| 1 |
▸Synvilla |
122 |
2,557 |
11,5 % | 36,1 % | 37,7 % | 14,8 % | – |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Mikael Kvist |
BGK Värend |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Kenneth Granholm |
Olofströms BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 4 |
Tuula Mörck |
Kalmar MGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 5 |
Nicklas Strömberg |
Nybro MGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 6 |
Lars-Erik Svensson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 7 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
2,250 |
0 % |
| 8 |
Gusten Bolsgård |
Växjö BGK |
5 |
2,400 |
20 % |
| 9 |
Gunilla Nilsson |
BGK Linjen |
4 |
2,500 |
25 % |
| 10 |
Ann-Christin Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
2,500 |
0 % |
| 11 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
7 |
2,571 |
14 % |
| 12 |
Pia Karlsson |
Asarums BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 13 |
Inger Hajny |
BGK Linjen |
4 |
2,750 |
0 % |
| 14 |
Stefan Karlsson |
Växjö BGK |
4 |
2,750 |
0 % |
| 15 |
Max Svensson |
BGK Kärnan |
4 |
2,750 |
25 % |
|
| 2 |
▸Dosering |
122 |
3,238 |
4,9 % | 42,6 % | 17,2 % | 14,8 % | 7,4 % | 5,7 % | 7,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Kenneth Granholm |
Olofströms BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Pia Karlsson |
Asarums BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 4 |
Tuula Mörck |
Kalmar MGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Ann-Christin Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
2,250 |
0 % |
| 6 |
Mikael Kvist |
BGK Värend |
3 |
2,667 |
0 % |
| 7 |
Gunilla Nilsson |
BGK Linjen |
4 |
3,000 |
0 % |
| 8 |
Karin Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
3,000 |
0 % |
| 9 |
Lars-Erik Svensson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
3,000 |
0 % |
| 10 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
7 |
3,286 |
0 % |
| 11 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
4 |
3,500 |
0 % |
| 12 |
Kjell-Inge Andersson |
BGK Kärnan |
4 |
3,500 |
25 % |
| 13 |
Lars Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
3,500 |
0 % |
| 14 |
Nicklas Strömberg |
Nybro MGK |
3 |
3,667 |
0 % |
| 15 |
Max Svensson |
BGK Kärnan |
4 |
3,750 |
0 % |
|
| 3 |
▸Hästsko |
122 |
3,139 |
30,3 % | 23,8 % | 12,3 % | 7,4 % | 4,9 % | 4,1 % | 17,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Tuula Mörck |
Kalmar MGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Stefan Karlsson |
Växjö BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 3 |
Kenneth Granholm |
Olofströms BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
7 |
1,571 |
57 % |
| 5 |
Lars Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
1,750 |
50 % |
| 6 |
Kjell-Inge Andersson |
BGK Kärnan |
4 |
2,000 |
50 % |
| 7 |
Ann-Christin Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
2,000 |
25 % |
| 8 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
2,000 |
50 % |
| 9 |
Nicklas Strömberg |
Nybro MGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 10 |
Karin Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 11 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
4 |
2,500 |
50 % |
| 12 |
Gusten Bolsgård |
Växjö BGK |
5 |
3,000 |
20 % |
| 13 |
Mikael Kvist |
BGK Värend |
3 |
3,000 |
33 % |
| 14 |
Pia Karlsson |
Asarums BGK |
3 |
3,333 |
33 % |
| 15 |
Gunilla Nilsson |
BGK Linjen |
4 |
5,000 |
0 % |
|
| 4 |
▸Kulle med mittgenomgång |
122 |
1,811 |
33,6 % | 54,9 % | 9,0 % | 1,6 % | 0,8 % | – |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars-Erik Svensson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 3 |
Stefan Karlsson |
Växjö BGK |
4 |
1,250 |
75 % |
| 4 |
Mikael Kvist |
BGK Värend |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Nicklas Strömberg |
Nybro MGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 6 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
7 |
1,429 |
57 % |
| 7 |
Ann-Christin Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
1,500 |
50 % |
| 8 |
Tuula Mörck |
Kalmar MGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 9 |
