybro |
BGK VK78 |
7 |
1,714 |
29 % |
| 15 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
6 |
1,833 |
33 % |
|
| 4 |
▸Fin Inunder |
280 |
1,614 |
41,1 % |
56,8 % |
1,8 % |
0,4 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lina Lennestål |
Skoghalls BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 2 |
Felicia Vikström |
Uppsala BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Reinhold Nietsch |
Eskilstuna BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 4 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 5 |
Tony Widner |
Tyresö BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 6 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 7 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 8 |
Emanuel Lippert |
Eskilstuna BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 9 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 10 |
Lukas Oja |
BGK VK78 |
7 |
1,429 |
57 % |
| 11 |
Mille Dybro |
BGK VK78 |
7 |
1,429 |
57 % |
| 12 |
Niclas Witte |
BGK VK78 |
7 |
1,429 |
57 % |
| 13 |
Rasmus Vallin |
Uppsala BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 14 |
Calle Lindberg |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 15 |
Erik Frilén |
Skönsbergs SK |
7 |
1,571 |
43 % |
|
| 5 |
▸HK Ekonomi |
280 |
1,779 |
25,7 % |
70,7 % |
3,6 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Felicia Vikström |
Uppsala BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 2 |
Patrik Vikström |
Eskilstuna BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 3 |
Isak Manberg |
BGK VK78 |
7 |
1,429 |
57 % |
| 4 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 5 |
Rasmus Vallin |
Uppsala BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 6 |
Tony Widner |
Tyresö BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 7 |
Emanuel Lippert |
Eskilstuna BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 8 |
Jens Näslund |
BGK VK78 |
7 |
1,571 |
43 % |
| 9 |
Thomas Damberg |
Uppsala BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 10 |
Niclas Witte |
BGK VK78 |
7 |
1,571 |
43 % |
| 11 |
Anders Gidlöf |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 12 |
Rickard Andersson |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 13 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 14 |
Patrik Carlqvist |
Djulö BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 15 |
Fredrik Mets |
Eskilstuna BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
|
| 6 |
▸Westmans Antik |
280 |
1,700 |
31,8 % |
66,4 % |
1,8 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Mille Dybro |
BGK VK78 |
7 |
1,286 |
71 % |
| 2 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Birger Viding |
Djulö BGK |
7 |
1,429 |
71 % |
| 4 |
Andrea Schmalzried |
Djulö BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 5 |
Isak Manberg |
BGK VK78 |
7 |
1,429 |
57 % |
| 6 |
Rasmus Vallin |
Uppsala BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
Amanda Eriksson |
Skoghalls BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 8 |
Anders Gidlöf |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 9 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 10 |
Tommy Fröjd |
Skoghalls BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 11 |
Emanuel Lippert |
Eskilstuna BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 12 |
Lukas Oja |
BGK VK78 |
7 |
1,571 |
43 % |
| 13 |
Chanette Starkenberg |
Tyresö BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 14 |
Thomas Damberg |
Uppsala BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 15 |
Fredrik Mets |
Eskilstuna BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
|
| 7 |
▸Polercentrum |
280 |
1,904 |
13,2 % |
83,2 % |
3,6 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Birger Viding |
Djulö BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 2 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Johanna Lindoff |
Uppsala BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Stefan Borg |
Örnsköldsviks MGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Jens Näslund |
BGK VK78 |
7 |
1,714 |
29 % |
| 6 |
Mille Dybro |
BGK VK78 |
7 |
1,714 |
29 % |
| 7 |
Niclas Witte |
BGK VK78 |
7 |
1,714 |
29 % |
| 8 |
Anders Annestrand |
Tyresö BGK |
7 |
1,714 |
29 % |
| 9 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,714 |
29 % |
| 10 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
7 |
1,714 |
29 % |
| 11 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
7 |
1,714 |
29 % |
| 12 |
Patrik Vikström |
Eskilstuna BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 13 |
Fredrik Mets |
Eskilstuna BGK |
6 |
1,833 |
17 % |
| 14 |
Felicia Vikström |
Uppsala BGK |
6 |
1,833 |
17 % |
| 15 |
Mikael Hagström |
Tyresö BGK |
7 |
1,857 |
14 % |
|
| 8 |
▸BN Måleri & Golv |
280 |
2,146 |
4,3 % |
78,6 % |
15,4 % |
1,8 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Thomas Damberg |
Uppsala BGK |
7 |
1,714 |
29 % |
| 2 |
Marcus Eriksson |
Skoghalls BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 3 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
6 |
1,833 |
17 % |
| 4 |
Rickard Andersson |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,857 |
14 % |
| 5 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
7 |
1,857 |
29 % |
| 6 |
Ronny Starkenberg |
Tyresö BGK |
7 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Anders Gidlöf |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Erik Frilén |
Skönsbergs SK |
7 |
2,000 |
14 % |
| 9 |
Andrea Schmalzried |
Djulö BGK |
7 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Fredrik Tagesson |
Örebro BGK |
7 |
2,000 |
0 % |
| 11 |
Ingela Eriksson |
Djulö BGK |
7 |
2,000 |
0 % |
| 12 |
Mille Dybro |
BGK VK78 |
7 |
2,000 |
0 % |
| 13 |
Mikael Hagström |
Tyresö BGK |
7 |
2,000 |
14 % |
| 14 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
7 |
2,000 |
0 % |
| 15 |
Tommy Fröjd |
Skoghalls BGK |
7 |
2,000 |
0 % |
|
| 9 |
▸First Hotel |
280 |
1,750 |
38,6 % |
49,6 % |
10,0 % |
1,8 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Felicia Vikström |
Uppsala BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 2 |
Erik Frilén |
Skönsbergs SK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 3 |
Amanda Eriksson |
Skoghalls BGK |
6 |
1,333 |
83 % |
| 4 |
Marcus Eriksson |
Skoghalls BGK |
5 |
1,400 |
60 % |
| 5 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,429 |
71 % |
| 6 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 7 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 8 |
Rickard Andersson |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 9 |
Emanuel Lippert |
Eskilstuna BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 10 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 11 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 12 |
Chanette Starkenberg |
Tyresö BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 13 |
Anders Gidlöf |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 14 |
Reinhold Nietsch |
Eskilstuna BGK |
5 |
1,600 |
60 % |
| 15 |
Alva Öhman |
Skoghalls BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
|
| 10 |
▸Auto Service |
280 |
2,007 |
16,4 % |
67,9 % |
14,3 % |
1,4 % |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Lukas Oja |
BGK VK78 |
7 |
1,571 |
43 % |
| 2 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 3 |
Alva Öhman |
Skoghalls BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Stefan Borg |
Örnsköldsviks MGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Andrea Schmalzried |
Djulö BGK |
7 |
1,714 |
29 % |
| 6 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
7 |
1,714 |
29 % |
| 7 |
Tommy Fröjd |
Skoghalls BGK |
7 |
1,714 |
29 % |
| 8 |
Thomas Damberg |
Uppsala BGK |
7 |
1,714 |
29 % |
| 9 |
Patrik Vikström |
Eskilstuna BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 10 |
Calle Lindberg |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 11 |
Reinhold Nietsch |
Eskilstuna BGK |
5 |
1,800 |
20 % |
| 12 |
Felicia Vikström |
Uppsala BGK |
6 |
1,833 |
17 % |
| 13 |
Erik Frilén |
Skönsbergs SK |
7 |
1,857 |
43 % |
| 14 |
Fredrik Tagesson |
Örebro BGK |
7 |
1,857 |
14 % |
| 15 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
7 |
1,857 |
14 % |
|
| 11 |
▸Pizzabutik Helenas |
280 |
1,493 |
63,2 % |
26,8 % |
8,6 % |
0,7 % |
0,4 % |
0,4 % |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Anders Gidlöf |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 5 |
Anders Annestrand |
Tyresö BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 6 |
Isak Manberg |
BGK VK78 |
7 |
1,143 |
86 % |
| 7 |
Felicia Vikström |
Uppsala BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 8 |
Fredrik Mets |
Eskilstuna BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 9 |
Rasmus Vallin |
Uppsala BGK |
6 |
1,167 |
83 % |
| 10 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
7 |
1,286 |
86 % |
| 11 |
Lukas Oja |
BGK VK78 |
7 |
1,286 |
71 % |
| 12 |
Erik Frilén |
Skönsbergs SK |
7 |
1,286 |
86 % |
| 13 |
Mille Dybro |
BGK VK78 |
7 |
1,286 |
71 % |
| 14 |
Jens Näslund |
BGK VK78 |
7 |
1,286 |
71 % |
| 15 |
Andrea Schmalzried |
Djulö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
|
| 12 |
▸Electrolux Home |
280 |
1,307 |
77,9 % |
15,7 % |
5,4 % |
0,7 % |
– |
– |
0,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Erik Frilén |
Skönsbergs SK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Mille Dybro |
BGK VK78 |
7 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Lukas Oja |
BGK VK78 |
7 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Jens Näslund |
BGK VK78 |
7 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Anders Gidlöf |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Reinhold Nietsch |
Eskilstuna BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 14 |
Fredrik Tagesson |
Örebro BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 15 |
Ingela Eriksson |
Djulö BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
|
| 13 |
▸Solenergispecialisten |
280 |
1,618 |
61,4 % |
25,0 % |
7,9 % |
3,2 % |
1,8 % |
– |
0,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Ingela Eriksson |
Djulö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Rickard Andersson |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Felicia Vikström |
Uppsala BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 5 |
Isak Manberg |
BGK VK78 |
7 |
1,143 |
86 % |
| 6 |
Anders Gidlöf |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 7 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 8 |
Anders Annestrand |
Tyresö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 9 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 10 |
Thomas Damberg |
Uppsala BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 11 |
Tommy Fröjd |
Skoghalls BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 12 |
Fredrik Mets |
Eskilstuna BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 13 |
Jens Näslund |
BGK VK78 |
7 |
1,429 |
71 % |
| 14 |
Mille Dybro |
BGK VK78 |
7 |
1,429 |
71 % |
| 15 |