Pia Karlsson |
Asarums BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 10 |
Kenneth Granholm |
Olofströms BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 11 |
Karin Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 12 |
Kjell-Inge Andersson |
BGK Kärnan |
4 |
1,750 |
25 % |
| 13 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 14 |
Gusten Bolsgård |
Växjö BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 15 |
Max Svensson |
BGK Kärnan |
4 |
2,000 |
25 % |
|
| 5 |
▸Alternativ |
122 |
2,516 |
1,6 % | 62,3 % | 25,4 % | 4,9 % | 4,9 % | 0,8 % | – |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 2 |
Max Svensson |
BGK Kärnan |
4 |
2,000 |
0 % |
| 3 |
Kenneth Granholm |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 4 |
Pia Karlsson |
Asarums BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Tuula Mörck |
Kalmar MGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
7 |
2,143 |
0 % |
| 7 |
Kjell-Inge Andersson |
BGK Kärnan |
4 |
2,250 |
0 % |
| 8 |
Ann-Christin Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
2,250 |
0 % |
| 9 |
Lars-Erik Svensson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 10 |
Karin Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 11 |
Nicklas Strömberg |
Nybro MGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 12 |
Gusten Bolsgård |
Växjö BGK |
5 |
2,400 |
0 % |
| 13 |
Gunilla Nilsson |
BGK Linjen |
4 |
2,500 |
0 % |
| 14 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
2,500 |
0 % |
| 15 |
Lars Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
2,500 |
0 % |
|
| 6 |
▸Tysk Klack |
122 |
2,533 |
34,4 % | 13,9 % | 35,2 % | 4,1 % | 7,4 % | 2,5 % | 2,5 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Max Svensson |
BGK Kärnan |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Stefan Karlsson |
Växjö BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
4 |
1,500 |
75 % |
| 4 |
Tuula Mörck |
Kalmar MGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 5 |
Kenneth Granholm |
Olofströms BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 6 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
7 |
1,857 |
57 % |
| 7 |
Nicklas Strömberg |
Nybro MGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Ann-Christin Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
2,250 |
50 % |
| 9 |
Lars Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
2,500 |
50 % |
| 10 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
2,500 |
25 % |
| 11 |
Pia Karlsson |
Asarums BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 12 |
Gusten Bolsgård |
Växjö BGK |
5 |
3,000 |
0 % |
| 13 |
Gunilla Nilsson |
BGK Linjen |
4 |
3,000 |
25 % |
| 14 |
Mikael Kvist |
BGK Värend |
3 |
3,000 |
33 % |
| 15 |
Karin Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
3,333 |
0 % |
|
| 7 |
▸Vallgrav |
122 |
2,311 |
13,9 % | 61,5 % | 13,1 % | 7,4 % | 0,8 % | 1,6 % | 1,6 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Pia Karlsson |
Asarums BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Tuula Mörck |
Kalmar MGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Karin Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 4 |
Lars Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
1,750 |
50 % |
| 5 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 6 |
Gusten Bolsgård |
Växjö BGK |
5 |
2,000 |
20 % |
| 7 |
Stefan Karlsson |
Växjö BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Ann-Christin Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
7 |
2,143 |
0 % |
| 10 |
Max Svensson |
BGK Kärnan |
4 |
2,250 |
0 % |
| 11 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
4 |
2,250 |
25 % |
| 12 |
Gunilla Nilsson |
BGK Linjen |
4 |
2,250 |
0 % |
| 13 |
Mikael Kvist |
BGK Värend |
3 |
2,667 |
0 % |
| 14 |
Nicklas Strömberg |
Nybro MGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 15 |
Kenneth Granholm |
Olofströms BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
|
| 8 |
▸Uppsamlare |
122 |
3,041 |
26,2 % | 20,5 % | 20,5 % | 10,7 % | 9,0 % | 4,1 % | 9,0 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Lars-Erik Svensson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 3 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
7 |
1,571 |
71 % |
| 4 |
Pia Karlsson |
Asarums BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 5 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
2,000 |
25 % |
| 6 |
Max Svensson |
BGK Kärnan |
4 |
2,000 |
50 % |
| 7 |
Kenneth Granholm |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 8 |
Nicklas Strömberg |
Nybro MGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 9 |
Inger Hajny |
BGK Linjen |
4 |
2,500 |
50 % |
| 10 |
Gunilla Nilsson |
BGK Linjen |
4 |
2,500 |
25 % |
| 11 |
Tuula Mörck |
Kalmar MGK |
3 |
3,000 |
33 % |
| 12 |
Gusten Bolsgård |
Växjö BGK |
5 |
3,400 |
20 % |
| 13 |
Stefan Karlsson |
Växjö BGK |
4 |
3,500 |
0 % |
| 14 |
Karin Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
3,667 |
0 % |
| 15 |
Mikael Kvist |
BGK Värend |
3 |
3,667 |
0 % |
|
| 9 |
▸Fiskben |
123 |
3,488 |
6,5 % | 30,1 % | 25,2 % | 14,6 % | 5,7 % | 5,7 % | 12,2 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Tuula Mörck |
Kalmar MGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
4 |
2,250 |
25 % |
| 3 |
Kenneth Granholm |
Olofströms BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 4 |
Nicklas Strömberg |
Nybro MGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 5 |
Max Svensson |
BGK Kärnan |
4 |
2,500 |
25 % |
| 6 |
Mikael Kvist |
BGK Värend |
3 |
2,667 |
33 % |
| 7 |
Ann-Christin Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
2,750 |
0 % |
| 8 |
Lars Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
2,750 |
0 % |
| 9 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
2,750 |
0 % |
| 10 |
Pia Karlsson |
Asarums BGK |
3 |
3,000 |
0 % |
| 11 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
7 |
3,429 |
14 % |
| 12 |
Stefan Karlsson |
Växjö BGK |
4 |
3,500 |
25 % |
| 13 |
Karin Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
3,667 |
0 % |
| 14 |
Gunilla Nilsson |
BGK Linjen |
4 |
3,750 |
0 % |
| 15 |
Gusten Bolsgård |
Växjö BGK |
6 |
3,833 |
0 % |
|
| 10 |
▸Vinkel |
122 |
2,369 |
4,9 % | 55,7 % | 36,9 % | 2,5 % | – |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Stefan Karlsson |
Växjö BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 3 |
Gusten Bolsgård |
Växjö BGK |
6 |
2,000 |
0 % |
| 4 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
4 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Kenneth Granholm |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Pia Karlsson |
Asarums BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 7 |
Tuula Mörck |
Kalmar MGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Mikael Kvist |
BGK Värend |
3 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Inger Hajny |
BGK Linjen |
4 |
2,250 |
25 % |
| 10 |
Lars Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
2,250 |
0 % |
| 11 |
Max Svensson |
BGK Kärnan |
4 |
2,500 |
0 % |
| 12 |
Gunilla Nilsson |
BGK Linjen |
4 |
2,500 |
0 % |
| 13 |
Ann-Christin Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
2,500 |
0 % |
| 14 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
7 |
2,571 |
0 % |
| 15 |
Nicklas Strömberg |
Nybro MGK |
3 |
2,667 |
0 % |
|
| 11 |
▸Lådbana |
122 |
2,680 |
8,2 % | 34,4 % | 41,8 % | 13,1 % | 1,6 % | 0,8 % | – |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Mikael Kvist |
BGK Värend |
3 |
1,333 |
67 % |
| 2 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 3 |
Kjell-Inge Andersson |
BGK Kärnan |
4 |
2,000 |
50 % |
| 4 |
Tuula Mörck |
Kalmar MGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 5 |
Pia Karlsson |
Asarums BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 6 |
Kenneth Granholm |
Olofströms BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 7 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
7 |
2,429 |
14 % |
| 8 |
Gunilla Nilsson |
BGK Linjen |
4 |
2,500 |
0 % |
| 9 |
Gusten Bolsgård |
Växjö BGK |
6 |
3,000 |
0 % |
| 10 |
Ann-Christin Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
3,000 |
0 % |
| 11 |
Max Svensson |
BGK Kärnan |
4 |
3,000 |
0 % |
| 12 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