Emanuel Lippert |
Eskilstuna BGK |
7 |
1,429 |
71 % |
|
| 14 |
▸ESSE Revision |
280 |
1,739 |
30,0 % |
66,1 % |
3,9 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Calle Lindberg |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 2 |
Tommy Blixt |
Eskilstuna BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 3 |
Jens Näslund |
BGK VK78 |
7 |
1,429 |
57 % |
| 4 |
Rasmus Vallin |
Uppsala BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 5 |
Reinhold Nietsch |
Eskilstuna BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 6 |
Fredrik Mets |
Eskilstuna BGK |
6 |
1,500 |
50 % |
| 7 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 8 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 9 |
Mikael Hagström |
Tyresö BGK |
7 |
1,571 |
57 % |
| 10 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 11 |
Andrea Schmalzried |
Djulö BGK |
7 |
1,571 |
43 % |
| 12 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 13 |
Amanda Eriksson |
Skoghalls BGK |
6 |
1,667 |
33 % |
| 14 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
7 |
1,714 |
29 % |
| 15 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,714 |
29 % |
|
| 15 |
▸Ekobostäder |
280 |
1,204 |
79,6 % |
20,4 % |
– |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Tommy Fröjd |
Skoghalls BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
Ingela Eriksson |
Djulö BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 6 |
Lina Lennestål |
Skoghalls BGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 7 |
Anders Gidlöf |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 8 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 9 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 10 |
Mille Dybro |
BGK VK78 |
7 |
1,000 |
100 % |
| 11 |
Fredrik Mets |
Eskilstuna BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 12 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 13 |
Reinhold Nietsch |
Eskilstuna BGK |
6 |
1,000 |
100 % |
| 14 |
Patrik Vikström |
Eskilstuna BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 15 |
Calle Lindberg |
Örnsköldsviks MGK |
4 |
1,000 |
100 % |
|
| 16 |
▸Stubbviken |
280 |
1,457 |
54,3 % |
45,7 % |
– |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
7 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Bror Wallén |
Eskilstuna BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 4 |
Stefan Borg |
Örnsköldsviks MGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 5 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 6 |
Rickard Andersson |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 7 |
Matteus Lundin |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 8 |
Ronny Starkenberg |
Tyresö BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 9 |
Fredrik Tagesson |
Örebro BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 10 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 11 |
Peter Lindqvist |
Djulö BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 12 |
Lina Lennestål |
Skoghalls BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 13 |
Thomas Damberg |
Uppsala BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 14 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 15 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
|
| 17 |
▸Blomsterhörnan |
280 |
1,450 |
56,1 % |
42,9 % |
1,1 % |
– |
– |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 2 |
Ronny Starkenberg |
Tyresö BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 3 |
Peter Lindqvist |
Djulö BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 4 |
Tommy Blixt |
Eskilstuna BGK |
7 |
1,143 |
86 % |
| 5 |
Lina Lennestål |
Skoghalls BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 6 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 7 |
Elias Elfving |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 8 |
Niclas Witte |
BGK VK78 |
7 |
1,286 |
71 % |
| 9 |
Thomas Damberg |
Uppsala BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 10 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 11 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 12 |
Anders Gidlöf |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 13 |
Amanda Eriksson |
Skoghalls BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 14 |
Reinhold Nietsch |
Eskilstuna BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
| 15 |
Linus Armandsson |
Uppsala BGK |
6 |
1,333 |
67 % |
|
| 18 |
▸Nylanders Bil |
280 |
2,146 |
24,3 % |
53,2 % |
12,9 % |
5,4 % |
2,5 % |
1,1 % |
0,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Försök | Snitt | Spik |
| 1 |
Anders Gidlöf |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,286 |
71 % |
| 2 |
Niclas Witte |
BGK VK78 |
7 |
1,286 |
71 % |
| 3 |
Stefan Borg |
Örnsköldsviks MGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Peter Lindqvist |
Djulö BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 5 |
Tony Widner |
Tyresö BGK |
7 |
1,429 |
71 % |
| 6 |
Mia Vuorihovi |
Uppsala BGK |
7 |
1,571 |
57 % |
| 7 |
William Forslund |
Skönsbergs SK |
7 |
1,714 |
29 % |
| 8 |
Erik Hjalmarsson |
Skönsbergs SK |
7 |
1,714 |
29 % |
| 9 |
Hans Velander |
Skönsbergs SK |
7 |
1,714 |
29 % |
| 10 |
Rickard Andersson |
Örnsköldsviks MGK |
7 |
1,714 |
29 % |
| 11 |
Tommy Blixt |
Eskilstuna BGK |
7 |
1,714 |
29 % |
| 12 |
Lukas Oja |
BGK VK78 |
7 |
1,857 |
14 % |
| 13 |
Tommy Fröjd |
Skoghalls BGK |
7 |
1,857 |
29 % |
| 14 |
Ingela Eriksson |
Djulö BGK |
7 |
1,857 |
43 % |
| 15 |
Mattias Brännström |
Skönsbergs SK |
7 |
2,000 |
14 % |
|