4 |
3,000 |
25 % |
| 13 |
Lars-Erik Svensson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
3,000 |
0 % |
| 14 |
Nicklas Strömberg |
Nybro MGK |
3 |
3,000 |
0 % |
| 15 |
Stefan Karlsson |
Växjö BGK |
3 |
3,000 |
0 % |
|
| 12 |
▸Blixt |
122 |
2,557 |
6,6 % | 44,3 % | 36,1 % | 13,1 % | – |
– |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Tuula Mörck |
Kalmar MGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 2 |
Karin Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 3 |
Mikael Kvist |
BGK Värend |
3 |
2,000 |
0 % |
| 4 |
Lars Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
2,250 |
0 % |
| 5 |
Ann-Christin Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
2,250 |
0 % |
| 6 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
4 |
2,250 |
50 % |
| 7 |
Lars-Erik Svensson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 8 |
Kenneth Granholm |
Olofströms BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 9 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
7 |
2,429 |
0 % |
| 10 |
Gusten Bolsgård |
Växjö BGK |
6 |
2,667 |
0 % |
| 11 |
Pia Karlsson |
Asarums BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 12 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
2,750 |
0 % |
| 13 |
Inger Hajny |
BGK Linjen |
4 |
2,750 |
0 % |
| 14 |
Gunilla Nilsson |
BGK Linjen |
4 |
2,750 |
0 % |
| 15 |
Kjell-Inge Andersson |
BGK Kärnan |
4 |
3,000 |
0 % |
|
| 13 |
▸Sidospel |
122 |
2,393 |
6,6 % | 51,6 % | 38,5 % | 2,5 % | 0,8 % | – |
– |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Stefan Karlsson |
Växjö BGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Tuula Mörck |
Kalmar MGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
4 |
1,750 |
50 % |
| 4 |
Ann-Christin Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
1,750 |
25 % |
| 5 |
Nicklas Strömberg |
Nybro MGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 6 |
Kjell-Inge Andersson |
BGK Kärnan |
4 |
2,250 |
0 % |
| 7 |
Max Svensson |
BGK Kärnan |
4 |
2,250 |
0 % |
| 8 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
7 |
2,286 |
0 % |
| 9 |
Gusten Bolsgård |
Växjö BGK |
6 |
2,333 |
0 % |
| 10 |
Lars-Erik Svensson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 11 |
Pia Karlsson |
Asarums BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 12 |
Kenneth Granholm |
Olofströms BGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 13 |
Karin Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 14 |
Mikael Kvist |
BGK Värend |
3 |
2,667 |
0 % |
| 15 |
Lars Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
2,750 |
0 % |
|
| 14 |
▸Örkelljunga |
122 |
3,893 |
13,1 % | 23,8 % | 13,9 % | 10,7 % | 8,2 % | 9,0 % | 21,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Pia Karlsson |
Asarums BGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Nicklas Strömberg |
Nybro MGK |
3 |
1,000 |
100 % |
| 3 |
Kenneth Granholm |
Olofströms BGK |
3 |
1,667 |
67 % |
| 4 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
7 |
1,857 |
29 % |
| 5 |
Karin Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 6 |
Lars Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
2,750 |
0 % |
| 7 |
Mikael Kvist |
BGK Värend |
3 |
3,000 |
67 % |
| 8 |
Tuula Mörck |
Kalmar MGK |
3 |
3,000 |
33 % |
| 9 |
Stefan Karlsson |
Växjö BGK |
3 |
3,000 |
0 % |
| 10 |
Ann-Christin Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
3,750 |
0 % |
| 11 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
4 |
4,000 |
0 % |
| 12 |
Lars-Erik Svensson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
4,000 |
0 % |
| 13 |
Gusten Bolsgård |
Växjö BGK |
6 |
4,500 |
17 % |
| 14 |
Max Svensson |
BGK Kärnan |
4 |
4,750 |
0 % |
| 15 |
Gunilla Nilsson |
BGK Linjen |
4 |
4,750 |
0 % |
|
| 15 |
▸Spång |
122 |
2,295 |
13,1 % | 59,0 % | 19,7 % | 4,1 % | 2,5 % | 0,8 % | 0,8 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Nicklas Strömberg |
Nybro MGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 2 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 3 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
7 |
2,000 |
29 % |
| 4 |
Max Svensson |
BGK Kärnan |
4 |
2,000 |
0 % |
| 5 |
Kjell-Inge Andersson |
BGK Kärnan |
4 |
2,000 |
25 % |
| 6 |
Lars-Erik Svensson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 7 |
Karin Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
2,000 |
0 % |
| 8 |
Mikael Kvist |
BGK Värend |
3 |
2,000 |
0 % |
| 9 |
Tuula Mörck |
Kalmar MGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 10 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
2,250 |
25 % |
| 11 |
Gunilla Nilsson |
BGK Linjen |
4 |
2,250 |
0 % |
| 12 |
Ann-Christin Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
2,250 |
25 % |
| 13 |
Gusten Bolsgård |
Växjö BGK |
6 |
2,333 |
0 % |
| 14 |
Inger Hajny |
BGK Linjen |
4 |
2,500 |
25 % |
| 15 |
Pia Karlsson |
Asarums BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
|
| 16 |
▸Ränna |
122 |
3,279 |
3,3 % | 35,2 % | 25,4 % | 18,0 % | 8,2 % | 4,1 % | 5,7 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
7 |
2,000 |
14 % |
| 2 |
Ann-Christin Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
2,000 |
25 % |
| 3 |
Pia Karlsson |
Asarums BGK |
3 |
2,333 |
0 % |
| 4 |
Kjell-Inge Andersson |
BGK Kärnan |
4 |
2,500 |
0 % |
| 5 |
Lars Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
2,500 |
0 % |
| 6 |
Max Svensson |
BGK Kärnan |
4 |
2,750 |
0 % |
| 7 |
Gunilla Nilsson |
BGK Linjen |
4 |
3,000 |
0 % |
| 8 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
4 |
3,000 |
0 % |
| 9 |
Mikael Kvist |
BGK Värend |
3 |
3,000 |
33 % |
| 10 |
Lars-Erik Svensson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
3,000 |
33 % |
| 11 |
Kenneth Granholm |
Olofströms BGK |
3 |
3,667 |
0 % |
| 12 |
Karin Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
4,000 |
0 % |
| 13 |
Gusten Bolsgård |
Växjö BGK |
6 |
4,333 |
0 % |
| 14 |
Nicklas Strömberg |
Nybro MGK |
3 |
4,333 |
0 % |
| 15 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
4,500 |
0 % |
|
| 17 |
▸Möllbergare |
122 |
2,779 |
28,7 % | 26,2 % | 17,2 % | 12,3 % | 4,9 % | 3,3 % | 7,4 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
1,500 |
50 % |
| 2 |
Nicklas Strömberg |
Nybro MGK |
3 |
1,667 |
33 % |
| 3 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
7 |
1,857 |
57 % |
| 4 |
Kjell-Inge Andersson |
BGK Kärnan |
4 |
2,000 |
50 % |
| 5 |
Kenneth Granholm |
Olofströms BGK |
3 |
2,000 |
67 % |
| 6 |
Pia Karlsson |
Asarums BGK |
3 |
2,000 |
67 % |
| 7 |
Mikael Kvist |
BGK Värend |
3 |
2,000 |
33 % |
| 8 |
Lars Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
2,250 |
0 % |
| 9 |
Gunilla Nilsson |
BGK Linjen |
4 |
2,250 |
0 % |
| 10 |
Lars-Erik Svensson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 11 |
Tuula Mörck |
Kalmar MGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 12 |
Max Svensson |
BGK Kärnan |
4 |
2,500 |
25 % |
| 13 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
4 |
2,500 |
25 % |
| 14 |
Gusten Bolsgård |
Växjö BGK |
6 |
2,833 |
50 % |
| 15 |
Ann-Christin Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
3,000 |
0 % |
|
| 18 |
▸Inslag |
122 |
2,303 |
40,2 % | 28,7 % | 10,7 % | 9,8 % | 5,7 % | 1,6 % | 3,3 % |
|
| # | Spelare | Klubb | Spelad | Snitt | Spik |
| 1 |
Tommy Bergström |
Växjö BGK |
4 |
1,000 |
100 % |
| 2 |
Tuula Mörck |
Kalmar MGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 3 |
Karin Karlsson |
Kalmar MGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 4 |
Pia Karlsson |
Asarums BGK |
3 |
1,333 |
67 % |
| 5 |
Irene Bergström |
Växjö BGK |
7 |
1,429 |
71 % |
| 6 |
Mikael Kvist |
BGK Värend |
3 |
1,667 |
33 % |
| 7 |
Erik Nilsson |
Skoghalls BGK |
4 |
1,750 |
25 % |
| 8 |
Gunilla Nilsson |
BGK Linjen |
4 |
1,750 |
75 % |
| 9 |
Nicklas Strömberg |
Nybro MGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 10 |
Lars-Erik Svensson |
Hjelmsjö BGK |
3 |
2,000 |
33 % |
| 11 |
Ann-Christin Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
2,250 |
25 % |
| 12 |
Stefan Karlsson |
Växjö BGK |
3 |
2,333 |
33 % |
| 13 |
Kenneth Granholm |
Olofströms BGK |
3 |
2,667 |
0 % |
| 14 |
Max Svensson |
BGK Kärnan |
4 |
2,750 |
0 % |
| 15 |
Lars Jacobsson |
BGK Kärnan |
4 |
3,000 |
25 % |
|